Декларація про доходи в Україні при релокейті в Польщу

Щось недавно тут було про паніку, то мене сьогодні вона теж охопила:
Передісторія: до червня працював в Україні, в липні віддалено на свою нову компанію і з 1 серпня офіційно працюю в Польщі... Податки (всі свої 5% :-D ) я чесно оплатив за півроку, але....
мені сказали тут, що всі доходи, що були в Україні, треба буде задекларувати вкінці року в Польщі (наче як один податковий рік, декларація подається після закінчення)... Можливо хтось уже робив це(саме в Польщі) при переїзді в середині року і заспокоїть мене, що ніяких податкових стягнень з них не буде ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я к примеру украинские доходы не декларировал, только то что уже в Польше было. Проще всего пойти в налоговую спросить.

Вы были не резидентом Польши когда зарабатывали бабки в Украины, потому это все ерунда. Однако если вы перевезли пару лямов гривен и хотите купить недвижимость в польше то стоило бы ее декларировать. А вообще шуруйте к бухгалтеру и сним все выясняйте

Ну якраз поки мені за це не дали чіткої відповіді, тому вирішив пошукати щастя тут, щоб краще спалось, але дякую за відповідь.

Якщо ви ввезли до Польші мільйон то певно його задекларували на в’їзді оця декларація і буде «податковим звітом» хіба що коли заповнювати річну декларацію вже у самій Польщі як польський резидент то вказати «інші доходи» і відповідно суму ввезеного та декларацію як документ-підтвердження.

Підписатись на коментарі