×

Angular, version 2: proprioception-reinforcement

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Ну нарешті Google гарантує стабільну другу версію Angular, Ура! =).

We heard loud and clear that our RC labeling was confusing. To make it easy to manage dependencies on stable Angular releases, starting today with Angular 2.0.0, we will move to semantic versioning. Angular versioning will then follow the MAJOR.MINOR.PATCH scheme as described by semver

Moving Angular to semantic versioning ensures rapid access to the newest features for our component and tooling ecosystem, while preserving a consistent and reliable development environment for production applications that depend on stability between major releases, but still benefit from bug fixes and new APIs.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А тем временем готовится Angular 3 весной...
tproger.ru/...r-3-is-around-the-corner

Кхм, мені так здається, чи зірочок у Angular підозріло швидко побільшало на github, аж догнало React. По-моєму, раніше Реакт був по-переду зірочками, мабуть так на 200-300% =)

Але кількість скачувань з npmjs зараз у чотири рази більша у Реакта.

Мммда, в попередньому повідомленні я дав лінк і дивився на першу версію Angular (занесло чогось мене туди =). Друга версія Angular дійсно відстає зірочками від React у три рази.

Ждемс 6 месяцев и делаем выводы... )))

Зірочки для мене показують лише популярність, ну і маячок, коли треба зорієнтуватись в чомусь, з чим я ще не знайомий. З Angular я добре знайомий, читав порівняння Angular 2 vs. React — мене зовсім не вразив React. Більше того, мені React здався чимось середнім між jQuery та Angular 2. Зрозуміло що більш простіше — буде більш популярним, але ж для чого нам легкі шляхи? =). В архітектуру Angular 2 закладено значно кращий фундамент, на скільки я можу це оцінювати. Angular 2 vs. React це як Photoshop vs. MS Paint... ну може трохи слабша різниця =)

Всё-таки, как мне кажется, хорошо написанное приложение на реакте (вместе с бонусами) от приложения на а2 отличается лишь тем, что а2 будет тяжелее поддерживать (т.е. обучать/нанимать новых людей). Ну и в нем больше идет сразу в коробке.
Но черт, а2 подкупает структурированностью и читабельностью, мне гараздо приятнее с ним работать, чем с первой версией или там с asp.net webform/mvc)

З тих оглядів Angular 2 vs. React, що я читав, Angular кращий не лише кращою структурованістю та кращою системою шаблонізації, а й dependence injection, дво-напрямленою прив’язкою, системою виявлення змін на клієнті, заточеністю під конкретну платформу (браузер, мобільник, сервер...), JiT-компіляція, AOT компіляція...

Це те, що можу сходу сказати.

Ну, для реакта вроде достаточно сторонних DI-контейнеров, но то что в а2 это прямо со старта пропагандируется, это да) Насчет остального я согласен, хотя aot вроде тоже не всем нравится.
Единственное что меня реально вот смущает — люди боятся переводить на него свои проекты, из-за того что пока сложно найти разработчиков. А их сейчас не так много из-за кривой вхождения (учитывая всякие rxjs и ngrx).

Кстати, не смотрел vue? Все что-то в последнее время его нахваливают, не пробовал случайно?

Кстати, не смотрел vue? Все что-то в последнее время его нахваливают, не пробовал случайно?
Ні, не пробував.
Единственное что меня реально вот смущает — люди боятся переводить на него свои проекты, из-за того что пока сложно найти разработчиков
Так, це правда. Я нещодавно шукав роботу указуючи в резюме, що готовий працювати лише із другою версією Angular і обов’язково з TypeScript. Так майже усі рекрутери перепитували мене чи дійсно я з першою версією не хочу працювати, і коли я казав, що «так», то на цьому все й закінчувалось. Так я і не знайшов адекватної вакансії, тому займаюсь зараз своїми власними проектами, чекаю популярності другої версії у замовників.

А перша версія дуже популярна:
Із 711 вакансій, де хочуть JavaScript
у 323 вакансіях згадується Angular
тобто майже в половині вакансій.

Цікаво, коли ця популярність настане... сам хочу проект на Angular2/TypeScript ))

Між іншим, я почав переклад на українську мову документації по Angular 2. Зрозуміло що далеко не усі захочуть читати переклад із «застосунками» (application), «сирцями» (source code), «поданнями» (view) і т.д. =), але таки я матиму свою аудиторію, популярність хоч трохи, але таки збільшиться.

Слушай, я бы подключился с удовольствием, тоже об этом последнее время подумывал, даже хотел тут запостить, не хочет ли кто в компании начать перевод делать.

Я серьезно, можно влиться?

Ні, не думаю. Очевидно, що українська для тебе далека, ну і погодження стилізації перекладу... мороки більше, ніж користі, я вже це проходив не раз. Окрім цього, я перекладаю прямо у source code у шаблонізаторі Jade, а там вставиш один зайвий пробіл, чи зайвий рядок — усе може «поплисти».

Окей. Щодо української — це було трохи образливо)

Честно говоря, мне удается пропихнуть а2 только за счет того что на .нете пишу бэк, с чистым фронтом у меня не получалось бы брать проекты (притом что проекты небольшие, так как один работаю последние несколько месяцев). На апворке вакансий тоже намного меньше. До этого работал в большой компании, там та же проблема, тип ты конечно писать можешь, но кто это поддерживать будет.
Btw, недавно сравнивал Питер и Киев, в первом вакансий по чистому а2 на порядок больше.

Я думаю что скачок популярности будет где то конец зимы — весна

Versioning and Releasing Angular — ніфігасобі!!! Вони збираються випускати мажорні релізи регулярно кожних пів року! Тобто нещодавно вже стартував milestones Angular 3, на початку 2017 року стартуватиме milestones Angular 4 і т.д. о_О!

Як це вони собі уявляють!? Невже вони не розуміють, що за пів року толком не можна буде вивчити один фреймворк... щоправда якщо він матиме таку різницю, якою вона є між першою і другою версією Angular. Чи може це я чогось не розумію... Мені здається, що це точно відлякуватиме потенційних користувачів...

В фронтендах полгода-год это уже срок и всё успевает изменится, новые сборщики, новые реализации архитектуры : )
Да и таких кардинальных изменений не будет, как с первой и второй версией. Ведь по сути, это два разных фреймворка, и у меня ощущение что angular2 назвали так ради большего хайпа, могли бы выбрать что-то вроде «aurelia».
Один момент, немного вымораживает что приходится фильтровать запросы последними двумя месяцами когда ищешь реализацию какой-то фичи на гитхабах, а ко всему что старше относишься с легким подсознательным недоверием)

Ну, кажется у них плохо с пониманием версионирования

Якщо я не помиляюсь, якби семантичні версії використовувались з початку розробки другої версії, топік мав би назву Angular 7.1.0 як мінімум

Но интересно, если они вдруг решат снести всё и переобрать мир, то как они назовут новый фреймворк? Angular Core?)

З’явився milestones для Angular 3. Щоправда із спеціальним коментарем =)

Don’t panic it’s just semver !

Как бы да но
splintercode.github.io/is-angular-2-ready
там есть еще над чем работать Angular 2 Final 64%

Ну обіцянка Google дотримуватись Semantic Versioning і не робити різких неочікуваних рухів — це дуже серйозний знак для бізнеса.

До речі першоджерело milestones є на github у самого проекта github.com/...ngular/angular/milestones

Да я знаю ))
Я сам жду когда он будет стабильный чтоб изучить ))

Ну ось, можуть коли захочуть — вже final-версії із 64% немає, схоже що це такий типу реліз... вже =)

Мені здається, що вони перемістили відкриті таски в версію 2.0.1 або в 2.1.0...

Так, мабуть це можна назвати очевидним, бо у списку релізів останній коміт був 18 годин назад... причому він називався 2.0.0.

«Можуть коли захочуть» — це я підколов їх типу =)

Підписатись на коментарі