Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Які є ІТ-контори в Тернополі і що вони роблять?

Коли говорять про Середній і Далекий захід то як правило про Львів, Вінницю, Франківськ. А які є ІТ-контори в Тернополі і що вони роблять?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ніби та сама що і на 2017 рік. Хіба щось конкретніше цікавить, то питай.

Чи є шанс на працевлаштування, стажування тощо. За якими напрямками? Чи є перспективи росту? І таке інше, конкретніше чи хтось займається Python/Django? І який ВНЗ кращий ТНЕУ чи Пулюя?

Попробую відповісти комплексно.
По університетах думаю однаково чи ТНЕУ чи ТНТУ, як на мене технічні факультети приблизно рівні, тут головне мати бажання вчитися, а матеріали і самостійно знайдуться.

По Python/Django не знаю чи щось буде, якщо взагальному картина така:
Продуктові компанії
— Crowdin — PHP/React
— Yaware — PHP/Vue  
— MagneticOne (CART2CART, CMS2CMS, API2CART, Data2CRM, Magneticone Mobile) — PHP
— Onlizer — C#, ASP.NET, Azure Cloud
— EmagicOne — PHP, e-commerce

Аутсорс:
— Apiko — JS (Node, React, React Native, GraphQL...)
— Eleks — Java, PHP, C#, JS....
— Magnis — .NET/C#, Angular
— Forte — QA
— Wise Engineering — PHP, Node ....
— Future Processing Ukraine — C#
— ScalHive — Java, Scala
— DataEngi LLC — Java, Scala
— StartupSoft — .Net, JS
— Smile Ukraine — Magento
— Wise Solution — 1C-Бітрікс
— LLC Voloshyn — 1С
— Plumrocket — Magento
— Unicorn Systems — Java
— Luxinten — Magento
Окрім розробників звісно у більшості є позиції QA, PM, Sales/Marketing...

Супорт:
— Mindy Supports
— Zoomsupport

Також є ще декілька менших компаній, і в деяких по технологіях можу помилятися.
Курси і стажування час від часу у багатьох з’являються, плюс розвивають технічні спільноти (TernopilJS, GDG, .NET, Java, PM...)

Вау, дякую. Справді цікаво. Щодо ВНЗ, то знань не дає жоден і мені більше цікаво де простіше і комфортніше

В Пулюя дивися. Практикантка мені казала що там лаборант лабу напише.

Важко це вважати перевагою.
Хоча кожному своє...

Все одно нічого не навчать )))

Wise Engineering — ще Elixir на одному з проектів юзають, навіть конференцію проводили

В ТНЕУ більше платити прийдётся викладачам «за додатковий сервіс» )))
По Пітону вакансії бачив, але шо то за галери не в курсі. Перспективи росту трохи є. Одна ЄйЧарка сказала минулого року що при певному рівні знань по Data Science за їх рахунок можуть зробити релокейт в США )))

Я просто чув що в ТНЕУ кращі гуртожитки

Цього вже не знаю точно, але думаю що швидше всього так. Але я колись чув таку вакансію — беру бухгалтера навіть зразу після інституту, головне щоб не з ТНЕУ))) Просто інститут рахується вже багато років взяточним.

То же интересует данный город , привлекает экология, пытаюсь понять перспективы, для релокейта с семьёй из Мариуполя. Из неочевидных граблей — проблемы с инфраструктурой, вроде-бы постаянная утечка квлаифицорованных кадров ( считай — здорового ядра социума ). Постараюсь посетить в ближайшее время что бы составить личное впечатление. Возможно, кто-то уже делал подобный обзор / компиляцию небольших экологичных и перспективных центров на западе нашої Країни ?

Утечка во Львов или Киев идет. А Франковск не рассматриваете?

На самом деле, кандидатов городов вырисовывается пока 3 — Тернополь , Хмельницкий , Франківськ. Возможно в процессе добавится ещё кто-то из городов.
Изучаю статистику по каждому, вплоть до уровня загрязненности поверхностніх вод, кислотности осадков, статистики по онко и криминалитету. Такая себе география Украины заново.
Т.е. предполагаю глобальный переезд с перспективой детям — нужно постараться грамотно учесть все нюансы.
А как вы оцениваете перспективы по озвученным городам ?
По Тернополю большой минус — он на отшибе логистики, и это важно. Но по сравнению с Мариуполем всё не так печально, да :)
Львов — запертый по внутренней логистике, красивый но комфорта для вот обычной жизни, мне кажется там нет. Если только какие-то пригороды с наездом в город по необходимости ( по типу Вышгорода в Киеве ).Но уже вопросы с экологией и прочими показателями ( я говорил о статистике ).

переезд с перспективой детям
ВІзьміть до уваги результати ЗНО.

В Тернополі важливими є українська мова і горизонтальні зв’язки.

Скажу за Тернопіль
ІТ — підходить людям без досвіду, набити руку і рухатись далі;
Інфраструктура — після 22 пуб. транспорт майже не ходить. Переважно тримається на маршрутках (вбитих і з хамовитими водіями);
Дозвілля — за пів року будете вважати, що там нема чого робити;
Дороги — відсутні;
Парки — є;
Доступність (в плані відстані) — місто не велике;
ВУЗи — нормальні відсутні як такі;
Безпека — ну так собі. Краще знати місця, куди не варто ходити;

А які напрямки є в Тернополі? Я подивився на на work.ua якось не густо з IT вакансіями

php, js можна знайти. тестінг також присутній. Є навіть чуваки з 1с. За с++ зараз не можу сказати. Є точно одна конторка з Java.

work.ua

IT вакансії краще на linkedin шукати

Взагалі то стек років із 15-ть основний JS+PHP. То останнім часом як грибів фірм понабігало і трохи розбавило місцеве болото, що вже стало можливо навіть і не болото, але на мою думку цей основний стек так напевно і залишився. Тут ясно що як і в ініших містах, не всі про себе світять інфу, країна же рейдерська. Я тут закинув тему недавно, правда ще не докінця, тема така — вчу любий стек який вам тре до мінімального рівня якого вам тре і самостійно. Скоро взнаю може щось нестандарт запропонують, а може і нічого не запропонують і буду далі фрілансити )))

То же интересует данный город , привлекает экология, пытаюсь понять перспективы, для релокейта с семьёй из Мариуполя. Из неочевидных граблей — проблемы с инфраструктурой, вроде-бы постаянная утечка квлаифицорованных кадров ( считай — здорового ядра социума ). Постараюсь посетить в ближайшее время что бы составить личное впечатление. Возможно, кто-то уже делал подобный обзор / компиляцию небольших экологичных перспективных центров на западе нашої Країни ?

На чудесном была статья, bvblogic кажись)

Писалось что с филиалом в Тернополе, но я хз там разработка или нет.

я нарахував тут до 5-6 постійно працюючих компаній

На ДОУ є такі:
jobs.dou.ua/...companies/?name=Тернопіль
правда, не всі з них, схоже «живі».

Так, не всі живі і не всі ІТ.

Підписатись на коментарі