×

Допоможіть задеплоїти тестове завдання на Azure

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Всім привіт, мені потрібно задеплоїти тестове завдання на Azure. В мене ніяк не проходить реєстрація Azure, ліміт в приват24 змінив, а помилка одна і та ж сама((. Тестове завдання я сам зробив, а основна умова прийняття тесту — деплой. Буду дуже вдячним за допомогу, дякую

Посилання на ТЗ
P.S.: github.com/Budzyn/ElifTechTest

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

По репозиторію: навіщо комітити папки obj, Debug, packages? Є ж .gitignore для таких випадків.

Я регистрировался в Azure два раза, они дают 200 дол. на счет, так второй раз по той же карте не получилось, пришлось создавть заново виртуальную карту и другую почту, имя сменил — на всякий случай))

А да есть момент как и во всех других случаях с PayPal и Гугл, есть тестовое снятие 1 дол. со счета, так что они должны там быть.

Через приват24 сделать виртуальную долларовую карту. Перенести туда денюшку. Регистрируйтесь с виртуальной картой. Удачи)

Кстати как так получилось, что тестовое сделано 6 месяцев назад, а деплоите только щас?
курси проходять кожні 2 місяці, не мав я півроку часу і можливості швидше пройти
P.S.: я ж не прошу розв’язати ТЗ, а задеплоїти

Підкажіть, буду дуже радий.

Спасибі, буду пробувати

На Амазоне захочет карточек привязать

Підписатись на коментарі