×

Візуальне програмування на Python — хтось щось знає про це?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Гарне краще, ніж потворне
Філософія Python

Хотів запитати: взагалі хтось стикався з візуальним програмуванням на Python, хтось пробував/експериментував чи просто цікавився цим? Якщо так, то яке середовище (в основному) використовуєте? Та й взагалі які є перспективи/тенденції розвитку візуального програмування на Python в нас та й світі? Що цікавого чули/бачили — розкажіть будь ласка :)

P.S. Якщо хтось має свої роботи які може продемонструвати — було б просто чудово!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Есть визуальный конструктор интерфейсов для GTK: glade.gnome.org
Его можно использовать с питоном тоже

Не то, там таких можливостей нема, а тут все ж таки більше

wiki.python.org/moin/GuiProgramming мотаешь вниз до GUI Design Tools and IDEs ну и там списочек тулзов с ссылочками)

Є з чого вибрати і бібліотека TkInter досить таки популярна

Borland Delphi? Visual C++?

А чому б щось новеньке не попробувати?

Имелось в виду что-то типа этого?
Тыц: www.patreon.com/veggero

Неочікувано, що хтось візьметься за це конкретно. Чудовий приклад, може і примітивно виглядає, але якраз це досить вдало підходить. І незнав, що є краудфандингова площадка окремо для програмістів

Хоча ні, помилився, вона (площадка) не тільки для програмістів, але для багатьох людей різних професій доступна

PyQT, только зачем?

Теж колись шукав щось подібне, але не знайшов (точніше не сподобалося).

Деякі GUI спробував, врешті решт більше всіх сподобався Qt (PyQt4/5, PySide)

Є непоганий відеокурс автор Bo Milanovich лінк не зберігся, гугл допоможе, він дає достатній мінімум, щоб вирішити подобається тобі чи ні і тоді трохи зрозуміліше куди рухатися далі в цій темі.

P.S.: Ще GTK хвалять в мережі.
P.P.S: На початку можна користуватися QtCreator/QtDesigner для візуального створення форм, але потім всеодно прийдеш до ручного написання, надійніше і нічого там занадто складного немає.

GTK взагалі потужний інструмент, багато мов підтримує і постійно розвивається, треба буде ним обов’язково скористатись

але потім всеодно прийдеш до ручного написання, надійніше і нічого там занадто складного немає
Дивився на код для створення графічного інтерфейсу, ніби і не складно, але на вигляд простенько зроблено (можна сказати примітивно). Думаю, чим більше «набивати руку» то тим якісніший буде інтерфейс

В Visual Studio есть конструктор форм. Думаю это именно то, что Вы ищете. При установке VS не забудьте поставить галочку на пункте «Python Tools For Visual Studio».

В Visual Studio есть конструктор форм
Якщо це той про який я думаю, тоді знаю, хоча користувався ним давно: на С++ Visual Studio 2010 року. Десь рік назад хотів скачати останню версію, але на диску С вже не було місця та й закинув цю ідею. Так що таки треба буде його встановити. Якщо користуєтесь Visual Studio, то там в ньому йде чисто сам Python чи до нього можна іще підключати інші фреймворки (пардон якщо питання виглядає дурацьким)?

делал один проект на wxPython, показать не могу. Получилось приятное виндовое окошечко с менюшками и формами

Шкода, з великим задоволенням би глянув!!! Навіть скрін від нього (якщо був) ніде не знайдеться?

ну по-перше NDA :)
по-друге коду його не залишилося в мене

ну по-перше NDA :)
Настільки серйозний проект був чи це стандартна процедура?

Вот интересно, как отрисовать визуально хотя бы вот такое:
t=map ( lambda x , y : x /y , t1 , t 2 )
Не говоря уже о генераторах и прочем подобном.

Треба буде колись попробувати таке реалізувати

Думав, що це жарт. А і вправду навіть таке є!

Тебе GUI нужен, или логика? Если второе, дракон — самое то

візуальним програмуванням на Python
Лолщо?

Щось схоже на Borland Delphi, Microsoft Visual Basic, Microsoft Visual C++

Візуальне програмування це програмування без написання коду, ну принаймі так каже вікі. В Delphi MV C++ код писати потрібно. Напевно мали на увазі візуальний конструктор форм ?

Напевно мали на увазі візуальний конструктор форм ?
Саме його, чи такий взагалі є
Візуальне програмування це програмування без написання коду, ну принаймі так каже вікі.
Воно якби так, але той самий С++ дає можливість візуально щось створювати, хоч і для цього треба код писати, та й назви функцій в нього трохи пекельними виглядали (просто це була перша мова програмування в мене, трохи важко воно йшло мені)

Тільки розібратись чи PyQt5 є кращим за PyQt4

Підписатись на коментарі