Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Держава не дасть себе відчути старим — ні другому фото в паспорті! Робіть новий (про введення ID карт)

З 1 жовтня припиняється (припинився? бо в мене в рідному місті обіцяли лише з 1 листопада) випуск паспортів-книжечок і випускатимуться пластикові паспорти.
acc.cv.ua/...​bilshe-ne-drukuvatimutsya
Хто вже стикався з цим ділом?
Як швидко їх роблять?
Які проблеми, незручності ... ?
Як потім жити з ними...
І взагалі, в кого біометричні закордонні паспорти — які переваги/недоліки є у їх використанні?
Здається, паперових закордонних паспортів в нас вже не роблять..
Дуже цікавить :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сходила :) Послуги надає не паспортний стіл, а Центр надання адміністративних послуг. По суті те ж саме, з тими самими робітниками, але інше приміщення і вже не совок. Сама ID карта коштує вказані 142 чи 146 грн + 300-400 грн адміністративні послуги :) робиться наче тижні 2. Заяви на вклеювання фотокартки приймають, роблять це 5-7 робочих днів, безкоштовно. Останнім варіантом і обійшлась, бо треба паспорт швидко.

Кстате, а в новых ID картах убрали этот идиотизм с русскими дубляжем?

дуже надіюсь. Думаю, буде англ переклад, але там приколів з нашими тітоньками, що сидять в паспортних столах, не менше буде :)

Українська + англійська, російської немає. Наскільки підказує вікіпедія.

UPD. Державна міграційна служба краще показує.

на водійське посвідчення дуже схоже:)

Можливо, спеціально намагаються дотримуватися приблизно таких же розмірів, аби людям було зручно носити. Типу як для візиток стандарт, так і тут :)

Ну так я бы поменял с удовольствием старую книжечку на нормальную ID карту. К сожалению, консульства такие услуги не предоставляют :(

если не ошибаюсь, к пластику надо ещё 3 справки: ИНН, прописка, и что_не_верблюд, — их удобно носить в обложке от паспорта-книжки

На цьому пластику вже буде ідентифікаційний код

а прописка будет отдельная справка?

Держава очень любит поддерживать дурдом(

Думаю, згодом, коли у нас буде змога застосовувати картку усюди, ця непристосованість зникне. Якщо взяти до уваги ту ж Японію, у них там уся інформація на чіпі, тож це дає надію, що в недалекому майбутньому не доведеться носити з собою старий паспорт + купу паперів.

Чип то не проблема. На ID карте хватит ФИО, фото, срока действия, машинночитаемой зоны и налогового номера. Всю дополнительную информацию вроде прописки можно пробить по налоговому номеру и права должны канать как замена ID.

Все, больше не надо ничего придумывать, когда есть рабочие примеры.

Та я просто не в курсі, як там працює зв’язок ID карта — база, тож то таке.

Да так и работает (NL по крайней мере). Любая госорганизация может пробить официальный адрес по налоговому номеру, который есть на паспорте, ID, правах, страховке. Адрес регистрации тоже делается элементарно даже при съемной квартире. Показал договор, 2 минуты, готово.

Это был первый культурный шок)

Ну, тоді взагалі не бачу проблем. Ці картки б не заводили, якби не було якоїсь бази. Отже, все буде, але поступово.
Хоча, на мій погляд, краще б підготували, аби інформація була вся одразу з самого початку, ніж отак поспішали.

Когда вы получаете новую ID-карту, вы сдаете старый паспорт.

которая ни дать ни взять © бумажка А4б ламинировать нельзя.
Еще интересно будет совственника недвижимости, СПД и т.д. номер паспорта будет другой

В свидетельстве СПД номер паспорта не указан. Несколько лет назад менял паспорт из-за порчи старого, только в банке на это обратили внимание и обновили данные.

И чо?
Если у тебя украдут паспорт, то все -твоя недвижимость уже тебе не принадлежит?)

Угу, введуть через років 10-15 двері, які будуть відкриватися лише картками з чіпом тих людей, які записані у ту квартиру, і всьо — тю-тю хаті. :)

На цьому пластику вже буде ідентифікаційний код

в памяти?
а если ксерокопию попросят, как это у нас часто полюбляют.

Уже получила ты его?

тоді б не було слова «наче» :)
всі подробиці після 6го листопада обов’язково напишу)

я прийду вчасно клеєти фото, але такої послуги вже не буде)

а заграничный биометрический паспорт дает преимущество только в аеропорту, быстрее очередь проходишь
но минус что его на 5 лет выдают(

мне на 10 дали

оказывается на 10 лет, странно кто-то мне говорил что на 5..(

так наоборот хорошо что на 10 новый загран выдают
то имелось ввиду что отпечатки хранятся 5 лет, а сейчас уже 3 года ))

так это только в Киеве только, разве не? когда приходишь вклеивать вторую фотку в 25 то выдают уже карточку?! в других городах — все-таки вклеивают, верно?))

наче всюди) після 6го листопада розкажу ;)

платсикове ID видають тільки на 16 років, поки. Ті у кого паперовий паспорт то на 25 чи на 45, не міняють, поки. По бажаню поміняти також не можно, поки. З переваг — сладніше підробити. можливість вписати на чіп різку інйормацію накшталт відбитків пальців, фото, цифровий підпис та інше. В найблищому майбутьному ID будуть видавати всім. Новини від офіцера міграційної служби, яка робила фото на закордонпаспорт. Закордонний й ніні видать у вигляді книжни проте к пластиковою сторінкою яка містить чіп. В чіпі фото та відбитки двох пальців, та мабуть ще щось. вважаеться цих беометричних паспортів буде досить для беззвівового перетину кордоку з шангенськими країнами, та як зазвичайний закордонний паспорт при перетанній інших кордонів.

Я запитувала у знайомої з паспортного столу (районний центр), вона сказала, що в них процедури запустяться з 1го листопада

А как насчет носимых ридеров с усилком? Они до 20м читают. Вот стоишь в очереди куда угодно, где требуют паспорт. А рядом типчик в пальто крутится, и ушел со всеми данными очереди. Защищать можно — продают сетки фарадея для всех таких карт давно, но, где-нить в аэропорту заставят снять обложку — вот там охотник и будет тусить.
Подделать и вправду сложно, а клонировать — вполне легко. В США, по ТВ, целыми днями, реклама адвокатов по краже личности идет — видел в еще в 2012м.

А как насчет носимых ридеров с усилком?
Там же рамка должна быть, энергию на карту как подавать?
рядом типчик в пальто крутится, и ушел со всеми данными очереди.
Они писали, что там смарт-карта на входе стоит, т.е. общение по протоколу с аутентификацией и обменом ключей и довольно долго по времени, если надо слизать десяток карт.

Можно постоять в очереди 10м и позаписывать, что передает 1й.
Ключи конечно исключать считывание в кармане в троллейбусе.

окей) расскажешь) ты в каком городе будешь вклеивать? это ж по прописке надо?
я зимой буду)

так, за пропискою, м. Сміла, Черкаської обл. І думаю, що вже мінятиму, а не вклеюватиму...

хм, я лично менять на пластиковую не хочу, лучше книжечка как есть!
и так же с загран паспортом (смысл от биометрического если нет безвизового режима)))

нововведення з 1го жовтня. От в листопаді я пройду квест по зміні паспорта)

в модньому сервисном центре на Тараса Шевченко, не?

Ви плутаєте «вклеєти фото в громадянський паспорт» і «зробити закордонний»

понятно, это райадминовский ЦНАП.
так а в чьом грeбаный квест?
я недавно в области в одном из районных ЦНАПов побывал по имущественным вопросам, был приятно удивлён.
а что у нас в столице не такЪ?

Квест состоял в админпротоколе и штрафе 50 грн за не вклеенное больше года фото. Которое эти гребанные заведения отказывались клеить из-за проблем с пропиской.
какие они все родные, да. «та хто вам такэ сказав... та цэ пытання нэ до мэнэ»
І взагалі, в кого біометричні закордонні паспорти — які переваги/недоліки є у їх використанні?
Здається, паперових закордонних паспортів в нас вже не роблять..
Как уже писали ниже биометрический и обычный загран не отличаются
Еще при подаче на визу имея биометрический всеравно пальчики сдаешь (в июне этого года так было)

Отличаются в чипе. А пальчики можешь в аэропорту не сдавать, но это от страны зависит.

с виду, я бы сказал, чип не видно ;)

А ты ожидал камень в BGA корпусе с радиатором и 12см вентилятором? :)

шкаф с барабанами и магнитной лентой ;)

в биометрическом на обложке чип нарисован

Кроме самой карты надо будет носить с собой бумажное приложение к ней. Нету пока считывающих устройств.

наскільки я зрозумів, то навіть коли вони будуть, то треба буде інформацію по прописці носити окремо, так як вона на карту заноситися не буде, але поки також не буде повністю відмінятися

Говорилося наче про чіп, що буде в паспорті. Скоріш за все, він й буде відповідати за тримання подібної інформації у пам’яті.

Воно буде усе таким самим. Буде там реєстрація наскільки мені відомо. В мене є подібна картка отримана у ЄС. Не має ніякого сенсу с собой як дурбецело носити ще і папер — додаток. Так що, все норм.

А зачем носить? Эта же id карта является полноценным удостоверением личности as it is. Если какой-то банк, например, не поставил считывающего оборудования, то это его проблемы. Конечно будут попытки свалить эти проблемы на клиентов, у нас всегда так.

ЛОЛ.
Ты давно в банке то вообе был. И часто получалось так, что если они не могут тебя обслужить то это их а не твои проблеммы? Вот надо тебе к примеру оплатить счет... бан его прирять по какой-то причине не может? чьи это проблеммы?

Одно дело банк не может принять какой-то счёт.
А другое дело, банк отказывается принять паспорт как идентификацию личности. А это, насколько я понимаю, прямое нарушение закона, в котором определены документы, удостоверяющие личность.

в мене поки що від біометричного закордонного паспорту були тільки проблеми — його не могли зісканувати в 3х різних dmv, добре, що мав два і просто дав старий, з ним все ок.

чия це вина — хз, цікаво чи ще в когось були схожі проблеми

цікаво чи ще в когось були схожі проблеми
у всех

в тебе теж таке було? що робив? давав інший?

не, у меня еще старый. А вот знаю несколько людей, у которых новый, и старого не было. Им пришлось ждать по полгода до допуска к экзамену, пока секьюрити отдел проверяли вручную информацию. Даже в суд ходить приходилось разок.

я думаю що це тимчасові незручності. Мені навпаки сподобалось у ЄС що ти цю картку даєш у лікарні наприклад, вони просканували і все. Дуже зручно та зберегає багато часу.

я трохи попитав, і не в мене одного були проблеми з укр біометричним паспортом в dmv в калі, щось там нечисто, бо всі інші в людей працюють, або якась специфіка обладнання або щось інше, але гемору в мене було багато з ним, значно більше, ніж користі.

пальці і так окремо здавав всюди (сша), тому бенефітів реально 0 (в моєму випадку принаймі)

але оскільки мені все одно треба було 2й паспорт, то не було сенсу робити старий, зробив вже такий

и в европу тоже отпечатки в любом случае сдавать нужно
кстати дали визу в сша?

Весной доклеивал фотографию, задал вопрос про обмен, чтоб два раза не ходить: сказали фиг тебе старый пердун — новые паспорта только шестнадцатилеткам.
Биометрика у меня новый загран — разницы со старым не заметил.

Это весной было. Сейчас уже всем желающим, правда, когда я позвонил, мне опять сказали, что я слишком быстрый. Закон есть, а оборудования для печати и проверки — нету.

Я свой бумажный готов поменять из-за размазаной подписи на 1-й странице.

меня больше беспокоит внутрeнний паспорт. Как бы менять не просят на пластик. Но таки просят за 5 лет заменить/ Возможно продлят агонию...

І взагалі, в кого біометричні закордонні паспорти — які переваги/недоліки є у їх використанні?
Та как то особой разницы и не заметил.
І взагалі, в кого біометричні закордонні паспорти — які переваги/недоліки є у їх використанні?
У моих детей сейчас такие паспорта, делали через украинское консульство, у старых вышел срок действия, а новые делают только биометрические, по сути теперь вместо 3 лет они действуют 4 года — это плюс. Биометрические данные детей никто не снимал — это хз, плюс или минус. В терминалах, в которых стоит автоматическое сканирование имени клиента с паспорта эти паспорта не работают, пришлось стоять второй раз очередь в пункт ручной проверки.
Здається, паперових закордонних паспортів в нас вже не роблять..
В смысле? Внешне он слабо отличается от старого заграна. Одна страничка пластиковая с фото, остальные — бумага.

Цвет обложки отличается :) Ну и как я сказал детским проездным добавили год — это я оцениваю положительно, а то вместо 5 летней визы детям дают 3 летнюю максимум, тяжело в голове постоянно отслеживать у кого когда проэкспайрится виза первой...

раніше був вибір звичайного, чи біометричного. Зараз лише біометричні

раніше був вибір звичайного, чи біометричного. Зараз лише біометричні
Я бы не парился по этому поводу совсем, главное, чтобы во всех консульствах принимали.

Это как сравнивать:
test.org.ua/...ti_trans (13)/Svitoch.jpg
и
test.org.ua/...eti_trans (13)/Roshen.jpg

разница есть, но всем пофиг чем оно там внутри отличается %)

Биометрические данные детей никто не снимал
Там с 12 лет пальчики берут.

Старшему 15 было на момент получения.

Подтверждаю, две недели назад делал детям, старшей дочке 9 лет, сказали пальчики только с 12.

Підписатись на коментарі