Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

На якій програмі можна моделювати в 3D фізичні механізми (двигуни, шестерні...)?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Google видає досить багато програм для 3D проектування, але по опису не зрозуміло яка із них може робити ось такі відео. Ніхто не в курсі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хто теж не проти отримати безкоштовну прогу Fusion 360, можете це зробити, якщо ви студент або використовуєте її в індивідуальному порядку, ну або ви працюєте в стартапі.

Здається вона досить функціональна і сучасна. На жаль, немає версії для Ubuntu, і навіть не дали скачати через це (може б через wine і пішла б, а так...).

Неочікувано =), знайшов ціни і порівняльну таблицю у віки (Solidworks $3,995, $1,295/yr for optional support — фігасе!)

Solidworks, CATIA. Обе от Dassault Systèmes.

Я в студенческие годы работал в T-Flex CAD
Люди вот такие вещи рисуют
www.youtube.com/...k&list=PL50A47537AD8C0C0B

Pro/ENGINEER (особисто знаю інженерів які працюють з цією програмою)

да, это именно то что нужно новичку ))))))

так, ця програма не з простих, але для моделювання шестернь і двигунів(що теж не просте заняття) піходить ідеально.

не согласен. это тяжелый КАД для автоматизации производства. сложный и тяжелый в освоении. с кучей функций не нужных для "

моделювання шестернь і двигунів
". для таких задач компас или инвертор подходят лучше, ну может катя если автор топика хочет красоты.

моделювання буває різним... Якщо просто для вигляду підійдуть будь більшість програм, а цей CAD вміє розраховувати теплові розширення, робити різні механічні розрахунки, анімацію роботи та багто іншого. Все залежить від завдання.

Я знаю. а еще умеет писать программы для станков с ЧПУ и многое другое, что не нужно для человека желающего научится моделировать в 3Д.

з цим погоджуюсь, якщо просто моделювати ці всі функції зайві.

ці всі пристрої www.pdt.com/our-work.html в Pro/ENGINEER та Solidworks

На скільки я зрозумів, то Pro/ENGINEER можна придбати за 500 баксів, тоді як Solidworks просто захмарні ціни має для індивідуального використання.

Рік тому я працював в компанії де розробники заліза працювали з розробниками механічної частини та дизайну. Ми робили Import/Export між Altium Designer та Pro/ENGINEER / Solidworks для синхронізації нашої роботи. Це все що мені відомо, скільки коштують ці продукти і де можна їх купити, на жаль, не знаю.

На скільки дорогий? Сходу так не знайду їхній прайс.

Схоже що таки дуже дорогий, бо так і не найшов їхнього прайса, причому вже шукав і на сайті їхніх ресейлерів в Україні

Нужно заполнить форму на сайте и Вам пришлют прайс. Софтина для корпоративного использования, не частного.
Но можете попробовать запросить бесплатное демо.

Если цель не реальное проектирование механизмов\машин\etc, а просто сделать ролик, то лучше взять более «казуальный» софт.
Про Cinema 4D ниже писали. Он крутой, простой, стоит до штуки баксов.

Есть вроде какие-то спец.лицензии для университетов и студентов. Или были раньше. Что-то такое слышал, когда был студентом.

Да, есть, судя по офф. сайту. Но там тоже нужно заявочку оставлять

На FreeCAD (freecadweb.org) можна таке зробити. Там все пишеться на Python, але щоб щось подібне зробити, прийдеться нормально попрацювати. Плюс сам FreeCAD поки що не дуже стабільний. Але для любителів free software те що треба.

Так, оскільки в мене Linux, то поки що із Solid works, Autodesk Inventor, Cinema 4 (який пропонують в коментарях) треба почекати до встановлення собі на віртуалку Windows.

На FreeCAD за вечір навчився вже проектувати щось типу велосипедного колеса =).

Blender is a professional free and open-source 3D computer graphics software product used for creating animated films, visual effects, art, 3D printed models, interactive 3D applications and video games.

Клас! Дякую, спробую.

Ого! Схоже я нарешті знайшов свою цяцьку (це слово пишеться саме так, не плутати з близькими омонімами =).

Раніше скільки не шукав якусь комп. іграшку типу «козаків», «танчиків», «контри», різних там «стратегій»..., — нічого не приживалось довго. Схоже, що 3D проектування — це те, що я шукав.

Раджу solid works. Потужний інструмент.

Схоже, що завдяки пакетам SOLIDWORKS Simulation можна якраз робити й відео, в тому числі. Дякую.

Щодо відео не скажу точно, тому що юзав його 2 роки тому останній раз. І я чисто створював моделі, робив збірки, креслення і рендерив зображення, а потреби робити такі відео не виникало. Але я чомусь думаю, що там такий функціонал має бути.
Але солід це більше інженерний інструмент, де можна проводити розрахунки і моделювати якісь події, а не просто монтувати відео.

Для анімації там (у соліді) є плагін — motiostudy.

Cinema 4D позиционируется как простой в освоении.

Так и есть. Но он все таки больше для создание роликов, а не инженерная программулина

Підписатись на коментарі