×Закрыть

Bilingual customer IT support — Україна це варіант?

Всім привіт!

Клієнт шукає локацію для команди в 10-20 чоловік для саппорту їхнього продукту. Потрібні люди з досвідом або без досвіда в IT, з навичками customer support, віддають перевагу native speaker’ам. Мови — англійська + будь-яка з європейських (італійська, французька, німецька, португальска і так далі).

Питання до шановної громади — наскільки важко знайти native speaker в Україні? Наскільки важко знайти українців, що знають хоча би ще одну європейську мову, крім англійської?

Київ \ Львів чи будь-яке інше місто — значення немає, де їх знайти найшвидше.

Клієнт також розглядає східну Європу (Бухарест, Вільнюс, Краків і тому подібне), але мене цікавить саме наша країна.

Дякую за будь-які поради чи відгуки по цьому питанні.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Більше ніж рельно, приїжджайте до Львова, в нас тут таких компаній вже купа, і переманюйте людей до себе :) І вам добре і їм вигідно.

цікавить не кількість компаній на ринку, а наявність людей-носіїв двох мов.

грубо кажучи, скільки корінних італійців, іспанців, португальців, німців зі знанням англ мешкає у Львові та може працювати в сапорті?
і скільки таких же українців, які крім англійською знають ще одну мову? :-)

(думаю, що точної статистики немає, але хоча би чисто суб"єктивно)

Ну цифри вам не скажу, але якщо потрібен саме native speaker з хорошими скілами англ. теж, то — слід відразу розуміти що зп повинна бути адекватною, і боюсь що названі в цій темі 500$ не будуть достатнім заохоченням.
Якщо влаштує просто високий рівень знання даних мов — таких людей буде в рази більше. (Універ Франка не дурно в нас стоїть)
Якщо ще є скріпт з 50-ма найчастіше запитуваними питаннями — можна їх віддати на вивчення і менш скіловим працівникам і в процесі роботи вони навчаться.
Хто мав досвід розмов з тех підтримкою Microfost, HP, %company name% де індійські хлопці з жахливою англ. вам втирають якусь дічь — той розуміє що вимоги до якості саппорту бувають дуже різні )

Думаю цілком реально, тільки пошукати добре треба. У Львові є як мінімум 4 великих саппорт центри з анг/нім. Можна звідти людей перехантити.

а що це за 4 компанії з сапорт центрами?

Сайти для пошуку роботи в допомогу ;) Шукайте по Bilingual customer IT support — дізнаєтесь хто набирає.

zoomsupport.com
jobs.dou.ua/companies/zone3000
Ще дві інші не знаю, бо вони просять працівників не казати назв, щоб їх не перехантили. Знайомі там працюють.

Вполне реально, если платить хотя бы 500 баксов

> наскільки важко знайти native speaker в Україні?
Когда на прошлой работе допиливали софт чтоб правильно выводил арабскую вязь, то нашли араба, который оказал нужные консультационные услуги. Так что думаю что найти реально, вопрос в компенсации труда. Вы же наверно хотите подешевле?

> Наскільки важко знайти українців, що знають хоча би ще одну європейську мову, крім англійської?
На прошлой работе был call-центр, где сидели девочки со знанием языков и оказывали техническую поддержку. Так что думаю что вполне реально.

Подписаться на комментарии