Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Україна. Відкрита для ІТ (відео)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України випустило новий відеоролик:

Whatsapp, Pay Pal, Мрія, Petcube. А ви знали, що всі вони мають українське коріння? Україна — центр розвитку програмного забезпечення #1 у Центрально-Східній Європі і 4-ий найбільший у світі експортер ІТ-продуктів та послуг. Сьогодні в країні працює більше, ніж 100000 ІТ-спеціалістів. Уряд України також надає потужну підтримку у розробці програмного забезпечення.

Див. також відео «Ukraine. Open for U.».

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Та, звісно ж, можна плюватися жовчю. Але такі відео потрібні. Тому — норм. Пішов поширювати :)

Угу, Украина и PayPal. Корни есть, PayPal нету. Посмешище.

Apple — эмм... Сирия?
О так! Значить «Google — москалі», бо єврей Сергій Брін дитиною до 5 років жив в Москві, а що Стів Возняк (співзасновник Apple), батько якого виходець з буковини — це вже не рахується? (ми з ним майже однофамільці, до речі, — бачили це горде закінчення Третяк? =)

Коньяк -теж твій однофамілець?)

а х**к-х**к і в продакшн — теж з думкою про тебе придумали?

пффф, краще б комент взагалі видалили, ніж так по-тупому редагувати

.

Той момент, коли, говорячи про 16000 тисяч випускників щороку, показують червоний корпус...
Ех...

И я не понял к чему там красный корпус, уже бы ВДНХ показывали)))

Може в Америці повірять у все, що є в цьому відео (там такий менталітет, що довіряють рекламі та шоу-бізнесу, принаймі так мені казали), але тільки Україна знає правду як насправді тут все «чудово» (і не про податки йде мова)

Схоже що вата бачить «маски шоу», але не бачить занижених податків на порядок (якщо порівнювати із Європою, США і рештою цивілізованого світу).

Що ж, вата завжди буде, але сподіваюсь адекватів буде більше.

А окрім тролятства, ви можете написати аргументи?

Не, человеку который на ровном месте и без основания в людях видит «вату», я точно ничего не буду писать.

Не перекручуй, я означив, кого я називаю ватою, і не на рівному місці, а саме по-ділу.

Жаль это этот кто-то не хочет спросить с тебя за вату. Но это уже не моё дело, сами между собой разберётесь

Як на мене не дуже багато сенсу від низьких податків (які все грозяться підняти), якщо завжди є імовірність отримати непроханих гостей в камуфляжі, при цьому абсолютно на рівному місці. І ще з приводу «низьких податків», ви багато знаєте контор які зареєстровані саме в Україні, особливо якщо тут все прям так у відео.

Дядя, проблемы в том, что мы тут все эгоисты: на чёрное говорим «чёрное» на белое «белое».

Проблема ваша, дядя, в тому, що ви говорите що є лише «черное», і не говорите про «белое» наче його й немає.

Есть, поэтому я тут и живу. Но преимущества для меня, маленького фрилансера никак не улучшают законодательной нестабильности и коррупции — сильного недостатка для международных компаний

Доволі смішно бачити там дописи про ПейПал і державну підтримку.

Удалите это, не смешите. По галерам мы номер 1. делов-то. И уж точно, наличие большого числа думающих людей, получивших базу в «живущих вопреки» НИИ и универах — не заслуга «уряду»

Индия — это одна большая галера. Монополия. Вне конкуренции.

по численности да, по качеству — Украина впереди!

А что мне верить, я эту кухню всю тут изнутри знаю. и отзывы слышал от амерканцев

друге дело что у индусов мощное лобби в лице других индусов котоыре нишу ИТ в США заняли плотно,причем на всех уровнях

Ага давайте сравним сталкер и матлаб:) может тогда возмем игру какую нибудьькотрая вышла из под пера индусских разработчиков ?

хз, знаю что где то в Украине пишкт систему подсчета кредитного рейтинга населения, для одного из агентств в США, уверен что колят и для чего то более серезного, хотя никогда не задаывался целью узнать

а что именно это показывает? что в Украине более низкий урвоень качества разработки?
мне лично ничего не показывает, кроме того,что с твоих слов разработка матлаб утекла в Индию, но значит ли что все проектирование и тд происходит в Индии так же? Как по мне , то нет , не значит

вполне с этим соглашусь, но так как индусов гооораздо больше на рыке чем Укаринцев, то соотвестенно и косяков от них в среднем больше)
И еще одно, с украинским кодом , я особо не сталкивался, т.е. вообще его в глаза не видел, а вот на говнокод в исполнее наших шоколадных братьев насмотрелся егегей)

Шеф, я знаю по крайней мере пяток случаев cutting-edge разработки, но все это конечно под строжайшими NDA.
Ну и сверху прикрыто массивными отложениями web-а

Найнижчі податки в Європі, причому на порядок — це саме дуже добра допомога ІТ.

Медвежья, знаете, такая помощь. Поднять налог при действии системы прозрачного госбюджета — вот это помощь. А так — курам на смех

Поднять налог при действии системы прозрачного госбюджета — вот это помощь.
Тобто ви готові платити європейські податки, але щоб було зрозуміло куди вони йдуть? — Ну що ж, благородно, благородно, нічого не скажеш, але от я дуже сумніваюсь що ви перший не будете скиглити що «податки зависокі, нам нічого не залишається».

Убого... Я 5 лет платил по белому со своего ООО. Так что, родной, ваши сомнения, закидоны про вату другим людям в этом топике — это всё блажь. Получив в базе прозрачный контроль за гос бюджетом вы наконец-то перестанете кормить дерьмо и заниматься ерундой.

Ок, що ви розумієте під «прозорим контролем»? Тобто що конкретно, а не туманне «прозорий контроль»?

Увы, должен признать что я не представляю что это на том уровне, что бы не стыдно было писать. Но есть хотя-бы пара вещей которую хотелось бы:
1. Платя налог, видеть не только процентное распеределние его цели — но и подтверждение, что расход по нему происходит согласно той самой цели. Увы, хз как
2. Прозрачные тендеры. Увы, но если в управлении держзакупивель онлайн пристутсвует человек, который закрыл девелоперский бизнес недоплатив куче разрабов (эй, привет Самвел....) — то я до сих про не верю в прозрачность. Может дорогу молодым, MBA/Harward-enabled — не знаю

Найнижчі податки в Європі
А причем тут Европа?

Якщо ви цього не розумієте, то я вам не зможу пояснити.

Украина имеет какое-либо отношение к Европе, кроме географического, чтобы сравнивать налогообложение?

Так, має відношення, бо Європа для багатьох це «висока цивілізація», і величезна частина українців хотіли б бути в Європейському Союзі, вони прицінюються до Європи, прямо зараз ведуться гарячі перемовини про безвізу в Європу, про європейський ринок, де люди є одними з найбільш платоспроможними у світі...

Цього мало?

Уряд України також надає потужну підтримку у розробці програмного забезпечення.
Например маски-шоу вам в офис!

Підписатись на коментарі