×

Питання до розробників з MAC

Привіт усім. Після цього посту нарешті закінчу свою епопею з вибором на чому займатися розробкою, а поки хочу запитати:

1) Чому ви надаєте перевагу в розробці, ноутбуку чи стаціонарному комп’ютеру?

2) Ті у кого є ноутбук, ви його використовуєте повністю для розробки чи більше для зустрічей та коли подорожуєте?

3) Якщо у вас немає ноутбука, то чи придбали б ви його?

Цікавить думка чи взагалі часто використовуються ноутбуки (13″ чи 15″) у розробці чи здебільшого стаціонарні, або ноутбуки з додатковим монітором.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Адепти МВР 13, екран для постійної роботи не замалий?

Скорее, 15 слишком большой, чтобы ноут было комфортно держать на коленях или в сумке.
Ноут на коленях — не поза для долговременной работы.

А облучение, будь оно не ладно,облучит мальчику что нить не то и все, есть где, есть с кем, но зачем)

Що ж ви так необережно ідеями для стартапу наліво-направо розкидуєтесь?))))

Нагадало ось це відео. Дивитися з 1:48
www.youtube.com/watch?v=F9jO7LS30rA

Смотря какие колени)
Для парня −14-15 тоже норм..

Работаю постоянно на одном месте, дергая куда-то лошадку раз в 3-4 месяца, так что портативность и удобство на коленях — не важны :)
Но спасибо все равно :)

всетаки, ИМХО, мало ... слишком мелкий шрифт если все нужные панели редактора\терминала открыты ... приходится глаза напрягать (сравнивал свой 15″ с 13″ коллеги) — но это индивидуально (так же как и стол, стул, опенспейс :) )

доп монитор(ы) на постоянном месте работы рулят.

15 самое оно, 13 маловат

нэ, тільки коли шось на фронті роблю — то зручно два монітори, один з яких 13″ мбп — на якому браузер крутиться

Пользуюсь прошкой 13″. Работаю удаленно, поэтому ноутбук — это возможность работать дома/в коворкинге/в кафе/путешествуя. Стационарного нет, так же как и дополнительных мониторов. Вполне удобно.

чи взагалі часто використовуються ноутбуки (13″ чи 15″) у розробці
Последнее время работаю в коворкинге 13-15 дюймовые маки — самые распространенные среди соседей по опен-спейсу.

На работе выдали стационарник, два монитора по 22, так и работаю. Дома Mac mini + 22′ монитор, но уже один, опять же никаких проблем.
Отдаю предпочтение стационарным компьютерам в силу того, что в данный момент именно такие компьютеры меня окружают.

Планирую купить ноутбук чтобы иметь возможность переносить тело в горизонтальное положение на диван. Хакинтош это будет или макбук пока не решил.

В универе кодил на нетбуке 13′, в нем же работал в ФШ и это была та еще боль. Так что лучше купи второй монитор сразу.

Отдаю предпочтение стационарным компьютерам в силу того, что в данный момент именно такие компьютеры меня окружают
с таким отношением к предпочтению хочу тебе пожелать работать в женском коллективе :)

Суть заключалась в том, что особой разницы между ноутом и гробом не вижу. Что дали на том и работаю, в случае надобности напильником подпилю. Я так-то человек неприхотливый.

гроб с собой митинг рум или в командировку не возьмешь...

В митинг румах предпочитаю пользоваться блокнотом. В командировке дают служебный компьютер по месту прибытия.
У гроба есть очень полезная особенность — оставляешь работу на работе.

У гроба есть очень полезная особенность — оставляешь работу на работе.
Полезность этой особенности несколько спорна.

Дело вкуса. У меня после полутора лет фриланса отбилось всякое желание тащить работу в дом.

В митинг румах предпочитаю пользоваться блокнотом.
а если надо код в памяти освежить, или еще чего из того что не записать надо?
У гроба есть очень полезная особенность — оставляешь работу на работе.
ноут тоже не обязательно забирать

p.s.: что интересно, комментом раньше ты отдавал предпочтение тому что дают, а не носом крутил :)

От чего я носом крутил? Все еще ем что даю.

Бук и удалённый доступ

вы знаете толк в извращениях © :))

Почему? Для митинга хватит. А поднимать на буке все, что есть на днсктопе, харит. Удалённый доступ даже на мобильном интернете нормально шуршит.

ну или подпилить свои скрипты установки нужного — тогда воспроизвести родное окружение на ноуте и десктопе не проблема ... можно даже после покупки нового очень быстро поднять все что нужно

Можно, но тут по полиси кода на носибельном буке быть не должно. Их периодически пролюбливают

Работаю на Mac Pro 15″ + 2 монитора по 23″ (один через Thunderbolt, другое через HDMI). Дома работаю с ноутбуком + плюс у меня cluster на raspberryPi — хостю та разное типа postgresql, и хочу еще поставить один монитор дома. Задумывают попробовать Surface Book — вместо Мака.

MBP 13″ Retina + Belkin Thunderbolt HD 2 Express + external display, keyboard, mouse etc.

1. Ноутбук + монітор, або стаціонарний + 2 монітора. Якщо з веб розробкою ще можна змиритися на 13 дюймовому ноутбуці, то XCode — страшний біль, тільки зовнішній монітор, причому 24 дюймів мінімум, бажано 27. Раніше мав ноутбук не епл, який складав, використовуючи в якості системника, проте в макбук про видув знаходиться спереду перед екраном, і в складеному вигляді він гріється занадто сильно — врахуйте цей момент, коли плануватимете конфігурацію. Працювати в дійсно робочому ритмі на ноутбуці можна без проблем, не відчуваючи ніяких мінусів порівняно з десктопом, але виключно за умови додаткового монітору. Не можете купити зразу з ноутбуком монітор — подумайте тричі. Але якщо в вас непостійна робота, і немає рутинного 8 годинного потоку, то з ноутбуком без зовнішнього монітора можна пару місяців нормально пережити, кажу з власного досвіду.

2. Для розробки, для дому, для зустрічей, а ще він приносить каву в ліжку і робить масаж стопи :). Була б можливість взяти хорошу десктопну конфігурацію, напевне робочий процес переніс би повністю туди, крім лінивого читання документації, переписок з клієнтами, і т.п., що можна зробити, перемістивши своє тіло в більш розслаблене положення. На всьому решта крім роботи, ноутбук значно ліпший, чим стаціонарний компютер. Але я не геймер, а на макбуку не поганяєш монстрів — незважаючи на маркетинг, на нових іграшках він замінить вам батарею, і то, боюся, ненадовго.

Если сейчас брать прошку не вариант, то остается только хакинтош. Я бы посоветовал не сильно с ним заморачиватся и взять какую — то бюджетку. А как будет возможность — берешь прошку. Там и мобильность и автономность, ну и самое главное настоящий мак. Потом еще пару моников возьмешь, клава и мышка — вот тебе и рабочая станция для дома.

Я зараз використовую Хакінтош, для програмування достатньо. Можу допомогти з вибором жиліза і установкою. Я вважаю, що зараз Хакінтош найкращий вибір, тому що комплектацію в любий час можливо змінити, що має перевагу над mac mini, а ноутбук якщо брати то тільки macbook pro!

«жи»,"ши" пиши с буквой «и» :)

Отдаю предпочтение ноутбуку и док станциям + максимально большим мониторам на работе и дома
На двоих взрослых у нас дома 5 лэптопов и один десктоп. Три из пяти — мак буки про

вы тоже следите за случайными возгораниями )

Ось зараз стоїть вибір що купувати. Більшість кажуть макбук про, але він зараз коштує від 32к.
Якщо дивитися правді у вічі, тоді потрібно обирати між:
-macbook air 2016
-macbook mini 2012 — amazon/ebay — 500-650$
-хакінтош — приблизно тіж 500-650$

В чому суть хакінтоша?
У мене є макбук і десктопний комп на вінді. Windows 10 і macOS приблизно однакового зручні і однаково глючать. Макбук для мене прикольний якістю збірки, швидкість пробудження при відкритті кришки(сумніваюсь що на хакінтоші буде так само) і гарним екраном.
Ноутбуки 13″ на Windows з таким же залізом переважно дорожчі в півтора рази, тому я і купив Мак.

Мені потрібно залізо для розробки iOS, а тому є лише 2 варіанти, МАС чи хакінтош.
Якщо хакінтош, то десктоп, ноут вийде по ціні того ж маку, так що не велика економія там буде.
Зараз сиджу на віддаленому доступі, але там є декілька суттєвих мінусів і я почав думати про щось своє.

Ну це вже інше питання. Бери MacBook Pro, можна попереднього покоління.

З хакінтошами не так все гладко, як пишуть в інетах. Буває щось з драйверів не працює, часто комп не верифікується в Апсторі і Хкоді. Будете мучитися з ним... :)

Є сайти де відразу люди підбирають деталі та встановлюють хакінтош. Зрозуміло не за шоколадку :)))

В правильному напрямку мислиш. Віддати $50, щоб тобі все зібрали і встановили, розумне рішення. Чи скільки зараз коштують подібні послуги?

Якщо віддалено встановлюють(і підбирають деталі), то 1000 грн, якщо ж в Києві, то є варіанти за 400 грн + 100 за підбір + 200 за складання.

Саме так пишуть в інетах... Потім виходить апдейт Мак ОС і починаються танці :)
ПС. Говорю з власного досвіду, колись на фірмі піднімав хакінтоші, зараз вдома пилиться системник з Йоземіті на борту. Повірте на слово — там багато мороки :)

Последние годы у интела особо не случается прорыва по производительности, в основном улучшают энергопотребление, тепловыделение, скорость всяких IO, на стационарниках так это вообще пипец как заметно, так что можешь съекономить взяв старую прошку или мак мини на i7 влепи в него SSDшку, главное что бы там можно было всунуть ОЗУ сколько нужно.

Якщо говорити про макбуки з ретіною, то це якісно кращий екран, я пережив просто таки культурний шок, коли після унилих самсунгівських моніків вперше приєднався по ремоуту на макбуку з ретіною і зміг розібрати абсолютно все! До цього доводилось вгадувати, що я бачу, а тут картинка передається близькою до ідеальної.

Власне я до того ж веду, що у макбуках круте і відносно дешеве залізо.

Це так, але зараз вони коштують від 32 тисяч(2015 року), що не є зовсім дешевим варіантом.
Я поки без роботи і, відповідно, він не скоро відіб’ється, тому поки щось потрібно дешевше. Для навчання + в подальшому розробки.

Як варіант шукати вживаний, але вони не сильно дешевші.

mac mini 2012 ebay або хак у нас.

Дивилися на б/у моделі, наприклад 2012-2013 років? Нормальний варіант в чудовому стані вкладеться в 24 тисячі з білим розмитненням.

$1000 за 4-річний ноутбук? А, ну це ж мак...

800 + розмитнення + доставка за трирічний. Якщо попадеться в хорошому стані, своїх грошей він вартує.

А если контрабас найти?

Гадаю, це ще простіше. Я чесно розмитнював, не тому, що совість і бажання добавити комусь пару десятків доларів в декларацію, просто вимоги посередника доставки.

за 3 года работы iOS девом мобильность ноутбука была необходима мне 0 раз
из дому за ноутом работать после рабочего монитора, как-то вообще не то

огромный плюс ноута сугубо бытовой)
для работы — если не имеешь лишних 1500$ и нужна стабильная рабочая машина дома — мак мини бест вариант

а если еще и смотришь на б/у мак машины — то имей ввиду что ноут за 2 года эксплуатации ушатывается в 10 раз сильнее чем стационарный мак, который стоит все эти 2 года стоял на месте

единственное преимущество ноута — мобильность, во всем остальном он сильно проигрывает, вот и реши для себя нужна тебе эта мобильность или нет

Підписатись на коментарі