×

Конференція IT<Freax> у Вінниці. Шукаємо спікерів

Coders Guild

Ми Coders Guild. Наша команда за останні два роки собаку з’їла на мітапах, загалом організувавши близько десятка івентів. Зустрічі проводились на різні теми: Java, Mobile, Ruby, Front-end. Серед усіх, найбільш цікавим нам здається мітап на «довільну» (не мейнстрім) тематику. Відповідно ми плануємо розвинути цю тему у невелику, але конференцію, на 5-6 доповідей протягом цілого дня, десь на початку грудня. І наразі ми шукаємо доповідачів.

Ти працюєш з чимось неймовірно кльовим, але ще нікому не відомим? Ти розробляєш веб-фреймворк під FORTRAN? Ти пишеш код віршованими рядками на Haskell і використовуєш у продакшені? Кожну свою розробку починаєш з нової реалізації ООП на LISP? Ти знаєш про Java щось таке, за що тебе розшукує Інтерпол? Ти потішив замовника мобільним додатком на Brainfuck? Ти не використовуєш мініфікатори, а одразу пишеш обфускований JavaScript?

IT<Freax> це майданчик, на якому ти можеш висловитися.

Пиши, Приходь, Приїжджай. При необхідності ми знайдемо де тебе поселити, чим нагодувати та як розвеселити.

[email protected]

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А коли ви все це плануєте зробити?

В первых числах Декабря.

Да, рассказ об этом. Вот презентация. www.slideshare.net/vkozhaev/antlr4-in-depth
Если интересно, пишите в личку

Я працюю із зоопарком технологій, допилюю проект якому ± 15 років, використовую старі стандарти та всім відомі технології, по яким є 100500 статтів і мануалів, таке комусь цікаво)?

Ну я думаю, що щось цікаве можна буде знайти. Давай кілкьа прикладів тем, будемо думати:)

Нема цікавого, легасі, костилі, відсутність документації, тлен, униніє і саппорт)

Для душі коньячок, іноді турнічок %)

Такое интересно, если в теме присутствует фраза «как не сойти с ума»

«как не сойти с ума»
коньячок, іноді турнічок %)

Підписатись на коментарі