Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

До Харкова із Львова

Тут пропонують їхати в Харків піднімати ембед в у компанію мрії.

Які будуть поради і побажання щодо релокації?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Об этом, кажется, говорил eugene_n перед уходом: -)

@hellip, я предпочитаю оперировать инсайдерской информацией. поэтому трэд про баннер я пропустил. каюсь

здається я починаю здогадуватися куди саме Вас намагаються залучити. є в Глобалі принаймні один проект пов’язанний з медобладнанням

Это здесь уже обсуждалось. Даже ссылку на баннер приводили.

@flyman, та ніякого движняку немає. здається я починаю здогадуватися куди саме Вас намагаються залучити. є в Глобалі принаймні один проект пов’язанний з медобладнанням. рік тому ходили чутки, що Глобал, як то кажуть, "просрал всє полімєри"©. але згідно останніх даних розвідки таки ні, проект живе й мабудь буде жити.,
а загалом відбувається закономірна річ — Глобал, Екліпс, ЕПАМ та Циклум поділили ринок. нові проекти є, а людей, які можуть ці проекти, розробляти нема. тому не дивуйтеся якщо пропозицій побільшає. не все ж львівськім компаніям на харковському ринку праці шукати:)

знову таки, якщо наважитесь — пропозиція що до допомоги залишається в силі

Можливо, тема оживе знову.
Нещодавно був новий дзвінок з Харкова.

Хто скаже, що там за двіжняк намічається?

Про «сдох» я загнул, да. Просто, кто-то кидал ссылки на потроха кривой глобаловской джумлы, и там было много ворнингов и все такое. Я почему-то подумал, что оно так по всему сайту. =)

@ Sergey Kovalyov
ну ладно, ладно, просто такая кнопка на ДОУ — это моя давняя мечта: -)

Сайт Глобала совсем не сдох, я на него вчера как раз за этим баннером и заходил:?

, а то остальные могут подумать, что ты говоришь сам с собой

Обсуждение баннера начал не я, а eugene_n. ^_^

Почему не устройство сапорта для критикал лайф устройства?

Не так. Устройство для саппорта устройства, которое тестирует устройство для саппорта критикал лайф устройства, что позволяет студенту — младшему тестеру чувствовать себя причастным к последним достижениям хайтека.


майже клону
Крітікал лайф аплікейшен на Віндовозі

Ти хоть сам поняв шо зморозив?

Кто тебе говорил что это будет “критикал лайф”? Опять тебе бедному недоговорили, заставляя тут "эмоционировать с вредом для здоровья"©? Почему не устройство сапорта для критикал лайф устройства?

Хеллип, ты или не выспался или толсто троллишь. Отсутствие кнопки «вложить картинку» никак не может трактоваться как невозможность показать скриншот. Хочу надеяться, что ты не выспался. =)

А куда сходить? На сайт глобала?! Так он сдох же. Да и банеры у меня зарезаны. Да и логично, обсуждая что-то, показать, что же обсуждаешь, а то остальные могут подумать, что ты говоришь сам с собой.

Скриншот бы. А то... кто выдал, где выдал, что выдал?! Непонятно

Ты где-нить здесь видишь кнопку, позволяющую прикреплять скрины? Сам сходи и посмотри.

майже клону
Крітікал лайф аплікейшен на Віндовозі

Ти хоть сам поняв шо зморозив?


.NET & WinCE
то группа поддэржкі для джедаєв ембедеров
Чего тут не понятного, люди берут дэв.кит с имеющимся BSP готовят себе SDK и образ оси с.NET на борту и разрабатывают программное обеспечения для устройства клонированного с дэв.кита

Им сто лет на юх не нужен Муха с паяльником.

Скриншот бы. А то... кто выдал, где выдал, что выдал?! Непонятно.

.NET & WinCE

то группа поддэржкі для джедаєв ембедеров

Там написано примерно так:

Innovative Healthcare Project.
24 h 7 d.
Kharkiv.
.NET & WinCE

Не. Там что-то на тему спасения

утопающих

тяжелобольных гениальными багфиксерами разработчиками глобалжлоджика. Родной брат стародавнего крИатива на тему звездных войн. Вобщем тарджет-груп обозначен четко — студенты старших курсов.

Це який, там де три ліхтарика над більярдним столиком?
Чи про рубі дрім ёб джоб
Як на мене Епаановська тьолка прикольніша.
п.с.
модераторам ідея.

Влаштувати конкурс на ліпший банер.

Ну шо я говорил? ГЛ выдал очередной «креативный» баннер. На этот раз на харьковские вакансии:)

2hellip
Не рівняй хер з пальцем (філіал в нашому гондурасі і НІОКР центри в азіатскому тигрі).
Самсунг — то одна велика ФПГ, яка тримає десь 1\3 економіки Кореї (суднобудування, банки, фінанси, і т.д.).

Крім того, там в них чіткий «табелль о рангах», а не та майня, при якій «лідери ринку» і «компанії мрії» не можуть скласти собі ціну, тобто чітко розписати з\пл вилки, або вказати при публікації вакансії рівень компенсації.

Поэтому мне непонятно, чем руководствовался или будет руководствоваться flyman, направляясь на собеседование

інсайдом плохіша.

Для требований Самсунга 2000 — 4000 в Москве однозначно мало. Ты посмотри на их вакансии: специфическое направление, желательна степень кандидата наук, серьезный опыт в решении нетривиальных задач

Ну хорошо. Однако все тут знают, что Гнусмас крайне прижимист, разве не так? Чего одна эпопея с atoi стоила, сколько интересных подводных камней в том флеймике всплыло?!

Поэтому мне непонятно, чем руководствовался или будет руководствоваться flyman, направляясь на собеседование с целью получения оффера к этим хитрож*пым узкоглазикам. Ведь его запросы каковы? "Я невибагливий. Мені досить найкращого"©

Так шо, поехал таки в Харьков, или забил?

А что, собирался?

2 flyman

Так шо, поехал таки в Харьков, или забил?

lyman, при всем уважении, хватит ананировать. Из всего этого троллинга ясно одно — сколько не дай тебе все мало будет. В постСНГшных странах жить хорошо уже никто не хочет, людям это уже на#уй не надо, та жизнь к которой они привыкли их вполне устраивает, поэтому 2−2, 5$ считается МЕГА. Те кто так не считают (нормальные люди) считаются сверхамбициозными идиотами.
Неужели так сложно собрать necessary сумму и отвалить в страну мечты??? Судя по всему ты мегаспец, так в чем трабла? Тебя в детстве били, что ты такой нытик посути? Ты ждешь что скажут «Дорогой Fly, мы вас всю жизнь ждали, строили под вас компанию, проекты интересные готовили специально под Вас. И вот теперь настал тот самый грандиозный момент когда мы смело можем сказать что мы вас достойны, поэтому приезжайте пожалуйста! ОЧЕНЬ ПРОСИМ, ибо без вас тут сплошной понедельник.»? Так такого не будет, разуй глаза, сойди на землю, ОТЧЕ, выпей водички! Я знаю много людей которые ништяком ехали из Индии, Раши, Украины, Болгарии с меньшими запросами и добивались значительных результатов. Нытики так и остаются нытиками.

Не хотел обидеть — ты сам создаешь о себе такое мнение.

Я имею в виду сферический диапазон зарплаты для Москвы.

Для требований Самсунга 2000 — 4000 в Москве однозначно мало. Ты посмотри на их вакансии: специфическое направление, желательна степень кандидата наук, серьезный опыт в решении нетривиальных задач. При всем при этом простой Java — кодер в Мск. получает те — же $2000−4000.

Я имею в виду сферический диапазон зарплаты для Москвы. См. топики на хоботе. Чем больше времени проходит после 15.09.2008, тем слабее мегабизоны ратуют за линчевание штрейкбрехеров, берущихся работать меньше чем за 3.5К. Про гнусмас и здесь достаточно теплых слов написано.

2chronoman
Нє, дяді хряки із Самсунга приїзджалив мск\пітер, туда ж — успішні кандидати.
2hellip

почитай відзиви московських лопців про самсу

Самсунг дає від 2к до 4к

Для мск — це мало

Это неадекватное заявление.

2flyman

А Вы что хотели работать в мск на самсунг. Я апплаился именно на корейский сайт.

Моим коллегам в Делфте в универ когда приезжал самсунг двигалась речуха, что Самсунг дает оффер на уровне предложений зп по Штатам. Вообщем то как я и говорил — в вакансии стоит мыло непосредственно человека, работающего в отделе, где была открыта вакансия. Я больше не буду посылать резюме в Корею, пока буду иметь работу, аналогичную теперешней. Смысла особого не вижу. Буду надеяться на карму при рассмотрении моей квебекской иммиграшки. Смысл тогда будет искать работу не в Корее, а в Канаде. Хотя конечно жаль, что за более чем 10 лет ни удалось поработать в Корее, получил бы какой-то специфичный опыт (и не только для галочки под будущего канадского работодателя, но и полезный в общем).

2chronoman
Самсунг дає від 2к до 4к
Для мск — це мало.
Тому в осному зараз Самса намагаються хайрити із регіонів і СНГ.
Я ішов через КА.
Це єдиний випадок, коли моя співпраця з КА закінчилась інтерв"ю в замовника.
Скоро закінчується півроку, так що можна спробу повторити.

Як варіант — бомбити їх своїм СВ два рази на рік — показувати свою зацікавленість.

to chronoman — С рисом тут можешь рисоваться для кого то другого
ты злой какой-то. Я молодой — мне много не платят по определению.
— Что касается вакансии — то пожалуйста:
все условия типичны — ничего удивительного — я такое мухе уже рассказывал — правда только зп децл большая. Тут надо быть серьезным пацаном с хорошей кармой. Как правило 3.5 тонны + плюс все штуки дрюки вроде хаты.
— Там будет 5к, а может и больше, как писал топикастер
это нереально большая зп для К — это аналог чего то вроде 80−90 тон в штатах.
— ссылку, давай в корею

напрямую в Корею в самсу заиплаицо незя (наскока я знаю) — это может сделать тока гук. Если есть вакансия — это скорее всего московские рекрутеры напрямую работающие с самсой. Мухе же можно посоветовать продолжить рыть в этом направлении. Если мухе повезет — тут непаханое поле для людей вроде него. А что касаеться материальных условий — условия мега отличные. Главное где может быть факап — это непосредственное нач-во -, но это рулетка — тут не угадаеш.

2флайман

Тогда простите, Вас хоть пригласили:), я добился еще меньшего:), мне просто один раз хрюшка с москвы позвонила и все... Так что у вас прогресс в этом плане. Думаю при лучшем раскладе ваш оффер в ГЛ был бы лучше (учитывае предложение мне что было год назад). Хотя опять же не знаю ваших аппетитов, сколько вы хотели. Но это не отвеняет интересности той вакансии что я вам дал. Она прямая с первых рук (человек которому вы можете написать работает в отделе куда нужен сотрудник). Можете написать попробовать, много времени это не займет.

Був я там, сказали що не побачили особливої мотивації.
Достойні кандитати (наук) приходять в костюмах із золотими запонками.
Я ж приїхав в мск на співбесіду як ніщеброд, в світерку і джинсах.

Не вразив понтами, думаю.

2флайман

Ну я сказал уже много раз озвучившийся предел для ГЛ сеньеров: 2к5. Это совершенно не значит что именно столько дали коллеге, но недалеко. Последнее предложение, что было для меня именно эта цифра. Если тебе предложили 1к4, то мои соболезнования, значит действительно что-то не так сказал на собеседовании. По старой памяти, я выложил (не только для Плохиша) ссылку, давай в корею, у тебя хорошие скилы по резюме, которое тут для всех доступно... Там будет 5к, а может и больше, как писал топикастер. Правда вакансии уже месяц, но все возможно.

2plochish
С рисом тут можешь рисоваться для кого то другого. Тут уже для меня все понятно. Что касается вакансии — то пожалуйста: www.russiankorea.com/...m/viewtopic.php f=6& t=17463
Предлагается работа в Самсунге системным программистом. Желательно кандидатская, но не обязательно. Нужен хороший опыт в программировании, желательно системном (OS, драйвера, компиляторы и т.д.)
По условиям:
предоставляется бесплатно жилье > 100 кв.м. в престижном районе Сувона (30 км от Сеула)
(работа тоже в Сувоне)
зарплата 4−5.000$ (может быть больше в зависимости от ситуации)
премии — константная часть — 1 зарплата;
дополнительно в зависимости от личной производительности — до 3 трех зарплат
дополнительно в зависимости от работы отдела — до 1.5 зарплат
налоги — если в Корее не работали до этого, то — 7%, иначе 15%
автоматически идет Российская пенсия
тематика: софт для новейших и проектируемых флэш устройств — карты памяти, SSD диски

цель: разработка прорывных технологий для будущих флэш устройств Самсунга

ту chronoman
мое имя все тебе не дает покоя.
— из первых рук с зп в 4−5к зелени с бонусной программой (жилье, страховка, перелет и прочее)
это много — это надо чтобы сильно заперло — как правило бывает меньше со старта. Но как для мухи-отца — кто знает.
— плохиш бы не согласился работать на эти деньги
плохиш вонючий жадный нищеброд — готов работать за миску риса
— А может это на место плохиша
на соседний рисоуборочный трактор как раз есть вакансия
— он в Канаду уже почти получил зеленую дорогу

лодку только дострою -, а то бабла нету на самолет

Тот что прошел на прошлой неделе парень он прошел телефонное, назвал сумму, поехал, прошел очное собеседование, приехал с оффером с суммой большей чем просил

Не знаю, какие там были запросы и предложения.
Может парень просил 1к2, а ему дали 1к4, вот и счастлив и полон оптимизма.
Ещё одно но. В результате общения с людьми которые занимаеться разработкой встроенных систем сложилось мнение,

что брать бывших багофиксеров в разработку — себе же дороже (в лонгране), хотя багофиксерам — хоть какой-то луч света.

Да не зацикливайтесь вы Флайман так на этом ГЛ, значит воспользуйтесь другим предложением. С вашими скилами можно попробовать и в корею на самсунг попытать счастья, вон недавно было предложение из первых рук с зп в 4−5к зелени с бонусной программой (жилье, страховка, перелет и прочее). Отличное предложение и оно удовлетворит все аппетиты (ну разве что плохиш бы не согласился работать на эти деньги). А может это на место плохиша (он в Канаду уже почти получил зеленую дорогу). А ГЛ не оленей загоняет, а находит специалистов соотв. уровня и определенной планкой. Если Вам дали меньше 2к5 то значит вы до чего то не дотянули на собеседовании очном, если же вы хотели больше, то значит ваша планка намного больше, чем способна предложить ГЛ. Интересно, а где во львове так платят. В любом случае, если больше 2к5 для инженерной позиции, то наверное все таки надо ехать куда подальше, чем Харьков, и зарабатывать их там (как вариант я предложил Корею, могу сделать копипаст той вакансии с корейского форума если найду по старой доброй памяти). Наши предки тоже ездили далеко в холодные края на заработки, зато потом приезжали и покупали всего... Может это ваш путь, заодно если Корея, то не будет иллюзий и планов там оставаться на всегда (чистой воды временный отъезд на заработки, а потом вернетесь во Львов, если захотите, или как Плохиш в Канаду на ПМЖ).

Война. Немецкий концлагерь.
Заводят машину душегубку.
Вдруг глохнет мотор, открывается дверь.
Нем. офицер спрашивает. — Заробитчане-строители есть.
Окзавается да были взяли по наводке как-то бригаду партизан-гастарбайтеров с Зап. Украины. — Есть. — Плитку ложить умеете. — Умем. — По чём? — м2 за 5 рейхсамарок.

-, а за 3? — Закрой дверь.

О собеседовании в Харкове.
Обычно ХР звонят и первый вопрос — какая з/пл?
Очевидно этот вопрос был задан ещё несколько месяцев назад.
Я обычно отвечаю, что если больше 1к5 — мы можем поговорить, но это не значит, что это тот минимум миноре, за который согласен работать.
Это начальная сумма для того, чтобы мне было интересно вести диалог.
Как интерпретируют этот ответ ХРы и менеджеры мне не известно, могу только догадываться и их селективном восприятии.
Поныкав по рынку зимой и весной ГЛ снова обратился, но уже без вопросов о з/пл, сразу начал брать быка за рога — телефонное интервью, а потом живое.
Видно поиск затянулся, а решать что-то же надо уже срочно..
Краткое лирическое отступление о ловцах Аленей (А).
Пример 1.
Берём РН. Был как-то нерешён нормально вопрос.
В то же время раздули до фантастических небес в попытках загона А.
Что имем в результате.
Аналогия:
Падает А в вулкан с горящей лавой. Видно скоро пи здец.
Но тут вспоминает что есть парашут и падение переходит в плавное планирование.
Хотя пи не отменяется, но А делает вид что всё нормально и никакого пи больше не предвидится.
Всё же я не А, и, в конце концов — мой жилищный вопрос решён.
Итог — РН пошёл лесом.
Второй пример.
Ищет девушка прынца (тотже А).
Год, ищет два, проходит 10. И вдруг говорит: — Знаешь, если бы ты не был женат я бы вышла за тебея замуж.
Вопрос, если я ничём особо не обделён, то что получу взамен? Кем ты ещё можешь быть — хорошей любовницей.
Результат — девушка нервно курит в сторонке.
Пример 3. Банки.
Когда реально нужны были деньги на ипотеку, получил несколько отказов.
Но как писали в соседней ветки банки дают деньги тем, у кого они и так есть (А, которые не могут управлять своими денежными потоками).
Сейчас мне кредиты не нужны, а банки пытаются впарить мне свои кредитные программы.
Итог — банки идут на йух.
Пример 4
ГЛ. Тот же поиск А.
Год назад 3 похода в льовский ГЛ окончились тем, что «не по падаю у вилки», которые до сих пор не озвучены.
Сейчас ГЛ делает офер на мои «кризисные» запросы годичной давности.
Исходя из примеров 1, 2, 3 думаю, методом индукции не будет тяжело прийти к выводу, что ожидает ГЛ при отсутствии А.
Резюме этого поста:

Не надо быть 7 пядей во лбу, что бы понять, к чему ведёт жлобство (будь это отдельный рынок, компания, или человек.) и надежда на окучивание аленя.

@eugene_n, вот в киевском ГЛ одна ХР не знает, что делает другая. про Люкс вообще молчу, я устал уже девочек друг к другу направлять. и киевский же ГЛ был замечен в попытке подмены понятия «временная релокация», у меня сложилось впечталение, что они активно пытались подписать меня на киевский проект с чувством, что уже приехав и обустроившись, я никуда не денусь. при том, что формулировка «я не хочу жить в Киеве постоянно» и вопрос «а что потом? » были озвучены минимум трижды. может быть я конечно сгущаю краски и дело в банальном «выполнении плана», но осадок такой... гаденький.

это я к чему собственно, из харьковского ГЛ в позапрошом году ушла их многолетняя и бессменная начальик отдела кадров. поэтому вполне вероятно перенесение киевских практик в нашу грешную деревню

Ну какой интерес ГЛ тратить на вас деньги и время, чтобы только поиздеваться. Это очень дорого.

Издеваться — нет. А как закономерный результат шумихи и неразберихи царящей в больших конторах — вполне себе да.

2флайман

Ну зачем вы тогда ехали вообще на собеседование. Странно, вот мой еще один коллега полгода назад пытался тоже в харьковский ГЛ поехать работать, прошел телефонное интервью, назвал ожидаемую зп и ему честно сказали, что такую не заплатят, он даже не ездил на собеседование. Тот что прошел на прошлой неделе парень он прошел телефонное, назвал сумму, поехал, прошел очное собеседование, приехал с оффером с суммой большей чем просил. Если как вы описываете вы прошли телефонное собеседование, назвали сумму, с ней согласились, вы приехали, прошли собеседование, вам сказали меньше, то значит вы там в чем то облажались. Такое бывает со всеми (по крайней мере со мной один раз было). Ну какой интерес ГЛ тратить на вас деньги и время, чтобы только поиздеваться. Это очень дорого. Могу сказать, что средняя температура по харьковскому ГЛ намного выше чем онная по одесскому Люксофту. Так что не надо всех собак на ГЛ натравливать. Если на текущем месте работы у вас средняя по больнице выше, то зачем было прыгать выше головы. Я бы даже не поехал на собеседование (если только не хочется сменить обстановку и коллектив). Вот.

Слушай, ну забей ты на них. Ну хотят люди сладкой халявы, ну будут они еще год всюду спамить своими вакансиями. В первый раз что-ли?

Ще, що хотів би сказати,
Там лайф — крітікал аплікейшен,
А рейти пропонуються на рівні посердніх пхпістів, якщо не менше.

Невже там так сейли продешевили?

Ну значить з мене був колись «крутий мідл». Все що виклав — сказано на основі власного досвіду, просто описав як це віббувається в нас.

ЗІ: архітектурні рішення теж бувають різні і на різних рівнях.

Мідл то той хто може сам собі спустити «згори» специфікацію, і сам проконтролювати що зробив, тобто той хто може працювати самостійно і приймати самостійно архітектурні рішення на рівні компонентів системи.

Тоді сінйор відрізняється тільки рівнем відповідальності за всю систему.
При таких розкладах техліди зайві.
===
Джуніора робота — потримай/подай.
І самостійно він не може робити що з специфікаціями, що без них.
Мідл вже працює сам, з мінімальним контролем. Тобто йому можна «спистити специфікацію» і не перживати, що робота буде завалена або криво зроблене.

То вже дуже круті мідли, які пишуть спеки і приймають архітектурні рішення.

2 flyman
Та нема в мене ніякого глибокого інсайду, тим більше про Харків. Я просто вихожу з розподілу ролей на моїй текучій роботі і здорового глузду от і все.
Писати «гетери-сетери» по специфікаціях спущених згори то робота джуніора. Мідл то той хто може сам собі спустити «згори» специфікацію, і сам проконтролювати що зробив, тобто той хто може працювати самостійно і приймати самостійно архітектурні рішення на рівні компонентів системи.

А підхід «я нічого не знаю то ваша проблема що з тим робити» взагалі дуже неконструкривний навіть для джуніора, хоча я й розумію що ти певною мірою перебільшуєш.

2 Аноним

Grammar Nazi, залогиньтесь

2clewer_one

якщо в тебе такий глибокий інсайт, то розкажи чим займається ембедед джун, мідл, сенйор і техлід на ГЛі, які вимоги до них і коло відповідальності

Приму — ли

Там не употребляется ни тире, ни дефис

Це добре що ХР пройшли тренінги по окучуванню кандидатів (подвійний хід конем: тайм-пресінг і асиметричність інформації).

Я люблю отвечать так: я пока не знаю приму — ли ваше предложение, поскольку жду ответа ещё от пары контор. Сказать смогу в... если к этому времени вакансия будет занята — нет проблем. Только она обычно бывает не занята:)

ходять слухи що flyman по натурі досить кумарний тому його навмисне ріжуть і дають джуніорські зп


Тоді кажу — мужики, я простий мідл, я можу написати вам гетери сеттери, а от як ви їх заюзаєте для ран і ріл таймі, то вже ваша проблема.

Імхо то вже простий джуніор, а не мідл

В Харькове может подорожать проезд в подземке
В Харькове может подорожать жетон. Готовить пассажиров подземки к этому начали сотрудники метрополитена, расклеив в вагонах заявления о нелегкой жизни под землей. 50 копеек в цене жетон прибавит, скорее всего, уже в сентябре. В этом случае передвигаться под землей у нас станет на 25 копеек дороже, чем в столице.
В послании работники предприятия заверяют: метрополитен работает себе в убыток, а сотрудники КП получают копейки.
Директор предприятия Сергей Мусеев говорит, что тариф повышать пора. «Я всегда говорил и сейчас повторяю, что тариф нужно повышать: цены на все товары выросли, зарплаты же остались на прежнем уровне, — сообщил вчера нам Мусеев. — Однако не я устанавливаю стоимость проезда. Может быть, не совсем печатно выражусь, но, безусловно, многие привыкли к советской „халяве“. А те кто перестроил собственное сознание, не ждут помощи у власти, не ждут, когда жить станет лучше, а делают жизнь хорошей уже сейчас».

flyman, так что, больше чем на 1.5К в cutting-edge подраздалениях Глобала рассчитывать бесполезно?: -)

Может это черная мстя Флаймену?

Ат каго?

Я ж бєлий і пушистий.

Может это черная мстя Флаймену?

2flyman
Достаточно для того, чтобы не думать про Киев, больше того стимула, чтобы менять работу (в его случае у него просто со след. месяца ее не будет вообще в люксе, так что стимул усиливается). Конкретные цифры я не вправе озвучивать из моральных соображений (к коллеге) и из нормативных (ГЛ против наверное).

Да, может и прав товарищ, у вас еще не все потеряно, можно поторговаться в пределах разумного, если Вам это интересно. Я в свое время не торговался год назад, а коллега выторговал дополнительных 300 уе с уже приличного оффера, вот.

2chronoman
Думаю все набагато прозаїчніше.
Мені пох. як там назвуть п«ятий подаючий, чи ельф 40го рівня.
Щодо технічної частини проекта, то «цікавих проектів» і так вистачає без ГЛ.
Якщо якого навику нема, то він з«являється протягом місяця.
В ГЛ нема системи — на випробувальний термін одна з/пл, після — інша.
Тобто те що пропонують на перших один — два місяці влаштувало б. Далі — ні.
Не їхати ж мені до Харкова на пару місяців.
На співбесіді коли питали, на яку посаду Ви претендуєте казав, можу працювати як звичайним розробником так і лідом/менеджером, аби грошей побільше платили.
Я згоден піти мідлом. Корона не впаде.
Але це означає, що сінйори чи лід, чи хто там дає мені специфікацію методу або структури даних і я то ковбашу в рамках відведеного часу; 9: 00 (10: 00) до 18: 00 (19: 00).
Цього не було обговорено, тому в мене підозра, що прийдеться робити в межах, які простягаються далі повноважень і компетенцій мідла.
От уявляєм ситуацію — іду я мідлом.
Тут ставлять завданн — пиши модуль, щоб крутити моторчик в рілтаймі.
Тоді кажу — мужики, я простий мідл, я можу написати вам гетери сеттери, а от як ви їх заюзаєте для ран і ріл таймі, то вже ваша проблема.
На те ви сінойори і техліди. Якщо в такій ситуації проблем і конфліктів не буде, що ж готовий іти протирати штаним мідлом.

Але, «я переконаний©», що такого не буде і прийдеться працювати сінйором за гроші мідла.

Коллега вернулся с Харькова с оффером на сеньера, зп больше чем он получал в Люксофте, полный сил и надежд.

Яка сума?

Наскільки більше від того, що є?

Меня ещё разбирает любопытство, как они с такой зарплатной политикой людей нанимают то? Вроде постоянно счетчик на сайте инкрементируют. Может chronoman прав и flyman’у просто не повезло?, а может это первая попытка и они ещё могут поторговатся?

Странно флайман, только без обид, а чего Вам предложили все таки так мало. Коллега вернулся с Харькова с оффером на сеньера, зп больше чем он получал в Люксофте, полный сил и надежд. Может у вас просто не получилось показать на собеседовании то, на что Вы способны, такое бывает. Вы на все вопросы ответили? Были ли нестыковки в чем то другом. Странно. У вас с моим коллегой примерно одинаковый послужной список по резюме, что мне доступно из вашего профиля. В любом случае, такое может быть и тут ничего не поделаешь. Можете попробовать в другой раз тогда. Кстати если вас уже больше интересуют деньги, чем техническая часть проекта — может Вам переориентироваться на позицию тимлида. Я когда был год назад на собеседовании в ГЛ в Харькове, то мне это тоже предлагали с большей зп вот, сошлись на позиции сеньера и очень хорошей зп (намного больше чем в люксофте одессы). Но приехав в Одессу мне сделали другое предложение, вообщем я еще все тут же.

Крім того, прецендент є із Сервом, коли їм кров з носа, манили у Львів, обіцяючи золоті гори (я ж тоді ще немав інсайду хто є ху), а потім як кінчився ембед сказали гудбай, ми тобі нічого не винні — бізнес є бізнес.

ололо пыщ пыщ

А що, обговорення порушує букву закона?
Питання, а хто кого шукає?
Кагбе ГЛ сам подзонив, і запитав чи не проти пройти співбесіду.

Якби просили до Львова, тему б не піднімав, бо Харків далеко, і що твориться там мені не відомо.

що за новий вид спорту — обговорювати процес співбесіди ще до отримання орфера?
Читай ДОУ.
Там що не фірма — то там обговорення, як не тім-ліда з булками в кишені на співбесіді, то того, що мало морковковки подали кандидату.
Поки не набігли тролі, тут іде коректне обговорення без наїздів і образ що таке Харків + ГЛ +ембед, і що там очікувати.
От подзвонили дівчина з ГЛ у п«ятницю ввечері і, бачте тре дати відповідь, як не в той самий день, то після вихідних у понеділок.
Це добре що ХР пройшли тренінги по окучуванню кандидатів (подвійний хід конем: тайм-пресінг і асиметричність інформації).
Тільки мене час не давить. Як на мене «поспішність добра при ловлі бліх».
Не думаю, що без достатньо інформації, варто приймати якесь рішення.
У мої роки, люди приймають обдумані, а не імпульсивні рішення.
Тому спочатку варто принюхатись і оцінити ситуацію, щоб потім не пороти гарячку і не сидіти біля розбитого корита.
Крім того, прецендент є із Сервом, коли їм кров з носа, манили у Львів, обіцяючи золоті гори (я ж тоді ще немав інсайду хто є ху), а потім як кінчився ембед сказали гудбай, ми тобі нічого не винні — бізнес є бізнес.

Дгугий раз наступати на граблі нема бажання.

Я називав суму, про яку маю домовленість із поточним роботодавцем.

якщо все гуд з поточним роботодавцем, чого шукаеш ще щось? І що за новий вид спорту — обговорювати процес співбесіди ще до отримання орфера? А запропонувати мухе зарплату меншу, ніж топова (на його думку) то жахлива образа і порча карми всієї фірми.

А меня почти на целую неделю удалось убедить, что харьковский бранч чем-то отличается от других...

трохи є відмінностей: — офіс ліпший ніж в інших локаціях, біля метро і Білли; — є власна столовка; — озвучена сума офера з першого живого інтерв"ю; — показали живе залізо і робочі місця.

Ну що ж, як то кажуть бон вояж друже, у добру путь...

З мене листівка з харківськими визначними місцями, якщо врешті-решт зторгуємся з ГЛ.

ГлобалЛоджик такой ГлобалЛоджик...: (
А меня почти на целую неделю удалось убедить, что харьковский бранч чем-то отличается от других...

Ну що ж, як то кажуть бон вояж друже, у добру путь...

Я називав суму, про яку маю домовленість із поточним роботодавцем.

Думаю, просто дівчата з ГЛ або погано слухали, або погано запам"ятали, або прикинулись, що погано чують і добре забувають що цифра була озвучена в Євро.

@clewer_one,

Хоча мене гризуть сумніви, що якщо всі роботодавці дружно почнуть пропонувати «ще не погані зарплати»...

та ні, я думаю що це неможливо хочаб тому, що їм постійно не вистачає кваліфікованих кадрів. навіть протягом кризи варіанти були. зараз економіка США пішла у зріст, тож... у нас, доречі, спробували якось домовитися — не спрацювало і навіть обернулося проти учасників. я думаю, що не почнуть.

@flyman,
по-перше, будь-яка компенсація запропонована ХР у офері є «непогана для Нска зарплата»., а що Ви накажете дівчині казати — наша кадрова політика така, що ми пропонуємо середні або нижчі за середні компесації по місту, бо ми є ГЛ? то буде правда, але це навіть джуніору не продаси, хіба що людина без роботи сидить вже не перший місяць. тому будь-яка компанія є «провідна компанія Нска в галузі високих технологій, яка пропонує високі заробітні плати, дружню команду, перспективну роботу». то згодом починаєшь розуміти що і контора одна з багатьох, і зарплати середні по лікарні, і команда не така вже дружна, і робота така в тебе вже була десь разів з 10. така самісінька, тільки на іншого замовника та у іншій компанії.
по-друге, судячи з моїх власних перемовин з ГЛ вони майже ніколи не дають більше за середне по лікарні. тільки у випадку, коли людина їм конче потрібна і вони не знають, де цю людину взяти. може то є «феномен сильного бренду»?
по-трете, я дуже сумніваюся, що Ви «зажерлися». просто ГЛ шукає спеціаліста на середню зарплату. вони сподіваються знайти когось Вашої кваліфікації на запропановані гроші. нехай шукають, їх право. нерозумію чому Ви особисто повинні зменшувати планку?

і нарешті моя думка. я б переїздив за 900 кілометрів від місця проживання тільки з двох причин 1) мені запропонували дійсно великі гроші (скажімо в декілька разів більше з урахуванням різниці в рівні життя) і 2) мені конче хочется жити в тому місці, куди мене кличуть. в ідеальному випадку обидва фактори співпадають і я не маю жодних сумнивів, але оскільки ідеальні випадки трапляються дуже рідко — хочаб один чинник. як я зрозумів, Ви не те щоб рвалися жити у Харкові та Вам запропонували не те щоб великі гроші — я б не їхав:)

"Ти не сенйор, якщо 2к5 не зарбляєш."©

Цікаво як там з повноцінними з мідлами і джуніорами?

Оффер мідл дева з з/пл середньої по лікарні. Ще ХР добавила — це ще непогана як для Харькова. Навіть не знаю, що робити.

А кто тебя так жестоко обманул, говоря что что ты в программировании весишь больше чем мидл дэв?


мене вже починаєть докори сумління тривожити, а чи не «зажрався».
Судячи з тих сум що ти сам на ДОУ називав, і з того що чути про Глобал — не зажрався. Це вони студентів шукають на «ще не погані для Харкова, Львова, Києва» зарплати, Скоро певно шукатимуть на «вже погані»:)

Хоча мене гризуть сумніви, що якщо всі роботодавці дружно почнуть пропонувати «ще не погані зарплати»...

flyman, вибачте, але схоже, Ви такі зажрались!

щас прийде хеліп, скаже пару теплих, заодно юджин відпишеться, думаю

flyman, вибачте, але схоже, Ви такі зажрались!

дааааааа.
Харковський ГЛ блєснув.
Оффер мідл дева з з/пл середньої по лікарні.
Ще ХР добавила — це ще непогана як для Харькова.
Навіть не знаю, що робити.
Чекати жирніших вакансій?
А мо" хай далі ГЛ шукає далі на посередні з/пл посередніх розробників.
п.с.

мене вже починаєть докори сумління тривожити, а чи не «зажрався».

их авторы никогда не писали рабочего кода

Как правило, такие задания составляют люди, люто фапающие на дипломы студенческих олимпиад. Я сам таким был когда-то))

a^=b^=a^=b;
Хз почему, но в Java правильно работает только в записи в 3 выражения

a^=b; b^=a; a^=b;

А вот жене в Логике задачу про двух тараканов спросили. Тоже прикольно. А че я за прикольные вопросы. Вот тот что указал с тремя знаками равно (ну типа для Си-компиляторов должно быть обмен значениями получится) мне не понравилось. Скользкий и ненужный вопрос.

А мне мои вопросы понравились на собеседовании, особо поперло от удаления элемента в односвязном списке. В конце пути порадовался. Знаете когда доходит и видишь свет — получаешь удовольствие.

@eugene_n, отлично сказано. просто таки снимаю шляпу.

@chronoman, flyman, это особенности интервью харьковского ГЛ. еще с тех вермен, когда он не был ГЛ и даже как Валидио был слабо известен в широких кругах. уж я не знаю откуда такая любовь к строчной записи, или задачах поработать вместо компилятора, но такие задачки присутствуют чуть более чем во всех их тестах и/или интервью.

А как еще оценивать умение думать головой без головоломок?

На задачах из реальной жизни.

Когда я вижу подобные тесты, то сразу настораживаюсь — они настолько высосаны из пальца, что скорее всего их авторы никогда не писали рабочего кода, иначе бы у них были бы с пару десятков вопросов, над которыми они сами, в свое время, посушили голову.

А как еще оценивать умение думать головой без головоломок?

Больноголовый тест «найди на картинке собаку молочника». Практической ценности никакой — компилятор ясно укажет на строку с ошибкой. А еще хуже, что отбор людей идет по умению решать головоломки, а не думать головой.

Та ніби складного особливо нічого не задавали по ембедерству,
дали задачу на парсання строк з юнікодом (реверс строки і атоі — тепер моветон).
Але в мене є підбірка питань від ХьманЛаба (тіпо тест). Хто кінцевий засовник — невідомо.
У мене звичайно є питання, до людини (людей) яка то складала, бо є досить багато неоднозначностей.

Мене, наприклад зацікавило таке завдання на С. По С++ там окрема історія.

structure?
9. Please show how to get access to each field in next data
typedef union{
uint8_t byte;
uint16_t word;
uint32_t dword;
struct dbyte{
uint8_t byte1;
uint8_t byte2;
};
struct{
uint8_t value1;
uint8_t value2;
};
}tExample,*ptExample;
ptExample ptr;
Answers:
□ ptr->byte, ptr->word, prt->dword, ptr->dbyte.byte1, ptr->dbyte.byte1, ptr->value1,
ptr->value2;
□ ptr.byte, ptr.word, prt.dword, ptr.dbyte.byte1, ptr.dbyte.byte1, ptr.value1, ptr.value2;
□ ptr.byte, ptr.word, prt.dword, ptr.dbyte.byte1, ptr.dbyte.byte1, ptr->value1, ptr-
>value2;
□ Compilation error;

Які думки?

Да товарищ рассказывал что его в ГЛ в Харькове спросили что это:
a^=b^=a^=b;

Достаточно корявый вопрос вообщем то. Воопервых, зачем так писать, когда можно записать тремя строчками и сделать хотя бы компиляторно-независимый код. Вряд ли какие-то компиляторы это нормально оптимизируют (до одной асмовой инструкции:). Я бы вообще через третью переменную сделал, чтобы было понятно что делается тут (в противном случае однозначно только с ясным комментарием что тут делается, иначе люди на мейнтенсе будут лишнюю минуту думать). Или через асм-вставки, но только на слабеньких процессорах при необходимости такого рода оптимизации. Интересно, а зачем вот такие вопросы задают, что они показывают. Вопросы по синхронным последовательным интерфейсам тоже ничего спросить. А интересно какой самый сложный вопрос по эмбеддерству задали.

думаю, що все ж

“нужен эмбеддед-разработчик”,

так як заппитували чим выдрызняэться IIC від SPI, та чи вмію знаю, як керувати кроковим двигуном

@carder, я говорил про Барабашово. меня оно тоже не напрягает, но мы тут говорили про культуру. Барабашово (ТМ) таки оказывает влияние.
@flyman, жоден відомий мені ВНЗ не “выпускает хороших программистов”. так само як більшість техничніх вишів Харкова випускають людей, які можуть за короткий термін стати добрими програмістами. але ВНЗ не випусає програмістів, трапляється що студенти стають програмістами до випуску, але не завдяки вишу

@eugene_n, начал писать, получилось мегадлинно. напишите мне в мыло, постараюсь рассказать.

@chronoman, я действительно не в теме, сколько сейчас есть эмбеддеров и какого уровня. я совершенно с Вами согласен. собственно я никогда не утверждал, что я «в теме, сколько сейчас есть эмбеддеров». я говорил о том, что ситуация в Харькове конкретно с эмебеддед никакая. собственно два момента, на которые Вы тоже не обратили внимание. во-первых, Вы не думаете, что это мое личное мнение, причем мнение со стороны? мне ИМХО после каждой строчки писать? или Вы почему-то решили, что я не могу ошибаться? во-вторых, «все слышали, но никто не видел» довольно широкое понятние. вот Вы очень хорошо описали роль эмбеддеда в больших оффшорных компаниях. харьковский рынок оффшор на 90%. иначе говоря, эмбеддед может присутсвовать в любой из больших компаний, особенно связанных с медициной, ERP, космосом, etc., но отдельного рынка эмбеддед-разработки нет, если еще проще то в 90% случаев «нужен программист со знанием С/С++», а не «нужен эмбеддед-разработчик». именно это я имел ввиду., а про все остальное я действительно не теме. и не могу быть — я таки не эмебеддер:)

2Наумов

Вы действительно не в теме, сколько сейчас есть эмбеддеров и какого уровня. Тот же профиль флаймана (ну конечно надо еще с ним лично быть знакомым или хотя бы пособеседовать, но слова там правильные, большой шанс, что там все честно). Может быть флайман (если согласится на харьков) будет работать в одной команде с моим бывшим коллегой из моего отдела (Люксофт, Одесса), который уже прошел собеседование и получил оффер приличный. У него тоже стаж работы больше 10 лет в реальных проектах уровня намного выше, чем то, чем мы занимались в Люксофте. Сам тоже получал оффер из Харькова год назад, но его перебили в Люксе, и я остался. Тут просто парень без работы остался (проект заканчивается и идет выброс отработанного материала). Говорят такое есть и в ГЛ, но для оффшора это вполне нормально. Рад, что в Украине есть оффшорный эмбеддед, жаль, что это не очень хорошая школа закалки для выпускников, лучше стартовать в других компаниях для более быстрого проф. роста, а потом можно и в бодишопы. Хотя можно и сюда сразу, и параллельно во фриланс или стартап. В Одессе я знаю кучу мелких контор (до 20 эмбеддеров + другие спецы), которые куют опытные кадры на реальных эмбеддед проектах. Думаю в любом городе есть возможность показать такое же. Вот флайман из тернополя вроде как...

Ну уж если пошла такая пьянка.

Уважаемые харьковчане! Давно хотел бы проведать ваш город не в режиме командировки, и поэтому хотел бы поспрошать про явки-пароли — где можно за вменяемые деньги остановится, где харчиться, что стоит посмотреть, куда пойти вечером?

Харьков унылый, грязный, пыльный город — если устраивает, велкам

Например, в Киеве мне не одна падла так и не объяснила почему русскоговорящий украинец не украинец...были только невнятные чавканья лимиты и их сломанные носы.

Все свои 25 лет прожил в Киеве, всегда говорил по-русски, и никогда никто мне не делал замечания по этому поводу. Хотя, должен признать, с украиноязычными гражданами всегда говорю по-русски (видимо, воспитания не хватает). Правда, я никогда не вступаю в дискуссии с пьяным быдлом, может все из-за этого?

Дик в мене приблизно та сама ситуація і пертись в другий кінець країни є зміст хіба що за “довгим карбованцем”
Вот это и я бы закладывал в риски при смене работы... отвечая на твой вопрос
Если бы пообещали прибавку, скажем, 25−30% от текущего финансового статуса — ну, может быть, согласился бы.

А, и еще: предложения в евро сейчас рассматривать стремновато:)


менять проживание на +400−600$ я бы не согласился
Спитали скільки маю — відповів, те що наразі є платять в прив«язці до Євро.

Поки що ГЛ запропонував ті самі яйця тільки в профіль ЮСД.

Я в Харькове по двум причинам: 1) это мой город; 2) сдесь у меня «немного-больше» недвижимости, могу спокойно гровить отменный канабис, пускать дым из окна и класть на всех кто против.
Дик в мене приблизно та сама ситуація і пертись в другий кінець країни є зміст хіба що за «довгим карбованцем»

Таке враження, що ГЛ сподівається, Україною кочують табуни бездомних ембедерів.

А я думала что ХИРЭ выпускает хороших программистов

Во-первых, “Если Вам дали образование, это еще не значит что Вы его получили”. Во-вторых, flyman не льсти себе этой цитатой. По поводу ХИРЭ хочу сказать следующее: я окончил в 2007 году кафедру ИУСТ фака КН; скажу что не легко это было сделать в толпе копапастеров и жополизов Pain’еров (те кто делает курсачи, дипломы в MS Paint). Помню что когда на 3-ем курсе курсач по базам данных сдавал с темой многомерных моделей данных с реализацией на оракловском OLAPэ, то препод (ша) особо вопросов не задавал, по причине собственной недалекой продвинутости в теме. В Украине, кстати, вакансии с OLAP’ом относительно недавно стали появляться (год-полтора назад). Мат аппарат моего диплома вообще никто не вкурил, кроме одного профессора другого факультета, который случайно присутствовал на защите (хоть было кому вопросы по теме задать). К защите меня допустили по просьбе руководителя: было дофига прогулов всяких говнопредметов, + отношение к псевдопреподам было открыто презрительным (по молодости был горяч), помог случай накануне — выиграл всеукраинскую олимпиаду...так бы выперли нафик. Кафедр ХИРЭ, где можно получить нормальную начитку и практику по IT по пальцам одной руки пересчитать (ПАФТАС имхо единственный на КН), на остальных читают все что угодно, но не IT. Зато “хорошистов” хоть отбавляй — в дипломе одни пятерки, а в “голове гуляют ноль и галимые понты”.
Извините, теперь по теме. В 2007 году мой одногрупник, вроде как оч неглупый паря, хотел устроиться в харькове embedded’ом (че-то паял, программил ARM’ы и пр.). В общем в итоге работает сейчас java программистом. Мораль такова, что не все так легко с embedded. Если вы едите в бодишоп типа лоджика, Я вам сочувствую: неужели Вы не понимаете, что это все временно, причем кратковременно! Им тупо нужно мясо, они его и продают.
Сам я харьковчанин до мозга костей, хочу сказать что Харьков намного приятнее Киева (в столице я жил с переменным успехом лет 5−6). Тут кто-то говорил про барабошова — я не пойму зачем??? Мне он давно жизнь не портит: находится он на окраине, то есть чтобы туда попасть надо специально задаться целью, я там, как и большинство моих знакомых, не был там уже лет 8−10; в городе те же маганы что и в Киеве. По поводу “западенці” ненавидять російськомовних українців" — это имхо личные проблемы того кто ненавидет, в Харькове над такими только смеются и искренне сочувствуют. Например, в Киеве мне не одна падла так и не объяснила почему русскоговорящий украинец не украинец...были только невнятные чавканья лимиты и их сломанные носы. Харьков это украинский Ростов: столько красивых девушек я видел только на Кубе, да в Маями. Знакомый рассказывал про Ямайку, надо съездить). Если Вы интересный человек, компанией обрастете 100%, говоря хоть на “панамском” языке). Занятия можно найти легко: театры, кино, музыкальные кафе, отдых на природе (Харьков намного “зеленее” Киеве). На первое мая крепко накурившись был замечен на демонстрации красноперых камуняк (я их тоже не люблю, но надо отдать дань прошлому) — мой позитивный протест.

Мне почему-то кажается что Львов не менее интересный город чем Харьков, менять проживание на +400−600$ я бы не согласился (быть может потому что достаточно “напереезжался” и понял что счастье не в этом). Я в Харькове по двум причинам: 1) это мой город; 2) сдесь у меня “немного-больше” недвижимости, могу спокойно гровить отменный канабис, пускать дым из окна и класть на всех кто против.

Пише мені одна жінка із Харкова. Я звернувся на одни із сайтів по оренді. Кажу, що запрошують на роботу програмістом.

А я думала что ХИРЭ выпускает хороших программистов

@flyman, а не зрозуміло. мабудь що емебеддед, але не чутно їх і не видно. я не кажу, що їх не має, чи неможливо знайти. Моніс теж займається ембеддед програмуванням, але про Моніс можна тут почитати. дуже захоплюючі коменти. що до Хартрону, то він річ у собі. і так само напівдержавне підприємство, що теж натякає. хоча тут не мені судити, я там не працював і нікого звідти не знаю


hellip
flyman, я во втором посте обратил твое внимание на тот факт, что и во Львове выкинули полдюжины эмбеддед-вакансий — эти проекты могут никак не пересекаться, а могут и дополнять друг друга, и тогда, естественно, ты можешь выбить себе львовский бранч вместо харьковского, не отходя от темы
ну як на мене, те що в Харкові ніби іде у Львів, а там беруть якийсь новий стрёмний проект на реінжиніринг (тіпо — харковські ембедери круче львовських).
А з реінжинірингом ембеда я вже на СС стикався — ще той гемор. Ти ж цитати проводив про виловлювання “апаратно-програмних багів”.
І ще в Львові змінився склад ХР, так що про мене там можуть і не догадуватися, і БД погудити.
А з Харкова самі дзвонили, до себе кликали.

Видно, нема пророка у своїй вітчизні©

а Хартрон — не ембедед?

flyman, я во втором посте обратил твое внимание на тот факт, что и во Львове выкинули полдюжины эмбеддед-вакансий — эти проекты могут никак не пересекаться, а могут и дополнять друг друга, и тогда, естественно, ты можешь выбить себе львовский бранч вместо харьковского, не отходя от темы

Так що ГЛ або скупить в Харкові всіх більш-менш підходячих розробників, і\або прийдеться їх імпортувати, або — або разом.
Як варіант — перевести проект до Львова.
Але, як кажуть — від перестановки доданків сума не зміниться.

І прийдеться заманювати ембедерів у Львів.

@flyman, та я ж не власник рекрутингового агенства, це по-перше:). по-друге, останнім часом, десь півроку-рік попит на ембеддед стабільно зростає. але поки що попит є, а пропозиції замало. знов таки, більш-менш великим гравцем ембеддед ринку є ЕхоСтар. вони якось пов’язані з програмуванням супутників, тощо. усе інше або державні підприємства на кшталд Укрзалізниці, з усіма похідними. або дуже невеличкі приватні підприємства кожне у своїй невеличкій ниші. звичайно усе це дуже добре, але загалом погоди не робить, як не складає і конкуренції одне одному.

В профайлі наче не інтенрет, а liveinternet (www.liveinternet.ru/users/cor_win — це таких сервіс типу blogspot чи livejournal


@мы, я таки на вас улыбаюсь. «указание на это тебя угрызает», скажите, а какой Ваш родной язык? и заете ли Вы, что аноним хуже не гетеросексуала? и потом, где Вы таки увидели в моем профиле надпись «интернет»? и еще, назовите мне еще хотя бы три компании, кроме ЭхоСтар, Quadeko и QuickOffice, которые занимаются embedded. ну, а что до ХИРЭ, то мы таки все знаем, кого он выпускает. все-таки дипломные работы, состоящие из презентаций, и реальные системы, где нужно давать результат — это разные вещи.

короче так, ты либо начинаешь подписываться своим именем и фамилией, либо ты сцыкливое гавнецо, которое способно исключительно брызгать слюнями в монитор и тогда с тобой разговаривать — только время тратить.

наумов, чтото мне подсказывает что ктото тут неадекватен., а вообще фразы довольно таки знакомы, перейшли к тебе по наследству от предпоследней компании в которой ты работал?

flyman,

це i без того зрозумiло, а от узагальнювати не треба, особисто iз пiдписом iнтернет у профалi.

2Anton Naumov

А HumanLAb для кого вербує?

ми, вважай, що цей тред — «наш ответ Чемберлену»

2 мы.

Вважай, що це «Наш отвєт Чемберлєну».

наумов, в ХИРЭ, на кафедре интернета:) возможно только презентации вместо девайсов, а вот на на других кафедрах народ на защиту приносит реальные устройства и демонстрирует их работу присутствующией людем.

ты шо ишо и в ХИРЭ не учился?


@мы, я таки на вас улыбаюсь. «указание на это тебя угрызает», скажите, а какой Ваш родной язык? и заете ли Вы, что аноним хуже не гетеросексуала? и потом, где Вы таки увидели в моем профиле надпись «интернет»? и еще, назовите мне еще хотя бы три компании, кроме ЭхоСтар, Quadeko и QuickOffice, которые занимаются embedded. ну, а что до ХИРЭ, то мы таки все знаем, кого он выпускает. все-таки дипломные работы, состоящие из презентаций, и реальные системы, где нужно давать результат — это разные вещи.

короче так, ты либо начинаешь подписываться своим именем и фамилией, либо ты сцыкливое гавнецо, которое способно исключительно брызгать слюнями в монитор и тогда с тобой разговаривать — только время тратить.

наумов, ты неадекватен, мы все уже давно поняли кто ты.

@мы, жребий брошен:) было НЕ конструктивно, вопросов больше не имею.


@мы, я таки на вас улыбаюсь. «указание на это тебя угрызает», скажите, а какой Ваш родной язык? и заете ли Вы, что аноним хуже не гетеросексуала? и потом, где Вы таки увидели в моем профиле надпись «интернет»? и еще, назовите мне еще хотя бы три компании, кроме ЭхоСтар, Quadeko и QuickOffice, которые занимаются embedded. ну, а что до ХИРЭ, то мы таки все знаем, кого он выпускает. все-таки дипломные работы, состоящие из презентаций, и реальные системы, где нужно давать результат — это разные вещи.

короче так, ты либо начинаешь подписываться своим именем и фамилией, либо ты сцыкливое гавнецо, которое способно исключительно брызгать слюнями в монитор и тогда с тобой разговаривать — только время тратить.

наумов, ты неадекватен, не теряй рассудок на людях, мы все и так поняли кто ты.

to flyman,
та так цiкавлюся. в загалi, якщо ты десь у львовi вже робишь, то iхати до харкови немаэ сенсу, тому що львiв дуже приэмний, дуже душевнi люди, компактний городок., а от харков навпаки громоздкий, незручний, деприсивный город вiдбудованний як попало, але мiсцевi комунiкацii набагадо кращi у харковi.

у iншому разi можешь iхати та не робити з цього проблему на форymi, повернутися назад без питаннь можна завжди, так?

@мы, я таки на вас улыбаюсь. «указание на это тебя угрызает», скажите, а какой Ваш родной язык? и заете ли Вы, что аноним хуже не гетеросексуала? и потом, где Вы таки увидели в моем профиле надпись «интернет»? и еще, назовите мне еще хотя бы три компании, кроме ЭхоСтар, Quadeko и QuickOffice, которые занимаются embedded. ну, а что до ХИРЭ, то мы таки все знаем, кого он выпускает. все-таки дипломные работы, состоящие из презентаций, и реальные системы, где нужно давать результат — это разные вещи.

короче так, ты либо начинаешь подписываться своим именем и фамилией, либо ты сцыкливое гавнецо, которое способно исключительно брызгать слюнями в монитор и тогда с тобой разговаривать — только время тратить.

2 мы,

а ТОБІ що до того?


з ебедеддом ніяк. інакше кажучи він є, але мало хто його бачів.

в харькове не так то и мало компаний занимающихся эмбеддед разработками. непонятно почему с надписью internet в профиле ты рассказываешь о том что в харькове с эмбеддед никак? ты эмбеддер?

@обломайся, воспитанные люди говорят “Вы” ©. надо же настоящее троллоло.

сколько видел сообщений на этом форуме, везде говорят на ты и никто не выпендривается как никто тут некоторые маминкины сыночки, троллоло тут больше ты, ТЫ и именно ТЫ утверждаешь то в чём не разбираешься, наверное незнание этой области и указание на это тебя угрызает, или обидно что кроме как интернет ты больше никто?
неважно, в харькове есть не меньше 2х десятков компаний занимающихся эмбеддедом, а кроме того вуз в котором ты наумов учился выпускает немало грамотных людей с уже практическими навыками работы с реальными плис, арм и др IC на реальных девайсах например. ну и кроме того наумов, в одной из компаний в которой ты работал тоже занимались эмбедом, просто далёким людям с надписью интернет в профиле недано понять что такое эмбеддед.

flyman, а где ты сейчас работаешь?

@flyman, а тут мені здається Вам ніхто не порадить краще за Вас. я живу тут усе своє життя, змінив декілька міросередовищ і загалом почуваю себе комфортно. але можливо в нас з Вами різна «хімія» і що добре для мене, то не добре для Вас.

загалом люди досить відкриті. в ІТ особливо, але і загалом не замикаються. на загальний культурний рівень, як я й інші вже писали, накладує відбиток величезний базар і люди, що вони торгують на тому базарі. але є і багато інших людей, які ходять "в театры, в библиотеки"©. так що я не думаю, що будуть проблеми с соціалізацією. було б бажання. але моя думка не є релевантною:)

Ще один н«юанс.
Чому мені за 5 років так Київ не припав до душі, і чим за один рік сподобався Львів.
Мікросоціальне середовище (напр. «задушевні подруги» з Тернополя нікуди не поїдуть).
У Києві так і не зумів його створити, скріше за все, тому, що море різношерстної понаїхавшої братії.
У Львові з цим простіше, місто невелике, соціальні зв"язки були встановлені досить швидко.
А в Тернополі, як риба у воді. Хоч майже 12 років там і не був, але старі зв"язки зберігались і назбирались нові.
Побутові проблеми вирішені та мережа соціальних зв"язків налаштована.
Тобто ще одна проблема може бути.

В кого який досвід в цьому плані по м.Харків.

@Andy, прийнято
@hellip, вот не нужно разводить оффтопичную дискуссию. хотите поговорить — пишите в мыло. хотя я уверен что Вы были в Москве, в Питере, в Киеве, и можете понять о чем я говорю

@обломайся, воспитанные люди говорят «Вы» ©. надо же настоящее троллоло.


з ебедеддом ніяк. інакше кажучи він є, але мало хто його бачів.

в харькове не так то и мало компаний занимающихся эмбеддед разработками. непонятно почему с надписью internet в профиле ты рассказываешь о том что в харькове с эмбеддед никак? ты эмбеддер?

1) Харьков в 2 раза больше Львова по населению

И что из этого следует? Вот в Осло еще меньше жителей, чем во Львове. Давайте Осло с Харьковом сопоставим по качеству жизни. Разница будет еще значительнее.

2) во Львове при том же количестве ВУЗов нет Барабашова (ТМ), что какгбэ намекает

На что это должно намекать?

3) Харькову 300 лет и последние 70 он развивался как промышленный город, что тоже многое объясняет.

А Львов позиционируется как туристический центр. У них функции разные. И что из этого?

@Andy, загалом мені не подобаються узагальнення. і зверхніть не подобається. може Ви і не хотіли мене образити. але Вам це вдалося, вітаю, якщо хочете

@flyman,

Було б непогано, якби працювали дешеві місцеві авіалінії.

— це моя мрія. бо зараз до Львова їхати більше 13 годин. дуже не зручно., а хотілося б частіше, ніж раз на рік

2Andy

flyman, як галичанин, який сам працює у харківському ГЛ скажу, що компанія досить не погана, але місто порівняно відстійне
Що сказати, хоч я і народився в Тернополі куди батьки приїхали із Житомирщини;, а в дитинстві я кожне літо проводив у м.Жданові (м. Маріуполь — морські ворота Донбасу), так що мене не шокує, коли вітаються «здрастє». Плюс до того 5 років роботи в Києві, а там ліміти і понаєхавших «нємєряно», так що момент западенці vs східняки і культурні шоки не конають, особливо після двох онсайт візитів до Китаю.
Шкода що далеко до Харкова. А швидкісного наземного транспорту нема. Може до ЧЄ2012 зроблять.

Було б непогано, якби працювали дешеві місцеві авіалінії.

Харків — це «не моє» місто, але моя країна! Так, він інший, але це не, скажімо, російська глушина. Ні, він не поганий. Він багато в чому не поганий, та, як у Львів і Харків — міста з різним духом, і цінностями. У Харкові можна довго і щасливо жити. Я просто попереджаю земляка про можливі труднощі.

Ще раз: це одна країна, і мені всеодно де жити! Просто ділюсь власним досвідом із земляком!

@Andy, во-первых, Вы не знаете настоящего Харькова и не узнаете с таким отношением. во-вторых, когда я ехал во Львов в прошлом году мне моя мама советовала ни в коем случае не говорить по-русски ибо линчуют., но моей маме уже 6й десяток и ее можно в чем-то понять. Вы, коллега, видимо человек молодой и образованный. и я ожидал от Вас большего пиетета, хотя бы потому, что Вы зачем-то приехали жить в мой город. не погостить, не посмотреть на смешных украинофобов, а жить и работать.
если Вы хотите понять мою точку зрения, то вот Вам три момента для размышления 1) Харьков в 2 раза больше Львова по населению; 2) во Львове при том же количестве ВУЗов нет Барабашова (ТМ), что какгбэ намекает и 3) Харькову 300 лет и последние 70 он развивался как промышленный город, что тоже многое объясняет.
и, если до сих пор не понятно, мой город очень и очень далек от образца культуры и воспитанности, но я готов утверждать, что во Львове с этим тоже не все так хорошо, как Вы пытаетесь это представить. и еще, мне некоторые вещи во Львове очень режут глаз, я все-таки продукт несколько другой идеологической среды, но я не размахиваю в чужом монастыре своим уставом. при том, что я харьковское быдло до мозга костей, а Вы — львовская культурная интеллигениция.

не обижайтесь, я сравниваю с тем, что вижу

2hellip

Следовательно, по сути возразить тебе нечего, ну ладно.

Я бы не поехал, но мне начхать на вилки, а кому-то этого не дано

Як на тебе ризики занадто великі. Зрозуміло.

Який відсоток від з\пл закладаити в ризики (див. вище)?


з ебедеддом ніяк. інакше кажучи він є, але мало хто його бачів.
Ситуація знайома. Тобто по Україні вона більш-менш стабільно однакова, бо час підготовки спеціаліста незрівнянно довший чим формокльопщика, і крім того тре ще посидіти набратись досвіду біля бородатих дядьків.
Як казав один львівський колега, мало хто знає, що MMU — це не те, що «говорить корова».
Так що відчуваю, ГЛ або набере джунів, або пришле молодняк із своїх ембедед-курсів.
А це ще один гемор і додатковий ризик.

Тобто вже я на рахував 5 ризикових моментів.

Не передьоргуй

Следовательно, по сути возразить тебе нечего, ну ладно.

Я бы не поехал, но мне начхать на вилки, а кому-то этого не дано

Зарплату можна збільшити вже через півроку роботи

Рев«ю — сказали раз в рік.

Так що по досвіду роботи із Сервом ліпше сказати ту з\пл, яка влаштуватиме протягом року, беручи до уваги теперішні розклади і можливі ризики від «другої хвилі» кризи.

@flyman, з ебедеддом ніяк. інакше кажучи він є, але мало хто його бачів. справді професійого програміста під мобільні пристрої знайти майже не можливо, тому вони дуже цінні кадри. що до програмістів під контроллери та супутники — ще гірше. у нас цим майже не займалися до тепер, принаймні велики гравці ринку. загалом то добра для Вас новина:)

що до вилки, то в середньому по лікарні за сеньйора дають 2−2, 5к. більше вже залежить від багатьох чинників. але Ваш випадок не середній по лікарні, тому наврядчи до Вас можна застосовувати стандартну вилку

Дякую за роз“сненння.

а давно ли вы в компании с eugene_n на форуме компаний популярно объясняли, что в Компании Мечты нет места уважающим себя эмбеддерам?

Не передьоргуй.
Високі ризики:
так, по-перше ПП. по-друге,
далі, що як будуть падати прибутки у компанія мрії, то вона чи не знову вріже з\пл на х%,
по-третє — домоклів меч “опенспейсу”,
закінчиться проект — і що далі, чемодан — вокзал?
п.с.

А чим Барабашова відрізніється від міста — базара Хмельницька?

Anton, не ображайтесь. Я порівнюю з тим, що бачив (себто, з рідним Львовом). Харків — це село в культурному плані!

flyman, напрямок embedded нині активно розвивається в ГЛ, тому цікавої роботи має вистачати. Зарплату можна збільшити вже через півроку роботи. Однак, якщо єдиний Ваш мотив — це гроші, то я Вам не порадник!

Рік тому, не попадав у львівські вилки.
З Харківськими — ще не стикався.
Тому питаю, як там з ембедом в Харкові і на що сподіватися (мало інсайду маю тама).
Крім того, обіцяні вилки, Ромкі так в студії і не озвучив, так що прийдеться вгадувати.

Так як я думки ХРів на відстані не читаю, звернувся за допомогою залу.

транспорт загального користування коштує: трамвай/тролейбус — 1 грн., маршрутка — 1, 75−3, 5 грн

Во Львове идентичные цены, кроме маршруток... там тариф единый 1.75.

@Andy, нет, ну вы паасмаатрите. каакикие культурные люди.

загалом ми тут ще пьємо зранку кров українських немовлят. якщо харків’яин за тиждень не вб’є принаймні двох-трьох українских немовляти, його назавжди таврують бандеровцем і назавжди виставляють за межі міста. його родичі повинні носити жовто-блакитні пов’язки, щонайменше 3 роки. це відзнака того, що вони родичі врага Харкова., а ще неможна говорити українською, бо побьють. у нас заборонена будь-яка мова, окрім російскої. іноземці завжди ходять тільки з охраною. такі справи.

Трішки додам до слів Антона:
1. Ціни мебльованої однокімнатної кварити у хорошому (не просто жилому) стані в районі м. 23 серпня, де знаходиться офіс — 1500−1600 грн. У серпні переїжджаємо у новий офіс, ближче до м. Наукова. Ціни на житло ± 100 грн.
2. Так!
3. Так!
4. Так!

5. Так!

flyman, як галичанин, який сам працює у харківському ГЛ скажу, що компанія досить не погана, але місто порівняно відстійне — у магазинах не кажуть «Доброго дня», не вітаються, місцеві кидають на землю бички, по п’ятницях ригають прямо на тротуарах, думають, що усі «западенці» ненавидять російськомовних українців, бабці сидять цілими днями на лавочках, і обпльовють усіх прохожих... Цікавих подій тут відбувається дуже мало, З людьми практично ніпрощо поговорити. Тобто, психологічних проблем *дуже* багато. Однак, якщо їдете лише заради роботи і досвіду, тоді їдьте!

нульове правило, якщо Ви вже у Львові, нащо Вам столиця українського Барабашова? я б не їхав:) ,
а якщо без жартів, то що Ви хочите почути?
1) середня ціна на аренду одно-двокімнатної квартири 250−350 долларів. десь дорожче, десь дешевше. але в середньому по лікарні помешкання, де приємно жити, є меблі та побутова техніка (хоча б мінімальна), десь на Павловому Полі (біля Компанії Мрії), в центрі або біля центру буде коштувати приблизно як я написав. звісно є Салтовка з Алексієвкою, але нащо Вам бетонні джунглі за ті самі гроші?
2) ціни на продукти десь ті самі що у Львові. щось дешевше, щось дорожче
3) ціни на загалхарч у середньому по лікарні у 1, 5 рази більші. це якщо казати про щось більше за столову або фастфуд. середня ціна стандартного обіду в загалхарчі біля Компанії Мрії десь 35−40 гривень. для фастфуду це дещо дорого
4) ціни на одежу/взуття різні. на Барабашово (ТМ) дешево, але якістю назвати то важко. в багатьох магазина те саме Барабашово, але вже дорого. загалом дісно якісну річ знайти не просто, але можливо. якщо всеж таки приїдете — допоможу, чим зможу
5) транспорт загального користування коштує: трамвай/тролейбус — 1 грн., маршрутка — 1, 75−3, 5 грн., метро — 1, 5 грн. середня поїздка на таксі — 35−40 грн.

p.s. якщо дісйно наважитесь — напишіть мені на мейл grayswander< dog> gmail.com. я спробою допомогти принаймні порадою.

2 flyman
Пришли нам открытку (смахивает скупую мужскую слезу). Ты ж вроде большой уже мальчик, что тебе можно посоветовать, если вакансия устраивает — едь.

Выторгуй условия получше и вперед:)

flyman, а давно ли вы в компании с eugene_n на форуме компаний популярно объясняли, что в Компании Мечты нет места уважающим себя эмбеддерам?
кстати, вот здесь во львовском бранче GlobalLogic вполне себе нормальные вакансии на эмбеддеров: globallogic.com.ua option=com_jsjobs& view=jobposting& layout=viewjob& city=LV& Itemid=6& jobcat=61& jobid=14237
globallogic.com.ua option=com_jsjobs& view=jobposting& layout=viewjob& city=LV& Itemid=6& jobcat=61& jobid=14233

globallogic.com.ua option=com_jsjobs& view=jobposting& layout=viewjob& city=LV& Itemid=6& jobcat=61& jobid=14238

Підписатись на коментарі