Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Закон охороняє авторське право на твір, включаючи комп’ютерну програму, з моменту його створення незалежно від реєстрації. Реєструє авторські права на твір в Україні Державна служба інтелектуальної власності.
Подробиці тут sips.gov.ua/...pyright_registration.html
Можна заповнити документи самому або звернутися до патентного повіреного (це відносно недорога послуга, бо легко офрмлювати самому).
Щодо отримання патенту на винахід (корисну модель) на комп’ютерну програму в Україні — це спірне питання, бо багато хто вважає, що комп’ютерна програма не може захищатись патентом. Знову ж таки, краще з цього приводу проконсультуватись з патентним повіреним.

Дякую!

В Украине на проги оформлял авторские свидетельства.

Спасибо! А куда идти, чтоб оформить? Я понимаю, можно распечатать текст кода, да? И его несколько месяцев будут рассматривать?

«авторские свидетельства» ничего не дадут, просто этот код, без твоего разрешения, нельзя будет публиковать, снимать по нему фильм и т.п. Нужно патентовать, и для этого нужен работающий прототип программы.

Спасибо!

детали не помню, давненько это было. Найти сайт по авторскому праву, там скачать форму, заполнить ее, на компакт диск сбросить свою прогу и исходники, заплатить мелочевку и отослать им. Если все нормально, месяца через 2-3 пришлют авторское.

Спасибо!

Обычно патентуют не код, а алгоритмы.

Спасибо! А если я опубликовал статью с описанием алгоритма в научном сборнике, которые, как обычно, мало кто читает, можно считать, что защитил?

Спасибо.

Наскільки я знаю текст програми не патентують так само як наприклад формулу лікарства, але можливо щось помінялося і я дуже відстав...

Підписатись на коментарі