Валідація українських касових чеків

Привіт!
В Росії є така тема як ЭКЛЗ та КПК чеку, для валідації якої навіть є вебсервіси виробників касових апаратів та мікросхем.

Чи можна якимось чином перевіряти контрольні суми які друкуються на наших касових чеках, або іншим чином підтвердити валідність чеку не маючи доступу до власне пам’яті касового апарату?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Нещодавно ДФС запустила такий сервіс — cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check

Тобто, є бажаннячко підробити касовий апарат та фальсифікувати чеки, щоб «непатріотично» не платити податки на розвиток хмєлєводства, мусороводства та тітушководства ? Гарна ідея :)

Як на мене, краще знайти таку модель апарата, яку власне неможливо перевірити, або контрольна сума легко підробляється, або ж генерується самою мікросхемою яку можна дістати із списаного апарата.

Тобто, є бажаннячко підробити касовий апарат та фальсифікувати чеки
Ні, такого бажання немає.

Моє питання полягало в тому, чи можна перевіряти контрольні суми касових чеків в Україні. В РФ для цього є спеціальний відділ ФСБ який регулює виробництво мікросхем, що вставляються в касовий апарат та рахують контрольні суми і є сервіси які дозволяють перевірити суму на коректність що виключає або значно ускладнює можливість підробки чеків.

Моя задача — не підробити, а перевірити, чи чек справжній, чи підроблений. Для цього я можу забрати всю базу чеків у продавця і просто перевіряти чи є мій чек в його базі, але це дуже складно тому що з продавцем не домовишся. Тому я й питаю про контрольні суми.

Звісно 100% захисту бути не може, але 95% хотілося б мати.

Підписатись на коментарі