Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як львівські розробники руйнують міфи про український IT

Я более чем уверен, что все это справедливо не только для Львова, но и для других городов. Но из песни слов не выкинешь...

biz.nv.ua/...​krajinskij-it-312602.html

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

піду почитаю плітки))))

Стаття нагадала іншу, безсмертну статтю
gazeta.ua/...na-zrobiti-karyeru/124105

На завершення Юлія додала, що претенденти мають написати резюме, вислати їх електронною поштою і чекати запрошення на співбесіду.

і ще про ’знайшов 20 гривень’ згадалося

Я когда в GL работал, так самые топовые чуваки были из Киева.

... а якщо ті міфи не існують, то тра їх придумати! і вони таки будуть існувати ... певний час .. принаймні на час читання статті.

Часто читаючи подібні статті і цю в тому числі, дізнаєшся вперше чуєш про певні міфи. Виникає питання, а чи існують вказані міфи, а якщо існують то в яких колах. Цінність таких би статей була б набагато більшою якби якраз було зроблено аналіз міфів і їх причин, а то так можна до безкінечності придумавати міфи і відразу їх розвінчувати.

тобто, продаж людино-годин це і є успєх ?

Працівник глобала піарить статю директора глобала який завуальовано хвалить львівський глобал )). А якшо по темі статтья ніпрощо.

Я думаю, что будет просто замечательно, если вы наконец-то напишете правдивую статью о том, как все обстоит на самом деле. А я в свою очередь буду эту статью пиарить :)

Я одного разу ще 2012го подавався на джуна в київськи офіс, але прийняв офер від іншої фірми, за це потрапив в чорний список у HR київського глобала. Так шо у мене «прекрасне» враження про цю контору ))

Печальная история. Но если компаня вам не интересна, зачем переживать по поводу какого-то «черного списка»? :)

если вы наконец-то напишете правдивую статью
Просто коротка версія моєї правдивої статті про глобал :)

Я думаю, что у всех участников той истории есть своя правда и свой взгляд на происходящее. И это правда не только про глобал, рекрутера, но и какая-то правда про вас :)

но и какая-то правда про вас :)
ну і яка правда про мене у глобала хотілося б дізнатися? :)
Я думаю, что у всех участников той истории есть своя правда и свой взгляд на происходящее

К вашей рекламной статье эта фраза само собой относиться не может :)

Вы прямо готовый посетитель Шустера.

Ну чего ты пристал?

Vladyslav Tkachuk Marketing and PR manager в GlobalLogic

человек просто свои прямые должностные обязанности выполняет (или даже оба из них). Просто делает свою черную работу.

Львовский Глобал? Снимите шляпы, обнажите головы. Сейчас состоится вынос тела.

бггг
Там по сцылочке много нажористого для адептов "милейшего".it
Ждем в следующих выпусках:)

Что нового в том, что пчелы хвалят мед? Это вообще не еда для правильного адепта.

В Индии их ещё больше.

А уж сколько там мифов...

Підписатись на коментарі