Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Підготовка до brainbench сертифікації

Всім привіт, з’явилася необхідність отримати декілька сертифікатів на www.brainbench.com , а саме по C++ та C++11.
Питання, наскільки це доречно чи ні, зараз не стоїть, так треба, ініціатива не моя)

У зв`язку з цим, є декілька питань:
1. Як краще підготуватися, які книжки/статті почитати, які задачки порозв`язувати, чи є якісь схожі безкоштовні тести і т.д.
2. Чим відрізняється тест по C++ Fundamentals та просто по C++? Чи є сенс проходити перший, якщо пройшов другий?
3. Можливо, хтось знає, як пройти тести безкоштовно чи зі знижкою або має бонус-коди чи просто знижку на підписку.
4. На перспективу ще цікавлять тести по C# та .net, тому буду радий за поради на цю тему.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

сдавал когда-то экзамены на brainbench (15+ лет назад), но не по программированию
тогда все тесты были бесплатны, денег стоила сама бумажка с сертификатом (сейчас уже не так?)
насколько помню — все тесты не сложные (если конечно не стоит задача получить строго максимальный балл), сдавал без подготовки по несколько экзаменов в день

Пройдіть їх разів зо п’ять в тестовому режимі та записуйте питання. Якщо вони нічого сильно не змінили, цього вистачить. Свого часу (16 років тому) ми вже змагалися не на точність, а на швидкість: хто яке місце в десятці займе )))

За 16 років там змінилася схема, тепер там немає тестових режимів, а є тільки один платний режим і кожна здача тесту коштує 49$ або мати річну підписку за 199$ і проходити скільки хочеш.
Є декілька безкоштовних тестів, але по іншим технологіям.

кожна здача тесту коштує 49$

то це за одноразове проходження тесту чи за період?

Одноразове 49 баксів, але є не маленький набір безкоштовних тестів + вони часто викидають на різних ресурсах промо коди. Мені вдалося нагуглити тоді промокод зі 70% знижкою на річну безлімітну підписку, зі знижкою це 59$

Подписаться на комментарии