Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Банківська система Єгипту

Усім привіт.

Є питання: чи можна зняти долари з банкоматів у Єгипті?

Маю доларову карту (нехай це буде Payoneer).
Через півтора місяці планую відпочинок у місті Шарм-Ель-Шейх.
Скільки я гуглив — мені так і не вдалося зрозуміти, чи є в Єгипті банкомати, що видають гроші доларами.

Путівку я купував для відпочинку, а не задля зняття готівки. Якщо буде можливість, то добре, якщо ні — зниму в Україні чи у іншій подорожі. Щодо Турції, Ізраїлю та Шенгену я все добре знаю.

Судячи з того, що пишуть люди, дуже схоже, що в Єгипті така ж дебільна та зарегульована фінансова система, як і в нас, але може трапитись і так, що долари все ж таки можна знімати.

Може, хто-небудь підкаже із власного досвіду?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

был в конце декабря, не видел ниодного долларового/еврового банкомата, только египетский фунт

Нет,нельзя(((можно в Турции там с этим проблем нет.

там сейчас все плохо с курсом — он обвалился недавно, как наша гривна пару лет назад

да, а раньше можно было снять в нац. валюте и тутже с минимальными потерями купить $, а щас там между куплей и продажей — бездна

ну я недавно снимал там нал в банкоматах с долларовой карты — выдает только в местной валюте по курсу

Є питання: чи можна зняти долари з банкоматів у Єгипті?
Наш корпоративный травел гайд говорит, что нет. Можно снять долларовый кеш в отделениях ситибанка, но только с эмбоссированных карт, и с достаточно большим fee.

Информация не проверенная :), но местами заслуживающая доверия.

Підписатись на коментарі