Про юридичний захист IT-компаній

Шановне панство!

А чи готові ми платити за адекватне юридичне супроводження? За допомогу в мінімізації податків? За тренінги, як поводити себе при раптовій перевірці з податкової або СБУ? За шаблони правильних договорів? Супроводження ФОПів? Міні або дорослі аудіти?

Хто що думає? Дозріла галузь до дорослих відносин з державою?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Такі послуги могуть бути корісними:
===========================
— Інструктаж щодо поведінки під час перевірки контролюючих органів (в т.ч. надання пам’ятки про поведінку), год
— Персональний інструктаж керівника щодо поведінки під час перевірки контролюючих органів
— Проведення практичного тренування «Перевірка» для співробітників

Дозріла галузь до дорослих відносин з державою?
Боюся вона власне чи не єдина в Родінє сами такими «відносинами з Родіною» і займається чи то ви можете назвати будь яку іншу галузь с Родінє бодай трохи схоже «білу у відносинах з Родіною»?

Ви про юридичний захист чи бухгалтерський супровід? Дещо різні спеціалісти мають бути. Думаю маленьким IT-компаніям це буде цікаво, у великих це вже пропрацьовано і є в штаті з десяток бухгалтерів і пара юристів.

Юридичний супровід бухобліку. Бо там теж багато нюансів, як виявилося, є.

Тут э ньюанс. Я от колись спілкувався з людиною пропонувавшою подібний супровід. Кілька разів потому до них звертався, як в загальноюридичних питаннях, так і по самому СПД. Обидва рази отримав відповідь, яка мене не задовільнила. ІМХО тим людям банально не вистачало компетенції. А ті, кому її вистачає, напевно не торгують нею «вроздріб».

Тут мені на думку спало, що консультації мусить проводити податкова. Це її першочергова задача. А вони працюють виключно з метою тебе оштрафувати, а це не стимулює плідну співпрацю.

в мене є на цю тему вевелий кейс:
На просте питання, що робити от з тою ліквідаційною декларацією спочатку в консультаційному відділі відповіли одне, а потім інспектор за то що зробили як там сказали оштрафував :)

О, це їх стандартне розведення :D Знаю його ще з далекого 1997-го року.

Дозріла галузь до дорослих відносин з державою?
З часом розумієш, що без гарного сексу з спільним задоволенням відносини далеко не підуть. А держава в нас хоч і гарна, але у ліжку не альо. Тому, боюся що дозріла галузь буде пакувати речі.

«Элита здесь делится на две ветви, которые называют „х%%й сосаети“ (искаженное „high society“) и „аппарат“ (искаженное „upper rat“). „Х%%й сосаети“ — это бизнес-коммьюнити, пресмыкающееся перед властью, способной закрыть любой бизнес в любой момент, поскольку бизнес здесь неотделим от воровства. А „аппарат“ — это власть, которая кормится откатом, получаемым с бизнеса. Выходит, что первые дают воровать вторым за то, что вторые дают воровать первым.»
из Пелевина
Ну, допустим, навскидку, в качестве, рекламы, расскажите про требования, которые предьявит, ну допустим охрана труда, при проверке аутсорсингового «Рога унд копыта» inc (Ну или ГрАппс или ЕТS или подставьте по вкусу, все названия вымышлены и совпадения с реальными случайны) . И про те, которые теоретически может предьявить, и про разницу в теоретических и тех практических требованиях, которые будут описаны в акте, и о Вашей роли, для того,чтоб теория стала практикой. Да, кстати можно сразу осветить разницу в штрафных и уголовных санкциях.

Ты отстал от жизни, давно уже платят за это

Ещё один слоупок у которого «только все начинается» :)

Я не питав про когось. Я питав про нас. Ви готові за це платити?

Пока ко мне придти некуда, как только будет — встану на абонемент к тренеру у него юридическая фирма

А можна дізнатися за що саме? Наприклад я сам все роблю. Поки виходить, хоча не без недолікив

организация ведет весь бухучет, помогает с подготовкой доков для виз (по факту просто экономия времени), осуществляет перивичную юридическую поддержку в экстренных случаях — например дтп.
если будут какие-либо ошибки в бухучете — ответственность по договору будет на той организации(такая-себе страховка)

Подписаться на комментарии