Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Підтвердження на закриття сторінки

Доброго ранку!
Кілька днів тому (з понеділка?) в мене при спробі закрити сторінку почав вилазити запит «Дo you want to leave this site? Changes you made may not be saved.».
І так на кожний таб, у тому числі коли я нічого не писав і не натискав.

Хроміум Version 55.0.2883.87 Built on Ubuntu , running on Ubuntu 16.04 (64-bit), деінде ретельно не тестував.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Расширения отключать пробовали? Обычно косяки в них.

Надо было ставить Linux

Built on Ubuntu , running on Ubuntu

Це тільки на DOU таке?

Так.
Windows 7, Chrome Version 56.0.2924.87 (64-bit) — same issue.

Це виявилось тільки в темах з опитуваннями, через те, що в них вставлені гугл форми.

В мене аналогічна проблема.
«Зміни, можливо, не будуть збережені». В мене таке після того, як я відкоментував щось або після редагування коментаря — сайт наче вважає, що я досі у формі.
В мене Windows 8.1, Chrome Версія 56.0.2924.87 (64-bit) . Вдома — Windows 10, та ж сама версія Google Chrome.

У меня проявляется в теме про жизнь в ирпенях. Причем достаточно открыть тему по ссылке из письма, и потом закрыть — ничего не меняю

Тоже наблюдаю похожую проблему, Windows 10 Chrome 56.0.29 (64 bit).
Единственная тема, где репродюсится — «Опитування: чи готове українське ІТ переїхати з міста у передмістя?», хотя это и не единственная тема, где я писал. Возможно, связано с гугл-формой в айфрейме главного поста.

Здається, що тільки в темі про Ірпінь, дякую Сергію Вайсману. То, мабуть, хибнй викик, можна закривати як на мене.

О, и у меня вчера было, а сегодня уже нет. Mac/chrome. Топик про Ирпень )

Это наверное из-за Гугл формы, которая там вставлена.

Підписатись на коментарі