×

Договір із замовником у формі електронної переписки

Набридло носити паперові інвойси в банк, знайшов інформацію, що можна один раз підписати договір("замовник" у мене один, постійний). Тут — ain.ua/...​016/12/02/4496-v-detalyax вказано, що закріпленням договору може слугувати електронна переписка.

Підкажіть, будь ласка, що це означає? Як відправити електронну переписку в банк(forward листа, чи просто прінт, чи якийсь завірений прінт)? Де взяти шаблон договору?
Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Телефонував в банк. Там кажуть, підпис замовника не потрібен взагалі. Просто принести договір з власним підписом. В договорі треба зазначити, що оплата за догвоором є прийняттям ним пропозиції. Цей абзац можна взяти із інвойсу: goo.gl/2rKksB

Лишилося розібратися із договором. В тому шаблоні, яким я колись користувався, є пункт Загальна сума. Хотілося б позбутися цього пункту, щоб не писати договір заново коли сума набіжить. Може хтось має такий шаблон?

На самом деле проще всего подойти в то отделение, в котором Вы обслуживаетесь, и попросить менеджера уточнить этот вопрос у отдела валютного контроля банка. Дело в том что раньше общая сумма договора была одним из обязательных реквизитов для ВЭД-договора. Так что чтобы не получилось что валютный контроль просто откажется работать с таким договором — лучше уточнить именно у них какая формулировка их больше устроит.

В мене один договір вже подовжений, загальна сума фігурує, але вона вже застаріла. По іншому договору взагалі загальна сума — 1 долар :) Але це на Приваті, в них найбільш ліберальне одношення до такого.

Акти не носите в банк? Лише договір і на ньому лише ваш підпис?

Акти — через веб. Але банку вже вони давно не потрібні, хоча форма для додавання працює.

В договорі є підпис замовника?

Підписатись на коментарі