Для профессионалов в тестировании! >>>TestingStage2018>>> Продажа билетов на конференцию открыта. Успей купить!
×Закрыть

Де і як найти дизайнера та розробника під iOS i Android?

Всім хелоу.
Раніше створював топік про розробку програми під IOS i Android для керування блютуз модулем —
dou.ua/forums/topic/14503
Зараз у мене є працюючий девайс і програма з примітивним інтерфейсом для його керування.
Стало питання нормального User interface. Хочу зробити простий і красивий інтерфейс з парою кнопок і динамічним регулятором у вигляді кола. Пробував малювати в фотошопі дизайн — вийшла повна фігня :)
Вирішив знайти того хто придумає дизайН і того хто напише програму під IOS i Android.
Так, як бюджет проекту- мої власні кошти, він є досить обмеженим.
І звідси питання : де і як знайти початківців дизайнера та девелопера user interface , які допоможуть розробити дизайн і реалізують його в програмі , безплатно або за символічну нагороду для резюме?
Не потребую виконання роботи на найвищому класі, чи якоїсь супер оригінальної ідеї. Всьо шо треба — красива ппрацююча програма, іншими словами- friendly user interface.
Також цікаво чи потрібно наймати дорого спеціаліста для реалізації додатковий функцій в програмі, таких як: нагадування і налаштування з 2-4 позиціями.
Скільки приблизно коштує найняти досвідчених спеціалістів для моєї цілі при умові що є робочий девайс і майже " гола" програма на андроїді?
Хто мав подібний досвід пошуку таких " початківців " ,які може дати поради?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Есть вариант использовать Qt фреймворк для твоей задачи. Там можно и красиво сделать, и по блютузу работать. И это будет один проект для обеих платформ (айос и андроид). Размеры приложений только увеличатся по сравнению с нативными вариантами.

Я так розумію шо перевага цього способу це то , шо не треба розробляти на 2 платформи окремо і відповідно розробка буде дешевшою?

Да. По крайней мере ui и работа с блютузом. А вот напоминания, которые ты упомянул как доп. функционал, Qt не покрывает, то есть это придется дописывать нативно. Что вообще под напоминаниями подразумевается, вверху экрана уведомления? Типа как о новом смс.

Нагадування шо девайс треба зарядити

де можна знайти розробників?

Воу воу, и где 100500 каментов от желающих вайти войти???

Вам от iOS-разработчика нужно только интерфейс сделать или работа с BT тоже еще не реализована?

Треба і дизайнера і розробника

это я понял, я вот думаю взяться или нет. Просто только интерфейс накидать — это не очень интересно, а во с bluetooth повозиться давно хотелось, но проектов не попадалось.

от iOS-разработчика Вам нужен только интерфейс или работа с BT тоже?

Как человек, который много лет нанимал людей, и бюджеты у меня очень ограниченные всегда, мой совет — не нанимать начинающих, выйдет дороже в итоге. Наймите профессионала, нарисовать дизайн приложения с «примитивным интерфейсом» это не так уж и дорого.

Подписаться на комментарии