Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

IT Product Delivery Клуб?

Всім привіт,
виникла ідея створення міні тусовки для тих хто займається розробкою проектів з нуля, принаймні мені невдалось таку знайти.
Ціль: пришвидшити запуск проектів з нуля за рахунок колективного розуму та досвіду:)

Можна cтворити чат з обговореннями питань, та при бажанні проводити зустрічі по певних темах, також можна залучати консультантів по певних питаннях.

Може бути актуальним для тих хто працює над своїм стартапом, фрілансить, або має честь в аутсорингу писати проект з нуля, насамперед цікавить ринок B2C.

Загалом при розробці B2C проектів стоїть питання не тільки вибору на якій мові програмування писати, але й які сторонні АПІшки, сервіси використовувати, ну й не менш важливим ніж програмування є розуміння маркетингу та трекінгу різних КПІ.

Ідея полягає в тому, щоб учасники групи ділились своїм досвідом. Я розумію що все гуглиться, але цей процес також займає час і не завжди зрозумілі підводні камні сторонніх сервісів.

Потенційними питаннями для дискусії можуть бути наприклад:
— сервіси для email та смс розсилок
— інтеграція Live чату
— визначення розташування користувача
— підключення локальних та міжнародних платіжних систем і звітність в податковій
— оптимізація веб-сайту для пошукових систем, внутрішня структура, оптимізація картинок ітд
— інтеграція коментарів
— реалізація міжнародного call-центра
— інтеграція з соціальними мережами
— ведення груп в соц. мережах
— реклама в соц. мережах, Google, використання інших площадок
...

Окремим чатом можуть бути теми, що стосуються чисто тех. питань:
— вибір та оптимізація БД, швидкодії вебсайтів ітд.
— cloud сервіси,
— front-end оптимізація
— реалізація моб. додатків
— загалом можна організовувати обговорення архітектурних рішень по певному проекту

Є тут такі кому було б цікаво?
Якщо так, то заповніть будь ласка форму, створемо чат і там обговоримо краще формат.
rbuchyn.typeform.com/to/e0BJ2o

Якщо будуть питання, то пишіть на [email protected] з загаловком «IT Product Delivery: xxx».
Дуже потрібні люди які б хотіли прийняти участь в організації, а то сам не потягну:)

Дякую,
Роман

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Як на мене то було б корисно якось організовувати у Львові напрямок Product development / ownership, CEO та CTO стартапів, та й взагалі тих хто пробує створювати власні продукти.
Останнім часом було чимало тренінгів у Києві на цю тему, які довелось пропустити через відстань. Якби була зацікавлена група — можна було б запрошувати спікерів і таки:

пришвидшувати запуск проектів з нуля за рахунок колективного розуму та досвіду
виникла ідея створення міні тусовки для тих хто займається розробкою проектів з нуля, принаймні мені невдалось таку знайти.

dou.ua/...​/topic/13770/?from=pinned — вот тут данная тусовка. Там есть идеи, телефоны, почты.
Не нужно благодарности за сэкономленное время.

Дякую, ймовірно комусь з того топіка буде цікаво приєднатись до групи. Проте я не шукаю інвесторів, кофаундерів ітд.

Там не тусовка, а скоріше телефонний довідник тих, хто має ідею і шукає хто б замість нього її реалізував.
Без плану, без гарантій і без оплати...

Підписатись на коментарі