Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Есть ли Machine Learning в Украине?

Добрый день! Собственно весь вопрос в теме. Не знаю насколько правильно я его сформулировал, но надеюсь вы понимаете о чем я. Есть ли компании, которые серьезно занимаются такими вопросами? Всем спасибо!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

chisw.com тоже есть отдел Machine Learning

Вы че серьезно? Там же простой бодишоп.

Как минимум, есть попытки:
dou.ua/...​ata-science-in-outsource
Спасибо за Ваш вопрос. Я думал просто сам задать подобный:)

Є. Здається, небагато. У тих, що я працював і працюю, штат Machine Learning Engineers невеликий, і це R&D-відділи іноземних компаній.

Бачив вакансії в аутсорс- і аутстаф-компаніях, але не знаю стосовно кількості і кваліфікації спеціалістів там.

«Вакансії» != «Machine Learning Engineers, які працюють у штаті» :)

Крім того, як я зрозумів, автора теми цікавлять компанії, де є сильні спеціалісти і можна рости професійно. Колись одна компанія (з якою підписав NDA і в якої вакансія досі відкрита) запропонувала мені зробити тестове завдання, де по інформації про транзакції в інтернет-магазині треба було знайти ймовірність покупки клієнтом товару. Я відписав, що:
1) вхідних даних для розв’язання цієї задачі недостатньо;
2) маючи ті дані, можна розв’язати (наприклад, за допомогою Apache Mahout Recommender) іншу задачу, що теж має цінність для бізнесу: «знайти top k товарів, які варто показати клієнту».
Мою відповідь ніяк не прокоментували)))

В перовм же резюме «Guilds: possibility to participate and lead one of the guilds: Machine Learning, BDD, etc». Больше оно никак к ML не относится.

Підписатись на коментарі