You Gotta Frontend. Використай YGLFLovesDOU та спілкуйся із провідними спікерами зi всього світу!

Як прикрутити Liqpay для додатку під Android?

Всім привіт.

Поставлена задача прикрутити Liqpay для додатку під Android. Так як досвіду з платіжними системами не маю, прошу поради як краще реалізувати. Зараз вивчаю API, але хотілося б живий приклад. Буду вдячний за будь яку допомогу.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всім дякую за допомогу. В принципі немає нічого складно, все описано тут — www.liqpay.com/ru/doc/aos

Для новачків хочу наголосити, потрібно перевіряти дозвіл READ_PHONE_STATE. Без цього вікно оплати не з’явиться (в цьому була основна проблема).

Эм, 10 дней заняло увидеть эту необходимость на 7й строке документации?

Не було змоги відписатися. Прописати і увімкнути permission тохи різні дії. Ні?

Прокачать скилл гуглинга может?
www.liqpay.com/ru/doc/aos

Так я ж кажу, що вивчаю API. Хотілося б конкретний приклад або поради. А то не зовсім зрозуміло, чи безпечно (ні) зберігати всі дані про кредитку на смартфоні ну і тд. Для мене це все нове, тому питаю поради в тих, хто з цим працював.

Вы не храните данные карты.Не работал именно с этой платежной системой,но принципы думаю общие.Данные карты хранит платежный шлюз,а Вам отдает id/token привязанной карты для осуществления платежей.Карта привязывается после первого платежа автоматически или нужно делать дополнительные "телодвижения"(возможно нужно сделать запрос "привяжи карту"после статуса approved у транзакции).Судя по документации используется уникальный token клиента,который не стоит хранить на клиенте,т.к его можно подсмотреть.В целом ничего сложного.

А вы работали с ним? Интересно как Google на это смотрит. По правилам публикации ведь запрещено принимать оплату внутри приложения в обход гугла, нет?

Якщо не помиляюся, заборонено приймати оплату за самий апп, наприклад, за додаткові фічі. А за зовнішні послуги/товари, наприклад, купувати в магазині фізичний товар із доставкою, не заборонено.

Подписаться на комментарии