×Закрыть

Як прикрутити Liqpay для додатку під Android?

Всім привіт.

Поставлена задача прикрутити Liqpay для додатку під Android. Так як досвіду з платіжними системами не маю, прошу поради як краще реалізувати. Зараз вивчаю API, але хотілося б живий приклад. Буду вдячний за будь яку допомогу.

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всім дякую за допомогу. В принципі немає нічого складно, все описано тут — www.liqpay.com/ru/doc/aos

Для новачків хочу наголосити, потрібно перевіряти дозвіл READ_PHONE_STATE. Без цього вікно оплати не з’явиться (в цьому була основна проблема).

Эм, 10 дней заняло увидеть эту необходимость на 7й строке документации?

Не було змоги відписатися. Прописати і увімкнути permission тохи різні дії. Ні?

Прокачать скилл гуглинга может?
www.liqpay.com/ru/doc/aos

Так я ж кажу, що вивчаю API. Хотілося б конкретний приклад або поради. А то не зовсім зрозуміло, чи безпечно (ні) зберігати всі дані про кредитку на смартфоні ну і тд. Для мене це все нове, тому питаю поради в тих, хто з цим працював.

Вы не храните данные карты.Не работал именно с этой платежной системой,но принципы думаю общие.Данные карты хранит платежный шлюз,а Вам отдает id/token привязанной карты для осуществления платежей.Карта привязывается после первого платежа автоматически или нужно делать дополнительные "телодвижения"(возможно нужно сделать запрос "привяжи карту"после статуса approved у транзакции).Судя по документации используется уникальный token клиента,который не стоит хранить на клиенте,т.к его можно подсмотреть.В целом ничего сложного.

А вы работали с ним? Интересно как Google на это смотрит. По правилам публикации ведь запрещено принимать оплату внутри приложения в обход гугла, нет?

Якщо не помиляюся, заборонено приймати оплату за самий апп, наприклад, за додаткові фічі. А за зовнішні послуги/товари, наприклад, купувати в магазині фізичний товар із доставкою, не заборонено.

Подписаться на комментарии