Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

Як навчитись програмувати під iOS без Mac?

Всім привіт. Хочу дуже навчитись програмувати на Swift. Проблема що на новий «мак» не має вже грошей (купив макбук а він згорів за 2 місяці) На вінді думаю не зможу навчитись. Через віртуал бокс поставив собі MAC OS але вона дуже висне. Що можете запропонувати, як вирішити це питання?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На Swift можно и под Linux, благо автодополнение для редакторов уже портировано. А так — стажёром на любую галеру — самый рабочий вариант.

Для хакинтоша самое главное — сбросить сразу биос на «Load default settings». Никакого разгона и прочей эзотерики. Иначе будут чудные глюки с часами и ФС, а потом и со всей системой. Я так на своем старом двуядернике целый гигагерц потерял...пришлось снижать.

-= H.A.K.I.N.T.O.S.H =-

Мой путь был таким:

Хакинтош из имеющегося ПК -> б.у. MacMini с заменой диска на SSD -> new MacMini -> MacBook Pro -> MacBook Pro.

Алгоритм: Предыдущий девайс продается + докладывается необходимая сумма (заработанная как macOS / iOS developer) и покупается новый девайс.

MacBook Pro купил как перешел из мидла в синьоры,)

Успехов! :0

Я думаю це крутий варіант і я ним скористаюсь. дякую

А можете, будь ласка, порекомендувати якісь матеріали по збірці Хакінтоша?

Vykorystovyvav oci:

1. Guides + Forum: www.tonymacx86.com
2. Hardware Compatibility: wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page
3. Kernel Extensions + Forum: www.osx86.net
4. Kernel Extensions + Forum: www.insanelymac.com/...​m/files/category/2-kexts

Uspehov vam.)

Получается Макбук Фибоначчи :)

они там работают, чтоб заработать на макбук, чтобы на нём работать

Через віртуал бокс поставив собі MAC OS але вона дуже висне.

Поищи другой образ или подтюнь виртуалку.

Стоїть Сієра, нище ставив так щось не стало.

ВіртуалБокс стоїть і висне.

В инструкции выше были описаны действия по установке MacOs на Vmware.
вот для VirtualBox
4apple.org/...​c-os-x-na-virtualbox.html

Есть еще такой лайфхак: найти на барахолках макбук с коцаным экраном (он будет стоить крайне недорого, особенно если экран сильно пострадал), купить монитор и юзать его как mac mini.

Хороший варіант, нада над цим подумати. Дехто навіть безкоштовно може віддати. Дякую

Я, конечно, слабо разбираюсь в колбасных обрезках, но чем mac mini не дешевая альтернатива?

Якщо брати МакМіні то це мінімум 250-300 баксів. (щоб проц не КОР 2 ДУО був, і ОП мінімум 4 гб.) То за 350 я можу взяти в США Мак Про 2012 . Но тут діло в грошах, мавби я 350 баксів купивби. Дякую

(купив макбук а він згорів за 2 місяці)

Продавец по гарантии заменить не хочет?

Що можете запропонувати, як вирішити це питання?

Хакинтош.

на Б/У гарантії не має. На ХАК система не підходить.

Сам використовував це thepiratebay.org/...​5G31)_(Image_for_VMware)[SadeemPC
бажано апдейтнуть макось до останньох версії.

В мене стоїть віртуалбокс Мак ОС Сієра, так вісне дуже.

на VMware апаратне прискорення краще працює, але так, йому треба хороший процесор для комфортної роботи.

Вам не просто так предлагают VMware. Оно там на порядок проворнее работает.

Да хороший варіант, думаю якщо трохи підучитись на пару місяців можна спробувати. Дякую

На Swift с 3-й версии можно под линуксом кодить (по крайней на офф. сайте языка есть релизы для убунты). Вот только не знаю, под что компиляться проги в «убунтовском» Swift’е будут — под линукс, или под мак (или может там есть кросскомпиляция под обе оси).

Не, то чему автор собирается учиться, на линуксе не работает

Это что нужно было делать с маком, чтобы он сгорел?)) По факту ставь хакинтош если нет других вариантов.

То був Мак AIR і купив я його не новий, продали не якісний. Хакінтош трішки залізо не підходить.

В мене AMD відео карта, як я знаю на її дуже важко поставити.

У вас какая-то устаревшая информация. На последних Маках большинство дискреток только от AMD и есть. Да и нужна она вам? Я лично даже на HD3000 от Intel не испытываю никаких проблем с использованием. Даже фотошоп летает как самолет.

В мене Os 10.9.8maverik.скачачав образ, поставив 2 роки тому. Шуршить як скаженний. Вже 3 рази обновлювався

Шуршить як скаженний. Вже 3 рази обновлювався

Проц сильно нагревается от хакинтоша? Насколько сильно?

Подписаться на комментарии