Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Хотів знайти гребців по рекламі в LinkedIn (купон на $50) але Linked схотів $173 :(

Будьте уважні і обережні годуючи LinkedIn даними своєї платіжної картки!

Лінкед запропонував мені подарунок $50, вислав на пошту купон, але при спробі його активувати попросив зареєструвати дійсний метод оплати.

Я ж постійно в пошуку матросів на наші яхтові походи: adventurefriends.club/yachtweek

Вирішив трохи насипати трафіку з «професійного нетворку». Але коли я підключив свою картку він спробував зачарджити мене на $173
Спроба невдала через нестачу коштів, але яку б карту я не підключав — Лінкед не полишає спроб «поповнити мені рахунок».
А відповідно до їх Policies гроші не повертаються і можуть бути тільки використані на сервіси компанії. WTF?

Тепер, щоб скористатися подарунком, я повинен наперед заплатити втричі? Чому сума така кругла? Вони ж наче чарджили колись $0.99....

Хтось таке зустрічав?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Але коли я підключив свою картку він спробував зачарджити мене на $173
Спроба невдала через нестачу коштів, але яку б карту я не підключав — Лінкед не полишає спроб «поповнити мені рахунок».

Торжество маркетологического маразма.

запропонував мені подарунок $50
Але коли я підключив свою картку

Когда мне предлагают в подарок 50$, а для этого нужно подключить карту, я в первую же очередь думаю, где меня хотят обмануть )

Igor Stefurak написав як сплачує за інтернет-сервіси, які працюють по підписці
www.facebook.com/...​1496413402&type=3&theater

Приходит push-уведомление на телефон:
Someone on LinkedIn viewed your profile

Называется — лишь бы прислать.
Что это за гавно бесполезное и как я на такую информацию должен реагировать?

Скатились уже ниже уровня канализации.

Отключите пуши и все)

Не все пуши одинаково бесполезные, но разграничить нельзя.
Фейсбук, правда, давно отключен, так как много пушей было в стиле «Лена Головач поменяла свой статус» и «Оля отреагировала на лайк Коли под свадебной фотографией Даши»

Поотключал все нахер на телефоне, оставил только отображение на ярлыках программ, цифра на ярлыке программы говорит что там что-то есть и если у меня есть желание\время то можно глянуть, в остальном, инет это 99% халама.

але зачарджили мене на $173 :(

Ведь с вас не сняли деньги! Имхо, логично изменить название топика на «хотіли мене зачарджити»

сорі, ви правий — вже відредагував

Хотів знайти гребців

Я думав топік про пошук програмістів, а таки ні, виходить про справжніх гребців.

У них всегда такая реклама была, внимательнее читать надо. Халявы там никогда не было, обычно с купоном они хотят или подписку на квартал или год, или открытые траты на рекламную компанию, это минимальная сумма на счету, по мере расходования, они будут списывать ещё и ещё. В общем читать надо а не кликать далее.

у мне вчера гогд эдводрс требовал визу и пробовал с нее снять один доллар, и когда искал как это решить чуть не подписался на линкедин. Они там 50 баксов предлагают, а тут такая интерестная история.

У меня этих купонов — за полгода уже где-то баксов на 300-350 накопилось.
Пока ни ПайПала, ни кредитки не спрашивали — просто, шлют мэйл с купоном, там код который нужно ввести и всё.

оце так новина
мій сьогодні проікспаїрівсь — в тебе роками лежать
я вже можу подати позов до Лінкеду за дискримінацію?

Они на год, вроде. Первые начнут тухлеть в начале 2018...

А я еще год назад предупреждал, что Майкрософт скатит Линкедин в сраное говно, а мне биллибои отписывали, что я хейтер

Ти таки хейтер. Майрософт ще досі і не взявся за ЛИ по справжньому. А рік тому, ще і не купив його навіть. А в тебе вже баги полізли.

Майрософт ще досі і не взявся за ЛИ по справжньому.

Не взялись по настоящему? Я так понимаю, когда возьмутся, то мне из линкедина будет постоянно спамить сам полярный лис?

Они по сути отдельная компания живущая по своим старым планам. И да, родной, у линкедына были и баги до майкрософта, и политика вот тебе в подарок безвозмездно что-то (job seeker premium for 1 month) только введи номер своей карты.

Ты просто хейтер и набрасываеш не по делу. А что там будет дальше — на самом деле никто не знает. Поглощение бизнеса и его интеграция с другим бизнесом штука таки да иногда сложная.

Ты просто хейтер и набрасываеш не по делу.

Я выше уже написал:

мне биллибои отписывали, что я хейтер

расскажите мне что-то чего я не знаю

Так я как бы что. Я же подтверждаю, что ты на самом деле хейтер. Типа согласен с твоим комментарием:)

расскажите мне что-то чего я не знаю

Ну как бы в двух сообщения выше уже рассказал.

мс до лінкедіну не має ніякого відношення в плані розробки, від слова «зовсім», але тобі майже вдалося спетросянити

Сколько MS приплачивает за каждый пост на русском языке дополнительно к зарплате? Чисто профессиональный интерес, постоянно зовут на собеседование, может стоит сходить?

Хз про купони, але три дні тому мав позитивний досвід у спілкуванні з підтримкою лінкедіну.
Запропонували мені місяць безкоштовних їх відеокурсів, але треба були дані картки для реєстрації. Після халявного місяця вони автоматично зняли бабло за продовження, написав у їх підтримку, кенсельнули підписку і вернули гроші.
Все ж варто написати в їх підтримку і запитати.

дядюня! який «бек» — вони проапдейтили полісіз і чорним по білому пише «нікому нічо не вертаєм!»

оооооооооооооооо! ну так а чо би не розвести міжнародну компанію на пару ярдів? ми ж можемо стати як 11 друзів Овшена

ти просто розчарування року. такий лайфхак і одразу «ноу ченс» :(

Блин, да классическая же схема развода. Вы выиграли машину, заплатите 3 тыщи налогов для начала.

тобто ти не платиш податки?
хтось знає телефон довіри податкової і Льошин ІНН ?

Мы прешли на «ты»? Где я написал, что неплачу налоги? Мой ИНН это конфиденциальная информация.

і комісію з питань відновлення почуття гумору також треба :)

Подписаться на комментарии