Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Про Grammarly підписку

Доброго дня, хочу поділитись про наш «український» чудово розрекламований сервіс www.grammarly.com

Рік тому взяв підписку по акції на grammarly , фактично нею не користувався, от завершувався майже рік, вирішив не продовжувати, але фішка якщо нажимаєш «Unsubscribe» то вже не можеш користуватись навіть якщо до завершення річної підписки залишився місяць, тому нажав підписатись назад з очікуванням що буду попереджений про продовження.

І що я отримую авто-продовження навіть без попереджуваного листа, хоча спаму від них хоч відбавляй.
І так найопсіки зняли 139 $

Скрін про спам і що ніякого листа про платіж
imgur.com/a/2OtkG

Grammarly ви не охриніли?

P.S. Тех підтримка пообітцяла refund. Хоча моя основна притензія була не в грошах, а чому не попередили про зняття коштів і продовження підписки на рік.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тобі слід було замість ’Unsubscribe’ знайти щось на кшталкт ’Cancel Recurring Payment/Auto Prolongation’ etc.

Як перевіряти та редагувати тексти українською мовою без помилок
nachasi.com/...​2017/07/20/ukrtools-lang

якщо нажимаєш «Unsubscribe» то вже не можеш користуватись навіть якщо до завершення річної підписки залишився місяць

Ппц мудаки/криворукие

если надо — могу поискать их промо-код

Обратитесь в поддержку и попросите рефанд, в принципе в западном мире это норм практика, особенно если обратиться сразу после того, как платеж прошел, а не через полгода)

А що тех підтримка Grammarly каже?

Так Grammarly не хотят фиксить баг (нельзя пользоваться, хотя осталась подписка), или не хотят возвращать деньги? В чём смысл вашего поста?

Скріншот я приатачив, притензія основна це чому при продовжені підписки немає листа попередження про стягнення коштів, хоч я і по факту платежа ще не отримав лист

Ну это такая модель бизнеса когда люди сами не хотят платить, с людей нада брать бабло по тихому а потом всего 40 процентов будет обжаловать транзакцию и требовать бабло назад, а 60 процентов — то пропустят срок обжалования, то таки найдут оправдание, то не захотят возиться за 150 баксов. Точна такая же модель используется в амазоновских сервисах — продлить по тихому и если пожалуются то много извиняться и вернуть тутже бабло. Как там говорят — sorry for trying better than asking for permission

sorry for trying better than asking for permission

dou.ua/...​rums/topic/12509/#1145231

Вернусь я примерно через две недели. Буду писать с телефона, у меня на нем нет
русского алфавита. Не теряй меня если не отвечу cразу!
Я отправил подарок для тебя. Почему ты не хочешь его принять!?
Я правда от всей души хотел сделать тебе приятное. А выходит что я уговариваю
тебя принять подарок. Чувствую себя идиотом!

Я навіть точно не пригадую чи включив Subscribe назад, але після Unsubscribe не міг користуватись. (на скріні є що я відписувався, лист про те що я назад включив назад немає). Але основне питання, як можна було хоча б без простого попередження за тиждень про renewal знімати кошти.

Странно, они давали пользоваться при unsubscribe до конца срока действия подписки. У них это даже в правилах написано, что деньги не возвращаем — пользуйся до конца срока действия.

Возможно ОП нажал Unsubscribe на почтовую рассылку, а не подписку? Судя по скриншоту из Gmail.

Підписатись на коментарі