Check Levi9 best QA positions to Backbase team!
×Закрыть

Перший проект під Android

Привіт всім хто читає цей топік. Розкажу трохи про себе і перейду до безпосередньої причини цього посту.

Відносно недавно почав вивчати програмування(трохи більше року), зокрема мову Java, закінчив курси Java web developer, останніх декілька місяців вивчаю android.Недавно закінчив роботу над першим своїм проектом під андроїд(ось декілька скріншотів).

ibb.co/c4OwUk

ibb.co/fTBi9k

ibb.co/iLEvpk

ibb.co/mpARUk

ibb.co/iKsvN5

Планую почати більший проект і тому вирішив пошукати однодумців(подробиці проекту тут розкривати не буду бо не в цьому суть).Тому якщо ви вивчаєте андроїд, або вже маєте досвід в розробці під андроїд і плануєте покращити свої навички у використанні Firebase, Litho by facebook, MVP то пишіть мені на мейл будем вчитись разом)

Можливо хтось з вас вже працює(або планує працювати) над цікавим проектом і не вистачає рук, то всеодно пишіть, відкритий для співпраці)

dimadmutrushun@gmail.com
www.facebook.com/dmytro.dmytryshyn.1

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

вместо всяких MVP (ну или «включая и») рекомендую сразу на AAC смотреть... ещё сырая альфа, но не прошло и 8 лет, как адекватный и родной(от гугла) именно фреймверк, начал появляться...

в прочем, туда же но до стэбла оно с AAC не дружит (самый жир ADBL кстати)

Дуже дякую за пораду)

А почему вместо? В чём конфликт MVP с AAC?

ну здесь не конфликт «совместимостей» библиотек или API какого-то, а несколько различные принципы при построении несколько уровневой архитектуры в целом.

грубо говоря: mvvm = mvp & two way data binding
а в случае гуглевских «архитектурных концептов», полноценный MVVM это AAC + DataBinding Lib

то есть, в родных Libraries гугла, AAC это что-то типа lifecycle aware observable + Data Access Layer, а data-binding library — собственно тот самый дата байндинг. Но, до первого стэбла AAC, официального способа красиво сдружить AAC с DataBindingLib нет, но обещают что будет (хотя и не понятно пока до конца что во что перетечет, как изменится, или может просто пару адаптеров добавят).

коротко:
в случае mvvm, перекладыванием данных из модели во въюху и обратно, занимается некая другая архитектурная концепция(2 way data-binding) , чем mvp в основном и отличается от mvvm (кононическая версия mvvm от microsoft, классическая и возможно первоначальная версия от Мартина), а если мы «притянем за уши» 2WDB в MVP, то собственно и получим что-то очень напоминающее mvvm, где основное различие будет заключаться скорее в реализаци, чем в самих архитектурных принципах

разумеется, это всё абстракции более высокого порядка, но уж поскольку сам Гугль «впилил» в родные Libraries «best practices» именно mvvm (а например не зарелизил очередной Mosby но в android неймспейсе), допускаю, что теперь основная архитектура в следующие лет несколько, в андроид-деве, будет крутиться именно вокруг этих принципов и из реализаций

Ну могли б і розписати хоч щось про проект.

Ну я подивися на це питання зі своєї сторони, і чесно кажучи для мене зараз лише одне має значення, на які технології робиться ставка в основному)) тому і вказав котрі я маю на меті точно використати, а сама концепція і тематика має другорядне значення) та якщо в двох словах, то на меті створити власну реалізацію клону інстаграм з вузько направленою тематикою

А що за тематика?

Скажу відверто, я не дуже хочу розкривати подробиці проекту тут і зараз) скажу лише, що в темі цій розбираюсь і хорошої реалізації не знайшов)) Якщо вас цікавить робота в команді то добавляйтесь у фейсбук) Вже одна людина відгукнулась, ще ви і можемо починати узгоджувати організаційні питання 🙋

Прикольно, що ти звернув на це увагу. І справді рахує одинаково, але я не ставив перед собою завдання вичитувати медичну літературу, що б додаток достовірно рахував виходячи з обраного напою) я поставив завдання розібратись в сервісах і SQLite, що і зробив))! А на рахунок «секретної розробки» то чувак, дай молодому організму відчути всю романтику польоту фантазії, і уявляти себе наступним Марком)) бо твій комент дещо демотиваційний)

На скільки я зрозумів, ми з тобою про різні проекти говоримо) ти про той що на скріншотах, я про новий, котрий запланував робити для чого і шукаю людей, тому я думаю, що чим швидше ти зрозумієш, що приховувати подробиці про проект скріншоти якого сам ж закинув було б тупо, тим краще буде для всіх))

давай ссылки на скриншоты приложения — моветон. Хотите показать приложение и получить фидбэк — выкатите на маркет:-)

Дякую за пораду звісно, але для чого закидувати на маркет додаток який писався в навчальних цілях)) можливо ви не правильно зрозуміли ціль посту) я не виставляю на загальну критику свою роботу, а шукаю людей котрі хочуть навчатись в команді)

Приложение вылаживать в маркет для того, что потом презентовать его потенциальному работодателю(я так понимаю Ваша конечная цель устроиться работать в какую-нибудь компанию?!), это будет выделять Вас от толпы начинающих разработчиков. А так картиночки ниочем, это результат работы дизайнера а не разработчика:).

Згоден, вот і хочу написати щось варте уваги) дякую за пораду)

Подписаться на комментарии