Опитування: якість IT-освіти в українських вишах. Заповнюйте анкету!

Новий тренд — ті, хто повертаються з Ельфії, розказують, чому

Схоже, таких стає все більше

opinion.platfor.ma/mesyats-v-kieve

Уже больше месяца я в Киеве. И у меня практически не было ни одного диалога, который бы не начинался с вопроса: «Ну и как тебе в Киеве (в этих джунглях/ на родине) после Штатов?» При этом у некоторых определённо в глазах читалось недоумение из-за того, что я вернулся. А у кого-то — даже легкая форма злорадства, что, мол, не удалось зацепиться за жизнь в «цивилизованном обществе».

Два слова о жизни в Штатах, кстати. Не поверите, но там тоже можно жить плохо. У них такая же пропасть между бедными и богатыми, как и у нас, а пресловутый средний класс уменьшается в общей структуре населения и не имеет реального роста доходов c 2000-х. Отчасти этим и объясняется успех популиста Трампа на выборах. Я уже не говорю о самой стоимости жизни, здравоохранения и образования, которая не всегда коррелирует с качеством. Хотя да, вода из-под крана у них лучше, чем некоторая наша бутилированная.

Так вот. Ребята, я вернулся абсолютно осознанно и добровольно!

LinkedIn

Лучшие комментарии пропустить

Ребята, хорошо там, где нас нет. В общей сложности я 10 лет работал над своим трактором. Почему так долго? Потому что свалить хотел не абы как, а с нормальным английским и в качестве ценного специалиста, а не расходным материалом. И вот я уже второй месяц здесь, и разочарованию моему нет предела. Я сейчас буду говорить за NYC-NJ, в других штатах конечно может некоторые моменты и по-другому. Итак, очереди в DMV (это типо МРЭО) такие, что огибают здание по спирали. Давеча я провел в общей сложности 6 часов стоя, на улице, без еды и снеков, и это еще не все! Как минимум один раз еще нужно поехать, чтобы получить местные права. Бумажная бюрократия, сотрудники без компов, ничерта не оцифрованно, все на бумаге. Шерифы на входе с хорошо знакомым синдромом вахтера носятся и строят из очереди шеренги и фаланги по своему вкусу (только у них при этом есть законное право уткнуть тебя носом в асфальт если будешь «нарушать общественное спокойствие»). Загуглите фотки NJ MVC.

Я вообще ожидал, что технологии в плане оцифровки шагнули здесь куда дальше, но почему тогда у меня прямо сейчас весь стол завален макулатурой? У меня никогда не было столько бумажных доков в Украине.

Я не могу просто взять и снять жилье. Я снимаю его на год, я обязуюсь это делать. Если я съеду раньше — я буду платить лендлорду аж до тех пор, пока не закончится год, или пока он не найдет новых тенантов (а зачем ему парится если и так все ок? искать себе замену будешь сам). Если я подписал контракт — я встрял на год, и даже если потом вскроются проблемы с соседом-неадекватом и в таком духе — терпи или плати. Предупредить о том, что ты не собираешься продлевать контракт, ты должен за 60 дней до срока, и тогда лендлорд начнет водить к тебе домой на смотрины разный народец. Когда мы смотрели жилье, как-то раз нас завели в хату, где еще жили индусы. Было заметно, как мы застали их врасплох, везде разбросан их стафф, их чадо было в душе и вылезло перед нами завернутое в полотенце. Не хотел бы я оказаться на их месте. Выход? Свали раньше чем за 60 дней и либо смирись с потерей денег за два лишних месяца либо найди себе сам замену раньше.

Быдла с оторванным глушаком за окном навалом. Постоянно носятся, по уровню шума будто боинг пролетел прямо мимо окна. Да и вообще быдла на дорогах навалом. И дороги не такие уж и ровные. Окна это вообще отдельная тема. Металлопластик? Забудьте. Кондеи-сплиты? Забудьте. Пришло лето? Расчехлили оконный кондей из кладовки, повытирали пыль, открыли окно и положили эту махину на подоконник. Все. И молитесь, чтобы не выпал кому-то на голову. Бывает в доме есть центральное кондиционирование, но не всегда, в основном когда дом более-менее новый.

Зачем, ну зачем интернет-провайдеру надо было делать запрос в мой кредит репорт и портить мне кредитную историю? Зачем им секьюрити депозит? Они что, не могут просто перестать поставлять мне услуги связи если я не заплачу? Тут все построено на принципе, что ты сначала получаешь услугу\товар, и только потом когда-нибудь оплачиваешь билл. Излишняя сложность оставляет так много места для ошибок и несостыковок, за которыми следуют разбирательства и суды, и порождает необходимость во всем этом кредитном рейтинге, а ведь можно было фейл фаст...

А эти чеки? В век когда можно совершить оплату притронувшись айфоном, тебе все равно приходится сидеть и выписывать старые добрые бумажные чеки.

А ссн? Потерял или скомпрометировал номер — испортил себе жизнь на многие годы. Сиди теперь и изучай свои кредитные репорты на регулярной основе и обжалуй все, что не твое. Трать уйму времени и нервов. И впадай в панику каждый раз, когда тебе нужно достать заветную бумажку из сейфа или ввести цифры онлайн. Нет, ты не можешь просто заявить об утере и сделать старый номер недействительным. Тогда же вся система перестанет работать. Identity Theft, хоть что-то здесь футуристично — твою личность реально можно украсть, необратимо украсть!

Таких мелочей миллиарды, и вся жизнь складывается из этих мелочей. Конечно очень много всего здесь лучше, чем у нас. Мой поинт не в том, как здесь плохо, мой поинт был сказан в самом начале. Хорошо там, где нас нет. Не идеализируйте. Здесь не Марс и не другое измерение, машины не летают, люди не телепортируются и все в таком духе. Здесь просто другая жизнь. В чем-то лучше, в чем-то хуже, просто другая. Здесь есть свои проблемы. Чем больше идеализируете, тем больнее будет по приезду разочароваться.

Возвращаться я, конечно-же, не собираюсь ;) Но хейтить людей, которые вернулись, вешать на них лейбл неассимилировавших неудачников, я больше не буду. И каюсь, что когда-то так делал.

Если посмотреть профиль Дмитрия, почитать где и кем он работал то все становится ± понятным. Он живет в своем уютном мире который не распространяется на 99.8 процентов других граждан Украины. Ты такой проснулся утром в своей большой квартире с дизайнерским ремонтом, в закрытом, охраняемом комплексе, спустился в подземный паркинг, водитель тебя отвез в офис, где ты поднялся на этаж не выходя на улицу. Вокруг тебя приятные, образованные люди с IQ выше среднего и не плохим английским. Пообедал ты в центре в хорошем ресторане за 20-30 долларов. Вечером тебя отвез водитель в другое заведение где ты приятно провел время после чего был опять же доставлен в свой закрытый жк. Теперь вопрос, что из этого всего относится к Украине, кроме географических координат?

Легко казать про переваги України, коли отримуєш зп в баксах, на порядок більше аніж всі інші, та можеш не платить податки. А на заокраїїному заході ти такий же чувак як і всі. Навіть гірше, бо не в’їзжаєш в культурні фішки.
З таким розкладом Україна це реально зе бест кантрі, люба батьківщина, як тебе любити.
Мені завжди було цікаво почути історії пересічних людей, яких помістили на аналогічні позиції в країні ельфів, і які потім героїчно повернулись розбудовувать Батьківщину. Лікарів, вчителів там...
UPD: бажано, пересічних вчителів/лікарів з сім’ями та дітьми. коли сам тусиш — легше ризикувать та робить героїчні вчинки.

Примерно тоже самое со мной творилось, когда перебрался из Дании обратно в Украину. Причём по «обе стороны». Те, кто продолжали жить в Дании истиктивно начинали унижать всё украинское и нахваливать всё датское, чтобы оправдать свой выбор. Те, кто жили и живёт в Украине унижали украинское и хвалили Европу, потому что видели Первый мир только на «белозубых открытках» и в дни отпуска.

Никто не мог ничего понять. Никому ничего невозможно было объяснить. Откровенно говоря, в данный момент украинские айтишники переросли медиану уровня жизни в Первом мире и соответственно уехать туда уже достаточно проблематично и не всегда имеет смысл.

Топик пора переименовать в «ребята смотрите какое еще говно я нарыл в интернете»

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Жук, полюбуйся до чего довели людей Порошенко с его командой.

Кожен десятий дорослий українець працює за кордоном
lb.ua/...​tova_kozhen_desyatiy.html

Чи є припущення, чому молодь і кваліфікавані спеціалісти їдуть більш активно порівняно з попередніми роками?

Нещодавно були опубліковані результати опитування українських мігрантів у Польщі. Як завжди, було запитання щодо причин виїзду. Доходи, як мотиватор виїзду, залишаються причиною № 1. Мене вразило, що з’явилася дуже велика кількість людей, які називають причиною міграції незадоволеність політичною ситуацією в Україні. Їх зараз 12.5%, але це велика цифра. Досі цю причину майже не називали.

Тобто цих людей опитували у 2016-2017 році, й вони були розчаровані подіями в країні?

Так. Розчаровані, що нічого не змінилося, що не відбуваються реформи, або відбуваються не тим темпом, на який люди очікували. І наратив, що єдиний вихід із ситуації через Бориспіль, дуже поширений у соцмережах останнім часом. Це відбивається на настроях і бажанні людей поїхати в якусь іншу країну, у тому числі попрацювати, і навіть переселитися.

Доходи, як мотиватор виїзду, залишаються причиною № 1.

ковбаса як є

Мене вразило, що з’явилася дуже велика кількість людей, які називають причиною міграції незадоволеність політичною ситуацією в Україні.

позерство ковбасників

відправляйтеся пане Жук в село, вчити дітей український мові за €100 на місяць, а потім розповідайте про позерство

Все, кто не лижут жопу Порошенко — колбасники? Ок.

Жук, полюбуйся до чего довели людей Порошенко с его командой.

А це феєрична брехня.

зі статті
У нас більш-менш однакова ситуація починаючи з 2000-х років

Предыдущее предложение:

В останні 2-3 роки ситуація з міграцією дійсно посилилася і погіршилася

Количество трактористов УВЕЛИЧИЛОСЬ при текущей власти, так что не вранье.

Україна — єдина країна де можна купити теслу за $2000
bihus.info/...​tesla-za-2-tisaci-dolariv

вертайтеся скоріш!

ІТ-галузь потребує спрощення працевлаштування іноземців
brdo.com.ua/...​vlashtuvannya-inozemtsiv

створять "мобільну групу"© і на тому на жаль заглохне

www.change.org/...​e-don-t-screw-over-expats

On January 1st 2019, the Dutch Government will change its policy on the tax incentive offered to expats called „The %30 Ruling”. This policy is used to attract skilled expats to come and work in the Netherlands, in exchange, %30 of their income will be tax free for 8 years....well it used to be 8 years, now the Dutch Government will be changing it to 5 years.

Чомусь люди, які переїхали до європи, хочуть платити поменше податків (навіть менше за місцевих, які для них розбудували комфортну країну). А потім приходять на чужий форум і топлять за те, щоб українці платили більше(:.

Конкретно рулит был сделан для завлечения людей.
И топят там, в первую очередь за то что-бы те кто уже имеют рулинг его не потеряли.
Потому-что раньше, когда сокращали с 10-ти лет до 8-ми — те кто был между 8 и 10 — сохранили рулинг.

Ну так, топлять за те, щоб їм не підвищували податки, як я і сказав. А хто буде турбуватися про бідних голандських пенсіонерів і вчителів??

Чомусь люди, які переїхали до європи, хочуть платити поменше податків (навіть менше за місцевих, які для них розбудували комфортну країну).

Это неверный подход.

Местные живут лет эдак 20 в «комфортной стране» перед тем как начинают платить за это налоги. При этом 10 лет учатся в гос. школе и может даже 4 года в гос. универе (за бюджетные деньги) и т.д.

Понаехавший же начинает платить налоги сразу по приезду.

А потім приходять на чужий форум

Опять двадцать пять. Убирайтесь с наших американских фейсбуко-твиттеро-гуглов.

Опять двадцать пять. Убирайтесь с наших американских фейсбуко-твиттеро-гуглов.

Ок, як скажете(:.

Это неверный подход

Це їх країна, яку розбудовували століттями їх предки. 20 років в таких масштабах — ніщо.

20 років в таких масштабах — ніщо.

Власне Україну як незалежну державу теж фактично розбудовують не надто більше, ніж 20 років.
Питання не в кількості сплачених податків, а в тому, що рулінг дозволяє м*якше адаптуватися експатам. Переїжджають не настільки щоб заробити гроші, а щоб потім комфортно жити + щоб життя дітей було комфортне. В такій перспективі 10-8-5 років меншого податку сприймаються саме як можливість легше налаштувати той же рівень життя, що мають громадяни, як мігрантом, так і державою, що потребує навиків мігранта.

biz.liga.net/...​t-defitsita-programmistov

некоторые клиенты обратились к нам с прямой просьбой: выделить для них команду, которая будет работать из одного из наших офисов в Польше или в Малаге (Испания). У нас есть украинцы, которые переехали в Малагу.

— И сколько переехало?

— Немного. Просто потому, что украинцы патриотичны. И хотят остаться в Украине и помогать ей двигаться дальше. Таких, конечно, большинство.

Просто потому, что украинцы патриотичны.

Да конечно!

Еще-бы в Грецию предложили переехать...
В Кракове ЗП выше чем в Малаге, а жизнь все-же дешевле.

не мешай наблюдать этот фарс, махровый патриот не верит только политикам, откровенным отмазкам руководителей галлер — верить!

В Малазі не був, але судячи з її фоток і того, що бачив у Кракові, вона виглядає значно привабливішою).

Ну, по правде говоря — испанские города действительно выглядят интересно.
Но одно дело жить там, а другое бывать как турист.

в малаге пляжи получше и море поглубже

На море можно и слетать.

Когда живешь у моря — перестаешь в него ходить плескаться.

Патриотизм как фиговый листок.

наша постійна рубрика: стрімкий домкрат реформ

scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/...​d3b9b4237c98f&oe=5B5A0E32

Разработчик ядра и драйверов Intel — о входе в профессию, «сушке» мозгов и релокации в Финляндию

— Планируете возвращаться?

Мне больно смотреть на то, что происходит в стране как из-за оккупантов, так и из-за власти. Всё это совсем не мотивирует рассматривать возвращение.

а тепер почитайте топік стартер

я с ним не согласен
но со зрадо...ми тоже не согласен

icpc.baylor.edu/worldfinals/results

NEW YORK, April 19, 2018 — The 2018 World Finals of the Association for Computing Machinery (ACM) International Collegiate Programming Contest (ICPC) culminated today at Peking University in Beijing, China. Three students from Moscow State University earned the title of 2018 World Champions. Teams from the Moscow Institute of Physics and Technology, Peking University and The University of Tokyo placed in second, third and fourth places and were recognized with gold medals in the prestigious competition.

Думаю, раптом хтось буде вертатися в Неньку з Ельфії і захоче прихопити з собою свою ластівку і розмитнити через одеський порт, то їм буде цікава інформація з наступного відео: www.facebook.com/...​/videos/2038542466389204

Лонг сторі шорт: не несить гроші митникам, а несить гроші в потрібні фірми-прокладки, бо якщо замовите послуги не у тих або раптом задумаєте розмитнювати самостійно, то намаєтесь нервів

О, щасливці! Хто зі соратників Януковича повернув гроші

Печерський райсуд Києва зняв арешт із рахунків компаній, які пов’язують з Олександром Януковичем. Кому ще з найближчих соратників президента-втікача вдалося повернути кошти?
www.dw.com/...​повернув-гроші/a-43424663

Зверніть увагу пане Жук, зрадофіли ще не висадилися перемогли в 2019

не, ну судебная реформа Украине нифига же не нужна же...

так реформували вже ж :)

UPD: це так — шпилька пану Жуку за тред про Колєснікова: мовляв ніби може вийти на свободу якшо в 2019 переможуть зрадофіли

У тебе глюки, я про Колесникова не писав

сорі, єфремов — я їх вічно плутаю.

але як там перемога зрадофілів в 2019 — все ще здається катастрофою?

Ти посилання принципово не читаєш? Судова реформа йде (5 з 8 базових законів прийнято), прихід зрадофілів призведе до відкату.

От тіки відкат вже роки зо два як відбувшися факт (ви спекулюєте на цю тему, і я поспекулюю)

не, ну судебная реформа Украине нифига же не нужна же...

Как же так? Пан Жук недавно отчитался, что судовая реформа и реформа прокуратуры уже проведены, так что...

я вас правильно розумію, як тільки уся реіорма буде проведена — відразу усі корупціонери сядуть? а якщо ні, хто буде винен?

Та там скоро 2 роки як нема жодного руху в напрямку реформи

Хто такі всі?

А винна ти, звісно, що не стала Президентом, і не зробила як треба.

Водночас, речниця Генпрокурора Лариса Сарган рік тому повідомляла про повторний арешт рахунків у справі.
Вона писала тоді, що «є достатньо підстав вважати, що фактичним власником вказаних грошових коштів є О. Янукович».
Крім того, у 2015 році голова МВС Арсен Аваков, заявляючи про арешт коштів, наполягав, що, за даними слідства, була запланована ліквідація банку «ВБР», у результаті чого «кошти могли бути повернуті Януковичу О.В. та підконтрольними йому фізичним та юридичним особам».

просто зрада на зраді зрадою поганяє

Скажіть, Ви випускаєте часопис «Український тиждень»?

Чи Ви співпрацюєте з цим виданням, чи ні?

После того как жук сел за написание автобиографической методички, постить перемоги сюда стало некому, поэтому накидаю и перемог.

Утро началось с перемоги, значит день будет хорошим.

ВСУ поднялись в рейтинге лучших армий мира
lb.ua/...​tinge_luchshih_armiy.html

Вооруженные силы Украины за год поднялись на одну строчку в рейтинге сильнейших армий мира Global Firepower и заняли 29 место.

В прошлом же году украинская армия занимала 30 место, передает Новое время.

lol,a кто знает зачем чел снизу оркореспондент перепечатывает сюда весь ? :D

В Украине количество матерей-одиночек увеличилось в 22 раза

korrespondent.net/...​hek-uvelychylos-v-22-raza

В стране с 2000 года количество матерей-одиночек существенно увеличилось. Сама система социальной защиты в Украине стимулирует людей не вступать в брак, заявил министр социальной политики.
В Украине с 2000 года количество матерей-одиночек увеличилось в 22 раза. Об этом во вторник, 17 апреля, заявил министр социальной политики Украины Андрей Рева, пишет 112 Украина.

Почему колбасникам опять приходится платить за украинских кодерков? Кодерки не могут сброситься по 100 баксов, чтоб переселенцам построили жилье? Предпочитают купить сыра и наслаждаться тем, что люди вокруг живут в нищете и без крова над головой?

korrespondent.net/...​-zhyle-dlia-pereselentsev

Германия предоставит Украине грант в размере 9 млн евро на жилье для внутренне перемещенных лиц. Об этом во вторник, 17 апреля, сообщила пресс-служба Украинского фонда социальных инвестиций.

Соответствующий финансовый и проектный договор подпишут 19 апреля министр социальной политики Украины Андрей Рева, исполнительный директор Украинского фонда социнвестиций Андрей Лактионов и руководитель инфраструктурного подразделения государственного немецкого банка KfW Мерион Книш.

Средства будут направлены на создание жилья для внутренне перемещенных лиц в Харьковской, Днепропетровской, Запорожской областях, а также на подконтрольных Украине территориях Донецкой и Луганской областей.

от добрі люди! ще й гляді фолксваґенів вишлють

Стали известны подробности ДТП с дорожниками в Черкасской области

korrespondent.net/...​amy-v-cherkasskoi-oblasty

«В результате дорожно-транспортного происшествия водитель автомобиля DАF, а также водитель и двое пассажиров автомобиля „Газель“ получили телесные повреждения различной степени тяжести и были доставлены в Маньковскую центральную больницу», — отметили в полиции.

Откупиться от убийства на дороге в Украине стоит не так дорого, как предполагалось ранее. ДТП в Харькове: пострадавшая получила 100000 грн и не имеет претензий

korrespondent.net/...​haia-poluchyla-100000-hrn

Жанна Власенко получила от обвиняемой Елены Зайцевой добровольное возмещение ущерба — 100 тысяч гривен, и больше не имеет претензий к подсудимой.
Женщина отметила, что обвиняемая Елена Зайцева возместила 100 тыс. грн компенсации, «то есть выполнила исковые требования в полном объеме», поэтому потерпевшая к ней претензий материально-нравственного характера не имеет, сообщает gazeta.ua.
РИА Новости Украина: rian.com.ua/...​retenziy-k-zaytsevoy.html

пане Жук, потрібна ваша експертна думка: шо означає оце ото «претензии материально-нравственного характера»?

зауважимо також, що 100000 Ukrainian Hryvnia ~~ 3.827,50 US Dollar — сума порядка місячної зарплати сирнйора

Пан підживлюється новинами зі смітника Рассійскаго інформаґентства? Воно й не дивно.

Жінка зазначила, що обвинувачена Олена Зайцева відшкодувала 100 тис. грн компенсації, «тобто виконала позовні вимоги у повному обсязі», тому потерпіла до неї претензій матеріально-морального характеру не має.
gazeta.ua/...​enzij-do-zajcevoyi/832378
Пан підживлюється нови
нами зі смітника Рассійскаго інформаґентства? Воно й не дивно.

клопотання відхилено як не суттєве

А до чого питання взагалі?

Окрім кримінального обвинувачення, постраждалі також можуть висувати підозрюваному матеріальні вимоги щодо відшкодування шкоди (це окремо йде). Це новина? Задоволення матеріальних претензій не знімає кримінальних обвинувачень.

Це, взагалі-то, в усьому сучасному праві так, не знав?

А от те, що пан живиться новинами на

смітнику Рассійскаго інформаґентства

це показово

мені цікава ваша експертна думка, що таке претензії матеріально-морального характеру. я давно поза межами україни і трохи не інтегровано почуваюся в цьому дискурсі, де моральні претензії щодо вбивства людини знімаются грошима[sic!], які надія і опора нації (1 шутка) заробляє за місяць праці

от скажімо, якщо російська держава відшкодує по 4к зелених за кожного вбитого українця, то чи означатиме це, що ви не будете мати до росії претензій матеріально-морального характеру?

А от те, що пан живиться новинами на смітнику Рассійскаго інформаґентства це показово

показово те що російський смітник в цьому випадку точно передає українське видання, а ви вважаєте що це суттєво

Якей клінічне не розуміння.

де моральні претензії щодо вбивства людини знімаются грошима[sic!]

Це твої фантазії.

Жанна Власенко

постраждала в цій аварії, тож вона й вимагала відшкодування матеріальних збитків, завданих їй. Їй, а не вбитим. Вона, а не держава Україна, не прокурори.

Це вже якась клініка, чесне слово.

мені цікава ваша експертна думка, що таке претензії матеріально-морального характеру.

ви як інтегрована людина напевно розбираєтесь, шо таке саме претензії матеріально-морального характеру і як грошима можна задовольнити претензії власне моральної складової

Кожен постраждалий може подавати до суду на відшкодування матеріальних та моральних збитків.

що таке претензії матеріально-морального характеру.

це означає, що сторони домовилися в досудовому порядку про відшкодування матеріальних та моральних збитків, і надалі суд (інший!) не буде приймати заяви від

Жанна Власенко

щодо відшкодування матеріальних та моральних збитків.

моральних збитків.

ви напевно хотіли сказати моральних претензій

показово те що російський смітник в цьому випадку точно передає українське видання, а ви вважаєте що це суттєво

Показово, що ти там живишся.

Показово, що ти там живишся.

зауважте в цьому вони точно передали інформацію українського джерела

от якщо вони запостять один-в-один текст Конституції, то що Конституції — на смітник томушо її перепостили на якомусь не такому сайті?

Тут головне питання — що ти робиш на такому сайті? І відповідь очевидна.

очевидна? зачекайте но! ви мені що самоцензурою займатися пропонуєте?

ще разок: там були точно передані слова з сайту українського джерела і надано посилання

ще разок: там були точно передані слова з сайту українського джерела і надано посилання

Ще разок — ну чого б то я шукав новини про Україну на російській помийці? Це щось на кшталт читати якийсь рентв в пошуках новинок про досягнення в молекулярній біології.

тобто, суть ваших моральних до мене претензій в тому що я не займаюся самоцензурою? вам 100 грн вистачить?

В Одессе произошла стрельба, есть раненые

korrespondent.net/...​oshla-strelba-est-ranenye

Правоохранители обнаружили группу лиц в балаклавах и бронежилетах, которые бегали по крыше парковки и стреляли. Также они использовали шумовые гранаты. В результате пострадали два человека.
В Одессе на Люстдорфской дороге вечером во вторник, 17 апреля, произошла стрельба из-за конфликтной автостоянки. Об этом сообщает Думская.

Отмечается, что группа неизвестных из 12 человек напала на автостоянку Вымпел-11 в районе улицы Костанди.

В полиции Одесской области подтвердили факт стрельбы. По данным ведомства, перестрелку устроила группа людей в бронежилетах и ​​балаклавах.

Неизвестные применили травматическое оружие и использовали шумовые гранаты. В результате инцидента пострадали два человека, их доставили в больницу. По данным СМИ, один из охранников стоянки ранен в живот.

5000 коментарів. Чи були теми на 6к?

Вот это уровень коррупции, с которой в Украине хотя бы показательно могут бороться. Увы, и этот майор отмажется и не понесет никакой ответственности за вымогательство взятки!

lb.ua/...​rsonskogo_voenkomata.html

В Херсоне офицер отделения оперативных дежурных городского военного комиссариата задержан при получении 600 долларов взятки.

Отмечается, что майор ВСУ за содействие в решении вопроса о предоставлении отсрочки от призыва на срочную службу требовал от матери военнообязанного неправомерную выгоду.

zn.ua/...​iya-v-16-let-281324_.html

Президент Украины Петр Порошенко подписал закон «О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно защиты детей от сексуальных злоупотреблений и сексуальной эксплуатации», принятый Верховной Радой 14 марта.

Как отмечает в сообщении президентской пресс-службы, закон приблизит украинское законодательство к международным стандартам обеспечения защиты ребенка от сексуальной эксплуатации, позволит Украине выполнить рекомендации Комитета ООН по правам ребенка и Европейского комитета по социальным правам Совета Европы.

Закон касается ненасильственных половых отношений и меняет терминологию Уголовного кодекса относительно определения потерпевшего лица.

Статья 155 УК изложена в следующей редакции: «Естественные или неестественные половые сношения с лицом, которое не достигло шестнадцатилетнего возраста, совершенные совершеннолетним лицом, наказываются ограничением свободы на срок до пяти лет или лишением свободы на тот же срок».

Сейчас статья 155 имеет следующий вид: «Половые сношения с лицом, которое не достигло половой зрелости, наказываются ограничением свободы на срок до пяти лет или лишением свободы на тот же срок».

Кроме того, в УК расширено определение «близких родственников и членов семьи», к которым отнесены «муж, жена, отец, мать, отчим, мачеха, сын, дочь, пасынок, падчерица, родной брат, родная сестра, дед, баба, прадед, прабабушка, внук, внучка, правнук, правнучка, усыновитель или усыновленный, опекун или попечитель, лицо, находящееся под опекой или попечительством, а также лица, которые совместно проживают, связаны общим бытом и имеют взаимные права и обязанности, в том числе лица, которые совместно проживают, но не находятся в браке».

Спонсоры ДНР и ЛНР до сих пор гуляют на свободе, более того смогли добиться разморозки своих денег в украинском суде (!!!!!)

zn.ua/...​hem-kompaniy-281376_.html

Со счетов компаний, связанных с сыном экс-президента Виктора Януковича Александром, был снят арест, сообщается в обнародованных решениях Печерского райсуда от 14 февраля.

Речь идет об арестах, наложенных в 2015 и 2016 годах по делу о присвоении бюджетных средств через отделения «Укрзализныци». Как установило следствие, счета компаний, созданных для легализации присвоенных злоумышленниками средств, были открыты в ныне обанкротившемся «Всеукраинском банке развития», владельцем которого является Александр Янукович.

заканчивайте лазить по помойкам

а де йому ще новини про Україну дізнаватися?

Давайте я сам решу где мне лазить

ну лаааадно, можете лазить по помойкам

Украинские гривны в очередной раз превратятся в фантики?

zn.ua/...​vacii-grivni-281357_.html

Большинство представителей украинского бизнеса (67,7%) прогнозируют обменный курс гривни к доллару США в ближайшие 12 месяцев выше 29 гри/доллар, пишет «Економическая правда» со ссылкой на результаты опроса Нацбанка руководителей предприятий страны в первом квартале 2018 года.

26 это не фантик, а 29 уже фантик?

Ответ неправильный. Правильный ответ — если получаешь в $$$$$$$$, то зачем париться?

Так цены за долларом тянутся, не с такой скоростью как курс грн\длр, но все равно ползет и ползет цена вверх, тех цен которые были в 14\15 гг уже и близко нет.

Правильний коментар на цю тему тут
minfin.com.ua/ua/2018/04/16/33228294

Вот что любопытно. На графике справа показано ожидание за 2 последних года. Он стабильно
выше (и существенно выше, гривны эдак на полторы!), чем реальный курс. Интересно бы посмотреть на этой же картинке график среднего курса. Интересно, хоть какая-то корреляция прогноз/реальность там есть? Что-то сомневаюсь...

Останні три роки зрадофіли панічно розказують, що курс за пів року буде
— в 2015 — 50 і вище
— в 2016 — 40 і вище
— в 2017 — 30 і вище
— в 2018 — 29 і вище

— в 2013 — 15 і вище
— в 2012 — 12 і вище
— в 2011 — 10 і вище
— в 2010 — 9 і вище

Тобто зрадофіли вгадали з курсом тільки раз за 8 років(:.

...і раз на 10 років влаштовують майдан

Ще б не влаштовувати, якщо робиш такі дорогі помилки)).

Правильный комментарий — только при мне гривна трижды рушилась, и ни разу не откатилась обратно. Продалжайте пересказывать сказки минфина, если своей головой думать не можете.

только при мне гривна трижды рушилась, и ни разу не откатилась обратно.

Скажи лікарю, щоб прописав ліки для пам’яті.

давайте ви пропишете, от просто наступним коментарем

Страны «эльфии» объявили охоту не только на украинских айтишников, но и на украинских врачей.

Польша хочет упростить трудоустройство врачей из Украины из-за нехватки медперсонала.

zn.ua/...​medpersonala-281384_.html

Министерство здравоохранения Польши работает над тем, чтобы врачи с восточных границ, особенно из Украины, не должны были проходить процедуру нострификации диплома и быстрее могли приступить к исполнению обязанностей, пишет Rzeczpospolita.

Для этого чиновники предлагают внести изменения в Постановление о нострификации дипломов.

Издание также отмечает, что сегодня самой многочисленной национальной группой, которые практикуют медицину в Польше, являются украинцы. Право на медицинскую практику имеют 314 человек из 1142 иностранцев, что составляет 36%. Вторая по численности белорусская группа вдвое меньше — 138 человек.

Национальный банк Польши прогнозирует, что до конца 2020 года на польский рынок труда ежегодно будет прибывать 200-300 тыс. украинцев.

Вернуться в Украину чтоб мыться в холодной воде? В европейской столице жители будут 2 недели сидеть без горячей воды.

zn.ua/...​yachuyu-vodu-281399_.html

«С 17.04.2018 по 30.04.2018 временно будет отсутствовать горячее водоснабжение из-за плановых гидравлических испытаний теплосетей в жилых домах», — говорится в сообщении.

Горячую воду отключат в домах, расположенных на улицах:

— Митрополита Василия Липковского;

— проспекте Валерия Лобановского;

— Патриарха Мстислава Скрипника;

— Воздухофлотском проспекте;

— Чоколовском бульваре;

— проспекте Победы;

— Петра Нищинского;

— Татьяны Яблонской;

— Вадима Гетьмана;

— Академика Янгеля;

— Андрея Головка;

— Николая Голего;

— Стадионной;

— Кудряшова;

— Механизаторов;

— Соломенской;

— Курской;

— Ереванской;

— Юлиуса Фучика;

— Уманской;

— Богдановской;

— Шовкуненко;

— Волгоградской;

— Преображенской;

— Златопольской;

— Огородной;

— Выборгской;

— Металлистов;

— Борщаговской;

— Гарматной;

— Докучаевкой;

вулиці перейменували, а водоканал перейменувати забули

Нормальный бойлер в квартиру не влезет без доставления существенных неудобств. А то что влезет — хватит разве что чтоб младенца в тазике покупать или три чашки помыть.

Яку ж ти дічь задвігаєш. Шкода що не можна тут забанити

При гипервентиляции затыкайте одну ноздрю пальцем, это помогает.

Мажоры продолжают безнаказанно убивать людей на украинских дорогах.

krlife.com.ua/...​-postradavshikh-fotovideo

Маршрутка № 261 ехала с 95-го квартала на Соцгород. В это время по улице Героев АТО на мигающий желтый сигнал светофора перекрёсток проезжала легковушка Mazda, которая протаранила общественный транспорт. Бусик отбросило на встречную полосу под колёса автобуса «АрселорМиттал».

В маршрутке в это время находилось много пассажиров. От удара восемь человек погибли на месте происшествия, ещё один находится в тяжелом состоянии в больнице. Также сообщают о 12-17 пострадавших.

На маздах тільки мажори їздять? На блимаючих жовтий заборонено проїзжати?

На блимаючих жовтий заборонено проїзжати?

А ты смотрел перекресток? У мазды «уступи дорогу» было, и если ты вспомнишь — «мигающий желтый» = светофор не работает => пользуемся знаками.

там мыслепосыл: «мажоры» и «безнаказанно» + «украинские дороги»
т.е. насчет «безнаказанно» неизвестно _вообще_ ничего, но мыслеговновирус вброшен

тобто так по-вашому в Україні не тільки мажори їздять?

во первых — не только
во вторых. повторю медленно: где. доказательства. безнаказанности?

это прикол?
«Мажор Толстошеев, задавивший пенсионерку в Киеве, признан неподсудным»

Нет, это статистика. Попадался список из 5-8 резонансных дтп с детишами обеспеченных пап, все выглядит Шум > Задержание > Гнев соц. сетей «не забудим, не простим > Год следсвия > Детишко оправдан и на свободе. Если папшка «затупил» то условный срок.

гнапу не отвечает прокуратура, и?
что там с 68летним мажором?

ніби мажори бувають тільки молодими

Зависит от того, кто он и настолько ровнее перед законом относительно остальных жителей.

Пашинскому сошла с рук даже стрельба в холопа.

полиция сообщила о подозрении водителю автомобиля Маzdа, который повлек смертельное ДТП

Даже не задержан.

Чисто для справки, вы тоже, как и Жук, отстаиваете точку зрения, что Украина это страна верховенства права?

еслибы я так считал, не жил бы в Швеции
но я и не считаю что совсем ничего не меняетя

а нафига задерживать. это ж дтп, а не умышленное.

и что?
будет суд — что-то присудят. его в стоп лист поставили, что бы из страны не свалил и все.

Ну он з Диміньским як вийшло, не затримали, суд запобіжні заходи прочехлив і той стоп-лист як зайцю стоп-сигнал

понятно, что человек с деньгами отмажется как-то. у нас таки Украина тут.
но если обычный человек — то правосудие восторжествует скорее всего.
а задержание — с учетом возраста он скорее всего в больничку уехал.

Так, звісно. Воно ж не розбереш простий/блатний доки не посадять/відмажуть

гнапу не отвечает прокуратура, и?

Включили наивняк? Окей:)

Что там с резонансными делами, когда «мажоры» получили неусловные сроки?

>По предварительной информации, виновным в ДТП является 68-летний водитель легкового автомобиля Mazda

68-річний мажор, да

ок, цей допис мимо проблеми. діда посадять

нажористый.
зы. так что, отпустили и еще рошенку дали? или где?

Після криворізької ДТП пропонують скасувати жовтий сигнал

Уряд вивчає можливість скасувати жовтий сигнал світлофора.

Відповідне доручення отримали поліція, мінінфраструктури та інші органи через аварію, яка сталася 17 квітня в Кривому Розі.
www.bbc.com/...​?ocid=socialflow_facebook

не було зради, та уряд вже постарався: нема сигналу — нема проблеми

нагадаю, що жовтий сигнал з’явився якраз для того щоб зменшити кількіст ДТП при занадто швидкому перемиканні з зеленого на червоний ще в часи коли середня швідкіст авто була порядка 20 км/г

Также для снижения кол-ва ДТП будут запрещены мазды и пенсионеры

Пан Жук, в методички уже добавили параграф про литий? Что там?

Реверс-каргокульт. На рефлексах, як справжній майстер

А що там, чергова прохолодна історія на кшталт сланців біля Слов’янська, заради яких НАТО почало війну (з ватних методичок 2014)? Потім, звісно, виявиться, що ніяких мільярдів і близько немає, але про це давно забудуть.

Потім, звісно, виявиться, що ніяких мільярдів і близько немає

Ну понятно, все вывезут, и его там уже не будет, как и леса, бурштина и т.д.

Простите, так «никакого лития там нет» — это уже официальная позиция, или попозже зайти?

А, тобто сланці нато вивезло. Ну так і запишемо. Це таке у ватних методичках зараз пишуть?
А з лісом взагалі бугагашечка — це ж про той ліс, експорт якого Ельфія вимагає поновити для поновлення кредитування, я нічого не плутаю?

А, тобто сланці нато вивезло. Ну так і запишемо.

Карта говорит, что еще немного осталось:
en.wikipedia.org/wiki/Shale_gas

Но вы не волнуйтесь, вот НАТО закончит вывозить бурштин и карпатский лес, возьмутся и за газ...

Он же сказал, что сам уже методички пишет. Жук, можно где-то подписаться на периодическое издание, чтоб не отставать от трендов?

12 народных депутатов Украины в прошлую пятницу были госпитализированы в клиническую больницу «Феофания» с острырми симптомами отравления солями лития. Глава СНБО Александр Турчинов классифицировал это как терракт, совершенный российскими спецслужбами. По его словам, был использован литий российского производства, который был доставлен одним из дипломатов РФ в Украину, после чего он подсыпал соль лития в чан с шоколадом при посещении фабрики Рошен.

Предполагается, что депутаты съели отравленные конфеты в пятницу 13 апреля во время их дегустации в киевской даче Петра Порошенко. Сам Президент конфеты в тот вечер конфеты не ел и не пострадал.

Все думали что у меня с головой не все в порякде, а как видишь, история имела место быть, и продолжение ее трагическое. Это наконец тебя заставит снять с глаз шоколадные очки и потребовать импичмента президента и привлечение его к уголовной ответственности?

news.finance.ua/...​aya-sposobnost-umenshilas

т.е. цены пошли догонять реальный уровень, и скоро и аренда пойдет вверх, потому не останется уже такого количества преимуществ «налоги 5%».

Кстати говоря: не далее как вчера сравнил стоимость 30-ки яиц — в краковской Бедронке оказались на 8% дешевле чем в Киеве.

Тільки от тих, хто працює на мінімалку серед ОйТі — 0.0%

Кстати говоря: не далее как вчера сравнил стоимость 30-ки яиц — в краковской Бедронке оказались на 8% дешевле чем в Киеве.

Брєд. В Києві де? В якій мережі, на якому ринку?

Брєд. В Києві де? В якій мережі, на якому ринку?

Киев, Ашан. Спрашивал у знакомых что живут там + смотрел цены на zakaz.ua

На ярмарках покупайте (поспрашивайте у пенсионеров если не знаете)

Так тогда и в польше нужно спрашиват у знакмомых где дешелве на рынках
Бедронка местный АТБ вот с ними и нужно сравнивать

В целом продукты уже догоняют у нас во всю и польшу и даже кипр (если с лидл-ом сравнить) разрыв не сумашедшый

Всё так, однако в Украине алкоголь будет все равно дешевле :-)
Но это из-за акциза, а вот его могут поменять (и вроде порывались, нет?).

(я-бы с радостью — тогда не будет так выгодно из Неньки в Польшу через границу водку возить = меньше контрабандистов = меньше очереди).

не будет так выгодно из Неньки в Польшу через границу водку возить = меньше контрабандистов = меньше очереди

Нащо ці напівміри, треба щоб кордон між Ненькою і Польшею був як між Польщою і Німеччиною :)

Украине в ближайшие 10 лет в Шенген точно не войдет.

Надеюсь, хотя-бы в ЕС или ЕЭЗ за 10 лет дойдет (шансы есть).

ага, прикол. в ЕС вошел, в Шенген нет. как вы это себе представляете?

легко: Болгария, Румыния, Кипр, Ирландия, ЮК.

Вход в ЕС НЕ означает вход в Шенген.

В очередной раз поражают меня обознанные люди...

Ну можно сделать для начала как Швейцария. Войти в шенген, не входя в ЕС.

Если вспомните, началось все с «очереди на границе».

Так вот, Швейцария не входит в таможенное пространство ЕС. А значит что погран контроля нет, но таможня — есть.

Интересно, чем безвиз вообще отличается от шенгена. Я видел, как в аэропорту пограничники задавали вопросы приехавшим по безвизу — кажется доскональнее, чем раньше с визами. Может им надоест когда-нибудь, они перестанут это делать. Тогда безвиз мало чем отличался бы от шенгена. Приезжать более чем на 3 месяца конечно нельзя, но это и внутри ЕС уже по-моему отдельно от шенгена прописано.

Ты гонишь или реально не понимаешь?

Это как моторное мало и тормозная жидкость — вроде и рядом, но совсем разные вещи.
Шенген это отсутствие иммиграционного контроля на границах. Сел и поехал. Я пролетел немецко-польскую границу по автостраде, и понимаешь что ты уже в Германии только по таблике + вывески сменились на немецкие.

В шенгене тоже можно попасть на паспортный контроль. Но я больше о том, что пограничники сейчас много вопросов въезжающим по безвизу задают, и очередь затягиваестя. Это их внутренние вказивки. Если бы эти вказивки поменялись на зеленый свет, то с практической стороны разница с шенгеном была бы уже более размытой.

The free movement of persons is a fundamental right guaranteed by the EU to its citizens. It entitles every EU citizen to travel, work and live in any EU country without special formalities. Schengen cooperation enhances this freedom by enabling citizens to cross internal borders without being subjected to border checks. The border-free Schengen Area guarantees free movement to more than 400 million EU citizens, as well as to many non-EU nationals, businessmen, tourists or other persons legally present on the EU territory.
ec.europa.eu/...​ers-and-visas/schengen_en

Мне просто нелогичной кажется вот эта фраза:

Украине в ближайшие 10 лет в Шенген точно не войдет.
Надеюсь, хотя-бы в ЕС или ЕЭЗ за 10 лет дойдет

Не думаю, что членство в шенгене важнее членства в ЕС. В Шенген Украину пустили постоять одной ногой. А вот румын или болгарин может приехать в другую страну ЕС (показав на границе паспорт), и осесть навсегда. И это важнее шенгена.

100% так, шенген це тіки enhances one of the EU freedoms

и осесть навсегда

Ну, на самом деле — нет, но близко к этому. До ПМЖ надо всё равно прожить 5 лет, другое дело что там ПМЖ автоматом получают.

И это важнее шенгена.

А я и не говорил обратного. Если перечитать особенно цитируемую часть — будет понятно, что я за вход в ЕС в первую очередь.

С Шенгеном можно, например, поехать на работу к соседям без лишних бумажек и разрешений

с просто ЕС тоже можно, но если жить в одной стране, работать в другой, получается уже не очень удобно

не з шенгеном, а з громадянством (і, наскільки я розумію, постійним резиденством) країни ЄС

в ЕС или ЕЭЗ за 10 лет дойдет

ну це якщо йти, а тут подивишся — безвіз капець яка євроінтеграція і взагалі перемога по всім фронтам

Интеграцией оно станет только тогда когда любой вуек может взять только паспорт и поехать работать без получения ВНЖ, разрешений на работу и прочего.

А здесь кто работать будет? :-) Все ж выедут нафик, останутся как в длнр — ток те кто не осилят переезд.

А я ничего не сказал про одностороннюю миграцию.

При такой «вечеринке» к нам, запросто, могут приехать немцы/англичане из-за более дешевой жизни (а может и не дешевой, кто его знает что будет через 10 лет).

нам, запросто, могут приехать немцы/англичане

... португальці

то вже буде ту мач перемога, спочатку треба португальців

Скорей сирийцы, арабы и турки. И то не факт.

сирийцы, арабы и турки

та вони ж навіть Польщі жити не хочуть, яка там Україна!

Встречал на Рэддите забавную картинку на эту тему:

g8fip1kplyr33r3krz5b97d1-wpengine.netdna-ssl.com/...​RGB_new_size-1160×501.jpg

С основной её идеей согласен: у той же Сербии (несмотря на наличие территориальных претензий к другим странам) шансов сильно больше, и о её потенциальном членстве (аккурат лет через пять-десять) в Брюсселе сейчас очень активно говорят, практически полностью умалчивая об Украине. Россия по этому поводу даже снова начала усиленно пытаться увеличить свое влияние в не входящих в ЕС Балканских странах.

Ну, пока у нас будет такая как сейчас коррупция — не видать членства в ЕС, в принципе.

а какая она?

бальшая, кожаєв он ТЕЦ не може купити

большой откат просят?
меньше «смузи с сыром» © (тм) надо есть

Відкат занадто великий ніж хтось бажав би заплатити

кожаєв он ТЕЦ не може купити

Блин я четт интересное пропустил, можно линк? :-))))

не те щоб цікаве, скоріше повчальне :). якийсь час тому я провів легкий range-testing совкоменталності
dou.ua/...​rums/topic/23323/#1307721

не те щоб він і дуже хоче купити ТЕЦ: він все ще більше хоче дробовик для відстрілу нищебродів

наприклад з нещодавнього: bihus.info/...​i-eks-nardepa-hmelnickogo

або ж просто співпадіння, або ж хтось фартовий як Ляшко у лотереях

Так, страшенна кАрупція.
prm.ua/znikli-koshti-z-rahunku

10 млрд зникло, і круглі очі — «а хто це зробив???»

реверс-каргокульт, передбачувано. а ви точно не ватник?

Ну ти передбачуваний — на будь яку тінь на святість Ельфії ти починаєш кричати «Негрів лінчують!»

хіба це я про негрів лінчують реверс-каргокульт накидую? перепишіть методичку, бо цю ви вже зламали

Забавно (характерно?), что Жук использует в споре фейк вброшенный кацапскими троллями...

www.rtbf.be/...​affaire-d-etat?id=9861291

різав-рубав культурну пуповину, да так і не перерубав, не перерізав; і живицця через неї ватнимі мыслєвірусамі

Якщо це таки ватний фейк — то дякую, що спростували. Однак, Саркозі, Берлусконі, Шредер та інші ЛеПени — це доказ, що корупції в ЕвроУнії не існує, 100%.

та існує, існує та корупція. україна ж чому така бідна? тому що корупції менше ніж будь де. от була б коррупция як в ЄС, от тоді б зажили! ідіть державу розбудовуйте вже

UPD:
ба більше, коррупцiя в ЄС існує в набагато більшому маштабі ніж в Україні, бо як інакше пояснити що ЄС створив Анти фрауд офіс, а Україна — ні

А Антикорупційний суд де? В одненькій Словаччині був, і той сором’язливо ліквідували одразу по запуску.

Ото! Хіба європейські корупціонери дурні самі для себе корупційний суд влаштовувати! Але ви, пане Жук, не переймайтеся: не дарма кажуть, що Україна — це Європа, ще трошечки і без всяких корупційних судів догонітє і пєрєгонітє ЄС по коррупції, а там одразу: і автобани, і лоукости, і залізниця, і 5ж, і економічний розвиток — ого-го! і все це за чесно зароблені корупційні гроші. Головне — геть від Москви, бо євромайдан чому стався? Бо Янукович не захотів бути європейським корупціонером, так їм і сказав: «шото добуя у вас этом євросоюзє корупцыі, мы это не такіє, мы чесныє, как москалі: он у ніх в таможненом союзє корупцыї нєт, толька у отдельных отщепєнцев, карочє мы туда», але хитрі європейські корупціонери не дали яныковічу-безсеребреному увести Україну геть від європейської корупції: влаштували євромайдан і нагло змушують розповсюджувати по Україні корупцію через НАБУ, корупційні суди, а головне ще й грошей на всю цю корупцію дають і уважно слідкують щоб недайбоже копійки чесно не витратили!

А якою ви собі уявляєте вашу методичку через півроку?

А ватний Саркозі, який брав гроші в Каддафі — це теж ватний фейк?

Саркози таки да, ватный мудак. Но обратите внимание — Саркози , который сложными схемами получил бабки от Каддафи под следсвием и ему светит от 5 до 10. А Мосийчук, который взял тонну нала на камеру, как настоящий патриот заседает в ВР.

А Саркозі арештували під час президентства, чи я щось плутаю? Мосійчука теж можуть посадити через 5 років після виходу на пенсію.

Саркозі на Бойка дуже схожий, тільки меншого масштабу лічность: європейський корупціонєр

після виходу на пенсію

Зачем ждать пока на пенсию выйдут эти, когда в стране есть аж три бывших президента на пенсии? Это не считая сотен бывших министров и т.д.

Что по этому поводу сообщает нам методичка?

ці руки нічого не крали !!! ©

А Саркозі арештували під час президентства, чи я щось плутаю?

Жук, разница между эльфией и африков в том, что в эльфии политиков, нарушивших закон, судят и сажают, а в Украине им дают государственные квартиры и дачи пожизненно, смекаешь?

Як там Берлусконі, сидить? Вейт, о ші...

Як там Берлусконі, сидить?

Вот вам большой список сидящих условных берлускони только из одной эльфийской страны:
en.wikipedia.org/...​cians_convicted_of_crimes

Вейт, о ші...

Но где же список сидящих украинских коррупционеров? Вейт, о ші...

Прекрасний список, засуджені до 8 місяців, сплати 250 доларів, 200 годин виправних робіт.
Такого добра і в Україні засуджують немало
novynarnia.com/...​asudili-469-posadili-121

Прекрасний список, засуджені до 8 місяців, сплати 250 доларів, 200 годин виправних робіт.

Пан Жук, «ви помиляєтеся од нестерпної ненависті до Эльфії» ©.

Даже в самом списке есть годы срока. А если вы пойдете по ссылкам на них самих, то увидите, что многие после долгих слушаний таки получили годы реального (а не условного) срока.

Такого добра і в Україні засуджують немало

Пан Жук, кончайте вешать лапшу, по вашей ссылке нет даже имен.

Где осужденные депутаты и топ чиновники, как в Эльфии?

Вейт, о ші...
Вот вам большой список сидящих условных берлускони только из одной эльфийской страны:
en.wikipedia.org/...​cians_convicted_of_crimes

Сидят пешки, а главные преступники на свободе в высоких кабинетах.

1. www.youtube.com/watch?v=qKNGSvufqmI
2. www.youtube.com/watch?v=FZcG2YysOiw
3. www.youtube.com/watch?v=CcFU-RV9qVw
5. www.youtube.com/watch?v=q74qk1AhSgQ

Кто понес ответственность за эти преступления?

Савченко, эниван?

В то время, как люди, допустившие, способствующие и финансирующие терроризм на Донбассе и в Крыму, на свободе и продолжают работать в правительственных кабинетах Украины, можно хоть пиариться на горе душевно больных людей.

Если б не Савченко, дождались бы пока я приеду, арестовали бы и судили как русского диверсанта
А что, был завербован российскими спецслужбами, планировал совместно с подельниками захватить подлодку Запорожье, ночью войти на ней в устье Днепра, пройти по руслу, всплыть в Киевском водохранилище и нанести ракетный удар по даче Порошенко. Записали бы видос, Луценко бы показал в ВР, чтоб все поржали.

И целых две перемоги в копилочку украинских борцов за независимость. Во-первых, поймали врага народа, во-вторых, еще один колбасник вернулся в Украину!

В то время, как люди, допустившие, способствующие и финансирующие терроризм на Донбассе и в Крыму, на свободе и продолжают работать в правительственных кабинетах Украины

«имя сестра, имя!» ©

дождались бы пока я приеду, арестовали бы и судили как русского диверсанта

отсыпь, а?

Ну вот автомойщик разбил мерс Медведчука)

Который Кернес? Вроде до сих пор гуляет на свободе. Зачем вы так говорите об глубоко уважаемом человеке?

придивіться уважніше, він єдиний хто з тієї банди сидить

Кернес это единственный кто стоит за Харьков!
Неизвестно, до чего бы город без него докатился!

він не банда — він зіц-председатель, ще б чечетова згадали

2 роки в СІЗО.

доречі, чи означає це що вироку ще нема?

Адвокати максимально затягують суди, в очікуванні, як зрадофіли зруйнують державу власними руками, щоб потім вийти на свободу.

а все тому що антикоррупційного суда нема! шах і мат буряковим патрійотам

А що, в антикорупційному суді процес буде йти якось інакше?

звісно, що інакше, бо от скажіть мені таке, хто приймає або відхиляє всі ті клопотання захисту, які затягують процес?

звісно, що інакше, бо от скажіть мені таке, хто приймає або відхиляє всі ті клопотання захисту, які затягують процес?

З якої радості інакше? КПК для спецсуду не виділяється. На якій підставі суд не прийме клопотання захисту?

1. Клопотання осіб, які беруть участь у справі, вирішуються судом негайно після того, як буде заслухана думка інших присутніх у судовому засіданні осіб, які беруть участь у справі, про що постановляється ухвала. Ухвала суду про відмову в задоволенні клопотання не перешкоджає повторному його заявленню протягом судового розгляду справи.
www.lvoas.gov.ua/...​e/sudRozglAdm/item/18017

на практиці: www.facebook.com/...​il/posts/1840456765984696

Тобто, діятиме абсолютно той же КПК, і абсолютно ті ж сотні адвокатів будуть максимально затягувати суди, а інакше — Європейський Суд скасує через порушення прав підзахисного.

ще разок

Заявлені клопотання розглядаються і вирішуються судом у судовому засіданні

не

абсолютно тим же КПК

, a абсолютно не тим же, антикорупційним судом

робиться це отак:

www.facebook.com/...​il/posts/1840456765984696

але то в україні існуючий суд мабуть не антикорупційний, а антизрадофільський, бо aдвокатам корупціонера Єфремова затягувати справу дають, а адвокатам зрадофіла Саакашвілі — ні

aдвокатам корупціонера Єфремова затягувати справу дають, а адвокатам зрадофіла Саакашвілі — ні

Адвокати Саахова затягували, аж гай шумів. Інакше апатрида виставили б в жовтні, а не в лютому.

ok, а коли тоді очікувати вирок по Єфрємову?

Якщо зрадофіли переможуть в 2019 — то ніколи. Інакше, можна очікувати влітку 2019.

Заявлені клопотання розглядаються і вирішуються судом у судовому засіданні негайно (суд зобов’язаний розв’язати кожне клопотання окремою ухвалою на місці, із занесенням клопотання та судового рішення до журналу судового засідання, а при його складності — у нарадчій кімнаті з винесенням письмового рішення).
...
Суд вправі відмовити в задоволенні клопотання, якщо: 1) вважатиме клопотання недостатньо обґрунтованим; 2) його задоволення призведе до порушення особистих прав та свобод громадян; 3) обставини, які просить учасник судового провадження з’ясувати, не мають значення (не впливають) для вирішення всіх істотних обставин кримінального провадження. Наявне у коментованій статті формулювання «...не перешкоджає його повторному заявленню з інших підстав» свідчить, що суд зобов’язаний відмовити в задоволенні клопотання в разі заявлення його з підстави, що вже була предметом розгляду суду, і останній відмовив у його задоволенні з цієї підстави; відмова в задоволенні клопотання не перешкоджає його повторному поданню, за умови, що таке клопотання заявлене з інших підстав.

pidruchniki.com/...​iv_sudovogo_provadzhennya

Кримінальний процесуальний кодекс України.
Стаття 350. Розгляд судом клопотань учасників судового провадження. Науково-практичний коментар. Т2

У вас ніби все ок з корупцією, в ЄС уже не перший рік(:. А нам ще працювати, так).

Приводьте ціни, будемо порівнювати.

30 яиц 9.99 злотых, что ~ 77 UAH. Сам лично купил.

auchan.zakaz.ua/...​0437/яицо-ясенсвит-1500г
30 яиц 89 UAH

Так, ясенсвіт дорогі. Можу лишень сказати, що я їх не купую з часів перебування власника Ясенсвіту в ПР. Купив на ярмарці полтавські за 25 грн десяток.

а у продавця партійний квиток спитали? а то раптом він за Вітренчіху голосує?

Але ж і виходить, що

в краковской Бедронке оказались на 8% дешевле чем в Киеве.

це маніпуляція

Не выходит, супермаркет надо сравнивать с супермаркетом

Тоді давай рахувати нонеймівські яйця в Сільпо по 22,40. Який тоді процент виходить?

Ну вот пусть кто-то из польских и поищет самый дешевый вариант

Самый дешевый вариант покупать у Украине крайне не советую.
ЗЫ Работал в супермаркете — там где битые коробки, яйца битые с червями в лотках, ночью сотрудники их сортируют и пакуют, такие как раз самый дешевый вариант

нонеймівські

:-)

В Польше самые дешёвые в холодильнике фудшеринга

Я взял единственный товар «Яйца 30 штук» тут и там и сравнил.

Нет тут никакой манипуляции.
Могу поискать одинаковые товары, если уж так.

auchan.zakaz.ua/...​0171013/сыр-гльбани-500г
www.auchandirect.pl/...​ser-mascarpone/p-94700165

www.auchandirect.pl/...​ella-w-zalewie/p-94700134
auchan.zakaz.ua/...​0133035/сыр-гльбани-125г

Ну от тобі бізнес ідея — купуй собі ці сири в Польщі і продавай в Україні (якщо вони комусь потрібні) з націнкою всього 50%. Озолотишся )

А смысл мне этим заниматься если уже есть те кто возят?

И как рассказывали — вполне выгодно.

А смысл мне этим заниматься если уже есть те кто возят?

Ну так вони роблять велику націнку (+200%). Ви зробите нижчу (+50%), але отримуватиме всю націнку собі.

типа эта вся наценка не уйдет на взятки, чтобы все это добро не сгнило где-то в очереди на таможне и т.п...

А что насчет моцареллы Galbani и других импортных продуктов (для Польши — Италия это тот-же импорт)?

Смотрел месяц-полтора назад. Разница была в 2.5-3.5 (три с половиной) раза не в пользу Украины.

Не знаю, не цікавився. Пару тижнів тому був на сирній виставці «Всі.Свої» — там крафтових сироварень було десятки, і моцарела теж була.

Что ты пытаешься объяснить Жуку? На любой твой аргумент он ответит что вчера по дороге (самой лучшей ровной, чистой и прямой) дороге из областной больницы (самой передовой, продвинутой и лучшими в мире врачами) видел в переходе на Святошино продавали колбасу (содержание мяса 146%, продавец партиен, БПП, говорил по украински, голосовал за Порошенко) по 2 гривны.

Ай-вей, я не жуку :-) А тем кто все-же заходит в тему, и у кого mózgъ еще работает что-бы оценить ситуацию.

:)
Воля твоя, тому, у кого есть μѻȝrъ, вообще объяснять что-либо не надо: сам все видит, и сам все понимает.

Чтобы видѣть — надо знать гдѣ смотрѣть.

Не вмієш ставити яті — не став, а то в калюжу сядеш (хоча тобі не звикати).

Очень даже умею.

смотрѣть
гдѣ
видѣть

Яти стоят правильно.

slovnik.narod.ru/orto_pravila.htm

7. Глагольные окончания «-еть» всегда пишутся через «ять» («кипѣть», «видѣть», «грѣть» и т. д.), за исключением глаголов на «-мереть», «-переть», «-тереть». Для проверки: если форма прошедшего времени не содержит суффикса («умер», «тёр»), то, стало быть, пишем «е» («тереть»), а если она заканчивается на «-ел», то пишется «ять» («видѣть — видѣлъ»).
«Ять» пишется также в словах: нѣтъ, гдѣ, нынѣ, двѣ, двѣсти, двѣнадцать, всѣ, онѣ, однѣ, обѣ, здѣсь, зѣло и в некоторых других словах, например в церковном слове «голѣмый» (великий). Как исключение, ять пишется вместо звука «ё» в словах: звѣзды, гнѣзда, сѣдла, издѣвка, смѣтка, медвѣдка, вѣшка, вдѣжка, цвѣлъ, обрѣлъ, зѣвывалъ, надѣвывалъ, надѣванъ, запечатлѣнъ, подгнѣта.

Дивно щодо

гдѣ

але знімається

А в слові «камень», навпаки, ять не пишеться, незважаючи на те, що в українському слові «камінь» пишеться «і». Правило «коли українською пишемо ’і’, російською дореформеною писали ’ять’» не завжди працює, є багато винятків з цього правила.

Это потому-что в польском kamień, но не kamiań.
Хотя вроде-бы: piasek — пісок, но тоже без Ять — песок (хотя тут спорно — одни пишут что должна быть ять, другие пишут что это исключение).

Согласно books.google.pl/...​v=onepage&q=пѣсок&f=false (книга от 1834) — тоже должно быть.

пѣсок пѣска

А тут нет www.dorev.ru/...​index.html?l=cf&f=no#efe5

яті ще до реформи почали занепадати. в 1834 ще був, а в 1914 вже ні

Овва! Людина, яка на повному серйозі змішує кредити й кредитні картки, говорить про мозґ. Данінґ-Крюґер в усій красі.

А ты говоришь подгузники вместо памперсы, или копировальный автомат вместо ксерокс?

Тобто, кредити й кредитні картки — це різні назви одного й того ж? Мамма мія!

В наших краях, кредитка = кредит ибо ведет к кредиту, ибо не имеют использовать правильно.

лол. В яких ваших, на Польщі?

Помилився — визнай помилку, а не займася дурнею.

потому не останется уже такого количества преимуществ «налоги 5%».

Який біль міститься в кожному подібному ковбасницькому повідомленні

«Я живу в матерільному плані гірше, але нічого, от згадаєте мої слова, і ви станете жити гірше за мене111!!!»

Який біль міститься в кожному подібному ковбасницькому повідомленні

Мне кажется у тебя параноя.

от парадокс: живу в матеріальному плані гірше, але собаче лайно зі штиблетів счищаю рідше

да пусть даже дороже, не прошло и двух недель в Харькове, уже успела отравиться, даже не в общепите. А в принципе да, на продукты в Харькове у нас уходит не меньше чем в Польше и продукты качеством хуже, например сыр, польский стоит дороже чем в Польше, что логично, укринский намного хуже, фарш куринный наполовину с салом и шкурами, йогурты все с сахаром и в два раза дороже цем в Ашане, орехи дороже, на рыбу смотреть страшно

Мені тебе дуже шкода, полиш Україну якнайскорше.

Potential negative effects of LCC entry can include deterioration of service quality (and generally disappearance of higher end product options); and disruption of FSCs’ networks. Moreover, low cost carriers do not tend to increase the airport’s connectivity as much as the network airlines do. And, last but not least, we can suspect that LCCs might contribute less than FSCs to making a respective urban area a more attractive place for multinational firms to locate their regional subsidiaries in.

voxukraine.org/...​rices-affect-the-economy

The dark side of the Peremoga, zradanrads

И когда они ели, Петр взял киевский торт и, благословив, преломил и, раздавая своим однопартийцам, сказал: приимите, ядите: сие есть Тело Мое. И, взяв чашу с горячим шоколадом и благодарвив, подал им и сказал: пейте из нее все, ибо сие есть Кровь Моя, за многих изливаемая во оставление грехов.

Жующий Мою Плоть и пиющий Мою Кровь имеет жизнь вечную, и Я возьму его в проходной список на следующих парламентских выборах.

мы его теряем! галоперидолу поциенту, срочно!

Европа пополнилась еще одним украинским колбасником
lb.ua/...​_ustroilsya_lektorom.html

А ведь мог жить в Украине и работать на ее благо (ведь он даже университет в Украине окончил), но, похоже, Украине рабочие руки не нужны.

А шо одєська область — то Голландія? Я нє поняв.. шо за сєпаратізм ви тут розводите?!

саак — гражданин одесской области? и кто тут сепаратизм разводит?

Учился в Украине, гражданин Украины (был) до тех пор пока Порошенко не отобрал паспорт и выкинул из страны (чтоб на президентские выборы не вздумал идти)

Лол, треба ж бути таким тупим))
Саахов не міг брати участь в виборах Президента до 2025, а у виборах до ВР до 2020.

Жук, я где-то писал, что он лично пойдет на следующие выборы? Если ты не заметил, он собирал свою политическую силу, которая несла угрозу власти, поэтому его и выкинули из страны.

что ж он такой несчастный крлсон так и не подал в суд?

В какой? Киевский печерский? Какой смысл Политику такого уровня заниматься этой ерундой? Он в любой стране может сделать такую же карьеру.

т.е. его никто не выкидывал. он нарушил закон, ему указали на дверь. причем дали время обжаловать. он не захотел, корона жмет. ну нет так нет
насчет уровня: балаболов такого уровня в Украине еще не было (разьве, что тимоха)

Сегодня можете съесть еще одну дополнительную шоколадную конфету.

рошенок нет в Швеции. работаю забесплатно. хнык-хнык

Поправочка:

он нарушил закон

... і його зробили губернатором

Ну, порушення було знайдено після його відставки.

Ну, порушення було знайдено після його відставки.

Это было известно изначально, договорились молчать, но Порошенко оставил патрон в стволе и держал его заряженым с пальцем на крючке до часа Х.

Ну так нащо Міша йому в руку «вклав» заряджений пістолет?

сначала губ, все похерил, а потом его понесло

І який стосунок це має до того, мав він право отримувати укргромадянство чи ні?

я не знаю. это вы приплели губа

губернатором його змогли призначати (цікаво ж хто призначив?) після того як надали укргромадянсто (цікаво ж хто надав?). І все це сталося після того як він заповнив заяву, держчиновник ту заяву прийняв i, походу не бравши собі зайвого клопоту наведені в заяві дані перевіряти, постановив надати громадянство.

Ну не перевірили, що ж тепер, помилку треба залишати?

А мусили перевірити. І той хто не перевірив мусить понести відповідальність. Українське громадянство — це не іграшка: дав-забрав погратися, і якщо держава надала громадянство, то визнала, що надані в заяві відомості відповідають дійсності. Такі помилки виправляти — замахаються, таких помилок не мусить виникати, бо українське громадянство не мусить тим, що можна просто так видать побавитися, як воронєнкову, а як не сподобається як хтось тим бавиться, як саакашвілі, то так просто відібрати. Хотілося б бачити, що українська держава приймає зважені, а не легковажні рішення

думаю там не все так просто
скорее за него «попросили». пока он губернатил (никак, прямо скажем), его терпели..

Подавав він в суди, і всі програв

Ти написав про президентські вибори. Його убога політсила мала популярність на рівні статпохибки, а жоден з тих, хто до неї належав чи був дотичним, не мав і того.
Його політсила несла небезпеку мешканцям країни своїми деструктивними діями, однак Саахова позбавили громадянства за брехню при подачі на громадянство. Ельфія позбавляє громадянства за брехню при подачі на громадянство рівно так само

Ельфія позбавляє громадянства за брехню при подачі на громадянство рівно так само

I bet, вони спочатку перевіряють і у разі невідпоівдності громадянство не видають

У разі виявлення брехні громадянство забирають. Звісно, перевіряють і зразу.

Ти написав про президентські вибори. Його убога політсила мала популярність на рівні статпохибки, а жоден з тих, хто до неї належав чи був дотичним, не мав і того.
Його політсила несла небезпеку мешканцям країни своїми деструктивними діями, однак Саахова позбавили громадянства за брехню при подачі на громадянство. Ельфія позбавляє громадянства за брехню при подачі на громадянство рівно так само

Это не тебе решать, а всем гражданам Украины на выборе. Твой голос — одна тридцатипяти миллионная.

т.е. любой маньяк-насильник-убийца манячит-насилоует-убивает, а потом, когда его ловят за я... кричит: я иду президенты!!! А Артем такой прокурору:

Это не тебе решать, а всем гражданам Украины на выборе. Твой голос — одна тридцатипяти миллионная.
любой маньяк-насильник-убийца манячит-насилоует-убивае

А потім його роблять губернатором

Так, в 2014-2015 був суспільний запит на варягів-гастролерів, які прийдуть і зроблять добре. Окрім Яресько та Супрун всі гастролери виявилися піною.

І при чому тут суспільний запит, у питанні чи мав пан саакашвілі право отримувати українське громадянство чи ні?

Право — мав. Право бути позбавленим за брехню в заяві теж було. В чому проблеми? Чи для тебе ця дія незворотня? Якщо хтось підробив документи, які давали право на продаж, і це виявилося після реєстрації угоди нотарем, то така угода скасовується.

хтось підробив документи, які давали право на продаж, і це виявилося після реєстрації угоди нотарем

axaxa! a в такому випадку нотаріус нащо?

нотариус смотрит в реестре, что кому принадлежит, совпадает ли это с документами

хтось підробив документи, які давали право на продаж

Я правильно розумію, що оцей момент нотаріус просєчьот?

Але ж він мусить звірити я з реєстром щоби підтвердити законність угоди, і якщо документи підроблені, то він мусить відмовити у затвердженні, няп, ба більше, нмд, якщо він таку, незаконну угоду затвердить йому теж буде дуже ат-ата, бо це виглядатиме як змова із зловмисником

Він не детектив, і приймає документи. Якщо потім виявляється, що документ в ланцюжку видано незаконно (чорні нотарі в минулому за гроші провели, наприклад), то угода буде нікчемною.

а з реєстром нотаріус завіряє чи ні?

хтось підробив документи, які давали право на продаж,

якщо документи підроблені, то буде невідповідність з записом в реєстрі

До чого тут реєстр?

Ну от хтось набув право 100% власності на компанію, а потім, через 3 роки, виявиться, що що він підсипав отрути співвласнику.

Звідки нотар може це знати? Це не його відповідальність, він перевіряє відповідність реєстрам, а з цим проблем не було.

Так якщо нотаріус бачить що співвласник не в тверезому розумі, то він не може визнати угоду, развє нє?

Цей підхід майже ніде не застосовується, маю на увазі тотальну перевірку всього. Бо таке призводить до того що тобі треба 100 довідок і 1000 довідок про довідки. В розвиненому світі є така штука як «джентельменам вірять на слово», тому всі данні про себе в анкетах ти заповняєш сам, і сам за їх достовірність відповідаєш. Якщо виявиться що ти збрехав — можуть посадити. Якщо збрехав в міграційних питаннях — без проблем позбавляють віз, грінкарт, і навіть громадянства.

ну вот и сидел бы тихонько губом, маньячил в кустах одесской области. нет, задание другое, вот и полез на чарли и его шоколадную фабрику

так за це його громадянства позбавили, а не через невідповідність даних?

формально изза данных, но я думаю, что объективно изза его зрадофильской позиции

І як вам з такою думкою живеться? Перемога?!

мне легче, поскольку я считаю саака деструктором

у вас є якісь підтвердження деструктивності саака, чи вам так легше думати?

я могу попросить доказательства его конструктивности

Ну він Яценюка, наприклад, дуже конструктивно критикував :)

Тепер пред’явіть ваші докази деструктивності

ноль как одесский губ
прорыв границы
октябрьский дворец
это из того, что в голову сразу пришло

про «бебебе» забули, але там один з учасників не просто все ще громадянин, а аж міністр

семенсеменыч! © не, ну конечно, как такой важный момент мог выпасть из памяти!?!

та ви що! там же всі реформи зірвалися

формально изза данных, но я думаю, что объективно изза его зрадофильской позиции

QFT

Это называется репрессиями, кстати (без привязки к персоналиям).

нифига это не репрессии. саака на свободе, живой и наглый как обычно. просто ему больше никто не дает денег

Громадянина України українська держава понизила у правах із політичних мотивів. У вас є краще визначення цієї ситуації?

Особу, яка обманом отримала громадянство України, позбавили громадянства. Цілком коректний варіант.

І губернатором призначили ще десь там між цими подіями. Прошу не забувати :)

На той момент він був громадянином України, досить успішно інтегрованим зауважте, все як по вашому «підручнику»

Брехнею весь світ пройдеш, а назад не вернешся, як казала моя бабуся.

Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Громадянин України не може бути вигнаний за межі України або виданий іншій державі.

Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам, які перебувають за її межами.

Каже нам Конституція України

Про громадянство України zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2235-14
Розділ III

ПРИПИНЕННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕНЬ ПРО НАБУТТЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

2) набуття особою громадянства України на підставі статті 9 цього Закону внаслідок обману, свідомого подання неправдивих відомостей або фальшивих документів;

Стаття 21. Скасування рішень про оформлення набуття
громадянства України

Рішення про оформлення набуття громадянства України
скасовується, якщо особа набула громадянство України відповідно до статей 8 та 10 цього Закону шляхом обману, внаслідок подання свідомо неправдивих відомостей або фальшивих документів, приховування будь-якого суттєвого факту, за наявності якого особа не може набути громадянство України.

Так що все згідно закону.

а на підставі якої статті сабж набув громадянство подавши неправдиві відомості: 8,9 чи 10?

які саме відомості були неправдивими? і, нарешті, чи було відомо український державі, про те що ті відомості можуть бути неправдивими?

нагадаю як події розвивалися в хронологічному порядку

Прокуратура Грузії вимагає від України екстрадиції Саакашвілі — ЗМІ
Вівторок, 17 лютого 2015, 14:34
«У зв’язку з тим, що Михеїлу Саакашвілі (екс-президент Грузії) і Зурабу Адеішвілі (екс-міністр юстиції Грузії) в Грузії пред’явлені звинувачення і вони оголошені в розшук, а також у зв’язку з тим, що згідно з отриманою інформацією, вказані особи перебувають на території України, Головна прокуратура Грузії звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про встановлення місця знаходження та затримання, а також екстрадиції зазначених осіб », - йдеться в поширеній у вівторок заяві.

www.pravda.com.ua/news/2015/02/17/7058861

On 30 May 2015, Poroshenko appointed Saakashvili Governor of Odessa Oblast (region).[17] On the previous day, 29 May 2015, he was granted Ukrainian citizenship.[17][99]

en.wikipedia.org/wiki/Mikheil_Saakashvili

Обов’язком апліканта є надання повних і вичерпних відповідей. Якщо аплікант приховує щось, він має розуміти, що це буде використано проти нього.
Наприклад, поляки та чехи прекрасно знають, що велика кількість заробітчан працюють з порушеннями міграційного законодавства, але, доки заробітчанин не порушує спокою і приносить користь, на це закривають очі.

доки заробітчанин не порушує спокою і приносить користь, на це закривають очі.

Та дрючать працедавців, які незаконно працевлаштовують заробітчан непогано так, бо там букєт порушень: від медицини праці до ухиляння від сплати податків, і у разі якщо стає відомо що десь хтось працює нелегально, то кавалєрія не забариться. Повірте, при всьому тому качинізмі в Польші держава являє собою впорядкований механізм, а не набір хитрозроблених наївних безвідповідальченків, яким шлють запит на екстрадицію персони Х, а вони наївно надають громадянство не беручи собі за клопіт, а чи не порушать вони в такому випадку вимоги статті 9 з наведеного вами закону

Про громадянство України zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2235-14

Конституция имеет высшую юридическую силу

Конституція не забороняє скасовувати незаконно отримане громадянство. Не подобається закон — звертайся до КСУ, одна з реформ Порошенка дозволяє звичайним громадянам звертатися до КСУ напряму.

Конституція не забороняє скасовувати незаконно отримане громадянство.

Жук, вытри шоколад с глаз и почитай внимательно, она прямо запрещает лишать человека гражданства, вне зависимости от причины.

Не подобається закон — звертайся до КСУ, одна з реформ Порошенка дозволяє звичайним громадянам звертатися до КСУ напряму.

Ты смешной, Порошенко разрешил мне обращаться в один из его карманных судов? А нахрена мне это надо?

Жук, если ты хочешь, чтоб Украина была правовой сильной независимой страной, ты должен первым требовать от Порошенко чтоб он исполнял Конституцию Украины. Вне зависимости от того, нравится тебе Саакашвилли или не нравится. Потому что тот путь, который избрал твой шоколадный кумир, и который ты всячески поддерживаешь ведет страну в бесправовой хаос, после которого проделки Януковича тебе будут казаться детской игрой.

Если ты этого не можешь понять, то страна обречена вечно сидеть в днище, теряя своих лучших людей, которые уезжают искать более спокойной и предсказуемой жизни далеко от родины.

29 травня 2012 року Указом Президента України В. Ф. Януковича прийнято до громадянства України як особу, яка має визначні заслуги перед Україною[6]. Підставою для надання громадянства України було прохання міністра економіки (в уряді Азарова) Петра Порошенка[7].

Вгадайте про кого цей пасаж

29 травня 2012 року Указом Президента України В. Ф. Януковича прийнято до громадянства України як особу, яка має визначні заслуги перед Україною[6]. Підставою для надання громадянства України було прохання міністра економіки (в уряді Азарова) Петра Порошенка[7].

эта пяць

Супєрспособность у людини, розумієте! Супєрспособность!

Дууууже православна гхм... людина

Повторюю — ти не вмієш в закони, тож просто помиляєшся через ненависть до України.

От скажіть, пане Жук, що такого стало відомо про пана Саакашвілі, чого не було відомо до надання громадянства, у зв’язку з чим було застосовано статтю 19, а не обмеження статті 9?

Та там взагалі порушення на порушенні — Саахов в принципі не міг отримати громадянство, бо не жив 5 років в Україні перед набуттям, як того вимагає закон.

Але якщо вже ігнорувати цю вимогу, то будь які неправдиві добровільні відомості про особу є прямою підставою скасування указу про набуття.

Незалежно від того, хто був би Президентом опісля Порошенка, він мав би скасовувати указ, з будь якої причини на вибір.

Так отож, але нагадаю, що у цього, досить сумнівного рішення надати громадянство України пану Саакашвілі є ім‘я і прізвище, і це не Суспільний Запит і не Запит Суспільний. Хтось порушив закон, надавши пану Саакашвілі громадянство, а потім спробував замести сліди цього порушення позбавивши пана Саакашвілі українського громадянства, нібито через зазделегідь неправдиві відомості, які були відомі тому комусь як сумнівні як мінімум, на момент прийняття рішення про надання українського громадянства. Отаке ото бє-бє-бє

Цей хтось понесе відповідальнсть (політичну) в березні 2019 року, і виборці вирішать, що переважує, закон чи суспільний запит.

ой ліл, а чому б тоді і пану Саакашвілі не нести політичну відповідальніст за неправдиві дані в анкєті? тут закон дотримуємо, а тут — політичну відповідальність несемо?

ой ліл, а чому б тоді і пану Саакашвілі не нести політичну відповідальніст за неправдиві дані в анкєті? тут закон дотримуємо, а тут — політичну відповідальність несемо?

Потому что Порошенко — лапочка и раздает шоколадные конфеты своим кумирам, а Саакашвили бе пе пе

раздает шоколадные конфеты

А в тих, хто погано себе поводить — відбирає, що роздав. Санта-Клаус, бед тріп едішн

с утра вроде поадекватнее был. действие препаратов закончилось?

Я не принимаю такого рода препараты.

список препаратов — в студию!
надоеюсь, коллективный разум разберется в сайдэффектах и назначит адекватное лечение: водка или коньяк

Влад, я не кодерок в стране третьего мира, который не может себе позволить сходить к психиатру. Все сайдэффекты под контролем хорошего специалиста, чего и вам желаю.

неплохо былобы этому специалисту присутствовать здесь на форме. для контроля

Перед ким? Його ніхто не обирав.

А факт виборності посади дає право на індульгенцію перед законом по-вашому? Гм... ну тоді треба все це із випадком Савченко узгодити

Дає право на отримання оцінки від виборця.

треба все це із випадком Савченко узгодити

А що з випадком Савченко? Я розумію, що зрадофіли б за милу душу повторили б досвід Вірменії-1998.

так згідно ж вашої логіки, як я її розумію, вона муліла б нести політичну відповідальність на наступних виборах, бо зі неї хтось голосував і обрав в депутати

Для вас замах на масове вбивство — рівнозначне незаконному наданню громадянства? Ок, я зрозумів.

Та там взагалі порушення на порушенні — Саахов в принципі не міг отримати громадянство, бо не жив 5 років в Україні перед набуттям, як того вимагає закон.

Але якщо вже ігнорувати цю вимогу, то будь які неправдиві добровільні відомості про особу є прямою підставою скасування указу про набуття.

Незалежно від того, хто був би Президентом опісля Порошенка, він мав би скасовувати указ, з будь якої причини на вибір.

Жук, а теперь вслух прочитай чья фамилия стоит внизу этого документа и скажи нам
www.president.gov.ua/documents/3012015-19079

тож просто помиляєшся через ненависть до України

В мэмориз. Это пять!

Особу, яка обманом отримала громадянство України, позбавили громадянства. Цілком коректний варіант.

А «громадянин» левой страны там все ещё мэр, и это «вы нипанимаете такнада». Конструктив-с. Окей.

підставі є, рішення — нема

т.е. любой маньяк-насильник-убийца манячит-насилоует-убивает, а потом, когда его ловят за я... кричит: я иду президенты!!! А Артем такой прокурору:

Нет, давайте сделаем наоборот. Есть шоколадный президент, у него появляется конкурент на выборах. Шоколадный президент дает команду своему карманному прокурору открыть уголовное дело, и открывают, за хранение детской порнографии, до выборов не допускают. Появляется еще один конкурент — на нег открывают дело за кражу аллюминиевых ложек из парламентской столовой, до выборов не допускают, и так далее.
Даже карманный суд не нужен будет, чтоб это провернуть. Вы такой демократии хотите? Тогда едьте в РФ, там такого добра хватает.

Если человек сидит в тюрьме — то нет вопросов. А если он на свободе, и суда не было — то он может идти на выборы, и никакой жук не будет указывать кто достоин, а кто нет.

Поки що жоден претендент на президентство не був позбавлений права балотуватися. А Саахов такого прва не мав.

Жук, ты уже сам с собой споришь, или раздвоение личности? Ветка про другую проблему

Що? Ти дописуєш брехню про те, що Порошенко позбавив якогось конкурента громадянства. Він цього не робив, і жоден конкурент не позбавлений права брати участі у виборах. Тобто, ти пишеш брехню.

Лишил конкурента. Есть примеры даже в украинской истории когда лидер партии не шел в парламент, а его партия шла.
Заведя успешную партию в парламент, он мог претендовать на участие в одних из следующих президентских выборов.

Порошенко чувствовал реальную угрозу и выкинул его из страны. Тот факт, что армия порохоботов даже на ДОУ активно это опровергает — подтверждает, что ситуация имело место быть именно так, как я описываю.

Брехня, він не був конкурентом, бо в принципі не міг балотуватися ані в цих, ані в наступних президентських виборах, тому кому він конкурент?
Прикладів, коли лідер партії не йшов у парламент є рівно 1.
А приклад, коли влада дозволяє деструктивним політичним силам вести пропаганду, знаходиться в історії безліч разів — наприклад, Тимчасовий уряд фактично не боровся з деструктивною сектою більшовиків, які потім зруйнували всю недосконалу, слабку демократію 1917. Але Порошенко — не Керенський.

А приклад, коли влада дозволяє деструктивним політичним силам вести пропаганду

язык уже не просто в жопе, а где-то в районе простаты

пан Жук пішов довгим шляхом до впливу на те, що влада говорить

У зрадофілів непозбувна анальна фіксація. Що б сказав з цього приводу Фройд?

Що ви всіляко підтримуючи президента намагаєтесь вирішити свій внутрішній конфлікт з батьками?

кстати, отличительный признак ватозрадофилии — тема про анал всплывает на 2й или 3й фразе после начала спора

А приклад, коли влада дозволяє деструктивним політичним силам вести пропаганду, знаходиться в історії безліч разів — наприклад, Тимчасовий уряд фактично не боровся з деструктивною сектою більшовиків, які потім зруйнували всю недосконалу, слабку демократію 1917. Але Порошенко — не Керенський.

То есть Порошенко решает кому можно идти на выборы, а кому нельзя. В принципе, я с этим и не спорил, но хорошо, что порохоботы и прохофилы самостоятельно приходят к такому же выводу. Может быть, есть надежда, что они перестанут слепо верить в своего шоколадного кумира и начнут больше думать своей головой.

Эти же товарищи будут рассказывать сладкое про следующиего президента. Коим, безусловно, окажется баба с косой, которая уже без косы.

Что то вроде «только благодаря усилиям Юле в подписании контракта, Украина выстояла в газовой войне, несмотря на влияние деструктивных внутренних сил»

вы запиздалися. юля уже рассказала, что если бы не она — не былобы контракта, а значит не было бы победы над газпромом. Л — ...

Це сумнівно. До Тимошенко, якщо вона стане Президентом, я буду ставитися так, як американці-демократи до Трампа.
Тобто, критикувати по всіх напрямках, але без деструктивної критики, яка може зруйнувати державу.

критикувати по всіх напрямках, але без деструктивної критики, яка може зруйнувати державу.

— Крышует копателей бурштына, но посмотрите как же конструктивно! ©

давайте еще наооборотистей: есть хуйло, которое своему карманному клоуну сакашвили приказывает раскачать ситуацию в попытке убрать шоколадного президента, от которого у хуйла глаз дергается

есть хуйло, которое своему карманному клоуну сакашвили приказывает раскачать ситуацию в попытке убрать шоколадного президента, от которого у хуйла глаз дергается

едрить-колотить.
ааааааааааааааааааааааааааа

что, глаз дергается?
нуну ©
а чем, собсно, моя версия хуже, чем Артема?

это еще вопрос, кому тут надо молчать... и у таких «людей» есть право голоса, диву даюсь.

оппа. вы верной дорогой идете, товарищь. я уже не "людь"..а кто? давайте, развивайте мысль...(беру попкорн)

и у таких «людей» есть право голоса

і громадянство!!! а могло би і не буть, дуже просто: гоп і ні громадянства, ні права голосу

як вам такий розвиток?

от которого у хуйла глаз дергается

і кашель!!!11

Все гораздо наоборотистее, есть шоколадный президент, который почему-то решил, что он шоколадный король, и есть дешевая свита шоколадоботов и шоколадофилов, которые рады когда им шоколадные конфеты вставляют в рот пососать, и они готовы за это отбеливать своего кумира везде где можно.

так, по традиции жанра зрадофильского порно после орального секса, должен наступить черед анального...ждемс

должен наступить черед анального

Так написано ж про «шоколад»

упс, я думал он буквально про шоколад, а это такая аллегория

так, по традиции жанра зрадофильского порно после орального секса, должен наступить черед анального...ждемс

Фрейда нужно в тему, а вообще ответил вам выше.
dou.ua/...​rums/topic/21375/#1316876

Паспорта королевства Нидерланды у него нет и никогда не было)

Зачекайте ще, подасть в суд, пострибає по гаазьким дахам, може і отримає).

Саак вступив в українське громадянство під READ UNCOMMITTED

:D

Последние 26 лет истории Украины — один большой dirty read, поэтому умные достойные люди и уезжают

Ой, та ладно суцільний дьоті рід, по дефолту стоїть SERIALIZABLE (zaxod’te pislia obidu), а весь прикол у пониженні рівнів ізоляції за гроші

поэтому умные достойные люди и уезжают

і потім майже фултайм сидять на українських сайтах і обговорюють українські новини.

Що у вашому розумінні

майже фултайм

?

А то от у мене сторінка ДОУ відкрита і вдень і вночі, але не роботі я проводжу на ній у підсумку добре якщо 20 хвилин.

Я вас навіть не запамятав. Це Артьом в кожному треді на доу щось відписує.

Ну ХЗ, може в нього по роботі купа дрібних задач між якими він постійно перемикається і кожні кілька хвилин заскочити на ДОУ для нього не проблема.

сидять на українських сайтах

Опять двадцать пять. Это сайт для украинских айтишников. Верите или нет, но уехавшие — все ещё украинцы.

і обговорюють українські новини

Если посмотреть на название темы и оригинальный пост, можно понять почему.

Если посмотреть на название темы и оригинальный пост, можно понять почему

Чому?

украинских айтишников

В них з українського лише паспорт.

з українського лише паспорт

А також громадянство, освіта, культура, родина, друзі та інтереси.

інтереси

Поныть о том, как всё плохо — исконная национальная украинская традиция, так что да. Сразу и интересы, и культура в одном флаконе. Заодно пожелать оставшимся, чтобы у них «корова сдохла» — в этом некоторым эмигрантам нет равных.

Заодно пожелать ... чтобы у них «корова сдохла» — в этом некоторым эмигрантам нет равных

куди нам до пана Жука!!!

Поныть о том, как всё плохо — исконная национальная украинская традиция

IMO це скоріше результат совкового виховання. Я колись десь тут коментив що наші від ненаших відрізняються тим що з самого початку розмови починають жалітися як важко жити, як все дорого, яке здоров’я погане, які діти дебіли і уряд краде. А ненаші розказують куди подорожували, які нові хобі, чергові досягненя своїх дітей. І якщо з нашими вести розмову в такому позитивному ключі то інтерес до тебе як до співрозмовника втрачають буквально за кілька хвилин.
І я так само маю звичку нити як і усі інші совки — це на випадок якщо комусь вже припікає коментити.

А ненаші розказують куди подорожували, які нові хобі, чергові досягненя своїх дітей

Они просто незнакомых людей близко не подпускают. Если вы с ними подружитесь, вам такое начнут рассказывать...

Я колись десь тут коментив що наші від ненаших відрізняються тим що з самого початку розмови починають жалітися як важко жити, як все дорого, яке здоров’я погане, які діти дебіли і уряд краде. А ненаші розказують куди подорожували, які нові хобі, чергові досягненя своїх дітей. І якщо з нашими вести розмову в такому позитивному ключі то інтерес до тебе як до співрозмовника втрачають буквально за кілька хвилин.

да, і я цей коммент помню, все так і є :-)

Поныть о том, как всё плохо — исконная национальная украинская традиция

Мыслить стереотипами — это да, традиция.

Особенно иметь strong opinion по поводу жителей других стран не пожив там.

В них з українського лише паспорт.

Это что-то новое у вышиваты. Границу пересек — не украинец? Окей.

Прикольно ти ретранслюєш ватні мислевіруси.

Прикольно ти ретранслюєш

Я просто удивляюсь такому повороту.

Почему вы не напишете это самому вышиватнику?

Я тобі пишу. Вживання мему «вишиватники» — поширення ватного мислевірусу.

Я тобі пишу. Вживання мему «вишиватники» — поширення ватного мислевірусу.

Если вы укажите самому вышиватнику на абсурдность подобных идей, никому не придётся употреблять этот термин ¯\_(ツ)_/¯

Що ж, ти отруєний ватною пропагандою, тож продовження дискусії не буде.

тож продовження дискусії не буде

Какая дискуссия со считающими украинцами исключительно обладателей свежей справки из ЖЭКа?

Вы, как я понимаю, туда же?

Дискусій з поширювачами мислевірусів запорєбріка я не проводжу.

Дискусій з поширювачами мислевірусів запорєбріка я не проводжу.

Вначале ответьте, кем становиться украинец при пересечении границы, а там мы разберемся, кто там что «поширює».

П.С. Зашкварились, так и скажите.

Зашквар тут у поширювача ватних мислевірусів.

Жуку выдали свежую методичку с новым разделом «ватные мыслевирусы»

Мені їх не видають, я їх сам пишу

Ну це хочаб пояснює біполярний розлад української пропаганди

Зашквар тут у поширювача ватних мислевірусів.

Отвечай, «патриот»: кто такие украинцы? Обладатели справки из ЖЭКа по вашему?

Вот тут вы знатно спалились.

1. Той, для кого Україна — більше ніж географічне поняття
2. Той, хто живе (або хоче жити в осяжній перспективі) в Україні і хоче, щоб його діти та онуки теж у ній жили

Оказывается, Жук агент правого сектора.

2. Той, хто живе (або хоче жити в осяжній перспективі) в Україні і хоче, щоб його діти та онуки теж у ній жили

Окей, по вашему упыри, которые никуда уезжать не собираются — настоящие украинцы, а свалившие от них в другие страны чтобы дать своим детям перспективу достойной жизни — нет.

Пожалуйста, продолжайте.

Вживання мему «ковбасник» — поширення сирного мислевірусу?

І батько його Тарас Григорович Шевченко.

Жук, я хоть и колбасник, но я настоящий украинец, а не ты. Так как я хочу чтоб Украина и ВСЕ ее граждане жили лучше чем сейчас, а тебе достаточно того далеко не лучшего состояния, что есть сейчас, так как лично тебе денег на сыры сегодня хватает.

Мірятися справжністю українства — це нацизмом вже запахло....

Чувак со вчерашней регистрацией будет указывать кому можно на DOU писать, а кому нельзя?

новый мем доу: «чувак со вчерашней регистрацией»

Сьогодні не 9 жовтня. Не треба уникати справедливих зауважень.

у меня, пока сборка идет можно пару лопат..гм...шоколада подкинуть :)

Пророцтво Хміля починає збуватися

Программисты «Розетки» получают тысячи долларов в месяц. Лучшие — десятки тысяч. Таких около десяти.

ain.ua/...​dislav-chechetkin-rozetka

ЧСВ чуваку не занимать —
«Amazon не лучше по качеству исполняемости заказов, чем „Розетка“ и не лучше по уровню сервиса»

Давай, Жук, ещё такой шняги с утра побольше, настроение +50, спасибо!

«Amazon не лучше по качеству исполняемости заказов, чем „Розетка“ и не лучше по уровню сервиса»

тоже орнул с этого момента. человек загорает от уровня своего чсв. один раз там брал ноутбук — приехал б\у. пару месяцев пытался доказать, что не баран и ноутбук ОНИ мне прислали бушным. в то время когда на амазоне все решается за пару минут и без всяких скандалов — написал в чат, открыли тикет, дали рма наклейку. кстати, что самое интересное — розетка мне и еще парочке человек с олх предлагала выйти на их площадку как фоп и продавать там за 15%.

Для меня главная печалька в том что вот такие черти и рулят Украиной, а новое поколение, которое вроде как должно быть лучше чем мы, активно им подмахивает и еще и постит эти истории с тэгом перемога.

minfin.com.ua/2018/04/06/32988816 «Дивовижне вiдновлення» не працює
По некоторым оценкам, на работу за рубеж уехало от 1,3 до 2,3 млн украинцев. Из них около 40% трудится в Польше. По другим данным, за границей трудится до 6 миллионов наших соотечественников.
В 2017 году они перечислили на родину из Польши сумму, равную 3-4% украинского ВВП. И это при том, что Польша — отнюдь не лидер по показателю переводов от заробитчан в Украину.
Согласно окончательным данным центробанка, всего объем денежных переводов из-за рубежа в Украину в 2017 году достиг $9,3 млрд.

питання до пана Жука:

Какой из факторов в большей степени способствовал бы замедлению оттока рабочей силы из Украины

??

Ніякий. Ірландці мільйонами виїжджали і виїжджають (хоча не мільйонами) з Ірландії, хоча здавалося б. Так само і поляки. Так само румуни, словаки, литовці, латвійці, українці. Процес дуже інерційний, і навіть найгеніальніший уряд зможе хіба призупинити його, але не зупинити загалом.

Погоди! А как же колбасники, долг родине, невозможность интегрироваться и прочий булщит который ты тут заливаешь? :-) Все уже?

Ти явно неправильно розумієш точку зору (і сперечаєшся з уявними твердженнями, які мені приписуєш).

Ну если честно, то твою точку зрения очень сложно понять, у тебя то одно то другое, то эмиграция это плохо, то ничего страшного и остальные споры в этой теме лишний раз подтверждают что ты сам себе часто противоречишь, просто не хочешь признавать это.

фаза місяця така, астрологи оголосили що в трудовій міграції нічого страшного

фаза місяця така, астрологи оголосили що в трудовій міграції нічого страшного

кількість селян і кентаврів зменшилась

кількість селян і кентаврів зменшилась

жуків і раків?

Та то він, напевно, мене підзужує

Я тіки недавно переїхав в село

по ходу — астролог це я, гггг

Рака щось давно вже не бачу.

Та просто методички слишком часто меняются, приходится вертеться

короч, зрадани, тема такая що в Україну вертаються не тільки успішні люди і не тільки з Ельфії, але й з Мордору немножко, і ба більше по критеріям пана Жука непогано так інтегруються
www.facebook.com/...​m/posts/10215337513461334

це Тренд?

з батальйону Восток, повернувся в неньку і інтегрувався аж в держапарат

Респект таким парням, вернулся на родину, а ведь мог спокойно кушать колбаску за границей.

за лінією розмежування. але ні, вирішив інтегруватися в неньку по-повній! скоро діві так і бургомістром якимось стане, або депутатом

Порошенко та Аваков за свої помилки будуть нести політичну відповідальність на виборах, не бачу нічого страшного, якщо умовна Тимошенко прийде до влади. Або ні.

умовна Тимошенко прийде до влади

беріть вище: умовні соціялісти з умовнімі християнськими демократами

Жук, у тебя появился конкурент/союзник на поле боя с колбасниками.

«... Например, в Киеве в феврале средняя заработная плата достигла уже более 14 тысяч гривень. Это выход и это мое обращение к работодателям, которые должны платить людям больше, платить легально, чтобы у них было меньше желания ехать за границу, рушить семьи и создавать социальное напряжение», — заявил глава государства в ходе совещания по вопросам децентрализации и регионального развития в Виннице в четверг, 5 апреля

Высокие темпы трудовой миграции Порошенко назвал «тревожной тенденцией», указав на ее негативное влияние на экономическое развитие страны.

zn.ua/...​nikam-bolshe-280427_.html

Жук, у тебя появился конкурент/союзник

А что если пан Жук — это он сам?!?

Пан Президент використовує напрацювання антизрадофільських волонтерів, це ж прекрасно.

Все правильно Президент сказав, так і є.

При всём желании похуесосить президента, как раз тут-то и прицепиться не к чему. Нужны нормальные зарплаты, или народ будет уезжать. А то как ни зайдёт очередная Фуджикура на рынок труда, так готовы платить лишь обычные украинские копейки, а потом начинается «народ на эти деньги идти не хочет, нация лентяев блабла».
lviv.vgorode.ua/...​toui-na-zavodi-fudzhikura

А зачем еще в Украине открывать завод если не из-за дешевой раб силы??

Ну если хочешь, чтобы народ к тебе шёл, да и не всякий, а тот, который умеет добросовестно работать, то надо и зарплаты ставить соответствующие. Иначе, получается, предприятие рассчитано на тех, кто даже в польше не особо нужен?

Низкие зарплаты, недооцененные работники, плохие условия труда. Если не хочешь, всегда найдешь повод, чтобы не работать. Вот и в Украине один из самых высоких в Европе уровней безработицы, но не потому, что нет вакансий, а потому, что украинцы не хотят работать.

24tv.ua/ru/cifra_tag5121

Жук, почему молчишь? Сразу две перемоги — два колбасника возвращаются в Украину!

1. lb.ua/...​la_ukraine_muzhchinu.html
Испания экстрадировала в Украину украинца, подозреваемого в убийстве финансового директора фармацевтической компании. В международном аэропорту «Борисполь» полицейские Черниговской области задержали гражданина Украины, скрывавшегося в Испании от следствия

2. korrespondent.net/...​v-ukraynu-separatysta-dnr
Россия намерена депортировать в Украину сепаратиcта ДНР Николая Трегуба. Такое решение принял Московский областной суд, сообщает Радио Свобода.

«Николай Трегуб родился в 1989 году в Жмеринке Винницкой области. На него собрано большое досье на сайте Миротворец. В 2014 году Трегуб воевал в Славянске на стороне террористов. Был в группировке Спарта под командованием Моторолы, получил ранение в Донецком аэропорту. После лечения выехал в Россию», — говорится в сообщении.

жаль, тут крім кнопки «Підтримати» немає іншої — «Поржав» :-)

Цитую Макса Іщенка:

В марте на ДОУ опубликовано рекордные 5 тыс. вакансий. На Джинне тоже рекордное количество наймов и контактов. Думаю таким горячим украинский ИТ-рынок не был ни в 2012-13 ни даже в 2007-8. Год обещает быть горячим, главное чтобы внутри Украины никаких резких поворотов не было.

Саме час повертатися на гарячий український ринок! (:

Якщо є таке бажання, то можна і обпекти, у нас вільна країна(:.

за винятком деяких дрібних моментів, наприклад обов’язкового продажу валюти без змоги умовітісія про ціну

Я не мідл, тому змушений сидіти на стандартних сініорських 4к:(. Якщо тут є мідли, нехай відпишуться).

отлично, пропустил оригинальный коммент, но это здорово.
Главное что бы отношение чсв девелоперов было обратно пропорционально росту рынка))

Якщо чесно, вживу ЧСВ, яке тут чи на чудовому айті часто згадують, я мабуть жодного разу і не бачив. Всі звичайні адекватні люди, включаючи свіженьких вайтішників. І це добре).

Еще одна зрада

На большинстве водоемов Украины с сегодняшнего дня, 1 апреля, запрещен массовый вылов рыбы из-за нереста. Об этом сообщает пресс-служба Государственного агентства рыбного хозяйства Украины.

korrespondent.net/...​etyly-massovyi-vylov-ryby

Жук, зачем так запрещать? Что мешает разрешить нормальную хозяйственную деятельность? Вон в штатах тоже запрещали во время сухого закона, напомнить чем это закончилось?

Вон в штатах тоже запрещали во время сухого закона, напомнить чем это закончилось?

Ватан, ты безумен. :)

Ой, та нехай сидить в своїй неньці і радіє «гідному» життю. В ельфії спокйніше буде — тyт і так забагато «патріотів» з синіми картками...

Ватан, сравнить запрет на массовый вылов, на несколько недель, пока рыба не отнерестится, с амерским «сухим законом»... Это что же у тебя за такие хитрые вавки в голове?

Кодерок, забыл опохмелиться? Зря вам сухой закон отменили, зря.

ГІГАНТСЬКІ В’ЯЗАНІ РЕЧІ УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНЕРА ВРАЗИЛИ КОРИСТУВАЧІВ KICKSTARTER

Українська дизайн-студія Ohhio, яка створює величезні в’язані речі, увійшла до річного звіту найкращих креативних проектів від Behance. Також гігантські шарфи і ковдри оцінили і в краудфандингу: на платформі Kickstarter їм вдалося замість потрібних $ 20,000 зібрати понад $ 170 000.

Майже 500 людей вирішили підтримати проект і внесли від $ 85 за шарф і до $ 993 за сімейний набір із трьох ковдр.

Учора Behance оприлюднили свої щорічне дослідження, згідно з ним у 2015 році кількість нових українських користувачів Behance збільшилася на 23%, що більше, ніж у будь-якої іншої країни.

Серед найкращих світових проектів у звіті фігурує вже згадана українська дизайн-студія Оhhio, яка займається створенням в’язаних речей ручної роботи для дому. Вони досить колоритні, адже один стібок в’язки дорівнює близько 8 сантиметрам.

Рік тому дизайнер Анна Мариненко почала експериментувати з м’якою мериносовою вовною, започаткувавши таким чином свій цікавий проект.

tsn.ua/...​v-kickstarter-555944.html

а ви і далі їжте гірку ковбасу на чужині!
www.youtube.com/watch?v=D8vgdTKIoDY

ohhio.com

низачет, ибо нет украинской версии сайта

знаєте звідки я знаю, що у пана Жука, наприклад, немає почуття гумору?

Ты ж хотел высокую добавленную стоимость — там одеяло, по цене айфона идет

ohhio.com

Там вообще нигде не указано что оно из Украины.

По данным экспертов объединений работодателей, Украина быстро теряет трудовой потенциал. Только по оптимистичным подсчетам, за границей работают 6–7 млн наших соотечественников — мужчин 35–40 лет, молодых семей. Соседние страны максимально активизируют политику привлечения украинцев — трудовых мигрантов. В то же время отдельные инвесторы, которые хотят запустить производство в Украине, сталкиваются с нехваткой рабочих и специалистов.

zn.ua/...​encial-kinah-279890_.html

Артем, цифры-то в статье правильные и проблемы подняты верные ...да вот существо, которое их озвучивает — свою лапку к этому приложило так, что мама-не-горюй. Г-н Кинах, в бытность свою в правительствах, очень любил толкать речи о губительности высоких доходов работающих для национальной экономики. А теперь вона как поет, прямо соловушкой. Да нет уж, он — такой же самый, все они рассказывали — «чтобы страна была богатая вы должны быть бедными» на протяжении всего периода жизни страны (да и раньше , впрочем — это чисто советская установка, основанная на марксовом «Пролетариату нечего терять», а вот руководителям этого самого пролетариата..ага) . Нынешние товарищи — абсолютно такие же, и думаю, что не стоит говорить о том, что это именно из-за них — нет, из-за всех, всех без разбору. Насчет же «отдельных инвесторов» — единственным чем их привлекали или пытались привлечь — это сверхдешевой рабочей силой, что само по себе уже бред, ибо подобная сила хороша в перенаселенных странах с неграмотным населением, теплым климатом и относительно дружественным инвестклиматом (сильнейшая централизованная власть в любой форме отличной от демократии, которую можно купить за определенные деньги и с которой можно играть по согласованным правилам), где за очень короткое время можно отбить вложенные деньги. У нас подобную хрень пытался делать Ландык на ЗУ, на чем он абсолютно резонно и погорел + все фуджикуры , которые людей тянут в Закарпатье уже и из нашей области, ибо местные ложат на них с большим пробором. Впрочем — как говорят и наши тоже, сейчас их посланцы лазят по Харьковщине и Днепропетровщине, по слухам .

В общем да, ситуация мрачная, но к ней привело ДЛИТЕЛЬНЕЙШЕЕ обсирание людей наемного труда, трактование их как рабов, взращивание культа «гузьнысьмэн- цэ хазяин цэ нашэ всэ» — ну пусть теперь никто не жалуется, коньюнктура такая.

А закрыть границы...Понимаете — границу-то закроют на западе 8-) и вот в интересах КОГО эта граница закроется 8-) учитывая, что даже при закрытой границе с Россией — есть граница с Белоруссией и есть граница с Молдовой и есть морская — с Турцией.

Я к чему ? Нечего Толе-роботу звездеть. Сам он такой же.

Артем, цифры-то в статье правильные и проблемы подняты верные ...да вот существо, которое их озвучивает — свою лапку к этому приложило так, что мама-не-горюй.

Если человек поджег дом, то он не имеет права говорить об этом как о проблеме?

За поджог дома, чел имеет право сидеть в тюрьме.

8-) нет, он должен понести наказание за поджог 8-) а потом рассуждать об этом.

1. Таки в Украине отменили свободу слова? То, что Андрей разрешит — о том и можно говорить?
2. Даже если Кинах несет ответственность, какое значение это имеет в контексте вопроса «В Украине все хорошо или все плохо?»

1.Нет и я на этом и не настаиваю. Я высказываю свое мнение в контексте «чья бы корова мычала, а его — молчала». Впрочем — это всего лишь мое мнение.Кому-то оно нравится, кому-то нет.
2.У меня нет ответа на этот вопрос.

1.Нет и я на этом и не настаиваю. Я высказываю свое мнение в контексте «чья бы корова мычала, а его — молчала». Впрочем — это всего лишь мое мнение.Кому-то оно нравится, кому-то нет.

Почему бы не запостить у него в блоге или ФБ? Продуктивнее будет.

Это уж моё дело, где постить. Я считаю, что здесь это будет более продуктивно, т.к.есть много молодёжи, не знающих, кто и что есть Кинах и принимающих его слова за чистую монету, что не есть хорошо. Впрочем, опять же, у нас с вами есть обоюдное право высказывать собственное мнение где угодно.

А в чем проблема с Кинахом? Чувак был премьер министром Украины, значит, разбирается в вопросе получше местных аналитегов с неоконченым средним образованием.

Я, кажется, уже написал выше, в чем проблема .
Повторюсь еще раз — г-н Кинах был одним из адептов системы «поменьше платить — побольше выдоить» и не единожды высказывался на тему о том, как высокие зарплаты наемного персонала плохо влияют на экономическое развитие.Мол, тогда к нам не придет инвестор, если у нас люди будут получать достойные деньги и всякое такое.Он всячески внедрял это безобразие, а теперь плачется мол все это «происки нынешнего правительства». Да уж нет-с, это и его тоже — и если не в большей мере.
И то, что это чудо было премьером — ничего не доказывает. Оно в равной степени такое же, как и нынешние, а вот вопит он — просто потому что его от кормушки отогнали и хочется ему к кормушечке как раньше, а не как сейчас.

А вы?

Кстати, вопрос. Вы его защищаете? если да — у меня для вас плохая новость. Он в свое время радовал всех требованиями закрытия границ для перемещения рабсилы.

Не защищаю. Я привел ссылку и цитату. Вы вместо того чтоб обсудить контент начали кидаться какашками в автора, который на этот форум не заходит. Логики в ваших действиях я не вижу.

1. А чего обсуждать-то ? Люди бегут, ситуация тяжелая. Я с этим согласен и не вижу тут ничего, в чем бы я не был согласен с вами.
2. Автор вышеназванной цитаты дистанцируется от данной ситуации, обвиняя во всем нынешнюю власть, однако он умалчивает о своем , совершенно не маленьком, а пожалуй основополагающем, вкладе в данную ситуацию. Что заставляет меня думать о авторе, как о политическом манипуляторе, который пытается показать себя эдаким героем и защитником трудящихся,хотя на деле он таковым никогда не являлся и не является.

ти би ще проффесора привів як приклад проффесіонала

Однако, гопник тоже был в Африке премьером. И даже презом...

а еще коля «бимба» азиров был премьером. тоже хороший пример (премьер, хехе)

Та отака ж. У нинішньої влади є купа недоліків, але вже ж не Кінаху їх за це критикувати — саме вони з Кучмою будували це увєсєлєніє під назвою «за що наймиту платити ?» .Я б ще зрозумів, якщо це буде казати Лєщєнко (але він не каже, навпаки — вони всі аж пнуться за оту «дешеву робочу силу» ).
А цей його недопіар на сторінках ДТ — це спроба знов зайти до влади, всього-навсього.

І ще одне — дуже гарні спостереження мого товариша про справжню вартість отієї дешевої робочої сили (цитата)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
....чи готові українці конкурувати із Китаєм, і чи згодні вони працювати за меншу суму, ніж китайці, щоб вийти на економічне зростання. Тобто люди просто бачать тільки такий варіант переходу, перетворення країни на таку собі «європейську майстерню», із дешевою робочою силою і валом дешевих же комплектуючих чи товарів ширвжитку невисокої якості, а для цього необхідно опустити рівень життя людей так само низько, як і в Китаї часів «великого стрибка», і тоді фантастична дешевизна нашої робочої сили привабить всіх виробників світу, і вони відкриють у нас всі свої фабрики та збиральні цехи.

Але є кілька нюансів. По-перше, такий спосіб індустріалізації вимагає величезних ресурсів народу (китайці, наприклад, легко можуть пожертвувати десятком мільйонів своїх громадян, і навіть не одним) і позитивної демографії — щоб низький рівень життя, і як наслідок — невисока продуктивність і малий період працездатності були компенсовані високою народжуваністю. А в Україні лише 40 мільйонів мешканців, серед яких 20 млн. 426 тис. (за останніми підрахунками) працездатного населення. При цьому країна знаходиться в демографічній ямі, а отже — ми не можемо розкидатись навіть зайвою тисячею робітників. Тим більше, що вони активно виїздять на заробітки в ближній і дальній закордон — і там, як правило, залишаються уже назавжди. Україні навпаки, необхідно проводити політику репатріації робочої сили, а в цьому плані ми не можемо нічого запропонувати емігрантам. Адже зараз середній українець заробляє в десять (!) разів менше за середнього китайця (медіанна зарплата в прибережному Китаї становить 13 тис. 500 юанів => 50 тис. 188 грн. => 2 тис. дол.), а його матеріальне становище в ряді параметрів уже набагато гірше за умови в робітничих передмістях Шанхая.

Таким чином, «китайський» чи «корейський» шляхи для нас закриті вже через те, що ми не маємо достатньої кількості населення, а завезти робочу силу з інших країн ми не маємо змоги — бо й своїм робітникам нездатні забезпечити навіть мінімальні умови праці. Це розуміють і іноземні інвестори, саме тому попри рекордно низьку вартість нашої робочої сили, не квапляться відкривати у нас свої збиральні цехи. Тут можна зауважити недавно розрекламовану побудову завода Fujikura на Львівщині. Що ж, давайте оцінимо цю інвестицію: загалом вона складає всього 75 млн. дол., а обсяг виробництва планується в 3 тис. робочих місць. Це, безумовно, набагато більше, ніж в Молдавії — де «Фудзікура» побудувала фабрику всього на 900 робочих місць, вклавши 3.2 млн. дол. Однак це приблизно вп’ятеро менше, ніж на аналогічному виробництві в Таїланді, де працює більше 14 тис. робітників. Тобто, в кращому випадку у нас розгорнуте допоміжне виробництво. А якщо іще подивитись на річний звіт корпорації Fujikura, то там яскраво видно, що базою цієї корпорації є Азія, і аж ніяк не Европа. Відповідно, слова деяких аналітиків, які поквапились заявити, що через 10 років вся Европа буде їздити з українською проводкою, є м’яко кажучи самообманом. До речі, в Румунії «Фудзікура» побудувала вже три фабрики — а там середня заробітна плата 1760 румунських леїв (485 дол.), так що куди вірогідніше, що Европа буде їздити із румунською проводкою, а не львівською. І це остаточно ставить хрест на планах перетворити Україну на «європейську майстерню». Виявляється, світові корпорації йдуть зовсім не за низькою вартістю робочої сили, а за чимсь іншим.

Я так багато уваги приділив аналізу «китайського шляху для України», щоб наочно продемонструвати три ключові помилки всіх реформаторів, яких країна бачила за останні 25 років. Можна навіть назвати їх фатальними, бо їх постійне повторення здатне зруйнувати економіку так, як не зруйнує жодна війна.

— уявлення про можливість повторення успіху інших країн;
— надмірне спрощення, і схильність до копіювання зовнішніх факторів, ніж суті;
— гонитва за миттєвою кон’юнктурою і відсутність навіть мінімального стратегічного планування.

Наприклад, зараз наші реформатори намагаються впоратись із кризами за рекомендаціями ортодоксального монетаризму (думаючи, що копіюють успіх Польщі), за методологією фон Хайєка, ретельно повторюючи не тільки теоретичні постулати, а й його помилки. Це окрема, дуже велика тема, більше того — наші урядовці діють строго по «Трьом зауваженням фон Хайєка», і при цьому остаточно доказують правоту Кейнса, а також потверджують неможливість повторення чужого успіху. Кому цікаві підробиці, зазирніть в одну із моїх старих статей, присвячених цій тематиці.

Однак, якщо нам не підходить «китайський» варіант, і не підходить ортодоксальний монетарний варіант, який застосовувався в Польщі — то який же спосіб нам підійде в такому випадку? А нам необхідний синтез, орієнтований перш за все на збереження і примноження людського капіталу. Саме таким шляхом йшов інший великий реформатор, Лі Кван Ю. Його ім’я у нас на слуху, його люблять згадувати і цитувати, але мало хто читав його книжку «З третього світу в перший», і тим паче мало хто читав його численні промови та ессе, в яких сконцентрована суть його реформ. Базувались вони, як не дивно, на двох дуже простих постулатах — я процитую нижче:

— якість людських ресурсів — єдиний найважливіший фактор, який визначає національну конкурентоспроможність. Новаторський підхід, підприємливість, уміння працювати в команді та робітнича етика людей: це те, що здатно вивести людей на пік їх конкурентоздатності;
— якщо ви хочете, щоб люди захищали цю країну, ви маєте дати їм долю власності. Вони не будуть працювати і захищати країну заради чужих активів — тільки задля своєї родини і за себе.

Це прямо протирічить основній ідеї нинішніх «реформаторів», які прагнуть, щоб у громадян України було якомога менше власності, а самі вони працювали за їжу і комуналку, вважаючи воду, опалення та електрику за розкіш, яку треба важко заробляти протягом всього життя. Результат я уже описував в попередній частині: внутрішній ринок мертвий, а з країни фактично викачано всі обігові гроші. В такій економіці нічого привабливого для інвестора нема, наш максимальний рівень — допоміжне виробництво в дуже невеликих, майже кустарних, обсягах.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Кінець цитати.

якщо ви хочете, щоб люди захищали цю країну, ви маєте дати їм долю власності.

Зауважу: приватної власності. Найкраща декомунізація з усіх можливих

Саме так.
Чого, наприклад, так довго чіплялися за всіх тих ленінів і уліци кирли-мирли ? Та саме з тої причини — тримання більшости люду у нужді та покорі, ото й усе. «шоби всьо било нашє а лахі пусть сдихают» . Ленінів стало духу стягти, бо воно легше, а от з приватною власністю, бач...лучче од держави супсиди дамо.

Ага, та й та шо є — приватна до перших рейдерів. тому вони сидять, трусяцця над тим що тимчасово їхнє, валять рехформу суду, антикорсуд. А ми.. шо ми? Давайте ще разок про безвіз поговоримо!

Саме так — до перших рейдерів.Або до першого зміненого запису «неізвєсно кєм» у реєстрі. Тимчасово .
Втім..я не хочу далі розмовляти про це. Ну його 8-(

Прихватизация уже была. Что, осталось несколько красноперых, которые не успели хапнуть в свое время и хотят хапнуть теперь?

Прихватизация уже была.

а також були декілька раундів націоналізації і реприватизації, і все се перемежувалосі рейдерством

я цілком розділяю ваш скепсис щодо «взять і дять людям власність», бо може закінчитися просто ще одним раундом перерозподілу претензій на власність серед блатних, а не здобуттям пересічним громадянином прав на власність.

Прихватизация уже была.

Она не закончена. В Украине в госсобственности всё ещё больше предприяий, чем на рашке. И всё это — коррупционные кормушки.

+ не приватизирована земля.

А вот и первый красноперый стал в очередь хапнуть.

А вот и первый красноперый стал в очередь хапнуть.

Я ведь не частное предлагаю хапать.

Ты, краснопузый, берега путаешь — у государства вообще не должно быть собственности, т.к. государство для другого.

И лишь у вас, краснопузых ватанов — государству принадлежит всё, включая ваши рабские тушки.

Краснопузый, я это прекрасно знаю. Собственно, именно поэтому застрял в Сиэтле с просроченым паспортом, не могу даже в Ванкувер съездить на выходные. Если поеду в Украину обновить — меня оттуда просто живым не выпустят после всего, что я написал. Так что сори, останутся твои подельники при власти без моей колбасной шкурки.

именно поэтому застрял в Сиэтле с просроченым паспортом, не могу даже в Ванкувер съездить на выходные

Что за проблемы ездить внутри Штатов с просроченным паспортом?
Не оправдывай баснями собственную лень, ватан.

Внутри — не проблема, но уже был везде где можно.

уже был везде где можно.

Ах, Ванкувер... Думаю, и в Канаду с просроченным пропустят — главное, чтобы амерский ВНЖ был.
А там в консулате бумагу выдадут, что изготовление нового паспорта в процессе...

Если ехать поездом или машиной то достаточно гринки и вод. прав (по крайней мере раньше так было).

Если ехать поездом или машиной то достаточно гринки и вод. прав (по крайней мере раньше так было).

Вроде пока так и есть:
www.cic.gc.ca/...​nswer.asp?qnum=593&top=16

По вашей ссылке:

When flying to Canada, you will need to present:

* proof of status in the U.S. (such as a valid Green Card), and
* your valid passport that you used to apply for your eTA.

When flying to Canada, you will need to present”

Сомневаюсь, что перечень документов, которые канают для пересечения границы, варьируется от способа пересечения границы. Во всяком случае полтора года назад на пропускном пункте возле Ванкувера у меня паспорт проверяли. По водительским правам можно ездить только если это Enhanced Driver’s License но их выдают только гражданам США.

Не надо сомневаться, достаточно просто открыть ссылку выше.

Кстати на американском пластиковом паспорте на обратной стороне прямым текстом написано «valid only for land/sea travel»

Не надо сомневаться, достаточно просто открыть ссылку выше.

По ссылке выше был вопрос, нужна ли виза в Канаду, или достаточно гринкарты. О наличии/отсутствии паспорта там вообще речь не шла.

Кстати на американском пластиковом паспорте на обратной стороне прямым текстом написано «valid only for land/sea travel»

My bad, не подумал, что в Канаду можно заезжать по тем же EDL или Nexus Card.

Что за проблемы ездить внутри Штатов с просроченным паспортом?

Ездить на машине можно, а вот летать на самолете скоро будет уже нельзя — айдиха нашего штата с точки зрения федералов считается туалетной бумагой.

Если поеду в Украину обновить — меня оттуда просто живым не выпустят

Почему бы не получить новый загранпаспорт в консульстве Украины в США?

лайфхак: украинский паспорт можно обновить в украинском посольстве

Загребуть! Ви ж почитайте його коммєнти! Он в посольстві кожного дня читають :D

да читаюже. уже разбил лицо фейспалмами

Не в посольстве, а в консульстве, и нет, меня оттуда уже послали в Украину по месту прописки. Хорошая попытка, но нет.

не стоїть на обліку в консульстві

я не стоял но паспорт мне поменяли. правда он еще не заекспайреный был

А чого це? Я от недавно зробив собі біометричний в консульстві без проблем.

ПС. Тільки не кажи що вони тебе утискають через то шо ти так багато написав :)

Макс, а вот тебе вопрос — почему ты живешь в стране где у государства есть масса собственности, + госпредприятия, а не поехал работать в хорошую и прогрессивную страну..например Экваториальная Гвинея или там Либерия, где у государства вообще ничего нет в собственности — все в собственности нынешних или бывших правителей ? И почему ты работаешь в Германии, где государство весьма злобно заставляет работодателей-выжиг платить хорошие деньги работникам, а не скажем в ..ну вот в Индии или на Филиппинах, где государство совсем для другого нужно ?
Я понимаю, что пойдет срач с твоей стороны, но вот поэтому-то я тебя и не воспринимаю серьезно, несмотря на многие твои хорошие посты — ты носишься с либеральной идееей как те же коммунисты носятся с идеей всеобьемлющего и всеохватного государства и обе эти идеи — порочны и гибельны по своей сути, ибо лишают государство систем сдержек и противовесов ввергая в одном случае в бизнесяцкий, а во втором — в чиновничий беспредел.

почему ты живешь в стране где у государства есть масса собственности, + госпредприятия

Откуда? Единственное, что осталось в госсобственности — это ДойчеБан. Который уже давно разбили на несколько акционерных компаний и теперь размышляют, как бы получше всё это продать.

В Штатах госсобственности нет. Надо бы туда — но это нелегко...

Макс, ты плохо знаешь Германию. И США.
Там много, очень много госсобственности 8-)
Та же ФРС — она де-факто государственная.

Читаем внимательно

The framers of the Federal Reserve Act purposely rejected the concept of a single central bank. Instead, they provided for a central banking „system” with three salient features: (1) a central governing Board, (2) a decentralized operating structure of 12 Reserve Banks, and (3) a combination of public and private characteristics.

Although parts of the Federal Reserve System share some characteristics with private-sector entities, the Federal Reserve was established to serve the public interest.

Там много, очень много госсобственности 8-)
Та же ФРС — она де-факто государственная.

Я-то хорошо знаю. А утверждения «много очень много» — хорошо бы чем-то подкрепить. Скажем, перечисли хотя бы 5 предприятий в госсобственности Германии.

Что касается ФРС — это госинститут, а не предприятие. Под этим госинститутом сидят вполне себе частные банки.

1.https://en.wikipedia.org/wiki/State-owned_enterprises_of_Germany
2.Частные банки под ГОСУДАРСТВЕННЫМ управлением.

1.https://en.wikipedia.org/wiki/State-owned_enterprises_of_Germany
2.Частные банки под ГОСУДАРСТВЕННЫМ управлением.

Херня в статье написана. Нашёл куда ссылатъся — на вики. :)

Из всего, что там перечислено — в госсобственности лишь Дойчебанк.

П.С. Да и посмотри на те проценты собственности (даже в банках, куда государство зашло). Там контрольным пакетом и не пахнет.

государство весьма злобно заставляет работодателей-выжиг платить хорошие деньги работникам

Я в основном жил работником — т.е. пользовался госдавлением на работодателей. Сам работодателем стал лишь недавно — но 1) нанимаю либо в виде аутсорсинга (тут никаких ограничений нет), 2) либо родственников по «голубой карте», кого хочу эвакуировать из Африки.

А так, налоговое давление на бизнес велико. Но много всевозможных списаний + чиновники услужливы, как официанты в киевских кабаках.

якщо лярди зелені виводити десятиліттями в офшори, в той час як інші (ФРН, Польща, Китай...) лярди інвестують, то результат якби очікуваний

тебе нужна отдельная тема куда будешь зрады постить. А Жук пускай перемоги в этой постит. И будете друг к другу в гости ходить

Я бы с радостью, но, если вы не в курсе, у администрации ДОУ есть список неугодных посетителей, которых они поставили на премодерацию, и не пропускают их темы. И мне «повезло» попасть в этот список. Поэтому приходится писать здесь, злоупотребляя гостеприимством и терпением Жука.

за границей работают 6–7 млн наших соотечественников — мужчин 35–40 лет, молодых семей

В принципе, это можно рассматривать не как баг, а как фичу.

Скажем, я аутсорсю в Украину на ~5к/месяц. Всякие-разные, свалившие в Польшу — сейчас стоят в очереди на границе на въезде в Украину, тоже завозя в страну баблос. В общем, всяко полезнее, чем сидеть в Украине на подножном корме...

Тут есть одна грустная вещь — мало уже кто стоит на вьезд, пошел такой тренд, шо надо родных забирать. НЯЗ от матери — двух ее подруг увозят, к себе, дети — одну в Италию, другую — в Австралию.

ало уже кто стоит на вьезд, пошел такой тренд, шо надо родных забирать

Я тоже брательника с семьёй (жена-анестезиолог с «вышкой» и сын-мелкаш) — к себе на шлюпку недавно забрал. На этой неделе въехали по «блю-карточным» визам, подали нужные доки здесь, получили налоговые номера, открыли банковские счета. Работа с 1-го апреля...

Но планируется «кузница стартапов». Глядишь, и для аутсорсинга в Украину ещё больше баблоса появится. :)

мало уже кто стоит на вьезд, пошел такой тренд, шо надо родных забирать

П.С. На въезд стоят, т.к. на праздники едут в Украину, дома посетить-родных повидать. Заодно, баблос везут...

Это хорошо, но большинство сваливает и обрывает связи с родиной. Получается, страна родила, выкормила, вырастила, обучила, а тушка неблагодарная свалила, оставив 0 профита стране.

Давайте честно: родина тут не причем.

Родина тут исключительно посредник между налогами которые платили ваши родители и школой/универом как поставщиком услуг.

И да — страна не рожает и не кормит.

Вот именно, талоны вместо денег (ща талоны покрасивше выглядят), зп выдавали мукой и сахахром, школы ремонтировали сами и учебники покупали сами, бесплатная медицина за которую надо платить, и много много другого. Так что этот «долг» родине еще надо разобрать, кто кому сколько должен.

хтось тут недавно штовхав спіч «Васісуалий Лоханкін і його роль у отриманні Україною безвізу», нє?

«Нежелание отменить это декларирование противоречит европейским устремлениям Украины...в том числе, и в контексте мониторинга выполнения Украиной обязательств в рамках процесса либерализации визового режима. Это противоречит рекомендациям международных партнеров Украины, в том числе ЕС», — сказано в заявлении Хана.

nv.ua/...​-aktivistov—2460688.html

во первых, вы почему то упустили часть фразы, где:

выполнения Украиной обязательств в рамках процесса либерализации визового режима.

еще раз: выполнения Украиной
во вторых, с какого перепою некоторые должны быть равнее. чем остальные?
либо ГОшки ни на что не влияют и тогда ни перед кем не отчитываются, либо они вляют на политику страны, но тогда должны отчитываться

Та заради б-га! Це про чиє є рішення надати Україні безвіз і на яких умовах. Якщо хочуть щоб ГО-шинки здавали декларації нехай самі перші відмовляються від безвізу заради свободи, рівності, братерства

не думаю, что безвиз както связан с декларациями ГОшек
я бы вообще НВ не воспринимал как адекватный источник информации

Всьо нє так однозначно, ага ;) але безвіз пов’язаний з тим, як ЄС бачить успіх українських антикорупційних потуг, і от той пан Хан каже, що щось не теє робиться

ЕС видит или отдельные представители ЕС видят — это 2 большие разницы
я думаю пена этого скандала вынесет на поверхность много чего интересного об отдельных представителях ЕС

Керівництво держави зробило безвіз, і окремий представник керівництва держави зробив — це теж дві великі різниці?

сделать безвиз и сделать стейтмент на 1 страницу это одно и тоже?

Ні, звісно, бо інакше вже б не було безвізу

Грузія, яку тут дехто тут ставить в приклад, куди ближче до заморозки безвіза
jamestown.org/...​opean-union-comes-threat

В ночь на пятницу в Харькове из автомата расстреляли двух мужчин. Один из них скончался, второй гспитализирован, сообщает региональное управление Нацполиции 30 марта.

Ранее на Закарпатье расстреляли местного жителя. Убийца использовал пистолет Glock.

korrespondent.net/...​ly-kavkaztsev-yz-avtomata

Він продовжує виливати свої комплекси і доводити, як погано жити в Україні. Цим він собі покращує самопочуття свого неінтегрованого життя.

Вологi ура-патриотичнi фантазiï

Ну а навіщо людині, яка давно виїхала з України, чудово почувається і радіє новому життю, іти на український форум і постити тут зраду? Яка мотивація?)

Якщо мотиву нема, то це — не злочин ;)

Я і не кажу що злочин, просто не розумію нащо. Якось здається, що нормальна людина намагається завжди зробити/підтримати/розповсюдити щось хороше про свою рідну країну (навіть нехай не з якихось патріотичних, а просто з раціональних міркувань), але тут бачу що все навпаки, в деяких випадках ще коректно і аргументовано, в інших — взагалі на рівні примітивного тролінгу):.

просто з раціональних міркувань

варто іноді критично сприймати події у рідній країні. спробуйте зробити це з патріотичних міркуваннь, розкажете як воно

Так і роблю, щиро обурююся реальними проблемами. Але бачу сильний позитивний тренд в останні роки, і вважаю, що якщо ми зараз не будемо його відкрито підтримувати, через рік на виборах отримаємо те саме, що було до революції.
Це якби у вас знайома людина, яка страждала років 20 від тяжкої хронічної хвороби, потихеньку почала викарабкуватися. Ви б її підтримували і раділи кожному успіху, чи знущаючись смакували кожне падіння? І як на вашу думку на неї на неї впливала б та чи інша реакція?

так i я ,наприклад, теж вирішенню реальних проблем радію. a тренд — історії для приїзжих

Я звичайно усі ваші пости не бачив, можна будь ласка приклад, де ви радієте тут?) Хоча б пару десятків).

Ну наприклад... ой а які реальні проблеми були вирішені?

З того що актуально особисто для мене і швидко спадає на думку: значні спрощення у валютному регулюванні (це просто прорив, якщо ви колись працювали з іноземними замовниками, а не вітчизняними аутсорсерами, чудово розумієте); 3ж — 4ж, в масштабах майже усієї країни; безвіз, разом з ним величезна кількість нових перевізників.
Ще купа всього, але це треба вже думати, а вже пізно(:.

значні спрощення у валютному регулюванні

як там поживає обов’язковий продаж? ви тіки не подумайте що я не радію, просто доки не можна буде на власний розсуд розпоряджатися заробленим спрошення виглядає як: «запор ми вам вилікували (щира радість пацієнта), а те що сечу не тримаєте — так нам простіше у вас аналізі брати»

безвіз, разом з ним величезна кількість нових перевізників

вирішенням яких проблем це є?

Обов’язковий продаж зменшився з 75 до 50%, причому я до вашого повідомлення навіть точно не знав, які відсотки зараз)).
Він мене вже давно асболютно не парить, адже курс на міжбанку і на готівковому ринку майже не відрізняється.
Безвіз — простіше подорожувати. Взяв білети — поїхав у будь-яку країну Європи, як турист чи у справах, очевидно же(:.

Він мене вже давно асболютно не парить, адже курс на міжбанку і на готівковому ринку майже не відрізняється.

ага, особєнно в Приваті

Обов’язковий продаж зменшився з 75 до 50%

спочатку підняли. а потім зменшили,
але я все одно, як ФОП не можу знаяти живий бакс налічкою або перевести на інший рахунок фізособи

Вам в Штати треба, там це легше легкого. Банкомати взагалі не видають інші гроші аніж бакси.

у цих садистів ще й курс стабільний 1:1 :-)

Доляр к долару, а й дійсно: «котіровкі готівкового доляра до безготівкового розпочали день помірним зростанням, інвестори мають стриманий оптимізм і кажуть що це незначна корекція ринку»

Він мене вже давно асболютно не парить

==

так нам простіше у вас аналізі брати

ви не можете на власний розсуд розпоряджатися заробленим і це вас зовсім не парит і в одночас ви:

щиро обурююся реальними проблемами

ясно понятно

Я ж написав, чому для мене це не проблема.
Для кого проблема, може писати, це нормально. Але ж не для вас, якщо я правильно розумію, що ви давно не тут живете, правильно?)

Але це ніяк не відміняє того факту, що деякі українці не можуть вільно розпоряджатися власними, заробленими грошима

Так, і є ще багато фактів про «деяких (підставити громадянство), які не можуть (підставити дію)».
Це не ваша проблема, ви не живете в Україні. Але виходить що навіть для тих, хто тут живе і страждає (наприклад для мене))), це питання менш болісне ніж для вас. Чому?)

А ваша відповідь повертає мене до початкового питання: «навіщо?». Серйозно, напишіть, мені дуже цікаво).

іти на український форум

Еще раз: это форум для украинских айтишников. Если украинский айтишник пересекает границу, он не перестает быть украинцем.

Нехай і так, xоча DOU — Developers of Ukraine,а не Developers of the US or Germany or Poland(:.
Але ж логічно обговорювати свої проблеми — ну там що іммігранти повинні платити більше податків в країні, що люб’язно зголосилася прийняти і врятувати їх від смерті в жахливій країні третього світу, а не податки чи злочинність тут(:.

Нехай і так, xоча DOU — Developers of Ukraine

Учите матчасть.

ДОУ — это Developers.Org.Ua
uk.wikipedia.org/wiki/DOU

український російсько- та україномовний веб-сайт з елементами колективного блогу, створений для розповсюдження новин, аналітичних статей та свіжої інформації пов’язаної із інформаційними технологіями.

Та вже побачив, вище кинули лінк). Треба замість добрих і м’яких модераторів вибрати нового трампа, який побудує доу-стіну).

Ну а навіщо людині, яка давно виїхала з України, чудово почувається і радіє новому життю, іти на український форум і постити тут зраду? Яка мотивація?)

Мотивация — донести светлое знание до большого числа людей.

Если я не запощу зраду, то поверь, никто ее тут не запустит, будете дальше читать вбросы Жука о том как европейские политики пытаются оправдать факт существования проекта Украина.

Зачем анон, который вчера зарегистрировался на форуме, пытается указывать что делать людям, которые были на DOU с момента его основания? Какая мотивация?

Це ви про мене? Глянув, на цьому акаунті перше повідомлення 5 років тому, а до нього був якийсь інший точно).

а в Малмё в полицию гранаты кидают и что?

Жук, как я и предсказывал, жить стало лучшехуже, жить стало веселеегрустрее

Как отмечается, в 2017 году номинальные доходы населения выросли на 24,4%. Располагаемый доход, который может быть использован на приобретение товаров и оплату услуг, возрос на 21,3%.

Расходы населения в 2017 году по сравнению с предыдущим годом увеличились на 26,8%.

korrespondent.net/...​ayntsev-za-hod-umenshylys

Дехто не вміє читати і не хоче зрозуміти, що дивитися треба колонку реальний наявний дохід, який
В 2014 впав на 14,9%
В 2015 впав на 22,2%
В 2016 не змінився
В 2017 виріс на 6%

1. Вы не смотрите в нужные цифры, которые показывают, что доходы упали а расходы повысились. Это хорошо или плохо?
2. После прихода шоколадного короля доход упал в яму из которой даже толком не начал выкарабкиваться. Это хорошо или плохо?

Ти просто не розумієш статистику, і не пробуєш.
Доходи 2017 щодо сумарних витрат 2016 (в натурі) виросли на 6 (з врахуванням зростання цін в 2017). Зважаючи на вивільнені кошти, населення змогло збільшити споживання (банально, купили смартфон в 2017, який не могли купити в 2016)
Доходи впали як наслідок безздарної економічної політики овоча та його посіпак, а також після після окупації частини України.

Доходи впали як наслідок безздарної економічної політики овоча та його посіпак, а також після після окупації частини України.

а якщо взяти до уваги наслідки татаро-монгольського захоплення Києва Батиєм?

То всьо почалося, коли Олег підло вбив Аскольда Діра

UPD: рука Новгорода, короч

В продуктовой корзине, по которой считают все эти покупательные способности, совсем нет никаких смартфонов, так что больше население может купить разве что капусты с морковкой, а не смартфонов.

один (1) вареник и полкартошки. ну и таблеточку

Это непостижимо, что в одиннадцати из 24 украинских облэнерго значительной долей владеет российский националист Александр Бабаков, который находится под санкциями всех задействованных стран за его роль в российской оккупации и аннексии Крыма, будучи в должности вице-спикера российской Думы

lb.ua/...​nskiy_ekspert_ukazal.html

Для тех кто подзабыл как в самом правовом реформированном государстве СБУ пришло, украло деньги, технику и бутылку алкоголя, никаких официальных обвинений предъявлено не было.

Здесь все просто — Украина стремительно теряет свои позиции с точки зрения привлекательности для ведения бизнеса в целом. А бизнесу, связанному с криптовалютами, гораздо проще уехать и минимизировать инвестиции в Украину, чем сидеть на пороховой бочке. Огромный вклад в это внесли украинские силовые структуры. Важно понимать, что индустрия цифровых валют — это наднациональное явление. И в силу этого будет правильней поставить вопрос о том, кто кому на самом деле нужнее — конкретному государству (в данном случае Украина) представители рынка криптовалют или представителям рынка криптовалют государство с его архаичными и неэффективными сервисами и нормативно-правовой базой из каменного века?

Если считать цифрами, то это миллиарды долларов, тысячи рабочих мест и сотни квалифицированных специалистов. Видимо, кто-то очень хочет, чтобы Украина развивалась как аграрная «сверхдержава», а не как современное цифровое государство.

lb.ua/...​n_mnogih_aytishnikov.html

Пан Жук, просим официальный комментарий.

Как вы утверждаете , уже проведены судовая реформа и реформа прокуратуры.

Но как же тогда вы обьясните «это» в 2018-ом году? Где массовые задержания, громкие публичные судебные процессы?

За приблизними підрахунками, усього до нелегального видобутку залучені близько 50 тисяч українців

texty.org.ua/d/2018/amber

Или это тоже, того, «ковбасники» виноваты?

Кого судити? Можна ще море випити, з подібним успіхом. Діяльність подібного масштабу можна задавити хіба армією.

Треба легалізовувати, з вимогою рекультивації, а не забороняти. Нічого страшного у вирубці нема, якщо потім насадити заново.

Кого судити?

Тогда одно из двух зачеркните:

1) Україна — правова держава
2) «до нелегального видобутку залучені близько 50 тисяч українців»

Треба легалізовувати

Как легализуют, можно и отпустить.

Діяльність подібного масштабу можна задавити хіба армією.

Если бы каждый день туда отправляли по бобику и паковали по 4 старателя, за год было бы уже 365 * 4 = 1460 человек. Этого вполне достаточно для показтельного массового процесса.

1) Україна — правова держава
2) «до нелегального видобутку залучені близько 50 тисяч українців»

Неможливо посадити 50 тис, це буде катастрофа.

Если бы каждый день туда отправляли по бобику и паковали по 4 старателя, за год было бы уже 365 * 4 = 1460 человек. Этого вполне достаточно для показтельного массового процесса.

Вони зі зброєю та охороною. Там без армії нічого не зробиш. А починати ще одне АТО на Заході — це шлях до катастрофи. Тому точкові заходи, інакше ніяк. Це ж життя, а не програмування.

«до нелегального видобутку залучені близько 50 тисяч українців»

оце вже катастрофа

Вони зі зброєю та охороною. Там без армії нічого не зробиш.

Простите, в правовой стране после реформ всех силовых органов?

Це ж життя, а не програмування.

Вот и мы вам это говорим, а вы нам в ответ графики роста ВВП.

А хоч 100 раз реформовані. Якесь комічне нерозуміння реальності і наївна віра в реформи.
Це питання не вирішується силовими методами. Спроба їх застосувати призведе до неконтрольованого хаосу. Влада це прекрасно розуміє.

А хоч 100 раз реформовані. Якесь комічне нерозуміння реальності і наївна віра в реформи.

Могу я это цитировать?

Це питання не вирішується силовими методами.

Вопросы с орг. преступностью не решаются силовыми методами?

Історія італійської мафії показує, що ні.

а як на рахунок білоруської?

Не знаю. Диктатура часто робить видимість перемоги над оргзлочинністю — Муссоліні теж стверджував, що переміг мафію.

Так она сидит в городах и шифруется под гражданских.

А тут десятки тысяч человек в лесу, с мотопомпами, хабаром, оружием, и все знают куда высылать реформированный бобик.

Вы представляете что было бы в штатах, если бы какие-то люди с оружием посреди леса сказали прибывшим на бобике отвалить?!? Смотрели «Рэмбо» первую часть?

Ні, в Україні досвід США не завжди прийнятний. Поліцаї в нас не розстрілюють підозрілих за непокору. Інша правосвідомість.

досвід США не завжди прийнятний

а чей вообще прийнятний?

Поліцаї в нас не розстрілюють підозрілих за непокору.

Что, в вооружённых бандитов уже стреляют только по решению суда?!?

Інша правосвідомість.

Но вызвать подкрепление и вежливо попросить сдаться можно? В «правовой» то стране...

Нічого злочинного тут нема, і якщо не почнуть «боротися» пропонованими тобою методами, то переросте в нормальний бізнес. Класичний випадок, коли лікування робить лише гірше — як у сша сухий закон створив мафію.

Нічого злочинного тут нема,

В правовой стране уже нормально начать уничтожать лес и посылать прибывших на бобике угрожая оружием? Заниматься коммерческой деятельностью и не платить налоги? Окей...

Это тот порядок, о котором мечтают жуки и им подобные.

Яка маніловщина в голові...
Це нормальна господарська діяльність, яку подібна маніловщина не дає привести до цивілізованого виду. Ну можна ще понадувати щоки і покричати, але від цього подібні проблеми не вирішаться.

Це нормальна господарська діяльність, яку подібна маніловщина не дає привести до цивілізованого виду.

Коррупцию вы тоже собираетесь легализовать. Окей.

Ну можна ще понадувати щоки і покричати, але від цього подібні проблеми не вирішаться.

Я знаю как она решается, но вы скажите: «Ковбасники! Ковбасники!»

Я знаю как она решается, но вы скажите: «Ковбасники! Ковбасники!»

лол. Думаєте, що знаєте.

Коррупцию вы тоже собираетесь легализовать. Окей.

До чого нормальна господарська діяльність до корупції? Саме заборони і породжують корупцію — США, Сухий закон — найкраща тому ілюстрація

лол. Думаєте, що знаєте.

А что, на западе такое тоже происходит?

Саме заборони і породжують корупцію — США, Сухий закон — найкраща тому ілюстрація

В штатах нельзя вот так прийти и начать уничтожать лес. Пока люди держаться.

Ніякого знищення немає. Насадити — і виросте без проблем. І коли ця діяльність буде легалізована — підприємці будуть проводити рекультивацію. Але, звісно, можна посадити 50 тис.

От ви засадіть цієї весни десь бурячки і не прополюйте. Восени подивіться, що виросте

Можу звозити до лісгоспу, де вирощують молодняк.

Жук, а если эти 50к тебя завтра погонят в рабство со всей твоей семьей валить лес, что ты тогда скажешь? Что это норм и предпринимательская деятельность?

Вас, ковбасники, схоже добре перелякали в дитинстві, що ви фантазуєте на подібні теми.

Добрий день пане Жук,

За усіх ковбасників не скажу, але в мене прадід відправився по сталінській програмі «ворк енд тревел ту Казахстан» на 20 років. Такшо, дякую за гонор і фарс, але ми вже якось самі розберемося де нам жити і працювати

Отец родился в сибири, спасибо тому же грузину :-)

Кіно англійське про нього нещодавно дивився. Дуже смішне кіно, але і дуже страшне звісно: типу The Black Mirror, тільки про минуле

Тепер думаю, щоб український кінематограф не відставав від світових трендів, необхідно мати свою, українську стрічку «Втеча Януковича»

А мому діду той грузин влаштував дитинство без батька, через 20 років тільки побачилися

Kovbasnyky united:

Жук, а если эти 50к тебя завтра погонят в рабство со всей твоей семьей валить лес, что ты тогда скажешь? Что это норм и предпринимательская деятельность?

Andrii Zhuk:

Вас, ковбасники, схоже добре перелякали в дитинстві, що ви фантазуєте на подібні теми.

Kovbasnyky united:

За усіх ковбасників не скажу, але в мене прадід відправився по сталінській програмі «ворк енд тревел ту Казахстан» на 20 років. Такшо, дякую за гонор і фарс, але ми вже якось самі розберемося де нам жити і працювати

Andrii Zhuk:

На городі бузина

так виник перший коан дзен-сіроїзму!

Ніякого знищення немає. Насадити — і виросте без проблем.

Жук, ты или твои пособники, копающие янтарь и уничтожающие природу Украины, за свою жизнь хоть одно дерево в лесу посадили? Знаешь сколько один саженец стоит? И сколько он будет расти пока станет деревом?

Опа, лісовики-експерти повилізали... Ти будеш здивований коли дізнаєшся, що в Україні майже всі ліси за рідкими виключеннями — штучні.

Лесник-эксперт, расскажи, сколько гектар леса было посажено за последине 26 лет и сколько было уничтожено на территории Украины?

Опа, черговий плаксун. Знаю. Спеціально їздив в лісгоспи, де все прекрасно пояснювали. Коштують копійки, лісгоспи вирощують саджанці мільйонами, і саджають їх.

То есть, ты лично посадил 0 деревьев. Твои дружки, уничтожающие природу аналогично. Но при этом требуете чтоб вам все простили, легализовали и поцеловали в жопу, а иначе вы с автоматами зобужиете.

Сори, но в европейской стране такой подход работать не будет, валите в рашку и там копайте.

І коли ця діяльність буде легалізована — підприємці будуть проводити рекультивацію.

А кто им мешает сейчас проводить рекультивацию ? Ватники или Порох ?

А навіщо, коли їх в кожен момент можуть посадити з конфіскацією?

Так может пусть не занимаются незаконной добычей янтаря, тогда и садить будет не за что?

Так может пусть не занимаются незаконной добычей янтаря, тогда и садить будет не за что?

Мальчік, це ж життя, а не програмування.
Якесь комічне нерозуміння реальності і наївна віра в реформи.

Вот собственно и весь секрет почему все так через 26 лет...

Получается вырубать лес и вымывать янтарь нелегально они могут, а рекультивировать нелегально не могут.

А навіщо, коли їх в кожен момент можуть посадити з конфіскацією?

Например, как смягчающее обстоятельство на суде.

Голос з натовпу. Ніхуя нє піздєц! Ми тут в пустині сад зробимо!
Голоси. А вірно хлопці! А діло каже!
© Митець

нормальна господарська діяльність
підприємці будуть проводити рекультивацію

Жук, ты реально невменяемый или правда думаешь что это нормально? Ты тут клеймишь Эльфию по всем падежам, так скажи, где же в Эльфии есть Бурштыновые республики где 50000 человек рубят лес и моют янтарь и клали хер на государство и власть? Это мы должны о такой стране мечтать и массово возвращаться в зад?

Та кому ти потрібен, клоуне, їж свій журек.

В Ельфіях забороняли нормальну господарську діяльність з продажу алкоголю (у нас подібні божевільні робили те ж саме), з аналогічних підстав і з аналогічними результатами.

Я хочу видеть Украину передовую страной в области науки и техники, продавающую высокотехнологичную продукцию с огромной добавленной стоимостью.

А, оказывается, предел мечтаний жуков — выкапывать из земли камешки и продавать их в Китай за напечатаные зеленые бумажки, параллельно уничтожая остатки природы, не платя налоги, и так, чтоб их за это не посадили.

В Ельфіях забороняли нормальну господарську діяльність з продажу алкоголю

Надо было сразу с козырей заходить — в Эльфиях негров линчевали.

Поліцаї в нас не розстрілюють підозрілих за непокору.

Вот — полицаи открыли огонь по подозреваемому в машине, застрелили случайного пассажира:
www.youtube.com/watch?v=BGWRVUUW0L4

Жук, у тебя с памятью уже дела совсем плохи. Ты ж сам говорил, что у украинских кодерков есть доступ к нормальной медицине, сходи к доктору, он тебе пропишет пирацетама и будешь такие вещи лучше помнить.

Не, ну это скорее исключение, так просто по почкам двинут

Не, ну это скорее исключение, так просто по почкам двинут

Да вот пожалуйста:
* Полицейский застрелил гражданского из табельного оружия
* полицейские застрелила мужчину, который похитил у них автомобиль
* В Одессе полицейские застрелили «сталиниста»

Разгадка проста — легко и просто застрелить одного оступившегося человека, а вот бороться с организованной преступностью у украинские правохранительные органы неспособны.

Зачем бороться, они её возглавляют

ну это скорее исключение

Чорний лебідь же!

Якесь комічне нерозуміння реальності і наївна віра в реформи.

хто аккаунт Жука спіонерив, признавайтесь?

Вони зі зброєю та охороною. Там без армії нічого не зробиш. А починати ще одне АТО на Заході — це шлях до катастрофи.

То есть, 50 тысяч человек в одном регионе занимаются преступной деятельностью, вооружены и правохранительные и армия органы безсильны. Я думал такие вещи только в Сомали происходят, а, оказывается, прямо в центре Европы то же самое. Еще одна причина держаться от Украины как можно дальше.

Пан Жук осилив Талєба, але ще не взявся за Гегеля. Может лудше зразу Спіноза?

Вони зі зброєю та охороною. Там без армії нічого не зробиш.

Как раз данная проблема элементарно решается без армии и даже без оружия- поскольку бурштинокопатели бурштин не едят, да и внутри страны на него нет ажиотажного спроса, то достаточно прикрутить контрабандный экспорт и все эти вооруженные банды разойдутся по домам. Но тут либо власть даже не может контролировать границы страны, либо контролирует но крышует контрабанду — тут уж сам выбирай, какой ответ тебе больше нравится.

Лол, ще один иксперд по контрабанді. І що характерно, під час дії сухого закону в сща було повнісінько таких же експертів-фантазерів.

Как раз во время сухого закона процветала контрабанда алкоголя в Канаду и в Мексику.
Кроме как в воду перднуть, по делу есть шо сказать?

Нужно легализовать, а не запрещать. Ничего страшного в продаже наркотиков нет.
Нужно легализовать, а не запрещать. Ничего страшного в детской проституции нет.
Нужно легализовать, а не запрещать. Ничего страшного в коррупции нет.

Ничего страшного в продаже наркотиков нет.

У нас і так вільно продаються два види наркотиків, тютюн та алкоголь, додавати ще не вийде, і так завелика шкода.

Ничего страшного в детской проституции нет.

Класичне пересмикування. Секс можливий лише за усвідомленої добровільної згоди сторін, а таку усвідомлену добровільну згоду діти надати не здатні.

Нужно легализовать, а не запрещать. Ничего страшного в коррупции нет.

Власне, так. Американці легалізували корупцію під виглядом лоббізму. Рівно те ж потрібно зробити в Україні, і тоді Розенблат буде проводити закон про видобуток бурштину, а не очікуватиме суду за корупцію.

Власне, так. Американці легалізували корупцію під виглядом лоббізму. Рівно те ж потрібно зробити в Україні, і тоді Розенблат буде проводити закон про видобуток бурштину, а не очікуватиме суду за корупцію.

Епт, я уже 26-й год слушаю что надо что-то сделать. Людям до пенсии сидеть и слушать или может лучше поднять попу и свалить туда где уже сделали?

censor.net.ua/...​iroval_1061_ukrainets_gfs
Доходы свыше 1 млн грн задекларировал 1061 украинец, — ГФС

Чет слабенько

Где же толпы сырных синьоров?)

судя по зарплатным опросам — больше ляма не многие имеют.

Це ті, хто має такі доходи від зарплати/депозитів. Доходи ФОПів в цю статистику взагалі не йдуть.

Жаль, было бы интересно глянуть

Ахаха, вы сломали жука, он уже в терминальной стадии, такого явного двоемыслия за ним раньше не наблюдалось!
— если вы говорите о частном случае то жук говорит что это позорнаяая ошибка выжившего
— если же жук делает точно так же — это благородный черный лебедь среди стаи белых
Бггг, Оруел бы прослезился

У тебе ганебне нерозуміння, властиве ковбасникам

2 ковбасні тези.
* В Ельфії все прекрасно
* В Україні все жахливо

З моєї сторони
* В Ельфії не все прекрасно
* В Україні не все погано

Тому, можете продовжувати ліпити «опудало», це все, що у вас виходить.

2 ковбасні тези.
* В Ельфії все прекрасно
* В Україні все жахливо

Можно реальное подтверждение этого утверждения или балабол
не частные случаи которые приводят обе стороны а вот эти абсолютные утверждения?
вон недавно даже тему создали с недостатками США а ты все витаешь в своих фантазиях)

Ну тут Гавришко розпинається, доводячи, що будь яка медицина в Україні (незалежно, страхова чи державна), є принципово в усіх аспектах гірша за американську.
Тобто, всі теми, що тут обговорюються, мають саме таку дихотомію.
При тому, як Ельфію ковбасники обирають збірну солянку всіх країн першого світу.

Ти отримуєш задоволення коли брешеш про мене?

Ну тут Гавришко розпинається, доводячи, що будь яка медицина в Україні (незалежно, страхова чи державна), є принципово в усіх аспектах гірша за американську.

Покажи де я таке говорив? Я казав що медецина в Україна в загальному гірша ніж в США. І не важливо хто ти, бо якщо навіть ти айтішник в Тернополі, до тебе не встигне приїхати швидка при інсульті, наприклад.

Також я не вибираю ніякі солянку, а суджу чисто на основі порівняння медецини в США (з якою я не одноразово стикався особисто, на відміну від тебе), і медецини в Україні (Тернопіль і Львів).