Що потрібно вчити, аби швидше почати заробляти?

Добрий день.
В мене є деякий досвід в розробці ігор на рушії Unity з використанням мови програмування C#, але в даний момент підходящої роботи немає, і тому я вирішив швиденько вивчити щось, що стосується програмування, та дозволить мати дохід в той час, коли немає роботи по основній спеціяльності.

Що можете порадити, аби було легко знайти невеличкі завдання (до тижня роботи) на сайтах типу Upwork, і щоб можна було влитись приблизно за місяць?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Как вариант для фриланса PHP хорош, его и освоить быстро можно.

1. работай неофициально
2. сиди на пособии
3. ставь магнит на воду
4. воруй электричество у государства
5. катайся на общественном транспорте зайцем
6. путешествуй попутками
7. поддержи контрафакт и пиратский контент
8. поддержи черный рынок
9. меняй валюту на черном рынке
10. пользуйся криптовалютой
11. поддержи контрабандный бизнес
12. повысь эффективность огорода деда и фермерского хозяйства бабки
13. Вывози капитал в лучшую для себя зону.

Может Ваших знаний просто маловато и они не достаточно глубоки? Выучить «по-быстренькому» конечно можно, но боюсь после этого появится еще один топик: «Что еще можно выучить по-быстренькому чтобы быстренькие знания позволяли зарабатывать побыстренькому ».

Экономику и торговлю

Пройдіть пару лекцій по Дата Сцаінст і вперед подавати. Зараз так багато роблять, вхідна планка дуже низька.

не подскажете,чем именно занимаются data scientists? и хватает ли для этого пару курсов,пройденных на курсере? (есть образование экономическое со стандартными курсами статистики матанализа)

Щодо апворку, «нашвидкоруч», то Вас очікує розчарування. Нормальну роботу будете шукати десь півроку. А якщо захочете «завтра», то або безкоштовно (накшталт задля профайлу), або конкоруватимете з мільйоном індусів за $1/год.
Вчить Реакт ;) Це цікаво, це зараз потрібно, зі здоровими ідеями в підгрунті. Або пєхапє. Теж повно формошлєпства на пару днів — тиждень.
Але швидко нічого не знайдете.

А якщо ASP.NET? Тим більше з C# ти, пишеш, що знайомий.
Часу на входження більше, але в перспективі і роботи більше, і зарплати вищі.

Це так, я майже пройшов курс по asp.net mvc 5, але люди кажуть, що це не дуже гарний варіянт для фрілансу. Та й я вже трохи задовбався бачити перед собою самий код та C#, хочеться попрацювати з чимось, що відповідає за зовнішній вигляд, можливо, в мені ховається геніальний дизайнер. Ну і знову ж таки, хочеться швидше почати заробляти, бо депресія так гнітить, що аж серденько стискається.

Так а чому фріланс? Можна ж найти нормальну роботу і працювати собі спокійно, або майже спокійно.

таки так, прийдеться нормальну і шукати, майбуть. Але в вакансіях про ASP.NET також пишеться, що необхідно знати деякий front-end. Так що почну з front-end, і як не буде роботи чисто по front-end, то додам ще й ASP.NET

Моя суб’єктивна думка, як поки що не професіонала:

Ви починайте з ASP, і потроху (а потім все більше) додавайте фронт-енд.

Це якось більш органічно.
Так ви будете й бек писати, багато беку, і вам 100% треба буде багато фронту.

Где ж там заработок? Хотя бы сантехнику/электрику предложили бы

А варіант пошукати варіанти віддаленої роботи по основній спеціальності не розглядаєш? Чи пробував, але нічого не знайшов?

Врахуй, що з часом шанси знайти роботу в області, в якій перестав працювати, зменшуються.

Шукав, знаходив, але дуже мало, і, як правило, з СНД. Деякі кидали, деякі вимагали багато, а платили пало, а інші взагалі не розуміли, чого хотіли.
І тут ще така тема, що більшість розробляють цяцьки під Android та iOS. А в мене і андроід старезний, а техніки apple взагалі немає.
Коротше кажучи, мені потрібне щось таке, що принесе стабільний дохід і не вимагатиме багато всього в плані заліза. І якщо я знайду таку роботу, то в вільний час буду кулупати Unity, робити ігрульки на android (адже з грошима я зможу зареєструвати dev акаунт в Google Play, чого зараз дозволити не можу), а потім, може, знову повернусь до Unity.

зареєструвати dev акаунт в Google Play

$25 немає ?

Згоден, при віддаленій роботі вищі шанси натрапити на некомфортні умови праці або взагалі кидалово.

Ще є варіант переїзду, але він не всім підходить.

А еще можно html+css+jquery и верстать лендинги

о! я теж так думав, і вже почав читати підручник по HTML5. Це якось цікавіше, ніж wordpress.

а не подскажете где можно искать заказы по верстке лендингов не конкурируя на биржах со школьниками которые готовы за 300 гривен верстать ?

Що потрібно вчити, аби швидше почати заробляти?

Французский, надо полагать: «Мсье, же не манж па сис жур...»

а на скільки добре треба знати, і які саме аспекти?

Самое основное — это знать топ100 модулей во всех значимых категориях

зачем? все гуглиться помоему или гугл заблокируют?

еще топ 100 тем, как платных так и бесплатных

зачем это изучать?

кодинг вообще не нужен, ну разве что закоментить РСС линк в форме аутентификации

а разработка плагинов и создание уникальных тем?

сайт на готовой теме вордпреса это не сайт а говно с неуникальным дизайном

блин сори не подумал, но звучало убедительно

Меня много лет назад клиент пытался развести на «ну вы вот этого модуля не знаете, давайте мы не будем считать время пока вы будете его изучать». На что я ответил что всех модулей не знает никто и «давайте будем». Речь о доработке сайта на друпале пятом шла.

Для вордпреса на недельку — как подключить модуль, как подключить тему. Все :)

И как получить проект, когда на один проект аплаится сотня индусов :)

Поубивать к чертовой бабушке такие «девелоперов». Потом клиент со слезами на глазах показывают сайт с 30+ говноплугами и просят сделать «чтобы не тормозил».

Поубивать к чертовой бабушке такие «девелоперов».

И остаться без работы. :)

какой категоричный борец за качество

Да звездец просто. Огнем бл**ь и мечом.

31 модуль для кеширования и 20 раз кликнули кнопку деактивейт модуль,

Уго, и всрать 70% функциональности.

Но благо сейчас на этих ваших апворках заказчики херней из первого пункта не маятся, а если и маятся то в категории 5$ индусов. Но ТСа ты явно учишь не тому :-D

И девов таких поубивать. И заказчиков из разряда «интернет-магазин за $50». Но пока что те, что другие есть :)

Для вордпреса на недельку — как подключить модуль, как подключить тему. Все :)

наврядли такие знания вордпрес где нибудь нужны

Подписаться на комментарии