Роль інженера в політичних процесах

Вітаю товариство!

Як і багато моїх знайомих інжнерів, намагаюся бути осторонь політики, тому що читання новин забирає багато часу і ЗМІ спеціально подають новини так, що це викликає зайві емоції які перешкоджають написанню коду, управлінню проектом і т.д. І після майдану, фактично, я не цікавився політичною ситуацією і жив собі в своєму «вузькоспеціалізованому» світі, роблячи тільки невеликий «донейт» на відновлення атовців після поранень.

Єдине, що ще робив, — це швидко переглядав підсумки новин за тиждень/місяць, щоб в загальному зрозуміти що відбувається навколо і щоб не бути дуже «відірваним від світу». «Політичні ігри» чи популізм, насправді вже мало кого цікавлять, але політичні дії, які погіршують моє та Ваше становище зовсім засмучують.

Наприклад, які зараз в мене відчуття перебування в Україні як інженера.
Я не відчуваю себе захищеним ні юридично, ні фізично. Тобто мене можуть кікнути/пограбувати і фактично бандиту/жоріку/наркоману і т.д. нічого не буде, бо він зможе відкупитися. Не кажу вже про всім відомі афери з купівлею речей. Кілька разів мені телефонували такі і кілька разів я скидав номер шахраїв, які вже навіть сім карток не змінюють і до них можна зателефонувати. Але то було марно.

Або коли дивишся як поліція звозить тітушок на різні публічні акції, як це було на 9 травня в Дніпрі чи, наприклад, зараз до кордону на зустріч з Саакашвілі (не знаю наскільки він законно/незаконно заїжджає, але те, шо копи прикривають неадекватних тітушок можна побачити тут www.youtube.com/watch?v=Nuit4vYEhnU) Якшо коротко Мужчок в кашкеті з ножичком, спочатку віднєкується, потім погрожує журналістам тим самим ножичком, потім ховається за спину, тут уважно, НАЧАЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ якогось там відділу. начальник поліції, як ні в чому не бувало морозиться і захищає того «мужичка з ножичком».

Стає рельно стрьомно знаходитися біля поліції, зброя в яких заряджена.

Ще одна «цікава» новина від «сусідів»: Росія везе, як пишуть більше 100 тисяч військових на навчання в Білорусь, які відбудуться з 14 по 20 вересня. І щось я глибоко сумнівають, що ті війська і техніка, після навчань, швидко повернуться додому.

Коли дивишся в вікно — здавалося б нічого страшного, зараз нічого ж не відбувається, люди на вулиці відходять від вихідних, і в нас є армія яка «береже наш спокій» і т.д. Але так само і казали про Донецьк, Луганськ, які зараз лежать в руїнах і невідомо через скільки років відновляться. Тобто тут, зі сторони Білорусії, фактично, так само, можна за кілька місяців розбити «в гівно» і Київ, зробивши його лінією розмежування.

Тепер, маленький «уявний експеримент», а, що якщо так станеться і Київ стає лінією фронту, які були б ваші дії? Чи йшли би ви взагалі армію, хоча б в інженерні війська і як тут співпрацювали з «копами, з якими стрьомно стояти, коли в них зброя заряджена» ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

якщо так станеться і Київ стає лінією фронту, які були б ваші дії? Чи йшли би ви взагалі армію, хоча б в інженерні війська

Валить, быстро и организованно. Практика показывает, что геройство — очень не выгодная стратегия для выживания меня и моей семьи. Они мне важнее всего на свете

У вас есть две коровы. Правительство забирает обеих, отрицает факт их существования, а вас призывает в армию. Молоко запрещено.

Роль інженера в політичних процесах

Все дуже просто, набагато простіше, ніж вам здається.
1. Добро робити свою роботу.
2. Ходити на вибори і не голосувати за популістів.
3. По можливості, допомагати свої сусідам, друзям, армії, волонтерам, хворим дітям, активістам, які відстоюють якісь зрозумілі вам цінності та принципи.
4. Не смітити на вулиці.
5. Економити електроенергію, воду.
6. Займатися спортом, слідкувати за своїм здоров"ям.
7. По можливості, не дивитись телевізор, особливо новини і російські серіали.

Я впевнений, що якщо хоча б половина населення України буде дотримуватись цих простих правил, буде і економічне зростання і популісти підуть з політики і безпека буде на вулицях і загальний ріст добробуту.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
якщо так станеться і Київ стає лінією фронту

Дорогой друг, дело в том, что в XXI веке не бывает никаких «станеться», тут, понимаешь, уже технологии, тактики и стратегии, экономики, сферы влияний и геополитика под каждым кустом. Тут нет уже королей, которые, как в х/ф «Тот самый Мюнхгаузен», с удивлением узнают, измерив портновским метром глобус, что Англия, которой барон собирается объявить войну — это рядом. Вероятность «статися» посередь безоблачного испанского неба танкам где-то там или где-то тут меньше, нежели восстания машин или «так сталося, що вас посередь соняшникового поля згвалтував Tyrannosaurus Rex», а если же таковое таки «сталося», то, смею вас заверить, оно вовсе не «якщо», а заранее спланировано, обговорено, подписано и согласовано во всех райкомах начиная с Комсомольска-на-Амуре и заканчивая Норвуд-Янг-Америкой, штат Минессота.

И в таких вот циркумстанциях обычный человекоинженер уподобляется песчинке, гонимой ураганом и от его сознательной воли, как мне кажется, мало что зависит. Поэтому (и по многому другому) рекомендую всем человекам независимо от гильдии, сословия, расы, цвета кожи и пола, проживающим тут, там и даже под Жмеринкой, сосредоточиться на объективной реальности, данной нам в пока доступных субъективных ощущениях, по системе «carpe diem».

— Дорогой друг, дело в том, что в XXI веке не бывает никаких «станеться», тут, понимаешь, уже технологии, тактики и стратегии, экономики, сферы влияний и геополитика под каждым кустом. Тут нет уже королей, которые, как в х/ф «Тот самый Мюнхгаузен», с удивлением узнают, измерив портновским метром глобус, что Англия, которой барон собирается объявить войну — это рядом. Вероятность «статися» посередь безоблачного испанского неба танкам где-то там или где-то тут меньше, нежели восстания машин или «так сталося, що вас посередь соняшникового поля згвалтував Tyrannosaurus Rex», а если же таковое таки «сталося», то, смею вас заверить, оно вовсе не «якщо», а заранее спланировано, обговорено, подписано и согласовано во всех райкомах начиная с Комсомольска-на-Амуре и заканчивая Норвуд-Янг-Америкой, штат Минессота.
— Я понимаю, господин Турчинов. И все-таки, если так случится что после бегства Януковича Россия попытается аннексировать Крым?

... и заставит, принудит взять на лапу 2 лярда зелени.

— Все это, включая вертолет Януковича, переброску «ихтамнетов» и внезапный единодушный референдум — череда внезапных случайностей и роковых обстоятельств! Так случилось, оно само. Мамой клянусь! Кстати, не ходили бы вы на гримпенские подсолнечниковые поля, сэр Баскервиль.

в тому то і фішка, шо при всіх геополітичних знаннях і вміннях, таксист який каже, шо не знає шо відбувається буває більш правий ніж політик, або ми з вами які з впевненістю говоримо, шо все під контролем, не парся. Тоді чому той самий Крим «вже не наш» (і судячи з моста, який будується з жд колією і автомобільною дорогою не скоро буде «наш»), і 2 області розбиті в г*но?

Рано еще про мост радоваться.. Там опоры под аркой уже начали проваливаться..

У вас есть две коровы. Правительство забирает обеих, отрицает факт их существования, а вас призывает в армию. Молоко запрещено.

Война — искусство обмана.
©Искусство войны.

Так что мой вам совет, если уже влезли в эту работу, прочитайте первоисточники.

Роль інженера в політичних процесах

Все дуже просто, набагато простіше, ніж вам здається.
1. Добро робити свою роботу.
2. Ходити на вибори і не голосувати за популістів.
3. По можливості, допомагати свої сусідам, друзям, армії, волонтерам, хворим дітям, активістам, які відстоюють якісь зрозумілі вам цінності та принципи.
4. Не смітити на вулиці.
5. Економити електроенергію, воду.
6. Займатися спортом, слідкувати за своїм здоров"ям.
7. По можливості, не дивитись телевізор, особливо новини і російські серіали.

Я впевнений, що якщо хоча б половина населення України буде дотримуватись цих простих правил, буде і економічне зростання і популісти підуть з політики і безпека буде на вулицях і загальний ріст добробуту.

если за собой, то проще сразу не cpaть в подъезде, а делать это в туалете (п.4 у предыдущего оратора)

це кльовий план, але тут більше завдання, щоб прибиральниця — прибирала, охоронець — охороняв, а інженер — рахував. а не навпаки.

... хто не вміє — вчив. Хто не вміє вчити — керував.
©закон Всєлєннай

В подьезде живет не один человек, а несколько, некоторые даже с собаками и часто с уровнем воспитания как у этой собаки.

Не обижайте собак — люди «срут» гораздо больше

Живой пример: Киевстар вчера ставил свой ящик интернета в подъезде, выбили два окна. Как ни в чём ни бывало закончили ставить ящик и ушли. Мусор разумеется бросили.

Постараюсь убрать. Нахер из дома этого провайдера.
Работать у них точно ничего не будет.

Я не титушка, у меня другие методы. И описывать на паблик точно не стану.

Тут нема нічого секретного і то навіть треба описувати шоб люди знали схеми як з ними боротися.
Як і в державних структурах в нас хватає і «матьорих паразітів» в приватному секторі. Спочатку мені доводили, шо 50 мегабіт — то норм, коли 30-35 закачка/віддача з Києвських серверів, 3-5 з Американських і 15-20 з Європейських. Кілька разів відкривав «іш’ю», спочатку скидали мені свою модифікацію (візуально клон, але зі своєю адресою) speed test, який був суто заточений на київ і показував навіть більшу швидкість ніж оригінальний, налаштований на перевірку київського сервера.

Потім приходив чувак і кілька разів міряв швидкість з Києвом і йшов. За 2 разом я вже подивився чим і шо той чувак міряє. Поміряв по всьому світу і скинув тим «спецам» репорт.

В кінці мені все-таки сказали, шо то всьо норм. Я сказав, шо ложив на їхній сервіс і проведу собі хоч дорожчий, але якісний інтернет. Тоді мені запропонували «ексклюзивний», «приватний» тариф«, «тільки сьогодні», «тільки зараз для внутрішніх працівників» за ті самі гроші тариф «Крок вперед» де типу 100 мегабіт, реальних 80.

Потім там з’явився якийсь пакет «Інтернет + мобілка» з 50 мегабітами, але після підключення вже давали нормальну швидкість і «шутки не шутили».

Оце напевне створює самий більший когнітивний дисонанс, шо навіть приватний сектор працює як небудь і якигось альтернатив багато немає.

Основний дивіз таких компаній я підсумував би як «Ми тобі піхаємо оцю х*ню яку називаємо гордо ’сервіс’ і ще й ставимося до тебе як до лоха».

Але тут більше питання до юристів, наскільки реально «воювати» з такими структурами в суді?

P.S. в порівнянні з тими самими тарифами мобільних послуг в сусідній Польщі ти купуєш пакет за 7-10 злотих і маєш 100гіг 4g інтернету/місяць — проти того самого Київтсару, який має 3g тариф з 2Gb інтернету/місяць (пробував шось батькам в село вибрати, але поки ота фігня). Почуто від знайомих — гастарбайтерів. Сам не користувався.

8. Наконец-то убрать дерьмо в своем подъезде.

А может это я хожу и гажу?

0. Мінімально годувати кримінальну владу, неважливо яким саме популістом вона прикриється. Найкращий алгоритм — юридично вийти за межі країни.

Якщо ви бажаєте підтримати народ, або окремих його представників — надішлете їм гроші зза-кордону. Але даю гарантію, що кримінал [не без допомоги держави] з усіх сил намагатиметься їх віджати. Частину вдасться. Є ймовірність що відіжмуть всі за наводкою, а власників вб′ють катуючи щоб віддали максимальну кількість.

Хочете мати щось в цій країні — майте зборю. Тітушки чомусь не дуже охоче йдуть у регіони, де у людей зброї хоча б по стволу на сім′ю. Державна влада звісно цьому заважатиме, бо кримінал і є влада.

Так, вагався чи додавати пункт про купівлю зброї, мабуть, треба було додати.
Погоджуюсь, що зараз багато в чому піздец в плані можливості віджаття бізнесу але дуже сподіваюсь, що це пройде.

Вчи історію. Проти бандитів допомагає зброю і ніщо інше. Якщо не допомагає — то «санітари лісу» знищують цілу державу. Приклад — Сирія. Їхня вина лише в тому, що не уберегли державу від криміналу.

2. Ходити на вибори і не голосувати за популістів.

Всегда есть кому это сделать вместо вас.

Ruby/Javascript это уже инженер? Ниче так, чсв у парня.

Нет, что вы, только паяльник и тестер.

Иногда достаточно даже бумаги и ручки.

software engineer якшо бути точним. тобто закодити дрона на джаваскріпті можу, спаяти — поки ні =)

Инженер и ремесленник разные вещи. Чел походу не понимает. Одно дело кодить на RoR, другое дело понимать все настолько чтобы сделать свой. Ну и тд.

добре, що хоч когось порадував, всетаки є API на JS для дронів, хочите ви цього чи ні =) можливо не сек’юрно, але краще ніж нічого

давно вже пофіг на его яке мусив переступати 2 млн разів, щоб знайти взаєморозуміння, перша лінка в гуглі medium.com/...​g-javascript-28e7bce888ec

Гы-гы

The idea behind this project is to use the drone’s Bluetooth connectivity to receive commands from another Bluetooth-enabled device, like a computer or smartphone.

Слушай Виктора )) Он все правильно говорит.
Картинка „Real Time Web” повеселила ))

це було перше посилання як приклад. насправді тримав в руках дрон я якого можна грузити js скріпти і реагувати на серидовище за допогою камери без зовніншіх пультів керування.
але тут помітно, шо ваше завдання з Віктором обсирати/ржати, тому так, веселіться ; — )

Угу. Тайное задание белоруской масонской ложи.
Для большинства летающих, ездящих, что-то коммутируюющих железок критически важно детерминированное время реакции на событие (то, что называется realtime) и время исполнения кода. Во что выродится твой js скрипт, который даже (насколько я понимаю) не скомпилится в asm, а будет крутится на некой виртуальной машинке внутри — одному Ктулху известно. Поэтому слова «Real Time» и «Web» стоящие рядом выглядят как минимум смешно. И вызывают вопросы к компетенции их рядом поставившего.

А почему программист на этих языках не может считать себя инженером? Какие такие высокие недостижмые критерии чтобы человек мог называть себя инженером?

Имхо, стать может, но для этого надо иметь уровень квалификации высокий. А сделать рест апи пару формочек и рендеринг данных имея уже готовый инструмент сделанный умными людьми, это нифига не инженер в моем понимании.

Ну есть например должность младшего инженера в каком-нибудь зарубежном НИИ при компании. И он тоже не разрабатывает боинг 747 с нуля. Почему его нельзя считать инженером в таком случае? Да ,форму склепать не ахти как много скилла надо, но тем не менее это инженерная деятельность.

а что он не так написал?

Пост вброс, но отвечу: в этой стране нет и не будет экономической, социальной и физической безопасности. Можете даже не мечтать об этом. Если у вас есть с этим проблемы — валить, чем раньше, тем лучше.

У каждого своя точка не возврата и каждый сам для себя решает собирать чемоданы или ждать

нічого провокаційного, цікаво було винести топік на обговорення і почути думку колег, поки бачу, що більшості коментаторів не важливо що відбувається навколо. тільки шось не так, — виїжджаємо

Політичні процеси — це дещо інше. А військові — це вже не політика.
Під час війни політика стає на 100% брехнею. Я більше скажу, 100% брехні в політиці — це і є війна. Завжди війна, можливо не миттєво але дуже швидко.

Більше скажу, якщо брехати менше — війна скінчиться. При цьому брехати менше зі свого боку, а не вимагати від протилежного. Зараз робиться із точністю до навпаки, тому боротьба війна триватиме і надалі.

Приклад: навіщо створена до добре профінансована «патрульна поліція». Не звичайна поліція, не контроль над ними, не слідство, не правозахисні механізми, а саме патруль. Скажу правду: виключно для придушення соціальних безпорядків. Тобто щоб народ не возбухав що його грабують.

PS. А щас прибіжать декілька тролів і щось набрешуть. Бо їх замовнику дуже потрібна війна.

якщо так станеться і Київ стає лінією фронту, які були б ваші дії? Чи йшли би ви взагалі армію, хоча б в інженерні війська

Валить, быстро и организованно. Практика показывает, что геройство — очень не выгодная стратегия для выживания меня и моей семьи. Они мне важнее всего на свете

геройство — очень не выгодная стратегия для выживания меня и моей семьи. Они мне важнее всего на свете

Принуждение соседей к спокойствию или бомжей к тишине, при помощи кулака и ножа — это тоже геройство. ;)

В негероических странах, для такого есть работающая полиция.

Чи йшли би ви взагалі армію, хоча б в інженерні війська і як тут співпрацювали з «копами, з якими стрьомно стояти, коли в них зброя заряджена» ?

:D Певно, взагалі не в курсі, що таке інженерні війська і яке їх призначення?
Варто було б цікавитися трохи більше, то може б не було так страшно. Якщо лякає заряджена зброя, то можливо варто трохи більше про неї дізнатися, сходити на якийсь курс з вогневої підготовки і пробувати постріляти з зброї, якщо раніше навіть і до рук не брав. Якщо боїшся, що «Київ стає лінією фронту» і не знаєш, що робити, то переїдь десь подалі від північно-східних кордонів, де буде більше часу для прийняття рішення.
Але звісно, в такому випадку, найкраще імігрувати прямо зараз, і жити в якійсь спокійній європейській країні чи в США «в своєму „вузькоспеціалізованому“ світі», ніж тут кожен день трястися за своє життя і здоров’я

інженерні війська бувають різні — від побудови переправ для техніки до кібер атак/захисту важливої інформації.
стріляв з «калаша» ще в школі, тобто навик поводження зі зброєю 0.01 із 100 =) але наскільки розумію, зараз калаші мало шо вирішують

Валіза — Аеропорт — Наріта

Життя занадто коротке щоб задовольнятись наявним і не шукати більш підходящого для себе місця.

від себе не втечеш, якшо постійно навчишся бути біженцем, то таки і помреш нікому непотрібним біженцем. життя одне, але прожити його як біженець також не хочеться

мене не взяли, якраз був початок війни, прийшов перереєструватися в воєнкомат, запитали шо роблю, сказали йди роби далі. тоді я зрозумів, шо навіть воєнком засумнивався в моїй потребі сидіти в окопі.

В добровольческие батальоны тоже не брали? Волонтеры тоже нигде не были нужны?

добробаты долгое время фактически были вне закона. Это надо быть очень отчаянным человеком

То что они творили — знаешь ли тоже. И надо быть очень отчаянным человеком, чтобы во время войны не попытаться узнать что на самом деле происходит. Не из телевизора разумеется.

Бачиш друже, Artyom який «Lives in Seattle, Washington», з-за бугра вся картина видніша =)

2 рази ходив в воєнкомат. На 3й раз таки взяли. Відвоював, про що ніграма не жалію. Нажив кучу друзів, як і ворогів, остерохандроз і ноут на і7. Наразі стараюсь допомагати побратимам і йти в політику, як депутат свого села.

І все це тимчасово. Лише остеохандроз назавжди. Та й вороги, гадаю, надовго, і це ще не останні.

депутат свого села

Звісно ж ми віримо! То інші політики брешуть, а ти не такий. Якщо сказав, то так і було.
А всю гидоту — то вороги брешуть. Особливо той, в кого ноут віджав завоював.
_______________
Війна не може нравитись психічно здоровій людинні.
©Vadym Rud

Ноут купив в побратима :)

А той знайшов десь. Чи я вперше із вояками спілкуюся? А скільки працівники Нової Пошти цікавого розказали.... вигадали мабуть.

Мабуть. Українська армія мародерством і віджимом не займається. То ти стороною помилився
(ще й ноут на і7, навряд чи в депресивних донбаських селах таке знайдеться)

Канєшно занімається. Жре снєгірєй. Насілує старушок. Угнєтає угнєтьонне рускоязичне насілєніє.

В селі не побрешиш — односельчани все про тебе знають.

Більше розкажуть жителі того села де воював. А якщо в побратима якогось в майбутньому алкоголь язика розв′яже, то від подробиць навіть у бувалих сльози.

А шо про Вас кажуть на роботі колеги?

2 рази ходив в воєнкомат. На 3й раз таки взяли

Зачем? Без обид, но сложно понять. Каждому конечно своё, но не представляю зачем бы я туда поперся добровольно.

Не мог бы ты в двух словах изложить свои принципы. Не чтоб потроллить, просто интересно

Зачем? Без обид, но сложно понять.

«зачем люди ходят в горы? альпинисты это знают и так, остальные все равно не поймут»
примерно из той же серии

Попробуй позвонить любому на 2/3 восхождения, и спроси зачем. Узнаешь много нового о мазохизме.

Жаль они не могут позвонить себе в будущее, и поговорить перед тем как пойдут снова. Чтобы если не отговорить, то хотя бы убедить сесть на диету.

Можу вгадати (бо опитав немало таких як він). Причини три:
1) Тестостерон. Чоловікам насправді це подобається, як би вони не намагалися доводити протилежне. Це інстинкт. Комусь вдається отримати соціальні навички, щоб подолати інстинкти. А багато хто таки стає брутальним мужиком.
2) Агітація. Не варто недооцінювати гебельс-рупори. Особливо коли поряд армія таких самих «правильних». Коли на 100% знають хто ворог, але...
0) не спромоглися самі знайти інфу: заради кого кладуть до алтаря своє життя і здоров′я.

Якщо подався в політику, можливо вже зрозумів як ця держава функціонує. А може й з тих самих причин, і його так само принесуть у жертву. Я стикався із тими, із тими. Але зазвичай, віддавши значну частку себе війні, люди відмовляються вірити що то було дарма. І саме через жертвоприношення працюють всі відомі релігії, в тому числі ті що чомусь звуться політикою. Навіть цигани на площі працюють так: щось взяти, щоб цим шантажувати, щоб люди знайшли собі виправдання — і віддали ще більше.

Я б із ймовірністю 100% був на його місці, якби не захоплення поведінковою психологією. Якби не було звички дізнаватися справжні мотиви людей.

У інформації є ціна (зазвичай лише витрачений час). Але не мати її — означає заплатити значно більше тим, хто володіє засобами масової дезінформації.

тут згідний, шо воякам і тут і тут промивають голови патріотичними ідеями і релігійними віруваннями, шо «Бог на нашій стороні», але все-таки, якби не «наші» вояки, я б зараз спокійно каву не посьорбував вдома. І варто зрозуміти, шо без підтрімки «тилу», тобто нас з вами, ті вояки не схочуть робити те, шо вони робляьть.
Ідеї, які за певний час не підтверджуються (з патріотизмом і богом) , в екстремальних умовах, швидко «вивітрюються».

Якби не наші дибіли виборці, нам би взагалі не довелося воювати. Так само помилкою було розвалювати СРСР териториально, от йому б федералізація не завадила. До речі, СРСР був більше федерацією аніж зараз Рашка.

Чи можна подумати, не могли відвоювати право користуватися українською мовою? Могли. І користувалися.

Зараз нема великої різниці, чиєю колонією бути. На початку війни різниця була: свобода змі, свобода суспільних дій. Зараз всі диктаторські закони вже впроваджені, тому воювати вже нема про що. Хіба що роскомнадзор не повністю реалізували, але це питання часу.

Зараз Україна — колонія Штатів. І висить на кредитному гачку настільки назавжди, що формування навіть якоїсь держави — не світить. В тій самій мірі, як не світить це скажімо ЛНР.

Вважаю що найближчим кроком держави буде заборона виїзду за кордон. Можливо «окремим категоріям» (хто не сплатив хабара). А тим хто обслуговує феодалів наприклад і зараз нерухомість в Криму не заважає.

Вважаю що найближчим кроком держави буде заборона виїзду за кордон

Сюда прямо просится варламовское «запомните этот твит». Такой же видный прогнозист...

але все-таки, якби не «наші» вояки, я б зараз спокійно каву не посьорбував вдома

Всё верно. Скажем, если рашкоорки двинут на уютненькую Баварию — перед мною (далёким от войны челом) станет вопрос, валить куда-нибудь в Штаты с Австралией (куда рашко-орки точно не долезут), или же взять винтовочку и с братьями-баварцами пойти рашко-орков отстреливать, обороняя свои баварские приятности.

При этом, отстреливать «по-баварски» не такой уж плохой вариант. 3-хразовое полноценное питание в окоп, вокруг умные обученные люди, отстрел рашко-быдла с соотношением потерь 1 баварец на 20 быдланов, итп. В общем, «как деды воевали» (германские, на восточном фронте).
+ моральное удовлетворение от того, что делаешь планету чище.

Понятно, что в украинской армии с таким комфортом (и такими небольшими рисками) не повоюешь. И я бы не рискнул. Но, вроде, ситуация в ней тоже начинает улучшаться.

В общем, «как деды воевали» (германские, на восточном фронте)

Я-то думаю, в кого ты такой...

Я ведь не написал, «как наши германские деды воевали». :)

При этом, отстреливать «по-баварски» не такой уж плохой вариант. 3-хразовое полноценное питание в окоп, вокруг умные обученные люди, отстрел рашко-быдла с соотношением потерь 1 баварец на 20 быдланов, итп.

Мне кажется ты идеализируешь. У рашкоорков вполне себе ОТРК и пока ты будешь сербать кофеек в окопе вероятно туда прилетит большая такая ху_вина размером с боинг...

Підтримав. Але є питання: якщо з остеохандрозом все зрозуміло, то як там можна «нажити ноут на i7»?

Там нема де тратити зп. Ось і накопив на бу :)

не шарю звідки інфа про ноут, можливо десь коментар пропустив. але, якшо всі вояки будуть бомжами і алкоголіками, то довго така армія не позахищає

Це вже хто як себе психологічно настроїть. Мене завжди цікавив вираз «помреш нікому непотрібним» і тд. А що «ця» конкретна людина зробила для того, щоб бути комусь потрібним? Сиділа на дивані і скиглила про мовно/національні подібності у 21-ому столітті?

сучасний світ стає все більш інтернаціональний і я також не бачу різниці між людьми з території, яка історично назвала себе, припустимо США чи території, яка назвала себе Україна. справа в оцьому вже досить поширеному паразитичному існуванні людей які дійсно можуть впливати на ситуацію. сталася якась проблема, яка зачіпає територію де людина живе, вона собі каже «то не моя проблема я маю свалити», приїжджає на іншу територію, там також шось стається і зачіпає особистісний простір, знову історія з «це не моя проблема» повторюється.

також не бачу різниці між людьми з території, яка історично назвала себе, припустимо США чи території, яка назвала себе Україна

Разница в том, что из США на Украину ты можешь поехать запросто, а если обратно визу нужно получать и ДОКАЗЫВАТЬ что ты вернёшься

Как война закончится- сразу вернется.) на самом деле не всем США нравится.

США просто був як приклад, туди можна підставити будь-яку іншу країну

за що тут і мова, різниці між людьми немає, але штучно створені бар’єри є. і на такі процеси можна впливати

я також не бачу різниці між людьми з території, яка історично назвала себе, припустимо США чи території, яка назвала себе Україна

У вас достаточно личного опыта чтоб сравнивать людей на разных территориях?

можу тільки сказати, шо основна відмінність всіх людей — серидовище в якому вони перебувають, все інше однакове (любов, ненависть і т.д.). грубо кажучи якшо людина — злодій, то вона і в Африці злодій.

А так -при благоприятных раскладах помрешь голодным никому ненужным пенсионером . Хотя нет, пенсии тоже не будет, так что просто помрешь.

ми всі умрьом! *зриваючись в істерику* :)

на мой взгляд, основой причиной описанных проблем, является отсутствие инженеров (средний класс) в политических процессах. Большинство среднего класса тратят больше времени на выбор «смузи/сыров/велосипедов», чем на выбор политической силы, за которую будет отдавать свой голос. Про вступление в партию и участие в политической деятельности, никто и не думает. Поэтому имеем, что построили (не построили).

Все проблемы из-за того что смузихлебы не вступают в карманные партии олигархов. Как только начнут вступать — заживем как коты в масле.

тут много проблем:
1. «смузихлеб» не хочет вступать в любую партию.
2. «смузихлеб» не знает, что такое партия, для чего она нужна и как все работает внутри.
3. «смузихлеб» не знает, что кроме карманных партий олигархов, есть и другие партии.

PS: это относится ко всем людям, не только к «смузихлеб» :)

И главное, «смузихлеб» не хочет отдать все свои деньги и ценности и пойти воевать. Ну или хотя бы отдать всё военкому [поставленному по протекции вышеупомянутых мафий] чтобы туда не пойти. А потом всё равно пойти, потому что жадность безгранична: больше надоишься — больше план на следующую дойку.

Цікавитися політикою і голосувати — недостатньо. Потрібно проявляти якусь реальну активність. Іти в місцеву владу , волонтерити. Крім середнього класу зробити це немає кому. «нижчий клас» займається виживанням, «вищий» зацікавлений залишити все так як є

Так я тоже заинтересован оставить все как есть, например единый налог!

Как бы что-то мне подсказывает, что кто бы не был в партии или выиграл на выборах — ничего не меняется.

Ага... «Якби програмісти прийшли до влади, то цілі міністерства були б замінені невеличкими bash-скриптами» © не моє :)

Шоб бути політиком треба забути свою вузьку спеціалізацію і
1) навчитись обманювати, затягувати процеси, «засівати гречку» або
2) так само закинути все, вибрати якусь ідеологію і триматися її, будучи «чесним» політиком.
Але, якшо подивитися на реальний світ в більшості виживають тільки (1).

З кльового, шо можна було б перейняти нам з, наприклад, асашай: парламентсько — президентське управління, яке в нас поки шо імітується. Бо як ми бачимо, яким би Трамп стрьомним чуваком не був, він не може просто захотіти і нажати «червону кнопку». То має затвердити парламент в кількох читаннях, проконсультувавшисть з військовими. Свого роду «захист від дурака»

Наивняк. :) Западенцы всех таких «нычкующихся понаехов» будут брать за шкирки и отдавать в армию. Вместо своих родственников.
И будут правы.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тепер, маленький «уявний експеримент», а, що якщо так станеться і Київ стає лінією фронту, які були б ваші дії?

Дык, в любой момент. Хоть сегодня. Стукнет гэбэшному фюреру ночью моча в голову — и вуаля.

И весь прикол в том, что границу на выезд закроют — ни один программистешка зарубеж не проскочит (чтобы мобилизации избежать).

тут напевне справа не в тому, шоб пошвидше втікти, а справа в тому як би інженери могли б допогти в армії, з мене наприклал толку в окопі як з балерини в тому самому окопі. я був би корисний в якихось розрахунках, програмуванні дронів або в віртуальних взломах ворожих систем.

з мене наприклал толку в окопі як з балерини в тому самому окопі.

Чому?На вигляд здоровий молодий чоловік, руки-ноги-голова ніби на місці. В чому проблема?

мене не взяли, якраз був початок війни, прийшов перереєструватися в воєнкомат, запитали шо роблю, сказали йди роби далі. тоді я зрозумів, шо навіть воєнком засумнивався в моїй потребі сидіти в окопі.

в тому то трохи і проблема, шо інженерів кидають в окопи, а не інженерів за розрахунки

А еще в окопы кидают сантехников, строителей, продавцов и фермеров, вместо того чтоб кидать их на ремонт прорвавших труб, постройку домов, за прилавок или на поле. Время такое, война.

ИЧСХ, ни одной титушки. Ну вообще ни одной, за всё время. Потому что это самые ценные кадры, надо беречь!

титушки -потенциальные предатели, поэтому и не берут.

Не поэтому. А потому что война — гибридная, и они уже на войне. На гражданской. И для нынешней власти они куда более ценный актив.

И это не особенность Украины. Банды беспредельщиков, не подчиняющихся никакому закону, и не наказываемые государством — есть АБСОЛЮТНО ВО ВСЕХ тоталитарных режимах. Верно и обратное: наличие титушни означает тоталитарный режим. При любом другом режиме их быстро проредят независимо от количества.

Не веришь — поинтересуйся куда исчезли хунвейбины, и в какие рекордные сроки.

А вот не-титушки — потенциальные враги преступного режима. АТО для того и затевалось, чтобы максимально сократить количество патриотически настроенного населения, готового взять в руки оружие.

Если вдруг не в курсе, со стороны Лугандона цель абсолютно та же: выжечь настоящих буйных, которые согласны воевать — за идею или за деньги. Оставить рабов.

такие инженеры тоже есть в армии, но там нет нехватки специалистов. в отличие от командиров взводом)

я був би корисний в якихось розрахунках, програмуванні дронів або в віртуальних взломах ворожих систем.

А там нужны хипстерки со знанием руби? Там нужны люди, для которых построение и программирование этих дронов — это профессия и основная работа, и их никто в окопы кидать не будет.

К сожалению, там не нужны и те для кого это профессия, если они не «вплетены» в схемы освоения военных бюджетов.

В военной неразберихе гораздо легче проскочить

Ага. Ввод военного положения, введение комендантского часа, постоянные паспортные проверки на всех дорогах — особенно, у мужчин мобилизационного возраста...

В общем, «котлета с баблом» будет израсходована ещё до того, как чел доберётся до границы.

Я тебе скажу так: воевать с Россией без участия других стран Украина не сможет ввиду величины. Так что захватят страну быстро и никакие комендантские часы не помогут

А придётся. Другие подкинут техники/вооружений, может даже введут контингенты в западноукраинские области (но не факт).
Да и с величиной всё в порядке. Населения лишь в 2 раза меньше, оружия дофига.

При этом, каким станет Киев в случае рашкооккупации — видно по нынeшнему Донецку.

Мой выбор ноги в руки, это не моя война. Хочешь — можешь прямо сейчас в добровольцы, никто ж не держит. Хочешь дам адрес призывных пунктов добробатов?

Я пишу о том, что не успеешь вовремя свалить (до закрытия границы) — придётся идти воевать. Хитрожопость с пакетами бабла, едва ли помогут.

Но не переживай. Срашка не сильнее, к тому же мы (западные союзники) подкинем вам оружие и боеприпасы. :)

не успеешь вовремя свалить (до закрытия границы) — придётся идти воевать.

Мир не чёрно — белый, есть промежуточные решения

1) Населения не в два раза меньше, а уже в четыре. Воевать будут совсем не во многих областях.
2) Для удачной оккупации достаточно подавить остатки авиации (легко) захватить западные границы страны (сложнее) и Киев (средне).

а остатки ПВО подавить? И плюс джавелины уже в европе, как только, так сразу..

А нету правильного ПВО. Советское дальнее обнаружение смотрело в другую сторону. А ближним от границы до столицы ты среагировать не успеешь. Разве что снабжать укроармию напрямую спутниковыми данными из Штатов, но настолько ли эта территория нужна Штатам, чтобы раскрывать свои источники?
Джавелины сначала к нескольким километрам от цели подвезти надо.

а кто не даст их подвезти? ПВО не против ядерного оружия нужно, а против авиации. Потому что, если Россия применит против Украины ЯО- после этого забудут, что такая страна Россия вообще была. А если еще вместо Воронежа..попадет по запорожской АЭС, например..Европейцы не простят..

нету правильного ПВО

в какой части служили?

Реактивная артиллерия шмаляет дальше чем джавелины

у нас она тоже есть) меньше ,чем у России, но для защиты достаточно 1: 3 иметь к силам нападника.

1) на рашке населения 80 млн, в Украине 40 млн — так что, в 2 раза
2) Для оккупации, до Киева нужно для начала, доехать. Что для древних рашкотанков 40-калетней давности, будет очень проблематично.
Притом, рашкотанки в Украине есть чем встречать...

1) 120...125 против 30...33.
40 миллионов наличных граждан на подконтрольных территориях никак не наберётся.
2) возможно и проблематично. Но насчёт достойно встретить совсем не уверен. Тут военторг на весьма ограниченной территории подавить не могут...

много причин ,почему подавить не могут. И военная сила -здесь вопрос 25-й..

1) Откуда там 120? 80 максимум.
2) Подавить могли бы. Но нафига? Пускай местные жители лечатся от вавок в мозгу «русским миром».

А потом, украинцы вполне смогут уничтожать безмозглых ордынцев, с соотношением потерь 1:3, если не 1:5. Так что, в любом случае, ордынцы быстро закончатся.

Как жаль, что это только твои влажные фантазии. Илловайск и Саур могила тому подтверждение: пока украинская армия проигрывает и по оснащённости, и по призывным ресурсам

То было во времена, когда украинской армии не существовало.

Ну ты прямо военный советник. Арестовича перечитал?

Не мог бы ты воспользоваться мозгом ещё раз и указать реальные успехи украинской армии. Против пьяного сброда а-ля казаки конечно воевать можно, но когда в ход пошли «отпускники», увы — похвастаться нечем. За 25 лет украинская армия разваливалась и за три года, без денег нельзя создать то, на что нужны десятилетия

Не мог бы ты воспользоваться мозгом ещё раз и указать реальные успехи украинской армии.

Дебальцево. Там рашкобыдланам так дали по мозгам, что с тех пор гэбня решилa переключиться на Сирию, а в «лугндоне» уже 2,5 года затишье.

Ну так себе успех, по зубам дали, не спорю, но все равно Дебальцево потеряли..

Тогда армия только создавалась. Сейчас не потеряли бы.

В армии должны воевать профессионалы. Откуда они возьмутся за два года? Посмотри статистику: рядовые есть, по комсоставу большая нехватка

В армии должны воевать профессионалы.

Против быдлорашки-то? Хватит и обученных призывников. :)

Почему тогда донецк и Луганск, не говоря уже о Крыме до сих пор не подконтрольны?

Сейчас уже патронный/снарядный голод лютый.

За 25 лет украинская армия разваливалась

собственно как и российская, поэтому так то ± то на то и выходит

Нет, на российскую армию деньги всё же выделялись

на российскую армию деньги всё же выделялись

И что с того? На космонавтику быдлорашки тоже деньги выделялись. Довыделялись до того, что новые космодромы недостроены, вылизанныe за 50 лет эксплуатации «прогрессы» не летят — а деньги в Женеве да Майами. :)

В России космонавтика есть. На Украине нет

В России космонавтика есть. На Украине нет

Много у кого нет. На рашке уже тоже, считай, что нет.

Но баблос да, выделялся и выделается. :)

Много у кого нет. На рашке уже тоже, считай, что нет.

Тем временем в Рашке korrespondent.net/...​eta-s-novym-ekypazhem-mks

Тем временем в Рашке korrespondent.net/...​eta-s-novym-ekypazhem-mks

Пилотируемая космонавтика это единственное, что на рашке ещё дышит. Лишь благодаря тому, что амеры свою электронику для «Союзов» (пока что) не перекрывают.

П.С. Характерно. 1 рашко-пилот для руления агрегатом + 2 амерских астронавта, в качестве «полезной» нагрузки.

Ну тут вопрос кто кому что перекрывает. Русские не дураки и постоянно держат американских заложников на МКС. Перекроют электронику — новые американцы на МКС не полетят, старые там и останутся.

Русские не дураки и постоянно держат американских заложников на МКС.

Для «заложников» на МКС припаркованы «Союзы». И спуск оттуда — проблем не составляет.

Проблема это постройка очередного «Союза» для запуска. И, собственно, подъём. Пока амерaм нужно отправлять на МКС своих людей, а амерские частники тушек пока не возят — рашко-космонавтика (пилотируемая) будет амерскими стараниями дышать. Как начнут возить частники — тут же умрёт.

Порошенко принял Украину с сохой а оставил с атомной бомбой

а оставил с атомной бомбой

...на базах НАТО под Одессой, Харьковом и Черниговом :)

В Иловайске не помогли резервы, генштаб почему-то так и не отдал приказ другим воинским частям о поддержке тех, кто был в Иловайске.. И кстати открыты уголовные дела по этому поводу..

А там не было воинских частей. Лишь «добробаты»...

P.S. Хотя не, это я с Саур-могилой спутал. С Иловайском, не ожидали что военные рашкоуродцы ломанутся через границу...

Вобще-то 140млн в РФ.

Исключительно в рашкоагитках. Так же, как и 6 млн тyристов в «крымнаше».

Кто свалил, кто сдох. Рашкостатистика ведь....

Ты упорен в своём заблуждении относительно ущербности российского народа.

заблуждении относительно ущербности российского народа.

То, что рашкобыдло ущербно — очевидно любому челу с работающим мозгом и знанием истории.

Не веришь? А почитай российских классиков. Толстой, Достоевский, Пушкин, итп...

Я читал произведения этих авторов, что именно из их произведений ты советуешь?

Я читал произведения этих авторов, что именно из их произведений ты советуешь?

Всё подряд.Там везде рашкобыдло раскрыто с «лучшей» (и реалистичной) стороны.

тут не зовсім згідний. Почну ту ж саму байку, «якшо людина — бандит, то вона і в Африці бандит і навпаки». Знаю (бо співпрацював до АТО), шо в рашці є багато толкових спеціалістів, музикантів і рівняти всіх під політику партії або книги пращурів немає сенсу.
Але те шо люди дозволяють робити своїй владі, то вже погано і зовсім інша історія. Та ж сама пропаганда про «распятих младєнцев» чи ше якісь речі, які б навіть на нетверезу голову не придумав би, як мінімум хоча б «диванні воїни» обсміяли зі всіх сторін, а незалежні журналісти/музиканти підхватили і показали в новинах, як народ то веселить. А в рашці всі, або майже всі сиділи тихо і хлопали «вождю партії».

Я опираюсь на официальные данные. На что опираешься ты в оценке в 80млн, приблезительно силой прочуствовал?

На что опираешься ты в оценке в 80млн, приблезительно силой прочуствовал?

Гугли по «население россии 80 млн».
И задействуй мозг — он тебе не для ковыряния «1С» дан.

Гугли про анунаков.
И задействуй мозг — он тебе не для ох... заполни профиль что-ли, а то палевно

Чую, склонность к рашкомиру испортила тебе мозг. А может, наоборот — от испорченного мозга, склонность к рашкомиру?

Порошенко вор?
------------------------------
Путин — х*йло
Крым — украинский

Порошенко не думаю, что особо ворует — ему незачем, да и в иcторию хочет войти иным.

Но воров (и даже бандюков, типа одесских и харьковских гавриков) вынужден крышевать.

В постсовке это говно еще надолго, лет на 50.

не факт, історія як і технології йде стрибками, що варті тільки поява ПК в технологіях, так само і зміни в державі. наприклад відсталі африканські країни не проводять зараз дротовий телефон, щоб потім запровадити мобільний.

Історія — так, йде стрибками, але стрибки відбуваються як правило через великі війни. Останні 100-200 років — так точно.

Після стрибків у прірву шансів вже нема. Хижі закони глобальної конкуренції ніхто не відміняв.

это говно еще надолго, лет на 50

Я ж говорил, уменьшай дозу таблеток для оптимизма. Следующий взлёт этой стране грозит только после крушения глобальной финансовой системы. А до тех пор она ДОЛЖНА, и её будут ДОИТЬ.

Завещание уже написал? Или всё потратишь на опиоиды?
Единственное разумное их применение — физическое обезболивание при травмах. Других нет и никогда не будет, из-за крайне тяжёлых необратимых последствий.

Я не знаю никого, кто бы мог слезть с опиодиодов. Временно бросить — да. Но зависимость никуда не денется, и она не психологическая.

Да, кстати, работоспособность при них почти нулевая.

Феодализм уже полным ходом. Не веришь — поинтересуйся чья земля, и кому очень важно удерживать запрет на её продажу простыми смертными. Судебная власть целиком легла под феодалов. Разделения власти на законодательную, исполнительную, судебную — уже нет как такового.

Я не предлагаю большой войнушки. Лишь ставлю перед фактом, что вы оптимист, сэр!
Равно как и насчёт опиатов. А продать продадут, было бы желание и бабосы.

Не сцы, некому в «больших войнушках» воевать.

Единственное, рашка сдохнет в результате большой войнушки. Но та войнушка будет, хоть и большая, но не «горячая», а «холодная» — примерно такая, в результате какой сдох недавно совок.

Підписатись на коментарі