Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Американский менталитет изнутри: взгляд Canadian разработчика

This is my answer to the article dou.ua/...​rticles/usa-cultural-fit

Хоч я й живу в Канаді, але такі відгуки про менталітет північних американців (згрупую) чую від людей які тільки приїхали або живуть тільки 1-3 роки.

Трохи здивувався почути таке від людини яка прожила сім років тут (я до речі також).

Ви просто залишаєтеся в колі інтелігентних людей (програмісти ж навколо) з високим рівнем доходу, але ще не настільки близькі з ними щоб вони вам розповідали про політику.

Це так як в Україну приїде китаєць і ви як співробітник захочете з ним поговорити, то теми ви будете вибирати спорт, погода і якщо він не буде навіть в цьому зацікавлений ви так і залишитись на цьому рівні і будете з ним говорити про роботу тільки. Тому вивчіть правила футболу спочатку, а потім дойде і до Трамп дискашинс.

Тут є все від: плохое настроение или жалуются на жизнь, говорил о конкурентах плохо, Шеф будет звонить вам поздно вечером, Постоянные переработки, противостояний новичков и дедов, местных и приезжих, сыроедов и продажников.
а якщо ви познайомитесь з людьми з робітничих професій от там фак через фак.

А те що ви не бачили політики тільки означає, що ви ще не дійшли до цього рівня. А то розборки за тепле місце тут ще ого-го

Хяляву всі люблять, в нас тут як хочеш протестувати website load testing так напиши якусь акцію про знижку (free stuff) от тобі і сайт завалять без всяких дос атак.

А в інтернеті тут знайомляться тому що просто немає часу, зранку став на роботу з роботи заїхав в один магазин за 20 км від дому і вже й день пройшов.
з роботи йдуть вчасно тому що дітям потрібно на футбол, сокер, баскетбол, піаніно і ще купу інших активностей які можуть дозволити батьки програмісти.

Як на мене менталітет однаковий, постав нашу людину в такі самі обставини: кредити, великі відстанні /нехватка часу, правова держава — і вони будуть такі самі.

P.S.: Обіцю більше не використовувати створення топіку як відповідь на статью. хай пробачать мене боги Доу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Поки читав коменти вижрав кіло попкорну. Мабуть є в мені щось американське. Попкорн.

Мабуть є в мені щось американське. Попкорн.

нє. осьо точно воно:

вижрав

146%!

Да тут целый «наш ответ Чемберлену». ))
Я смотрю многие невнимательно читали статью. Я же писал, что когда вы с кем-то в доверительных отношениях и без посторонних ушей, то можно обсуждать все: и жен, и политику и даже национальности. А тем более в баре. Моя статья была о деловой среде, а не о баре. Это 2 большие разницы, согласитесь.
Также писал, что переработки оплачиваются, если таковы есть, а не то что их вообще не бывает.
Как кто-то правильно заметил, знижка и халява это не одно и то же. Одно дело купить дешево, это просто удачная сделка, другое дело брать даром.

В целом, согласен, что статья получилась излишне позитивной, хотя я, вроде, старался писать как хорошее, так и плохое...

я таки думаю это только дети на позитив ругаются ибо оно когда сидишь на мамкином борще, то читать межу строк тяжело)
А взрослые люди таки понимают, что за любым позитивом, можно нотыскать негатив, если его искать.

скажіть де я писав про негатив?

я якраз не кажу що політичні бесіди це погано чи те що любов до халяви є щось не нормальне (правда залежить від кількості, як Майк привів приклад), чи в Україні немає компаній в яких платять за понаднормові години ( сім років тому в такій працював)

В цілому стаття хороша, але трішки в рожевих окулярах.

В цілому стаття хороша, але трішки в рожевих окулярах.

в моей системе жизенных ценностей, это гораздо ценнее, так как негативить гораздо легче , чем искать и находить позитив.

Як на мене менталітет однаковий, постав нашу людину в такі самі обставини: кредити, великі відстанні /нехватка часу, правова держава — і вони будуть такі самі.

Это, кстати, для меня стало очевидно на второй год жизни тут, особенно, когда выходишь из рабочей среды и общаешься с мамашами и папашами на детской площадке.

Хяляву всі люблять, в нас тут як хочеш протестувати website load testing так напиши якусь акцію про знижку (free stuff) от тобі і сайт завалять без всяких дос атак.

Тут одна местная мамаша даже посещает психолога по этому поводу, на пейсбучеке есть локальная группа по району «отдам всё бесплатно», так она сидит там 23:59 в сутки и клеймит реально всё, что постят, весь дом завален халявой.

Сама статья розовый очки конеш.

Тому вивчіть правила футболу спочатку, а потім дойде і до Трамп дискашинс.

У нас пойти в любой бар, или закажи убер, скажи что ты из юкрейн, любой третий разговор будет про россию-америку-путин-трамп.

У нас пойти в любой бар, или закажи убер, скажи что ты из юкрейн, любой третий разговор будет про россию-америку-путин-трамп.

не, ну в бар это в бар
но и на работе тоже, я через неделю-другую командировки ездил с заокеанским коллегой grab some lunch, так мы вполне себе непринужденно обсуждали и политические реалии и количество детей в семьях.
ну вот разве что до полоскания внутрикорпоративного белья за месяц дело не дошло, да.
да и то думаю исключительно потому что забухать в неофициальной обстановке не получилос.

P.S.: Обіцю більше не використовувати створення топіку як відповідь на статью. хай пробачать мене боги Доу.

Видать чешется прилично, но не такой уж сильный зуд, раз ради ответа на статью вместо того, чтобы деанонимизироваться приходится создавать топик.

Бгг, сам пару раз так хтел сделать, но потом медетация, слушать как поют птички, дышать глубже , зуд в заднице проходит, и можно жить и двигаться дальше, оставив доу без своего сверхважного мнения по статье.

Великий и могучий Русский язык.

Тріщини ще можуть бути.

Так ты ж вроде даже статью писал :) если я правильно помню :)

Интервью, и сам же не мог ответить на комменты в нем %)

Завидую твоей силе воли :)

дякую за пораду.
щось про медитацію не подумав, одразу подумав про мазь, але аптека була зачинена тому створив тему.
наступного разу обовязково помедитую.

вот да медитация отлично помогает от всего

зуд, раз ради ответа на статью вместо того, чтобы деанонимизироваться

я cделал, ради 1 коммента k этой статье

постав нашу людину в такі самі обставини: кредити, великі відстанні /нехватка часу, правова держава — і вони будуть такі самі.

Два питання: Ви колись за 7 років в Брукліні були?
І друге: а хто, на Вашу думку, має поставити «нашу людину» у відповідні обставини?

ні не був ні в канадійскому, ні в американському
думаю, що вже змінюється і ці мінімальні відмінності (внимательно слушают, стараются разделять работу и личную жизнь, gender equality ) скоро будуть і в Україні

думаю, що вже змінюється

 ОК, тоді ще одне питання: чому блискучі грузинські реформатори нічого не змогли реформувати в Україні?

Гадаю, Ви в певному сенсі заспокоїлись, увійшли в норму і надзвичайно недооцінюєте існуючі культурні розбіжності. Так, я теж вважаю, що в нас дещо змінюється, але такими темпами, що різницю побачать хіба мої внуки.

Вам бы в Украину на годик-два вернуться 😉🙃

Попытка чего? Меня все эти писатели «за Украину», живущие «там» по 3-5-7 лет уже даже умилять перестали.

Так звичайно, і Канада, і Америка в соціально- економічному плані набагато більш розвинуті ніж Україна, і так я сподіваюсь, що Україна зможе перепригнути десятиріччя які пройшли пн. американські країни, щоб дойти до того, що вони мають зараз. Не думаю, що Грузія відійшла набагато далі від України, щоб називати грузинських реформаторів блискучими.

я не за Україну і не за північну Америку, я про те що люди і там і там однакові (з психологічної точки зору). Я нічим не змінився приїхавши сюди: і далі вітаюсь і усміхаюсь людям, позитивно налаштований, не перебиваю людей коли вони говорять, люблю халяву, і вважаю, що gender and racial equality є дуже важливими, так само як і я вважав і робив в Україні. І я впевнений, що люди з такими поглядами є як і в північній Америці так і в Україні.

Вряд ли: Майк не пишет на украинском.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

да как то статья показалась вообще удивительной, что то типа моего впечатления от первого года в Новой Зеландии
автор видимо настолько в аутистичном спектре ( что на самом деле ничего плохого) что с ним ни кто кроме как о погоде ни о чем даже не пытается говорить

Хоч я й живу в Канаді

— Ой, этот Карузо! Столько шума — «хороший певец, хороший певец»... А он и фальшивит, и картавит!
— А ты что, слушал Карузо?
— Нет, мне Изя напел!

В мене багато знайомих американців, постійно працюю з американцями, в америці буваю тому «інформація з пєрвих рук»

Ото ж бо. Що ви працюєте із колом обраних вами, а не змушені знаходитися в USA-середовищі «як воно є». Це все одно що оцінювати суспільні настрої за френд-стрічкою у фейсбуці.

Так, це дуже не очевидний момент, що ви працюєте з людьми поза системою. Зіткнення із людьми в системі — то зовсім інша казочка.

Скажи, вот такой вот говор аля «пєрвих» ты реально считаешь стильным, модным, молодежным?

Канадский украиниш — злой и беспощадный %)

Після самер брейку наші чілдренята підуть до скулу до другого грейду :D

новозеландский тоже збс, на сходочке пару раз становилось страшно от того что я ротом выдавал

ні не вважаю
перепрошую і надалі спробую утриматись від слів паразитів
P.S.: деколи тяжко підібрати слова коли ти за день розмовлєш на декількох мовах

Підписатись на коментарі