Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.
×Закрыть

Чи можна писати безпечний код на Ruby?

Підскажіть будь-ласка чи можна писати безпечний код на Ruby для роботи з номерами кредитних карточок, для зняття грошей за послугу, забезпечуючи надійність для клієнта; чи потрібно в такому випадку Java, або замовити в банку або десь в іншому місці таку програмну частину для обробки платежів з карточок?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дякую за ваші відповіді, допомогли.

Не можна. Рубі це решето.

Можна писати. Так само як і на будь-якій іншій мові популярній в бекенді.
Але, з вашого топіку виглядає , що ви точно не впевнені що саме вам потрібно. Тому краще не звязуватися із кредитними карточками. А інтегрувати якись платіжний сервій. Paypal , якщо це не украхнський сайт (компанія). якщо український то є варіанти типу Liqpay

Такий код не потрібно писати, потрібно підключити бібліотеку того провайдера платежів, яким ви користуєтесь.
Особисто в мене два проекти на Ruby пов’язані з платежами — один приймає плату через приват24, інший через яндекс.касу навпаки роздає гроші кому треба. Все працює без проблем.
Не зрозуміло що ви маєете наувазі під «безпечним» — оброблювати та фіксувати транзакції звісно вам доведеться що в Ruby що в Java.
Якщо у вас буде платіжний бекенд написаний на Java — то вам порібно буде якось основний аплікейшен з ним зв’язувати що може додати points of failure.

ps: я би писав на Java але тільки через те що в мене досвіду з платформою значно більше ніж з ruby. Що там що там можна наламати дров.

Подписаться на комментарии