Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

How to Make the World a Better Place

Привіт, леді і джентльмени. Я працюю девелопером у Львові, і насмілюсь на спробу популяризувати через наш професійний форум одну ідею. Я вже бачив подібні речі на ДОУ, і, сподіваюсь, що цей топік буде корисний людям, які знаходяться на шляху вдосконалення простору довкола себе. Жодного стосунку до політичних сил чи громадських організацій ні автор ні пост не мають.

Озвучка презентації недосконала, я це розумію, тому кому зовсім вже несила слухати — є слайди.

Слайди+звук: www.youtube.com/watch?v=LR81gMYjmIg
Слайди: docs.google.com/...​_info_params=1#slide=id.p

Дякую за увагу, сподіваюсь що це буде цікавим і корисним. Я б дуже хотів мати щось подібне 6-7 років тому, коли для мене все починалось. Гарного перегляду.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

bump, можеш написати апдейт в 2021?

Зберусь якось, да. Поки сезон — скажено зайнятий, на походах в туалет час економлю :)

Есть такой прилож КМДА, куда можно отправлять жалобы по киеву, так я отправил жалобу, где-то через месяц пришла отписка и нужно было выбрать удовлетворена жалоба или нет. Моя жалоба не удовлетворена (на месте ничего не сделано) и я об этом написал и вернул жалобу на рассмотрение. С тех пор прошло месяцев 10, жалоба находится на «доопрацюваннi». Ничего не исправлено.

Залежить від масштабу. Ну і да, в Києві я не працюю, точно не скажу :(

Раньше срабатывало, я пару раз жаловался. Пока это было в новинку, и чиновники боялись нового. А теперь, забили, как всегда.

Тут, у Львові, також стало дещо гірше з часів запуску, але працює.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Адаптованих для Львова порад бракує, тому я вирішив доповнити :)

Та воно так і є. Нещодавно бачив сумне відео, в блозі Алекса Шитюка ,як у вас якісь придурки зламали молоде дерево. Може щось воно й зробить.

шУтюк на шИтюка ображається :)
Він, доречі, працівник міськради.

А можно текст на русском?

Нажаль, його немає :( Все ж таки, орієнтовано на Україну.

Можно открыть возможность добавлять субтитры, может кто и переведет.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

еще одно заблуждение «львовского мира»

Друже, я 25+ років жив на центральній Україні, де всі, в т.ч. я, говорили російською. Я говорю нею чудово :)
Можливість субтитрів я додам, ноу проблем.

маневры. Теперь такое чувство что ответили мне...

я просто не знайшов як видалити комент

Вброс не засчитан, сам нажимай свои спам-ссылки во имя лучей бобра.

То не спам, хіба модератори ДОУ пропустили б подібні лінки?

Бла-бла-бла — натискай сюди = СПАМ.
Не спам, коли б ти розповів що саме на тій стороні лінка. А не лише чарівне слово «покращення».

Вибач, але за таке не те що не пропускають на нормальних ресурсах, а миттєво у блекліст без подальших пояснень. Бо то є звичайна розкрутка. А зважаючи на те, що має ознаки шахрайської и політично-шахрайської агітації, у блекліст мають потрапити і усі посилання на цільовий ресурс.

Заради цікавості хто ти є, таки подивився що ти спамиш. Передбачення справдилося — це найгірші мразі в Україні, грьобана садонеміч, готуються до виборів.

ичсх, теперь назовут тебя «непратриотомсукмразьпритесняют». Скажи жах жахальный, а?

«Поєдатєль неадекватів», Ви помічені в канібалізмі :)

Угу. Младенца доем щас и начну переживать за это

Дякую за комент, Олексій.
Не знаю наскільки це добрий екскьюз, але тепер кажу, що жодного стосунку до політичних чи громадських організацій ні автор ні пост не мають.
Щодо розкрутки — там прямо в пості написано, що це спроба

популяризувати

, тобто це і є розкрутка. Заклик людей прибирати за собою сміття — також розкрутка, питання лише в меті :)

Ето нє спам, а рєальний спосаб заработать милион доларов.

Ето нє спам, а рєальний спосаб заработать милион доларов.

точно! народ скаже як зав’яже :)

Харе генерировать свои тексты здесь

Підписатись на коментарі