CRM для навчальних закладів

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Вітаю,
Цікавить питання про CRM для навчальних закладів (курси, садочки, школи, спортзали тощо)
Єдині спеціалізовані системи, які я бачив це otmechalka (привіт із 90-тих) та talanto (почив у бозі в зв’язку з російським корінням проекту), все інше що пропонує ринок це дорогі b2b системи (sales ліцензія+education+100евро за кожного користувача), що не зрозумілі пересічному підприємцю, наприклад, власнику художньої школи, який чудово зрозумів би іншу арифметику (50 учнів — 200 грн/міс, 500 учнів — 2000 грн./міс), а скільки буде користувачів, він один чи + десять викладачів, то вже несуттєво.

Отож питання,
1. може я щось проґавив і вже подібне з’явилося у нас?
2. Як гадаєте, наскільки така система може бути жаданою у нас в країні (у сусідів таке є, але ж ви розумієте офіційно оплачувати з рахунку компанії проблематично)?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Вы хотите чтобы вам продавали условную CRM не по количеству пользователей, а по количеству человек в базе данных?) Такой модели я еще встречал, честно говоря и не думаю что она кому-то выгодна вообще. Постепенно школы и универе приходят к такому софту, частные школы так точно. Если говорить про что для учебный заведений, то вот хотя Битрикс24 www.bitrix24.ua/articles/crm_school.php

Ну почему же в любом тарифном плане CRM, если она облачная например есть ограничение на количество сделок, контактов в базе данных и дискового пространства. Так что всякие тарифные планы есть, не только за юзеров платит

Я такое писал, там еще расписание было, кабинет преподавателя и учеников, и.т.д. Если не найдете пишите в Личку

Вы хотите чтобы вам продавали условную CRM не по количеству пользователей, а по количеству человек в базе данных?) Такой модели я еще встречал, честно говоря и не думаю что она кому-то выгодна вообще. Постепенно школы и универе приходят к такому софту, частные школы так точно. Если говорить про что для учебный заведений, то вот хотя Битрикс24 www.bitrix24.ua/articles/crm_school.php

Юзал эту ЦРМ, бомба, много функционала, но на администрирование бабки надо приличные, сам не смог вкурить. Смотрю у них сейчас есть бесплатный тариф www.bitrix24.ua/prices только с урезанным функционалом. Тоже неплохо если хочется опробовать.

Є український crm інтегрований з пошуковою системою для шкіл та репетиторів biz.voopty.com

Є український продукт називається turbofix.com.ua досить зручний сервіс та реалізація.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

бачив що багато університетів використовують ось це moodle.net

Moodle — це LMS. І там дуже не зайвим є розробник в штаті.

talanto (почив у бозі в зв’язку з російським корінням проекту)

Таланто наче живий

Додзвонитись не можна, вказана неактуальна юридична адреса... Гадаю, вони вирішили призупинити діяльність в Україні

Саме питання CRM для навчальних закладів неактуальне. Це досить оффлайновий бізнес. Його треба або значною частиною переводити виключно на IT-рішення, або ж не чіпати взагалі.

Інакше закінчується все передбачувано: утворюється дублююча система, яка тільки ускладнює із без того навантажений механізм. В результаті нічого адекватно не працює, бо його не наповнюють. І це фактично стає вакцинацією проти справжніх, дієвих рішень у майбутньому.

Сучасні навчальні заклади навіть грьобаний сайт вести не можуть, а ти їм CRM тулиш. Це хіба що університету знадобиться, та й те не кожному.

Це так здається. Якщо мова йде про комерційні заклади, то це дуже актуально

Для ВНЗ — є АСУ «ВНЗ» (добрих відгуків не чув :D).
Для шкіл — є Щоденник.юа і якість аналоги.
Знаю школи, які робили шось подібне на базі сайтів Гугл.

Щоденник цікаво, отож для шкіл питання закрите. Лишилися приватні навчальні заклади з бізнес-складовою, що не впишуться у формат шкіл.

А у щоденника російське коріння, цікаво наскільки це безпечно зливати дані наших учнів?

Підписатись на коментарі