×

Angular 5 and Service Worker: Як виключити конкретний URL з ngsw-config.json?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Є на форумі ті, хто вже тестували нову фічу на Angular 5 — Service Worker? Я її успішно прикрутив до свого проекту, і усе завелось з першого разу, але є невеличка проблема: «Як можна виключити з переліку конкретний URL, щоб він не обслуговувався Service Worker’ом?».

Наприклад, у мене є лінк на /api/rss (тобто на RSS feed), що відкривається в новій закладці браузера. Зараз Service Worker перехвачує навіть відкриття лінка в новій закладці й переадресовує його на index.html, що відповідно тягне за собою завантаження Angular application... чого не повинно бути.

Виставив своє питання також і на Stackoverflow причому призначив за нього 50 балів по програмі баунті.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ось і виросло покоління програмістів на фреймворках. Сервіс воркери — це технологія незалежна від фреймворка. Якщо почитати доку по сервіс воркерах, то можно дізнатись, що при реєстрації нового воркера можна передати другий аргумент, який і визначає на яких сторінках воркер буде працювати.
developer.mozilla.org/...​ntainer/register#Examples

Ось і виросло

нове

покоління програмістів на фреймворках

Я когда такого впервый раз собеседовал, был очень удивлен: реакт шпарил аж остановить нельзя было, но написать наследование отличное от extends Component — это уже как корабль в космос запустить.

Дякую за відповідь, але:

1. З чого ви взяли, що я не знаю, що сервіс воркери є незалежними від фреймворка? Із цієї цитати?

нову фічу на Angular 5 — Service Worker

2. Чому ви вирішили, що немає ніякої специфіки роботи сервіс воркерів для даного фреймворка?

Підписатись на коментарі