Microsoft exam 70-480

Всім привіт!

Хочу пройти тестування від Майкрософту за напрямком «70-480». Гуглом користувався, але контент застарілий і на мою думку не актуальний на даний момент.

Поділіться будь ласка можливими актуальними дампами. Можливо у когось є свіжий досвід складання даного тесту. Вдячний буду за матеріали для підготовки, різного роду сайти для перевірки своїх знань, книги. На даний момент перечитав книгу «Training Guide» Glenn Johnson.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колись готувався до сертифікації на МТА. Було лише 2 приклади іспиту. По них і готувався

але контент застарілий і на мою думку не актуальний на даний момент.

Дата публикации: 20 августа 2012 г.
www.microsoft.com/...​learning/exam-70-480.aspx

Отак прийде після «дампів» розробник: формально — сертифікація є, практично — є ньюанс.

практично нюансів немає ніяких, сертифікат потрібний для промоушина, запитання у тесті не складні, але є питання про canvas, svg, web services — без підготовки і читання відповідної літератури на них складно відповідати.

Так готуйся і читай. В чому проблема?

Жодних проблем. Просто, хотів отримати рекомендації від людей які вже мали досвід проходження тестування.

З вашого посту склалося враження, що ви шукаете якийсь легкий спосіб отримання сертифікату, і варіант вчити+читати вас не влаштовує.

потрібний для промоушина

(facepalm)

ніколи не списував в школі?
не скидувався на залік?
ніколи не робив копі/пейст з стаковерфлоу?

Мікрософтіські екзамени славетні тим що правильні відповіді часто суперечать здоровому глузду і тому що написано на МСДН/Текнет. Тому бажання перестрахуватись в мене не викликає думок про «ньюанси».

Хід твоїх думок зрозумілий. Але питання не по темі. Школа була давно, можливо так. Ні, на залік не скидувався. 100% copy/paste теж ні. А ти як, системи теж через copy-paste адмініструєш ? :) Сдачу іспиту через брейн дампи вважаю нездалою практикою.

так дампи ж для підготовки і перевірки себе ? Після читання потрібної літератури хочеться якось себе перевірити і знайти слабкі сторони

А это уже зависит от человека. я знавал девов, которые вечером заучивали дампы, утром сдавали экзамены. в итоге пачка MS сертификатов, а знаний особо и нету

Подписаться на комментарии