Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Microsoft exam 70-480

Всім привіт!

Хочу пройти тестування від Майкрософту за напрямком «70-480». Гуглом користувався, але контент застарілий і на мою думку не актуальний на даний момент.

Поділіться будь ласка можливими актуальними дампами. Можливо у когось є свіжий досвід складання даного тесту. Вдячний буду за матеріали для підготовки, різного роду сайти для перевірки своїх знань, книги. На даний момент перечитав книгу «Training Guide» Glenn Johnson.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колись готувався до сертифікації на МТА. Було лише 2 приклади іспиту. По них і готувався

але контент застарілий і на мою думку не актуальний на даний момент.

Дата публикации: 20 августа 2012 г.
www.microsoft.com/...​learning/exam-70-480.aspx

Отак прийде після «дампів» розробник: формально — сертифікація є, практично — є ньюанс.

практично нюансів немає ніяких, сертифікат потрібний для промоушина, запитання у тесті не складні, але є питання про canvas, svg, web services — без підготовки і читання відповідної літератури на них складно відповідати.

Так готуйся і читай. В чому проблема?

Жодних проблем. Просто, хотів отримати рекомендації від людей які вже мали досвід проходження тестування.

З вашого посту склалося враження, що ви шукаете якийсь легкий спосіб отримання сертифікату, і варіант вчити+читати вас не влаштовує.

ніколи не списував в школі?
не скидувався на залік?
ніколи не робив копі/пейст з стаковерфлоу?

Мікрософтіські екзамени славетні тим що правильні відповіді часто суперечать здоровому глузду і тому що написано на МСДН/Текнет. Тому бажання перестрахуватись в мене не викликає думок про «ньюанси».

Хід твоїх думок зрозумілий. Але питання не по темі. Школа була давно, можливо так. Ні, на залік не скидувався. 100% copy/paste теж ні. А ти як, системи теж через copy-paste адмініструєш ? :) Сдачу іспиту через брейн дампи вважаю нездалою практикою.

так дампи ж для підготовки і перевірки себе ? Після читання потрібної літератури хочеться якось себе перевірити і знайти слабкі сторони

А это уже зависит от человека. я знавал девов, которые вечером заучивали дампы, утром сдавали экзамены. в итоге пачка MS сертификатов, а знаний особо и нету

Підписатись на коментарі