Порадьте ресурси, як швидко вивчити базово backend

Порадьте будь ласка книжки/ресурси, щоб якнайшвидше вивчити базово/основно backend (щоб вирішити питання типу 1.взяти сервер і допилити його під свої запити або якщо треба написати простий самому. 2 щоб витримував навантаження в 20-200 тис юзерів за день і не падав )

Буду вдячна за будь-які поради і сарказм (iOS developer gone wild)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У людей задающих подобные вопросы не бывает ресурсов с таким посещением

навряд чи Ви щось швидко напиляєте якісніше за nginx )

python : ( django або flask або tornado) /* залежить від того, що саме у Вас має крутитися */

якнайшвидше вивчити базово/основно backend
будь-які поради і сарказм

Wordpress же)

20-200 тис юзерів за день

думаю выдержит)

вот если нужно в реалтайме 20-200 тис. юзеров выдержать, то тогда лучше что-то типа Node.js (например с expressjs — expressjs.com) или Go ( tour.golang.org/welcome/1 ), а еще лучше Erlang или Elixir (но оно ИМХО не для новичков).

(iOS developer gone wild)

хм... theswiftwebdeveloper.com :)

и да, если хорошо знаете Swift — его можно на линуксовом серваке установить (по крайнеей мере для убунты есть офф. бинарники на сайте языка). Ну и на гитхабе смотрел — выбор «свифтовых» веб-фреймворков вроде есть. А так сам не «яблочник», и со свифтом дела не имел, поэтому не могу сказать, насколько веб на Swift’е «зрелый» (язык все-таки довольно молодой).

А вот насчет Objective-C сказать ничего не могу (не в курсе, юзают ли его для веба или нет).

djangobook.com
Але ж Ви розумієте, що або швидко, або якісно, або дешево.

вы неправы. из этой триады можно сразу получить не менее (но и не более) двух (а не один) элементов (в любой компоновке — (быстро+качественно)-дешево, (быстро+дешево)-качественно, (качественно+быстро)-дешево). по заветам Гегеля — lurkmore.so/...​jpg/600px-Klientam_01.jpg

Никак, на изучение уйдут годы. Проще/дешевле купить или у кого-то заказать готовый.

Підписатись на коментарі