👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

GSG, 4A Games — всесвітньо відомі бренди.
А чому немає бренду? Погугліть житомирську компанію Jelastic. Показова історія, всі питання про «чому» відпадають.

Вы так это пишите, как будто, это что-то плохое.

Простите, а вы понимаете, кто перечислен в этом списке? На всякий случай уточняю — это украинские компании, которым украинцы платят больше всего денег. А украинские айтишные продукты продаются преимущественно за границу. Сколько и какого софта вы купили в последний год, не считая винды в ноутбуке?

Сколько и какого софта вы купили в последний год, не считая винды в ноутбуке?

походу даже винда в ноутбуке — это не украинский брэнд)

Мне кажется единственным украинским мало-мальски известным софтом (который впринципе можно считать брендом), который именно покупают может быть разве что M.E.Doc. Ну и может какие-то банковские приложения (типа StarAccess и т.п.).

Треба продивитись свої квитанції в Apple. Хоча софт я за останній рік не купляв, бо все що треба купив давним-давно :) І вінду купив до речі, при чому не на ноутбуці :)

По поводу в общем рейтинга:
Берем первый бренд — Моршинская. Смотрим цепочку владения:
Моршинская-> IDS Group-> 56,4% «Альфа-Груп»
«Альфа-Груп» на сколько я знаю — российский консорциум

А по теме, как уже написали prom.ua полностью подходит. Розетка — ритейл.

Такой до трындеца дорогой бренд, что аж шкварится пиаром DataArt

— Компанії з українською пропискою не можуть гарантувати кастомеру правовий захист.
— Стереотипи: більшість потенційних кастомерів, які мають $/€, вважають, що в східній Європі лише зловмисники.

Это они ещё с испанцами, китайцами, индусами и голландцами не работали — зелёные ещё :)

ничего хорошего. имхо, прорверенное 3-мя годами трешевого опыта. пиздабольничество, забивание на менеджерские обязанности, ужимки бюджета, принципиально низкий уровень уважения. Местами тупость этих товарищей заставляла выть волком

Ну а Вы как думаете — почему? Продукт, над которым я работал 7 лет, еще в 1997 эмигрировал в Херманию... благополучная страна, с развитой IT промышленностью, без непонятных им рисков...

благополучие страны создают её граждане .. разве не так?

... на протяжении десятилетий и столетий, а мы не азиаты и мыслим гораздо более узкими временными рамками.

Но Вы сЪехали с ответа. На сегодня, как и на 97-й год, Украина — это возможно заметный бренд в аутсорсинге, но вкладываться в развитие продукта в стране, где идет война, где целая компания может встать и пойти на Майдан или на фронт, а коррупция играет с опществом в «поймай меня если сможешь», будут считаные единицы. Потенциальный потребитель купит любой «хренсофт», если он произведен в Штатах или Израиле с Европой, на крайняк — у индусов и китайцев, но Украина, Армения, Белорусь — свят-свят-свят... пока что, к сожалению. И причина, как на меня, не последняя в том, что высококвалифицированных людей Вашей специальности, в отличие от программеров, нет и не было.

Но и еще одна причина, по крайней мере для 97-го справедливая: на польском и португальском языке, например, наш продукт продавался куда круче, чем на русском. Все СНГ-кие друзья выпрашивали ее бесплатно или за «сделаю рекламу» :8)

Все СНГ-кие друзья выпрашивали ее бесплатно или за «сделаю рекламу» :8)

В СНГ нету культуры покупать софт/контент — все скачаю и так далее. Я в разговорах с Поляками столкнулся с непониманием того, что в СНГ качают ломаное вместо того чтобы купить, некоторые колеги принципиально не хотят ничего качать ломаного, только покупать.
Мысль о том, чтобы купить софт/фильм, а не скачать его на торенте, появляется после того, как есть деньги в нормальном количестве, а как часто бывает, в жителей СНГ денег нету на вещи первой необходимости, что уже говорить о других вещах.

Так, молоді — 20-25 років.Звісно є ті які качають нелегально, але з мого оточення більшість купує.
Немалий вплив це сучасна політика купівлі софта\контенту по підпискам, платиш собі 12 євро в місяць за фотошоп і не паришся, при цьому коли не потрібний тобі фотошоп — просто перестаєш платити. І так в більшості актуального софту, а для серіалів чи кіно є нетфлікс, там взагалі смішні ціни.Тим більше що радіо/тв в Польщі і так платне (інша справа чи всі за нього платять).

Розуміють, аж тролять мене, що я пірат))

Мысль о том, чтобы купить софт/фильм, а не скачать его на торенте, появляется после того, как есть деньги в нормальном количестве, а как часто бывает, в жителей СНГ денег нету на вещи первой необходимости...

Это Вы лучший случай описали. А в худшем, мысль о том, что стОит заплатить деньги за то, что — ну почти того же качества :) - можно взять нахаляву, в голову вааще не приходит.

Розетка уже в рейтинге, причем высоко )))

Якщо «аутсорсинговые компании не в счёт», то і нема смислу апелювати до того, що «в Украине ИТ-шников 200 000» — майже всі вони якраз в тих компаніях і задіяні

КПД низкий ... есть 200 000 спецов и нет ИТ продуктов ...

Depositphotos, TemplateMonster, Grammarly, Terrasoft, Paymentwall и т.д.

А скільки із цих компаній зареєстровані в Україні? :)

я же говорю «наших» ...

Terrasoft

украинская ... при желании можно проверить по реестрам usr.minjust.gov.ua

нужность всего вышеперечисленного сомнительна

по моему Plarium более менее известен

вот всё таки «наши» продуктовые ИТ компании есть в Украине ... инфа правда старая inventure.com.ua/...​internet-kompanij-ukrainy

А что значит этот рейтинг? Под брендом подразумевается торговая марка или суммарная стоимость бизнеса? Как телеком со своей монополией может стоить 12.7 миллионов долларов?

так же как и депутат с личным гаражём в 5 меринов S-класса может декларировать 500.000 грн годового дохода наверное

Без патріотизму не буде діла. Якщо судити по тій публіці ІТ-шників, що тусується на форумі ДОУ, то рівень патріотизму в 90% із них близький до нуля, причому у значної частки патріотизм взагалі з від’ємним знаком.

У більшості це наслідки совка, бо у теперішнього покоління ІТ-шників батьки виховувались ще при совєтах. А що таке політика совка? — Це та сама добре відома нам політика «руссского мира»: ті самі герої, ті самі «бендеровці», ті самі методи оббріхування, той самий «ненужный укАинский язык», ті самі договорняки з чиновниками, ті самі методи впарювання політики через контрольовані ЗМІ...

Легко від цього відійти? — Ну ми намагаємось... йде цей процес дуже болюче, повільно, але таки здається йде...

мне твой тезис про патриотизм напомнил старый анектод про «страну советов», где все хотят дать совет и никто не хочет одолжить барана)

Но все же спрошу, причем тут патриотизм и бизнес?

Ой....подивися на лінкедін. Там в нього все написано.

он переделал линкедин в свой уютненький бложек)

Ребята, да вы его комменты посмотрите... швах

Чорт, мля, що ти там знайшло на моєму лінкедіну? Що тобі там не подобається? Можеш людською мовою пояснити? Те що я не написав усе англійською?

Не вгадали. Андрій, як він нижче написав, вважав би мене більшим патріотом, як би я написав свій профіль англійською.

Освіта має включати знання іноземних мов. Ти не знаєш жодної й цим хизуєшся на лінкедіні. Отже ти — неосвічена істота, що лише паскудить ім’я українського патріота.

В його системі цінностей, наприклад, «National Bank of Ukraine» — є більш патріотичним, ніж «Національний Банк України», бо, як він каже, цим ви показуєте своє неуцтво.

Стосовно «Я програміст, а не філолог...», то це важливий момент, який чомусь пропускався поза увагою в дуже багатьох рекрутерів. Без цього нагадування, я з рекрутерами витрачали свій час даром. На жаль, навіть коли про свій рівень англійської написав в трьох місцях linkedin, навіть після цього зустрічаються унікуми, які схоже лінуються прочитати хоча б профіль.

Стосовно «Рок стар», то ви не повірите, але я таки знаходжу необхідну мені роботу.

В його системі цінностей, наприклад, «National Bank of Ukraine» — є більш патріотичним, ніж «Національний Банк України», бо, як він каже, цим ви показуєте своє неуцтво.

Нет, это у НБУ такая система ценностей:
jobs.dou.ua/...​national-bank-of-ukraine
Но вы могли бы как патриот закрыть на это глаза, и пойти поработать там на благо страны, а не на своей уютной галере, пользы было бы больше чем от разговоров на форуме.

Слухай, патріот , а почєму ти пішеш украінскій хабрахабр ? Чому хоча б не реддіт або стековафлоу ? І чого в тебе акаунт на фкантактікє ? В мене там, наприклад,зроду-віку нічого не водилося й на одноглазніках я всього місяців 4 побув як вони тільки відкрилися ? А тут цілий патріот і на тєбє.
...подивився лінкедін...всьо ясно. Чєлюсті в тіб’я нє такіє. Питань нема.

Ок, спеціально для Андрія з Національного Банка, якого очевидно коробить чомусь тема патріотизму, який кожне слово не зміг написати по-людські без яскраво-вираженого язвління:

почєму ти пішеш украінскій хабрахабр ? Чому хоча б не реддіт або стековафлоу ? І чого в тебе акаунт на фкантактікє ?...

Усе просто. Я користуюсь московським хабром, і раніше користувався ВКонтакті, бо це таки хороші продукти, українських якісних аналогів в яких, на жаль, немає. — Це правда. Але не уся правда, бо таки ось та політика, про яку я вище написав, вона якраз притупляла дуже сильно патріотизм, без якого, повторюсь, діла не буде.

А тут цілий патріот і на тєбє.

Очевидно, що в твоїй системі цінностей український патріотизм асоціюється з фашизмом — усе як «руссский мир» пише...

Мене в’южджує людина, що спекулює на темі патріотизму, й при цьому проводить подвійну політику. Це раз. Два — в моїй системі цінностей патріотизм асоціюється з Україною й гарно освіченою людиною, що любить свою країну. Освіта має включати знання іноземних мов. Ти не знаєш жодної й цим хизуєшся на лінкедіні. Отже ти — неосвічена істота, що лише паскудить ім’я українського патріота. Або телепень, що поняття зеленого не має, що то є — патріотизм. І не тобі мене патріотизму вчити,зрозумів,дурню ? Бо я свого часу добре дубців скуштував у 1990, коли виходив на мітинги за Незалежну Україну. Коротше — заткни пельку, й не погань своїм видом мою країну . Все.

Мене в’южджує людина, що спекулює на темі патріотизму, й при цьому проводить подвійну політику.

Поясни детальніше, а не загальними словами, на чому конкретно я спекулюю, і в чому проявляється «подвійна політика»?

Отже ти — неосвічена істота, що лише паскудить ім’я українського патріота. Або телепень, що поняття зеленого не має, що то є — патріотизм. І не тобі мене патріотизму вчити,зрозумів,дурню ? Бо я свого часу добре дубців скуштував у 1990, коли виходив на мітинги за Незалежну Україну. Коротше — заткни пельку, й не погань своїм видом мою країну . Все.

О, боже! Хай бог милує =). Де ти побачив що я тебе вчу патріотизму, освічений ти наш? Усе що зараз сталось тут — це тобі до чортиків не сподобалась чомусь згадка про патріотизм, причому без пояснень того, що ти маєш на увазі. Тупо показав що у тебе десь щось пригорає, і на тому усе...

Слухай, патріот , а почєму ти пішеш украінскій хабрахабр ?

А что ему еще писать с нулевым знанием английского?

Без патріотизму не буде діла.

 а что такое патриотизм? Особенно в контексте бизнеса? Есть налоговые скидки патриотам?

Боюсь спросить как предпринимателей ростят «не у нас», в каких пробирках и удобрениях. А если серьёзно то такую ситуацию объясняет первое правило бизнеса в СНГ — никогда не заводить бизнес в СНГ.

Посилання на статтю (топік) на ДОУ можете скинути?

Хммм, оцінка книги 3.9 з 5. Читали її, можете розказати особисті враження з прочитаного?

З Карнегі взагалі парадокс: помер в самоті і нікому не потрібен. І таких прикладів не мало можна навести. Забавний іще Ейнштейн зі своїми теоріями, але чомусь мало хто знає і говорить про те, що він працював в бюро патентів, як для мене іще той «хитрий жук».

Так там же prom.ua есть.

Підписатись на коментарі