Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Bookmark sync Chrome + Firefox

Донедавна для синхронізації закладок в браузерах використовував Xmarks add-on.
Але після виходу FF 57 нові версії нормально не працюють.

З альтернатив знайшов Eversync — судячи з відгуків, на FF 57+ також є проблеми. І iCloud Bookmarks — тут матів на роботу в браузерах ще більше, і рейтинг ще нижчий.
Може хтось підкаже альтернативи?

P.S.
Вже думаю над варіантом стороннього сервісу — знайшов papaly.com. Але назва :) і недобра пам’ять про Delicious якось не внушають...

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я використовую цей addon chromewebstore.google.com/...​kabopbjedijdbhhaabdnibpji
На мою думку найкраща альтернатива papaly

Використвую addon.logreel.xyz
Найкраща альтернатива papaly

О, а моргання в Chrome (Issue 21798) практично пофіксили — схоже, треба мігрувати з FF на Chrome повністю і забути про міжброузерну синхронізацію.

Взагалі-то при наявності в тебе обох браузерів на одній машині, нема практично жодного зиску синхронізуватися. Лисиця використовується для більшості сайтів, бо не жере багато ресурсів. І звісно ж, с усіма плагінами для комфортного перегляду саме інфи.

Хром — для медійних, на кшталт кінотеатрів, де треба максимальна продуктивність в одному вікні. Але коли в тебе таких вікон 40, та кожне ще плагінів настартує — то вже ад. То ж варіантів нема.

Особисто я б у даній ситуації начхав і все. Якщо треба щось перекинути із закладок, то зробити Ctrl-C, Ctrl-V. А коли Хмаркс прочухається, то й засинхронити :)

Залишилось питання — до чого тут Chrome? Чи необхідно щоб синхронізація була між різними браузерами?

так. була б між одним — юзав би нативну FF чи Chrome

Спробуй встановити попередню версію Лисички, і нехай вони самі із тим двомордим квантумом й*уться. Підпишися на новини про XMarks, тоді й перейдеш. Звісно, якщо нема проблем із іншими додатками.

Та от вже думаю, може на FF ESR перейти.
От тільки бета XMarks також глюкава, народ вже відписувався. Плюс у народа і у LastPass проблеми, так що до розробників довіри немає, хз що вони там учудять з часом.

Взагалі б на Chrome перейшов, але в нього проблеми при роботі в Night Mode, які розробники ніяк не можуть пофіксити (ну як проблеми — при відкритті нової вкладки йде блік (білий фон), потім темний фон — ці бліки таки дратують).

Підписатись на коментарі