Часткове вирублення інету

Доброго дня.
Одразу прошу вибачення за розміщення теми на нерелевантному ресурсі. Але практика показує, що на доу дадуть відповідь швидше, ніж на якому-небудь «кіберфорумі».

Дано. Купив свого часу комп, до нього адсл-роутер, яким в комп «потрапляє» інет. Все ОК.
За деякий час отримую ноута, підключаю його через вайфай до роутера, і теж маю на ноуті інет. Все ОК.

В чому проблема. Якщо я хочу посидіти за ноутом без інету, то просто вимикаю вайфай-передатчик на ньому. При цьому на компі інет продовжує бути, як і очікувалось.
Якщо хочу посидіти без інета за ПК, то вирубаю роутер, але при цьому і ноут також «подихає».

Знайти. Як вирубити інет лише на компі, щоб при цьому на ноут він продовжував надходити? Дякую.

п.с. так, гуглив.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Центр управления сетями и общим доступом -> Изменить свойства адаптера — > Подключение по локальной сети(Ethernet, Network connection) правой кнопкой мыши по нем — > отключить

Якщо це треба зробити онлайн, то це робиться правилами файрвола.

А що заважає тупо шнурок із роутера дістати? Чи в тебе лапки?

Зависит от модели роутера, скорее всего в бытовом роутере есть базовое управление подключеными клиентами и там можно просто разрешать/запрещать доступ в интернет одной кнопкой. Поищите в сетевых настройках на роутере. Например — imgur.com/a/wjlZ8

Думал мембер ответов мейл ру или после «C# Developer» — троль, но раз такая пьянка, ищем софтовый фаервол, или ищем роутер с фаерволом что понимает dns имена, на микротике можно еще и автоматизировать в 8:00-7:00 блотчить список сайтов:

/ip firewall address-list add list=NoFun address=youtube.com disabled=no
/ip firewall address-list add list=NoFun address=vk.com disabled=no
/ip firewall address-list add list=NoFun address=biberclub.ru disabled=no
/ip firewall address-list add list=NoFun address=pikabu.ru disabled=no
/ip firewall address-list add list=NoFun address=dou.ua disabled=no

/ip firewall filter add chain=forward src-address-list=NoFun protocol=tcp action=reject reject-with=tcp-reset comment="NoFun" disabled=no in-interface=ether2

/ip firewall filter move [find comment="NoFun"] 1

system scheduler add name="BlockFun" interval="24:00:00" start-time="08:00:00" on-event="/ip  firewall  address-list  enable [find  list=\"NoFun\"]"        
system scheduler add name="UnblockFun" interval="24:00:00" start-time="17:00:00" on-event="/ip  firewall  address-list  disable  [find  list=\"NoFun\"]"
По хорошему и правило фаеврола тоже дергать надо.

biberclub.ru???))
по темі: незабаромпостараюсь зробити ваш «рецепт», дякую.

Из заголовка подумал о Блекауте в Одессе. Оказалось прозаичнее.

З.ы. Чувак, выруби на сетевом адаптере компа сеть. В трее справа внизу значок сети.

А нафига это нужно? Шапочка из фольги от вайфая уже не защищает?

У вас проблемы с информатикой, рекомендую вам отправиться в 5-й класс.

Эм, а зачем? Если есть нужда отрубить комп от инета — то вытаскивается кабель из компа. Или в винде можно адаптер отключить.

— Доктор, когда я кончиком языка дотрагиваюсь до комочка фольги, в
которой до этого пекли картошку, у меня покалывает за ухом. Что это
значит?
— Что у вас слишком много свободного времени!

Я подозреваю, что у тебя в ноут инет попадает через комп, а не через роутер. Настрой сеть правильно. Должно быть так: к роутеру подключены напрямую оба девайса. У тебя, скорее всего, DHCP / DNS сервер или шлюз в ноуте указан комп. Проверь tracert’ом с ноута, что у тебя в сети происходит.

Я подозреваю, что у тебя в ноут инет попадает через комп, а не через роутер.

Шо там подозревать он же ж роутер вырубает.

Аа, тю, недочитал )))
Ну, эт совсем клиника тогда ))))
Тут у меня будет только 1 совет: если есть рефлекс нажать кнопку, вместо того, чтобы вырубить сеть логически через список устройств, то поставь репитер, настрой сеть так, чтобы в комп инет шёл через репитер и выключай его, а не роутер.
Как ещё 1 вариант: сделай батник, редиректящий весь трафик на 127.0.0.1 и запускай его, когда надо вырубить инет на компе. Только не забудь сделать батник, возвращающий всё на место )))

Сеть-свойства-соединения-отключить
По памяти както так

раз уже создан странный топик, задам и я свой вопрос
есть роутер, ноут, планшет, и телефон
это работает через вайфай понятно.
есть еще блютуз-колоночка которая спряжена с телефоном.
если вырубить колоночку с кнопки повер — виснет роутер...
тоесть он как би мигает как и раньше, но ниодно устройство с ним уже не работает, приходится только рестартить роутер
что за №$*&? как такое вообьще происходит???

Магия какая-то. Если у колонки нет вай-фая, а у роутера блютуза — то получается что телефон как-то вешает роутер при отключении колонки.

Именно так. Неадекватная реакция телефона на отключение колонки — похоже он валит пакетами роутер, который не успевает такое кол-во обрабатывать и создаётся впечатление, что роутер завис.

Говорят, блютуз и вай-фай делят частоты.

Да нет блютуз делит частоты на 2 а вай-фай на 3 и поэтому деление не пересекается.

Це жарт?
Ти вимикаєш роутер, який роздає інтернет на твої девайси і питаєш, чому перестає працювати інтернет? О_о

ем... ви, мабуть, неуважно читали, я інше запитую.

Якщо витягувати ethernet-кабель якось не сучасно, а також якщо є час і натхнення, то подивитися мак-адресу компа і внести в чорний список на роутері. Пізніше з ноута видалити мак-адресу компа з чорного списку.

А зачем вообще инет вырубать???

щоб не відволікав від роботи.

Силу воли тренируйте. Для начала с контактика удалиться можно...

в контактик-то я й так заходжу раз-два на день, не більше — бо всі на роботі, розмовляти ні з ким, а лайкати котиків я вже переріс.
ні, мене пікабушечка хвилює)

А що там може хвилювати? Воно цікаве день-два, а далі воно однаковісіньке. Навіть голі тьотки однакові.

Сам туди заглядаю нерідко, бо мені цікаво гратися із тролями із наукової точки зору. Мені цікаві пересічні люди, ті самі 95%, які роблять абсолютно нелогічні речі. Мені цікаві росіяни, їхня сформована поведінка, їхня тяга до простих [невірних] рішень — це ніколи не було наміром державної політики, але із застосуванням троль-фабрик це вдалося: невігластво стало цінним.

Тобто те, що СРСР намагався зробити увесь свій час існування, через шаленого розмаху систему покарань (і безуспішно) — зробили майже без бюджету, за 4 роки, і навіть не створивши жодного документу який таку політику регламентує. Це феноменально, ніколи раніше із таким не зустрічався, навіть в ісламі такого нема. А в моcкалів — вийшло.

Пікабу дуже цікавий саме безкоштовністью експериментів із людьми. Вони дійсно вірять, що спільними зусиллями щось зроблять — наприклад зараз борються із «попрошайками». Але навіть адміністрація не бачить, наскільки система є керованою і самокерованою — не в цілях керівництва бот-фабрик, але заради мети самих тролів. Тобто, в людей, які фактично на рівні рабів мають виконувати вказівки — з′являється реальна влада, здатна змінювати систему, НЕ ЗМОВЛЯЮЧИСЬ між собою.

Саме цим і цікавий пікабу: як працює система, де кожен сам за себе, де кожен обирає щоразу, на чиєму він боці. Це досить унікальний механізм. Зокрема, наявністю у ньому соціопатів, які, як виявляється, мають попит в суспільстві, і маркетингову нішу. Тобто, демократичне суспільство саме по собі прагне до самознищення, через те що люди мають потребу постійно когось ненавидіти.

То ж хочеш щоб пікабушка тебе не затягувала — займи активну роль. Будь яку, обери сам. Наприклад, соціопата — тобі сподобається. Можеш взяти роль троля. Можеш грати за звичайного юзера (але не більше одного дня, не втягуйся). Можеш спробувати впливати на адмінів. Можеш намагатися знищити якийсь тип контента, чи навпаки, захистити.
Чому це швидше? Бо активна роль залежить від тебе. А коли дивися на інших неупереджено, весь їхній срач тобі набридає одразу. Особливо кармадрочери.

Її не існує. Що сильніше її тренуватимеш — то сильніше буде протидія мозку, настільки що буде винайдено ритуал імітації тренування.

Чому так? Бо мозок має в своєму арсеналі речовини, тотожні наркотикам. Якщо йому щось некомфортно, він виправить твою поведінку так, щоб ти не стимулював негативні емоції. В хід піде все на світі, включаючи формування абсолютно неадекватної віри в що завгодно.

А VK вже не актуально, воно спаскудилося до рівня молодшої школоти.

Если не хочется работать — то это просто работа говно, никакие концлагерные меры не помогут. Нужно либо поменять работу, либо отношение к ней

Я думав, що інет і допомогти може під час роботи. Ну там доки загуглити, мануали. В гіт(хаб/лаб) запушити, на сервері розгорнути, пакет з nuget інсталювати (ви ж C# dev).

вот придется шнурок вставлять каждый раз, когда надо загуглить. А лучше пульт от интернета мамке отдать и просить её включать его.

Це не допоможе. Єдине що працює — це цікава робота, від якої сам не будеш відволікатися.
А всі ті сурогати — повна безнадьога, це я тобі як дослідник поведінкової психології скажу. Твій мозок може настільки змінити сприйняття, що ти взагалі не зможеш працювати, навіть без інету. Навіть якщо дуже захочеш — не зможеш.

Дивися в чому проблема: поведінка будується як ланцюгова реакція. Є стимул — є дозвіл на шаблон пам′яті. Стимулом може бути що завгодно. І щоразу, коли стимул подається, він підкріплює або бажаний шаблон поведінки, або блокує небажаний.

Як зараз: ти блокуєш інет, щоби йти працювати. Що робить мозок: намагається отримати як можна більше інету, бо цей ресурс обмежений. Як він це робить? Блокує намір зайнятися роботою. Ти шукатимеш який завгодно привід, щоб відкласти роботу бодай на 15 хвилин [ага, на 15 хвилин, можеш в це вірити].

Як правильно: не блокуй інет. Але йди туди лише коли ти закінчив частину роботи і не мусиш пам′ятати купу деталей. Тобто, намагайся зробити так, щоб шмат роботи не залишився незакінченим, щоб мозок не змушений був пам′ятати, що десь щось недоробив. І от коли ділянка роботи виконана — йдеш в інет, на годину-дві, не менше.

Додатковий стимул: признач час, коли кидаєш роботу, незалежно від того чи закінчив, чи ні. Треба йти в інет, час прийшов. Хіба що можеш на хвилинку затриматися, дуже шустро щось дописати, щоб не забути.

Чому це спрацює? Бо ти відчуватимеш, що тобі не вистачає часу на роботу, мозок намагатиметься встигнути більше. А от інету — навпаки, буде вдосталь, так що аж остогидне.

PS. Це не спрацює із онлайн-іграми. Завершуй це лайно. Особливий акцент: посварися із командами, в яких береш участь. Чому так? Бо поведінкова психологія — це сама суть ігор, автори тебе тупо зламали, як і інших представників homo sapiens, через загальновідомі баги системи залежностей :) :)

В случае Windows в устройствах отключить сетевой адаптер.
В Linux тоже должно быть нечто подобное, но я в жизни не сталкивался за отсутствием необходимости. там можно запилить 2 sh файлика один будет включать софтово другой выключать.

в видовс 2 bat.. при чем можно просто шлюз менять а не глушить весь интерфейс

C# Developer

Это пятничная тема для срача? )

Зачем так хардкорно — вытащив провод.

Правой кнопкой на иконке сетевого подключения в трее и Отключить (или аналог синонимичный).

Вытащите сетевой (ethernet) кабель из десктопа

Подписаться на комментарии