×

Використовував вже хтось MongoDB для сесій на Node.js?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

На даний момент використовую власну просту реалізацію сесій для веб-сайту, що зберігаються в mongodb під Node.js.

Сьогодні оновлювався на драйвер v3, бачу що одна з основних фіч Support added for sessions. Далі лінки привели ось на цю специфікацію... кхм, ну я і злякався такого об’єму тексту, дай, думаю, зайду на ДОУ, може вже хтось їх використовував =).

Побіжне знайомство каже про якісь клієнт-, і сервер-сесії. Припускаю, що під «клієнт-сесією» маються на увазі не веб-браузерні сесії, так же? Ніхто не пробув це?

P.S. Про redis знаю, але вибрав mongodb, бо окрім сесій треба ще зберігати більш складні JSON об’єкти і т.д.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

давно есть куча реализаций для этого, как минимум варианта 3. Да, юзаю вроде. Вернее подключил плагин и забыл еще года 2 назад.
первое что нашлось в нпме github.com/...​s/connect-mongodb-session
как можно было писать свою реализацию, как? и нахера?

как можно было писать свою реализацию, как? и нахера?

Взагалі то, це просто реалізувати, бо в mongodb можна створити індекс з expireAfterSeconds, після чого залишиться дописати методи запису й витягування інфи. Думав, може ця нова фіча ще більше спрощує роботу.

да, юзаю вроде. Вернее подключил плагин и забыл еще года 2 назад.

Так ці сесії ви використовуєте для web applications, чи для розмежування прав доступів для самого mongodb?

для веба. заходит на сайт юзер — создается сессия

Це не ті сесії. Там же написано, що це сесії між монго-клієнтом і монго-сервером

Соромно, каюсь, але я майже не читав специфікацію, тільки й того, що побачив про два види сесій =)

Підписатись на коментарі