×

Разработать Чат Бот без навыков, реально?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Друзья, смогу ли я без навыков в разработке создать Чат Бот, скажем для telegram?

Насколько реальна эта затея и что посоветуете почитать адекватного по этой теме?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Младший брат (17 лет) разобрался быстро, так что справитесь!

Можна спробувати Microsoft Bot Framework — для простого бота майже не потрібне знання програмування

По власному досвіду місячної давності — да! Там і дурень ради дасть ;) :))

Сможете. Там все очень просто.

flowxo.com
Класний сервіс, я сам використовував. Програмування не потрібне, але бажано розуміти, що таке Go To Label(:. Підтримує не лише телеграм, робите один раз для різних платформ.

ну могут быть проблемы где ответы хранить, а с минимальным опытом очень даже легко

Я уже написал, вот он:

switch (msg) {
  case "Hello": return "Hi!";
  case "How are you?" : return "Not too bad";
  default:  return "Хз о чем ты, я не в курсе, у мамки своей спроси!";
}

лицензия «для хороших людей не жалко», забирай

Давай стартап замутим.

Ти напишеш на основі цієї логіки iOS app — «AI blockhain chat bot» , покладеш у App Store.
Будем продавати по $0.99, поділимся по чесному, мені 70% за ідею і назву аплікухи, тобі 30% за девелопмент, там і так два пальця об асфальт, 30% тобі навіть забагато. А, і 100 баксів за development account ти теж заплатиш.

Будемо гребти бабло лопатою і ловити лулзи від американців, які будуть в комментах до апллікухи писати, що Russian are everywhere, що Apple наповнений агентами Кремля і прочая.

А я смотрю ты опытный доу-стартапер

без навыков чего?

— владения поисковыми системами !

В ІТ нема нічого неможливого)

Підписатись на коментарі