Testing Stage’19: Technical | Security | Management and Approach — Early bird till 21 Dec. Hurry up!
×Закрыть

Data Science i фріланс

Власне питання, які фріланс біржі орієнтовані на Data Science?

Які DS задачі найпопулярніші у фрілансі?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Так треба сказати, що і роботи не так багато на Upwork по Data Science. От для цікавості глянув тільки що:
Data Science & Analytics (2 288 робіт). Для порівняння Web Development (14 719 робіт) і Mobile Development (3 783 робіт). Розумію, що порівнювати не зовсім доречно такі речі.
Але, все таки в Data Science може бути багато конфіденціальної інформації — тому на фріланс віддають неохоче. Плюс часто шукають команду, а не одного виконавця. Якось так...
Хоча я бачив на Upwork фрілансерів, у яких Data Science — єдиний рід діяльності з доходами овер 100k $.

а там можна профіль команди створювати?

За команду не знаю. Там, ніби, профіль агенства можна було створювати колись. Зараз не знаю як.

На Upwork есть отдельная категория предложений по DS — задач выше крыши, только успевай фильтровать.

отдельная категория предложений по DS

Ищу, и не нахожу ! Дайте ссылку пожалуйста, хотя бы «глянуть» чё там такое есть для общего развития !

Motion Capture Analysis by Matlab
Fixed-Price — Intermediate ($$) — Est. Budget: $100

Вот всегда прикалывало такое. Море-то там море, но там ковыряться, это как искать золотое колечко в большой большой куче говна.

Це для індійців напевно, як це може коштувати 100$, як і чатбот за 300$ ?

А на что-то приличное обычно с 2 десятка исполнителей с высшими рейтингами.
Но, если заказчик лох, то можно за 100 баксов впарить пример из хелпа матлаба, что, как понимаю, многие и делают.

Топчик:

statistics gcse coursework
Fixed-Price — Intermediate ($$) — Est. Budget: $15 — Posted 4 hours ago
I would like someone to do my statistics coursework.

Ищу, и не нахожу !

А ты точно настоящий Data Scientist? ))

Подписаться на комментарии