Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Хтось працював з LeuPay в україні?

Цікавить досвід тих хто мав справу з LeuPay. Які комісії, як виводити гроші?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Категорически не рекомендую иметь дело с этой компанией www.trustpilot.com/review/leopay.eu

Жесть вони ще й Латинську Америку киданули...

Вот несколько финтехов с профильного сайта
www.staatenlos.ch/...​firmen-mit-prepaid-karte

есть альтернатива для не резидентов ?

Мне тоже пришел мэйл о закрытии счета. Причём очень шустрО: вход заблокирован 😕
Я даже не помню скольку у меня было на счету.
Вроде их материнский банк Satabank в эти выходные обанкротился, но закрывают счета только не-резидентов ЕС.
Какие ещё есть альтернативы? Чтобы работали с не-резидентами ЕС.

Мда... Цікаво чи хтось буде судитись з ними за такі їхні дії шустрі

Satabank (Мальта) вже давно з ними не працює. Вони працювали з якимось болгарським банком, а на днях мігрували в австрійський. Думаю тому українців і скинули за борт. Там вимоги жорсткіше.

Какое-то отношение к Болгарии они безусловно имели. Но мне казалось это просто аутсорс в самую дешевую страну ЕС, а главный офис остался в Мальте. Хотя может я не прав...
По любому: банкотство Сата, засветка австрийского банка (пару дней назад был мэйл с указанием их реквизитов для €-переводов) и массовый разрыв договоров не-резидентов — все это в течении недели! Совпадение? Не думаю 😁
Так что какое то отношение к Сата леупэй имхо имел.

На жаль вже не працюють з Україной. Сьогоднi отримав листа з новиною :(

Та сама ситуація. Тільки листа не отримав. А впав в ступор як розраховувався карткою в готелі і відмова, а ввечері банкомат забрав карту.... Після дзвінка їм сказали прислати скан паспорта і виписку українського банку з IBAN номером і ніби повернуть’кошти... Але як буде незнаю. А Вам що в листі написали?

Please be informed that LeoPay customer acceptance policy has been changed and your country of residence is no longer accepted by the platform.

In this regard your account(s) is being terminated and your available balance(s) should be redeemed without delay and no later than 2 months.

Please provide us with your recent copy of ID Card/International Passport and a bank account on your name where the funds could be transferred.

Please be notified on changes of our tariff. Following to expire of the above 2 months a monthly administrative fee of 100.00 EUR per account shall automatically apply.

For additional clarifications please contact us on [email protected]

Цікаво чи їм потрібно реквізити виключно українського банку чи може бути якийсь європейський

Я гадаю будь-якого банку на ім’я власника акаунту LeoPay. До речи не порадити де можна вiдкрити щось схоже на LeoPay у euro з IBAN рахуноком ?

На жаль — «Sorry, Revolut is currently only available to residents of the European Economic Area.»

Так от сам шукаю, бо щось приватівський доларовий не охота давати щоб потім ще з приватом не морочитись.... Щось попадеться напишу тут, Ви теж пишіть, бо то якась торба з тими леупей, вже другий день жду відповіді на пошту від них, онлайн чат постійно в режимі away

Я отримав листа такого змiсту:

Thank you for your email and cooperation.

We will review the received documents and will email you as soon as the transfer of your funds is arranged.

Please be aware that as your account was terminated, your LeoPay cards are no longer active and you cannot use them. The amount, that has been available in your LeoPay account upon termination, is ХХХХ EUR.

The LeoPay services are provided by and the transfer will executed via iCard AD, authorized and regulated by the Bulgarian National Bank as an Electronic Money Institution, entitled to provide e-money, payment services and card services.

In the meantime, if you need further assistance, don’t hesitate to contact us.

Зараз реєструюся в paysera.com (Латвiя)
Хоча відгуки про них жахливі. Спробую.

да — но сегодня уже войти в аккаунт можно правда карту уже вам не вернуть. Их или взломали или они испугались последствий — в любой случае с ними работать нельзя

А я сьогодні отримав від них лист:
Further to our previous notice please be informed that your account is accessible and your card is operational for the period of 2 months notification.

Outgoing and incoming transfers are limited due to termination of your account.

Our previous notice in this regard remains in force.

If you have any questions, please contact us at [email protected].
Requests of verified customers only will be processed.

Kind regards,
LeoPay Team

Єврову карту банкомат вже зжер, а після цього листа пішов пробувати розрахуватись фунтовою. В банкомат ще не пхав спробував розрахуватись в кафе. Безконтактно пішло.
Але ще в банкомат не суну.
Але маю ще одну проблему. Неможливо зайти в акаунт бо змінився номер телефону і смс не приходить, написав їм щоб змінили контактний номер, але вже дві доби відповіді нема. Жду

Підписатись на коментарі