Інтернатура для ветеранів АТО

Всім привіт.

Мені пише учасник АТО, і навіть трохи мій учень, ось що дослівно:

Добрий день. Маю до Вас таке запитання. Я пройшов тест і попав на навчання Swift під ios від британської компанії по програмі перекваліфікації учасників ато. Воно проходить в Києві, тож я переїхав сюди на декілька місяців. Але ж саме навчання вечірнє, тому я маю вільні дні. Можу, звісно, і сам вдома займатись, але я намагаюсь попасти куди-небудь на стажирування — попрацювати без зарплати в якій-небудь компанії, щоб набити досвіду під керівництвом розумних людей. Можливо, підкажете, куди варто вислати резюме? Поки що саме під С++.

Чи підкаже вельмишановна спільнота якісь корисні ідеї чи інформацію?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

для него неплохим вариантом будет войти в любой проект на любую должность.
опыт работы в компании на курсах не дадут.
Начинать можно даже как QA.

Думаю зразу можна відповісти що «без зарплати» ніяких переваг кандидату не додає, якшо навіть не навпаки.
А так, якщо має багато вільного часу вдень, то чому б просто не порозсилати резюме на овер9000 вакансій, не поконтактувати рекрутерів на лінкедін і т.д.? Іншими словами, спробувати просто пошукати першу роботу звичайним способом і набратися досвіду як мінімум у цьому.

Глобал — отличное место в этом плане. Там кстати не дискриминируют по возрасту, когда я проходил там стажировку 17 летним второкурсником, со мной ее проходил парень 35 лет.

Подписаться на комментарии