×

Якість навчання на кафедрі Штучного інтелекту у Львівській Політехніці

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Радий вітати спільното DOU!

Скажіть, будь-ласка, можливо хтось навчається/навчався(хоча це навряд бо кафедру відкрили зовсім недавно) або має знайомих які навчаються на магістратурі кафедри Штучного інтелекту у Львівському Політехнічному Інституті.

Цікавлять відгуки, про те чи навчання якісне на даній кафедрі (особливо, яка ситуація з заочним навчанням), чи актуальний матеріал, які є нюанси, що не влаштовує та загалом, що варто знати до вступу. Розумію, що ситуація з українською освітою впринципі не надто позитивна, але все ж.

Читав у інтернеті декілька статтей про відкриття цієї кафедри, і про те, як же натхненно та сумлінно складали програму провідні спеціалісти з ІТ компаній, щоправда чи так це?

Дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Закінчув магістерку(спец. Системи штучного інтелекту) на цій спеціальності, тоді ще це була кафедра ІСМ(зараз, як я розумію це називається кафедра ШІ). Викладали основи data sciense алгоритмів. Впринципі нічого нового, якигось прикладних знань чи чогось такого, що не можна знайти на Coursera не вчили. З data sciense області вчили баєсовий класифікатор, регресії, нейронні мережі, кластеризацію і т.д. Але все на базовому рівні, без використання якигось прикладних бібліотек і т.д.

дякую за Ваш коментар

Наскільки мені відомо то кафедрі чи то рік, чи два.
Якісь висновки робити ще рано, але судячи з того скільки спеціалістів (в тому числі з компаній, де є практичний досвід) залучено до процесу навчання — можна навчитись багато корисного.
Заочне навчання — НЕ рекомендую, толку буде мало. З таким успіхом можна проходити онлайн курс Andrew Ng.

складали програму провідні спеціалісти з ІТ компаній, щоправда чи так це?

Так і постійно її оновлюють відповідно до зауважень і новинок у світі.

Дякую за інформацію, проте я націлений все-таки на заочне навчання, тому що працюю і покидати роботу не хочу.

Тоді це лише питання наявності диплому чи таки потрібні знання?
Заочна освіта в Україні дуже слаба, так як порівняно зі стаціонаром, туди в основному вступають дуже «слабі» студенти, і ніхто не рветься їх виправити чи навчити...

Ні це не лише питання наявносі диплому, проте і він в моїй ситуації також грає роль. Справа в тому що мій роботодавець висунув плани розгорнути деякі проекти з АІ і я вмотивований взяти в них участь, проте, як це не дивно, він бажає, щоб це було моїм фахом (ну тобто, щоб був диплом). Як я зрозумів по коментарям, за що і дякую, оптимальним варіантом буде вступити до університету, проте розраховувати лише на свої сили по вивченю топіку. Ну звісно є ще УКУ з вечірнім навчаннням, проте і різниця в ціні десятикратна, але це вже зовсім інша історія...

Я цього року закінчую заочне навчання на кафедрі Програмної інженерії. Все в кращих традиціях заочки: спочатку проводять нічим не корисні лекції для галочки, потім кидають методичку, по якій треба робити лабораторні/практичні роботи. Потім приносиш це все на сесію і здаєш.
Вартість навчання — 200$ в рік, якщо все здаєш сам. Думаю, раціональніше ці гроші витратити на курсеру)

Загалом про Львівську Політехніку, бо не застав згадану кафедру.
Викладачі продають добровільно-примусово серед студентів через старосту групи книжки власного авторства, за що покупці отримують «плюс» на модулях/заліках/екзаменах.
В програму будь-якої, навіть найбільш омріяної класної спеціальності, втулять купу непрофільних предметів, бо «непрофільним викладачам теж потрібно за щось жити», при цьому вибір серед непрофільних предметів для студента недоступний, а бал впливає на стипендію.
На початку 2000-их застав викладача, котрий малював зображення MS Word на дошці (як у нещодавньому мемі з Африки).

З плюсів для студента можна назвати доступність того папірця-диплому. Щоб студента вигнали, треба дуже сильно постаратися, ну або ж на все справді забити. Двійочники мають купу варіантів перездати. Програмувати там не навчать. Ті ж, хто має ціль стати програмістами (а не лише отримати диплом), можуть спокійно вчитися на онлайн курсах паралельно з навчанням в «Полібуді».

Щиро дякую за інофрмацію. Впринципі на подібні повідомлення і очікував, вже чув схожу інформацію від знайомих, була надія що на новій кафедрі щось та інакше. Ну, як то кажуть надія вмирає останньою.

На ентузіазмі окремі викладачі, за умови якщо свіжо набрані на кафедру, можуть щось справді хороше подати студентам. Та ці краплі в морі загальної картини не змінять. Так що треба вчитися онлайн самостійно у вільний час і отримувати диплом-папірець.

На початку 2000

це було майже 20 років тому ;)
тоді й інтернет не у всіх був)))

Загалом про Львівську Політехніку, бо не застав згадану кафедру.

Власне вище пишуть що то ребрендінг кафедри ІСМ. В мої часи (вже давно-давно) то була трошеки жестякова кафедра — там суттєва кількість викладачів була дуже специфічна, хвора хворобою я начальник-ти дурень і зверхнім ставленням до студентів, але явно не найгірша з існуючих.

Підписатись на коментарі