Літо Яхта Середземне море! :) 🌴

Пропонується мегакрута пригода, для тих кому набридли Туречини і Єгипти.

В декого з знайомих змінились плани — тому звільнилось три місця на яхтенний відпочинок в Греції. Одне місце в каюті з двома односпальними ліжками і одна каюта з двоспальним ліжком.

Колегам знижка 75 євро на місце в каюті з окремими ліжками і 100 на каюту з двоспальним ліжком.

Більше деталей тут www.olx.ua/...​edzemne-more-IDyzWi4.html

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

добрый день! еще есть места?

Last Call і знижка в 100 EUR на останнє місце в каюті з двома окремими ліжками

В нас лишилось одне місце в каюті з двома окремими ліжками (розташовані один над одним). Сусід — хлопець, років 24 на вигляд.

А надо ли в вашем походе мыть посуду? А готовить?

За бажанням. На яхті, як правило, перекуси організовуються (максимум яєчня на обід, а так фрукти, бутери чай / кава), а не повноцінні трапези. Повноцінні — ввечері в ресторанчиках. Посуд миє, так само як і готує, той хто за це візьметься — жодного разу з цим проблем не було. Взагалі все на яхті робиться за бажанням, це місце для релаксу і відпочинку, а не напрягів якихось. Чергувань і подібного ідіотизму точно не буде.

це місце для релаксу і відпочинку, а не напрягів якихось. Чергувань і подібного ідіотизму точно не буде.

Ото гуд, сироварня одобряэ :)

Повноцінні — ввечері в ресторанчиках.

Тобто наніч ви яхту швартуєте на березі і спите в ній чи в готелі?

Зазвичай всі на яхті, але якщо хтось захоче в готелі — чому б ні.
Якхтенні будні як правило наступним чином проходять: ранок, чай кава, купання → перехід на іншу локацію, під час якої зупинки на покупатись / пофоткатись, обід , развлекаловки типу настолок чи просто відсипон → швартовка на новій локіції, прогулянка (місцеві музейчики, цікаві місця), вечеря в ресторані → сон, або нічне життя (на багатьох островах воно дуже активне, на деяких його нема в принципі)
Перший день може трохи відрізнятись, я люблю виходити в день отримання яхти, тому там вже по часу будемо орієнтуватись, якщо вийдемо раніше і встригнемо в якийсь порт — заходимо, якщо ні можлива стоянка на якорі, якщо погода зовсім погана — вихід переноситься на ранок наступного дня.

Зі скількох років можна/варто брати дітей на яхту?

Загалом можна з народження, на розсуд батьків і шкіпера. Свою малечу (3 і 5-ть років) я планував в цьому році звозити в сімейному переході (все простіше коли батько і шкіпер — одна людина:)), але в бабусь і дідусів змінились плани — тому не склалось. Дитину з батьками, яких я погано знаю, я б років до 9-ти точно побоявся б брати. З 9-ти, якщо дитина вміє нормально плавати, батьки їй донесуть, що дядю шкіпера треба слухатись, на палубі (і навіть в кокпіті) треба знаходитись в рятівному жилеті, загрузять їх планшетами іграшками улюбленими чи чимось подібним — можна брати в короткі переходи.

Чим зайняті пасажири, які не є членами екіпажу під час переходу? Місця ж мало.

Відсипон, розслабон, вінішко, потриндіти, позасмагати, пофоткатись, подивитись на довколишню красу, позасмагати, настолки, почитати, покупатись, фісташки полускати, поїсти, спортом позайматись, повчитись керувати яхтою + ще багато чого. Просто обираєте, що в даний час більше до душі.

Без бухла и порева?

Сырных киевских программистов всё ещё недостаточно чтобы нанять яхту с бухлом и поревом как у людей ))

А что мешает принести на борт своё бухло и порево?

Мало места.

Э.. м.. как хорошо что нам с тобой в одной каюте не плыть, а то бы я уже начал волноваться :)

че скидка такая маленькая?

Нагадало (не приймайте на свій рахунок).

P.S. Парсер зʼїв прямий лінк.

Яхты, частные пилоты... А я все как дурак сыры элитные ем и думаю что успешный айтишник.

Та не, успішний це ж коли повний комплект: зеркалка, велик, сноуборд, смузі зранку, сири по500.
А яхта то таке, для «гребців», просто, близьке по духу. Галеру чимось нагадує — тому і тягне до неї :)

О, це вже серйозніше, а то з одними сирами і джуни засміють

Вихід 16.06.2018 17:00, здача яхти 22.06.2018 17:00 (можна буде переночувати на яхті до 23.06.2018 9:00-11:00, якщо потрібно). Відповідно 6-7 ночей.
Ціна 350*2-150 (знижки) = 600 EUR + спільні витрати ( по факту, підбиваються в кінці подорожі ~50-65 EUR на людину) ~100-130EUR + переліт

тобто 600 EUR * 6 днів = 3600 EUR всього на двох?

Ні :) 600 EUR вся подорож, а не день

Який % людей страждає на морську хворобу, з вашого досвіду?

З мого яхтенного досвіду — 0% :).
При першому своєму виході теж дуже боявся морської хвороби, але за 4 виходи не бачив жодної людини з морською хворобою. Не тільки на своїй яхті але й взагалі в марінах / портах куди заходили. Але в одного з моїх знайомих таки була морська хвороба і саме на яхті, тому скажімо так — вона трапляється, але досить не часто. Ну і ми ж не на круїзному лайнері йдемо, в якого маршрут і все тут. Зупинимось якщо що перечекаємо :)

Ясно. А капітан, екіпаж місцеві?

Капітан (на яхті називається шкіпер) — я. Екіпаж (з тих хто вже забронював) — дві дівчинки, три хлопчики, по віку 24-32р

У вас є ліцензія/права? А якщо ви і екіпаж хильнуть алкоголю, що тоді?

Звичайно ж є, без відповідних ліцензій, міжнародного зразка, яхту отримати не можливо. Хиляють як правило ввечорі в острівних ресторанчиках, зазвичай охолоджене біле вино (пиво там не смачне, якщо що). Ну і в літку досить спекотно, сумніваюсь що в когось буде бажання міцний алкоголь вживати.

Який % людей страждає на морську хворобу, з вашого досвіду?

Залежить навіть не від людини, а від того, де яхта зараз і наскільки великі хвилі. Якщо хвилі є, то в туалетах вся яхта може сидіти =)

Скільки днів, та яка загальна ціна на двох?

Подписаться на комментарии