Замовлення для студентів

Хочу запитати поради:

Є фірма в Німеччині в якої час від часу з‘являються нескладні IT проекти (зробити сайт для збору даних на Django, прикрутити динамічну карту до сайту на Wordpress, зробити простий додаток для Андроїда, перевірити OCR-дані зі сканованих таблиць тощо). Історично так сталося, що вони віддаються студентам — магістрам в Сербію та інші Балкани через особисті контакти, і хлопці та дівчата заробляють по 500 — 800 євро за місяць роботи паралельно з навчанням + час від часу відрядження в Німеччину та інші країни.

Є бажання перенести ці замовлення в Україну, але пошук через знайомих наразі був безуспішним — студенти або нічого не вміють, або вже повнстю зайняті, або хочуть 1000+ євро і гарантовану кількість годин на місяць. Це в мене така вибірка чи дійсно в Україні така ситуація з працівниками? Де вартує шукати компетентних, відповідальних але непостійних підрядників — Upwork? PeopleperHour? Групи в Facebook?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

привет! В Днепре есть таланты, причем в 19 лет даже, на дневном, готовые ходить на полный день в офис. Я думаю, что надо писать универам может?

Є бажання перенести ці замовлення в Україну

Зачем?

студенти або нічого не вміють, або вже повнстю зайняті, або хочуть 1000+ євр

Так и есть, кто что-то умеет и так 1000+ зарабатывает
Те кто готов за такие деньги работать, надо учить, а потом они уйдут на 1000+

Де вартує шукати компетентних, відповідальних але непостійних підрядників

Наверное в Сербии и других Балканах. А здесь компетентных и ответственных свои хрюшки разгребают на ура. При чем с 1000+, и гарантированными часами.

Приєднуюся до питання. Десь згадували про український аналог апворку, але не можу знайти.

а шовы хотели,???, думали вы самый умный, возьмете подряд, спихнете студенту за 300$ а все остальное себе в карман положите,??? так я вам открою глаза, так работаю все, обсолютно все ит компании украины, и все толковые студенты сидят давно на галерах на ЗП овер 800, а остальные студенты, такие же как и вы, думаю что самые умные,мечтают получать зарплату но при этом ничего не делать. Так что будьте готовы раскашелиться на хорошего сотрудника который в срок и качественно сделает вам работу, либо на вайтишника который не факт что вообще вам что-то сделает.

ПыСы, есть народная мудрость, скупой платит дважды

нужно тогда идти работать к скупому

студенти або нічого не вміють, або вже повнстю зайняті, або хочуть 1000+ євро і гарантовану кількість годин на місяць

Брехня, без проблем знаходив хороших парттаймщиків (хоч і без досвіду) з КПІ, за менший прайс.
Хоча дивлячись що ви маєте наувазі під «нічого не вміють».

Підписатись на коментарі